CápaBMW fórum
2024. április 19. 01:55:29 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tavaszi találkozó 2008. május 3. Budaörs  (Megtekintve 438560 alkalommal)
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #300 Dátum: 2008. május 04. 11:17:30 am »

énis szeretném megköszönni mindnenkinek,akik miatt ez a találkozó létrejöhetett Smiley a szlalom nagyon tetszett,eredmény nuku,de az élmény megvolt,és itt szeretném megköszönni Viktornak hogy vitt a KMK-val Smiley örülök hogy sok embert ismerhettem meg innen, jóléreztem magam nagyon,jó kis kikapcsolódás volt ez érettségi előtt Roll Eyes

egyszóval 409
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
zakicorp
Vendég
« Válasz #301 Dátum: 2008. május 04. 11:49:21 am »

Hát erről is lemaradtam, igaz igértem, de a család az első.  Cry
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #302 Dátum: 2008. május 04. 13:07:21 pm »

Köszönöm mindenkinek, hogy eljött, örülök hogy mindannyian jól éreztétek magatokat.
Sajnos néhányan nem tartották be az igéretüket, így néhány program elmaradt, lehetett volna még jobb, de így is jó volt!

Mindenkinek köszönöm a segítséget aki részt vett a szervezésben!!!
Akik nélkül nem jött volna létre:
Durczika
Bömbölő
Promega
Trabence+neje
Indy (és egész családja)
Lakatos Miki bácsi ! (02-es klub)
Colombó barátom (időmérés)
Imike E28



Ha valakit véletlenül kifelejtettem volna, azonnal jelezze és pótolom, természetesen nem szándékosan tettem, csak a fáradtság miatt történhetett!

...és a támogatók természetesen:
AUTÓEXPÓ M1
Rack Autó Budaörs
Láng Autó KFT
Indit Trade KFT
Sonax
Oldtimer Perfekt KFT
Mindenmotor magazin (Rnie)

Jó volt veletek!
Köszi, Viktor


Engem kifelejtettél... Evil Evil Evil

Különben szuper volt a tali, és köszönöm azoknak, akik a kocsimra szavaztak! Még jó hogy nem cápa... Evil
Naplózva
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #303 Dátum: 2008. május 04. 13:10:57 pm »

Köszönöm mindenkinek, hogy eljött, örülök hogy mindannyian jól éreztétek magatokat.
Sajnos néhányan nem tartották be az igéretüket, így néhány program elmaradt, lehetett volna még jobb, de így is jó volt!

Mindenkinek köszönöm a segítséget aki részt vett a szervezésben!!!
Akik nélkül nem jött volna létre:
Durczika
Bömbölő
Promega
Trabence+neje
Indy (és egész családja)
Lakatos Miki bácsi ! (02-es klub)
Colombó barátom (időmérés)
Imike E28



Ha valakit véletlenül kifelejtettem volna, azonnal jelezze és pótolom, természetesen nem szándékosan tettem, csak a fáradtság miatt történhetett!

...és a támogatók természetesen:
AUTÓEXPÓ M1
Rack Autó Budaörs
Láng Autó KFT
Indit Trade KFT
Sonax
Oldtimer Perfekt KFT
Mindenmotor magazin (Rnie)

Jó volt veletek!
Köszi, Viktor


Engem kifelejtettél... Evil Evil Evil

Különben szuper volt a tali, és köszönöm azoknak, akik a kocsimra szavaztak! Még jó hogy nem cápa... Evil
Cápa az is csak még nem olyan feltűnően Roll Eyes
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #304 Dátum: 2008. május 04. 13:14:29 pm »

Köszönöm mindenkinek, hogy eljött, örülök hogy mindannyian jól éreztétek magatokat.
Sajnos néhányan nem tartották be az igéretüket, így néhány program elmaradt, lehetett volna még jobb, de így is jó volt!

Mindenkinek köszönöm a segítséget aki részt vett a szervezésben!!!
Akik nélkül nem jött volna létre:
Durczika
Bömbölő
Promega
Trabence+neje
Indy (és egész családja)
Lakatos Miki bácsi ! (02-es klub)
Colombó barátom (időmérés)
Imike E28



Ha valakit véletlenül kifelejtettem volna, azonnal jelezze és pótolom, természetesen nem szándékosan tettem, csak a fáradtság miatt történhetett!

...és a támogatók természetesen:
AUTÓEXPÓ M1
Rack Autó Budaörs
Láng Autó KFT
Indit Trade KFT
Sonax
Oldtimer Perfekt KFT
Mindenmotor magazin (Rnie)

Jó volt veletek!
Köszi, Viktor


Engem kifelejtettél... Evil Evil Evil

Különben szuper volt a tali, és köszönöm azoknak, akik a kocsimra szavaztak! Még jó hogy nem cápa... Evil
Cápa az is csak még nem olyan feltűnően Roll Eyes
NEM cápa..ha itt lettél volna Graf, ezt most már nem kérdőjeleznéd meg Smiley ..nem kötekszem nyugi! Már csak brahiból is rászavaztunk Tongue
Naplózva
Himizoli1
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1252



« Válasz #305 Dátum: 2008. május 04. 13:17:54 pm »

Egy időlistát fellehetne tenni a szalomról, érdekelne hogy mennyire a végén végeztem . laugh
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #306 Dátum: 2008. május 04. 13:19:12 pm »

Egy időlistát fellehetne tenni a szalomról, érdekelne hogy mennyire a végén végeztem . laugh
Meg ,hogy ki miben lett hanyadik helyezett... már többen írták. De nem nálam van a lista... huh
Naplózva
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #307 Dátum: 2008. május 04. 13:20:37 pm »

Egy időlistát fellehetne tenni a szalomról, érdekelne hogy mennyire a végén végeztem . laugh

annyira nem végeztél a végén,mint én Roll Eyes
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
VA E21
Vendég
« Válasz #308 Dátum: 2008. május 04. 13:21:20 pm »

Indy: ha Bp-i vagy akkor tundánk találkozni a dvd miatt?
Fel tudnám tolni serverre az anyagot, ha gondolod!

Üdv,
a bmwklub.hu nevében is  sm_68
köszönöm megoldódni láccik.. ha nem, élek vele.. thx
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #309 Dátum: 2008. május 04. 13:22:08 pm »

Egy időlistát fellehetne tenni a szalomról, érdekelne hogy mennyire a végén végeztem . laugh

annyira nem végeztél a végén,mint én Roll Eyes
mind kettőtökről király képek vannak (de mindenkiről) ..Himizoliról különösképp.. csak nem látni a füsttől Tongue
Naplózva
Promega
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3724



« Válasz #310 Dátum: 2008. május 04. 13:29:28 pm »

Egy időlistát fellehetne tenni a szalomról, érdekelne hogy mennyire a végén végeztem . laugh
A lista folyamatban van, éppen most küzdök vele... Cheesy 17
Egyenlőre nem bírok a formázással, felteszem csatolmányként

Szlalom Időlista  a Csatolmányban
Promega

* BMWtali2008.xls (21 KB - letöltve 474 alkalommal.)
« Utoljára szerkesztve: 2008. május 04. 13:33:58 pm írta promega_ » Naplózva
Iceman
Vendég
« Válasz #311 Dátum: 2008. május 04. 13:43:49 pm »

Az nagyon érdekelne engem is!!!! Listát!!!!

Egy időlistát fellehetne tenni a szalomról, érdekelne hogy mennyire a végén végeztem . laugh
Naplózva
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #312 Dátum: 2008. május 04. 14:14:08 pm »

Egy időlistát fellehetne tenni a szalomról, érdekelne hogy mennyire a végén végeztem . laugh
A lista folyamatban van, éppen most küzdök vele... Cheesy 17
Egyenlőre nem bírok a formázással, felteszem csatolmányként

Szlalom Időlista  a Csatolmányban
Promega


naa,nem is mentem annyira rosszat egy olajkályhához képest Roll Eyes Cheesy
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
Ric
Vendég
« Válasz #313 Dátum: 2008. május 04. 14:34:52 pm »

Én is köszönöm a lehetőséget ,hogy ott lehettem kis családommal együtt. Viktornak meg a főszervezésért ...ezalatt értem: hely, sponzorok, ajándékok ,fotocellás mérés (Colombo) és a többi miről nem tudunk. No de elég a fényezésből  Evil A lényeg: Még több ilyen talit.. Bár én szorítkoznék inkább a cápabmwsek meghívására + olyanokra ,aki ezt átlátja, értékeli (úgy is ,mint egy közösséget) . Nem mondok okokat, tudjuk miért.. de ez nem az ungvári tuning , hifi, carstyleing kiállítás volt. Csak jó lett volna látni, ha ez egyesekben tudatosúl.... Befejeztem.
Ennyi "bosszúságom" volt  undecided Ez nem Viktor hibája, ő sem foghatja mindenki kezét...

Mégeccer mondom a félreértések végett:  2014 volt a tali. Bár egy embert én sem értettem meg, hogy mi és, hogy miért és itt és most..  (Boge mellékelt ábrát) ..de nem is akarok a témán lovagolni, sorry.

Nálunk mi van ami hasznos lehetne?

900 db nagyfelbontású fénykép, fotós álltal készítve (Indy apu)  ..királyak! Egy rakat slalom  Azn szinte minden
1 órányi 8mm-es video szallag ..Dondrift, ha kell!

A képek megtekintéséhez, rikkantok majd egy barátomnak, hogy csináljon egy tárhelyet. Ide nem akarom "beszemetelni", mert meghallna a topic. De a legjobban annak örűlnék, ha valami menőbb informatikus forumtárs átvenné tőlem egy dvd-n és feldobná egy jó tárhelyre, mi nem kattog és érthető ! Nem ilyen ingyenes sufnira, az nekem is menne....
Bento? Te nem ilyesfélével fogl.? ..amúgy jók a fotóid Smiley


Engem ez egy kicsit "megfogott": Bár én szorítkoznék inkább a cápabmwsek meghívására + olyanokra ,aki ezt átlátja, értékeli (úgy is ,mint egy közösséget) . Nem mondok okokat, tudjuk miért..

Szóval azért mert nem cápám van, még nem értékelem a cápabmw-ket és a cápabmw-seket?? Hmm..

Neharagudj Ric,ha félre érthető voltam próbáltam úgy fogalmazni, hogy ne is legyen sértő, de egyben érthető is legyen. Full nem rád gondoltam... szerintem neked teccik ez a közösség és át is látod miről szól! Ezért írtam ,ahogy írtam. + szerintem a museomos talin is kedves voltam veletek, meg most is Tongue Örülök ,hogy itt voltatok!
Sajnos csirke barátom nem tudott eljönni (szintén) az E36 ával Sad Látod.. másokkal is barátkozom ,ki nem cápás Smiley     
De Viktor tömören és röviden már elmondta, kikkel volt bajom.   
És máskor is jöttök pároddal (E36-al)! Ez parancs!!!  Evil

Értettem, ezesetben én kérek elnézést!  Lips Sealed Grin És ha tudok, természetesen ottleszek a köv. talin is! Remélem lesz belőle bőven!  Wink
Naplózva
SoundkeYE46
Vendég
« Válasz #314 Dátum: 2008. május 04. 14:51:03 pm »

Mi az E46 klubtol ( Steve,Kukume,Tiba,SoundkeY , http://www.bmwe46.hu  ) voltunk es szinvonalas talalkozo volt, jo programokkal !

KOSZONJUK !
Naplózva
sixpack525i
Vendég
« Válasz #315 Dátum: 2008. május 04. 15:06:39 pm »

Egy időlistát fellehetne tenni a szalomról, érdekelne hogy mennyire a végén végeztem . laugh
A lista folyamatban van, éppen most küzdök vele... Cheesy 17
Egyenlőre nem bírok a formázással, felteszem csatolmányként

Szlalom Időlista  a Csatolmányban
Promega


naa,nem is mentem annyira rosszat egy olajkályhához képest Roll Eyes Cheesy

Én meg azt hittem, hogy az automata miatt enyém lett a legrosszabb idő, de úgy tűnik nem Smiley
Naplózva
Himizoli1
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1252



« Válasz #316 Dátum: 2008. május 04. 15:31:51 pm »

Egy időlistát fellehetne tenni a szalomról, érdekelne hogy mennyire a végén végeztem . laugh

annyira nem végeztél a végén,mint én Roll Eyes
mind kettőtökről király képek vannak (de mindenkiről) ..Himizoliról különösképp.. csak nem látni a füsttől Tongue
Már 9 hónapja nem vezettem e21-t és nem birtam elvenni a gázt! Evil
Meg szeret is pörögni a motor, hála Boge lendkerekének és a Vems-nek!
Naplózva
blueboi69
Vendég
« Válasz #317 Dátum: 2008. május 04. 15:46:17 pm »

A lista folyamatban van, éppen most küzdök vele... Cheesy 17
Egyenlőre nem bírok a formázással, felteszem csatolmányként

Szlalom Időlista  a Csatolmányban
Promega


Bátorkodtam rendezni. 2000 alatti és 2000fölötti kategóriákban, időrendbe. Akinek csak 1 mért köre volt, ott dupláztam az értéket. Csatolom.

* BMWtali2008-1_sort.xls (29 KB - letöltve 438 alkalommal.)
Naplózva
DonDr!ft

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1818


1981 E12 1JZ / 1980 E12 520 / 2000 E39 520d


« Válasz #318 Dátum: 2008. május 04. 16:17:50 pm »

Sikerült gép elé ülnöm nekem is :]

Nagyon jól szervezett találkozó volt a tegnapi, én is köszönetet szeretnék mondani a szervezőknek!! Van rálátásom, hogy mennyi meló+költség leszervezni egy ilyet, úgyhogy mindenféleképpen le a kalappal!! Köszönjük szépen nagyon jól éreztük magunkat, nagyon bízom benne, hogy lesz ennek még folytatása!!!  Wink

Nemutolsó sorban nagyon jót autókáztam, kellett egy kis E12-zés nekem nagyon Cheesy Cheesy  sm_68 Apropó! Nincs valakinek képe a kocsimról?! Én elfelejtettem lőni, inkább videóztam Smiley Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2008. május 04. 16:19:43 pm írta DonDr!ft » Naplózva
sixpack525i
Vendég
« Válasz #319 Dátum: 2008. május 04. 16:24:25 pm »

Sikerült gép elé ülnöm nekem is :]

Nagyon jól szervezett találkozó volt a tegnapi, én is köszönetet szeretnék mondani a szervezőknek!! Van rálátásom, hogy mennyi meló+költség leszervezni egy ilyet, úgyhogy mindenféleképpen le a kalappal!! Köszönjük szépen nagyon jól éreztük magunkat, nagyon bízom benne, hogy lesz ennek még folytatása!!!  Wink

Nemutolsó sorban nagyon jót autókáztam, kellett egy kis E12-zés nekem nagyon Cheesy Cheesy  sm_68 Apropó! Nincs valakinek képe a kocsimról?! Én elfelejtettem lőni, inkább videóztam Smiley Smiley


Smiley


* DSC00405.JPG (87.79 KB, 1280x960 - megtekintve 731 alkalommal.)
Naplózva
Agyas

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1128



« Válasz #320 Dátum: 2008. május 04. 16:32:22 pm »

Üdv mindenkinek,

Bobbal mi is egyben, épen szépen hazaértünk, bár nekünk is akadt pár "kellemes" pillanatunk hazafelé.

Nagyon szépen köszönöm a szervezőknek a kellemes találkozót, remélem hamarosan ismét sor kerül egy
hasonló rendezvényre. (én már nagyon gyúrok a Salgótalira Smiley )

Agyas
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7122


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #321 Dátum: 2008. május 04. 16:36:24 pm »

Sikerült gép elé ülnöm nekem is :]

Nagyon jól szervezett találkozó volt a tegnapi, én is köszönetet szeretnék mondani a szervezőknek!! Van rálátásom, hogy mennyi meló+költség leszervezni egy ilyet, úgyhogy mindenféleképpen le a kalappal!! Köszönjük szépen nagyon jól éreztük magunkat, nagyon bízom benne, hogy lesz ennek még folytatása!!!  Wink

Nemutolsó sorban nagyon jót autókáztam, kellett egy kis E12-zés nekem nagyon Cheesy Cheesy  sm_68 Apropó! Nincs valakinek képe a kocsimról?! Én elfelejtettem lőni, inkább videóztam Smiley Smiley

Remélem gépnél tudsz maradni, és összepattintod azt a bizonyos szuper video-t Wink  crazy2
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
fura

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453


06305678912


« Válasz #322 Dátum: 2008. május 04. 17:26:25 pm »

sziasztok én is jol éreztem magam a talin.igaz ez volt az elsö.hazafelé nem jo irányba fordultam ki az expo területéröl.majdnem lett egy kis meglepetés mikor szembe jöttek velem.ill én mentem szembe velük
Naplózva

06305678912
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #323 Dátum: 2008. május 04. 17:54:15 pm »

Sikerült gép elé ülnöm nekem is :]

Nagyon jól szervezett találkozó volt a tegnapi, én is köszönetet szeretnék mondani a szervezőknek!! Van rálátásom, hogy mennyi meló+költség leszervezni egy ilyet, úgyhogy mindenféleképpen le a kalappal!! Köszönjük szépen nagyon jól éreztük magunkat, nagyon bízom benne, hogy lesz ennek még folytatása!!!  Wink

Nemutolsó sorban nagyon jót autókáztam, kellett egy kis E12-zés nekem nagyon Cheesy Cheesy  sm_68 Apropó! Nincs valakinek képe a kocsimról?! Én elfelejtettem lőni, inkább videóztam Smiley Smiley

Smiley
Johanna asszem feltett egy fotót a gépedről szlalom közben.
Naplózva
DonDr!ft

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1818


1981 E12 1JZ / 1980 E12 520 / 2000 E39 520d


« Válasz #324 Dátum: 2008. május 04. 18:22:12 pm »

Sikerült gép elé ülnöm nekem is :]

Nagyon jól szervezett találkozó volt a tegnapi, én is köszönetet szeretnék mondani a szervezőknek!! Van rálátásom, hogy mennyi meló+költség leszervezni egy ilyet, úgyhogy mindenféleképpen le a kalappal!! Köszönjük szépen nagyon jól éreztük magunkat, nagyon bízom benne, hogy lesz ennek még folytatása!!!  Wink

Nemutolsó sorban nagyon jót autókáztam, kellett egy kis E12-zés nekem nagyon Cheesy Cheesy  sm_68 Apropó! Nincs valakinek képe a kocsimról?! Én elfelejtettem lőni, inkább videóztam Smiley Smiley

Smiley
Johanna asszem feltett egy fotót a gépedről szlalom közben.


Az akkor minden bizonnyal egy igen jól sikerült photoshoppal  készített optikai csalódás lehetett, ugyanis nem nyúztam a vasat a szlalomon Smiley  Grin
Naplózva
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #325 Dátum: 2008. május 04. 18:40:38 pm »

Sikerült gép elé ülnöm nekem is :]

Nagyon jól szervezett találkozó volt a tegnapi, én is köszönetet szeretnék mondani a szervezőknek!! Van rálátásom, hogy mennyi meló+költség leszervezni egy ilyet, úgyhogy mindenféleképpen le a kalappal!! Köszönjük szépen nagyon jól éreztük magunkat, nagyon bízom benne, hogy lesz ennek még folytatása!!!  Wink

Nemutolsó sorban nagyon jót autókáztam, kellett egy kis E12-zés nekem nagyon Cheesy Cheesy  sm_68 Apropó! Nincs valakinek képe a kocsimról?! Én elfelejtettem lőni, inkább videóztam Smiley Smiley

Smiley
Johanna asszem feltett egy fotót a gépedről szlalom közben.


Az akkor minden bizonnyal egy igen jól sikerült photoshoppal  készített optikai csalódás lehetett, ugyanis nem nyúztam a vasat a szlalomon Smiley  Grin
Ó basszus six csak egy vigyogó fejet tett be. Azhittem ő írta. Komolyan mondom már kezdem magam utálni... angry
Naplózva
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #326 Dátum: 2008. május 04. 20:20:39 pm »

Én és kis családom is nagyon köszönjük mindenkinek aki tett érte! Jól éreztük magunkat. Élmény és öröm volt ilyen sok  2006-t és  553-ot látni!
Csab, köszönöm a záramot  kezfogas

Nagyon szívesen, szerencse hogy csak ennyi volt a gond!

Nagyon köszönet valamennyi szervezô áldozatos munkájának, minden felépônek, segítônek, hennafestônek, szponzornak, és mindenkinek aki Bármit is hozzátett az egészhez. Legalább én is segítettem BB-nek.
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
fehércápa

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 421


320/6 1982/06


« Válasz #327 Dátum: 2008. május 04. 20:46:24 pm »

Ha bárkinek videója van a taliról ne tartsa magába, tegye fel légyszi...
Naplózva

20 521 44-82
Skype: timar.laszlo70
Iceman
Vendég
« Válasz #328 Dátum: 2008. május 04. 21:01:40 pm »

Hali!

Boborider Képei felkerültek hozzánk nézzétek meg:

http://www.e34club.hu/gallery/thumbnails.php?album=41

 Cheesy
Naplózva
balo77

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #329 Dátum: 2008. május 04. 23:22:30 pm »

Viktornak és mindenkinek, aki részt vett a szervezésben, MAximális elismerésem!!!! És természetesen köszönöm, hogy ott lehettem veletek.
Balo77
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!