CápaBMW fórum
2024. április 25. 12:21:51 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Salgótali 2008  (Megtekintve 445990 alkalommal)
bento

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1035


I run the Death Star


« Válasz #390 Dátum: 2008. augusztus 09. 23:15:21 pm »

Sziasztok!

Állati jó volt a tali, óriás köszönet érte mindenkinek, aki segített abban, hogy létrejöjjön a buli, és aki eljött találkozni a többiekkel!
Boge, Steffe, Mike: extra respect!!!!!

Nagyon-nagyon jól éreztem magam, már most hiányzik a csapat, számolom a napokat a jövő évi taliig...  Cheesy Cheesy

..és még valami: az arany-ér szakértők - és név szerint Brian, mint a fő szószóló - megnyugtatása végett küldöm a képet:  Grin Grin Grin  Wink Wink Evil Evil

A képet kivettem, mert nekem ez most sok volt így vasárnap reggel. Promega
« Utoljára szerkesztve: 2008. augusztus 10. 07:14:43 am írta Promega » Naplózva

e24 635csi 1984, "A legszebb cápa" díj nyertese (2008. Budaörs)
<(*¿*)>
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #391 Dátum: 2008. augusztus 10. 07:59:54 am »

Sziasztok!

Állati jó volt a tali, óriás köszönet érte mindenkinek, aki segített abban, hogy létrejöjjön a buli, és aki eljött találkozni a többiekkel!
Boge, Steffe, Mike: extra respect!!!!!

Nagyon-nagyon jól éreztem magam, már most hiányzik a csapat, számolom a napokat a jövő évi taliig...  Cheesy Cheesy

..és még valami: az arany-ér szakértők - és név szerint Brian, mint a fő szószóló - megnyugtatása végett küldöm a képet:  Grin Grin Grin  Wink Wink Evil Evil

A képet kivettem, mert nekem ez most sok volt így vasárnap reggel. Promega

A találkozók topickot én moderálom nem???     Sad
Naplózva
Himizoli1
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1252



« Válasz #392 Dátum: 2008. augusztus 10. 08:11:12 am »

Sziasztok!

Köszönjük a szervezés a talira. Nagyon jó volt ujra találkozni mindenkivel!
Bogénak külön köszönet a fejlesztések bemutatásáért,Mikenak a kajáért!!!
Naplózva
András

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 652



« Válasz #393 Dátum: 2008. augusztus 10. 08:18:51 am »

Sziasztok!

Állati jó volt a tali, óriás köszönet érte mindenkinek, aki segített abban, hogy létrejöjjön a buli, és aki eljött találkozni a többiekkel!
Boge, Steffe, Mike: extra respect!!!!!

Nagyon-nagyon jól éreztem magam, már most hiányzik a csapat, számolom a napokat a jövő évi taliig...  Cheesy Cheesy

..és még valami: az arany-ér szakértők - és név szerint Brian, mint a fő szószóló - megnyugtatása végett küldöm a képet:  Grin Grin Grin  Wink Wink Evil Evil

A képet kivettem, mert nekem ez most sok volt így vasárnap reggel. Promega

...én a hazautat is nagyon bírtam, jó volt a régi vassal meglepni a "mai nemesfémeket"  burnrubber
Naplózva
Imik-e-28

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 166



« Válasz #394 Dátum: 2008. augusztus 10. 08:42:52 am »

Sziasztok!
Csatlkakoznék az előttem szólókhoz.
Nagyon jó volt a tali, és bár az időjárás mindent elkövetett szerintem akkor is jó hangulat volt!
Köszönet Bogénak és a segítőinek!
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #395 Dátum: 2008. augusztus 10. 09:36:42 am »

Nem szeretnék úgy járni, mint az a bizonyos, ominózus bmw hírdetés (a háromoldalas), de megpróbálnám tömören leírni a talit (az én szemszögemből).

Mivel kicsikocsim nagyanyámnál maradt ,mozdíthatatlanúl, más közlekedési alkalmatosság után kellett néznem.. Motorral nem akartam a minimális cucc szállíthatósága véget ,mert a két camerával ki is fújt volna  undecided.  ..de hát van egy kedves öcsém (ki épp nem volt itthon) és egy dédelgetett autója.  Sikerűlt, elkértem..  Reggel szerettem volna menni, de hát ugye soha semmi nem úgy jön össsze, mintt ahogy tervezi az ember, így telefonáltam Bentonak, hogy akkor velük tartok a 14:30-as, M3 shell kút indulóra. Shark pontos volt, majd Bentó is Befutott.. még elregélte mekkora kuki, mert most tették be a rádióját és kapásból elhagyta a kódját, így no musica  Evil Áhhhh, rá kell hagyni.. 6 -os ..már kicsit szenilis.. Tongue
Megbeszéljük ,hogy akkor 120-130.. én tartottam, de nem akartak jönni a 1/2 papik.. Jóóó vissza 100-110.  Azt bevillant, hogy nem a saját kocsimban ülök ,hanem öcskösében..ez meg lefelé csal 20 km/h-t  Shocked  így a 130, az olyan 150 volt ..na mindegy
Pályáról le..21 -es út Salgótarjánig. Egy hevített suzuki swift bosszantott fel. Papik hagyták én nem tudtam annyiban hagyni, ott egy kicsit elszakadtunk Durcival...Hollókőnél letúrtuk. Kicsit már stresszben volt szegény  undecided   Tarjánban nem volt semmi érdekes, csak a szokásos "unalom".. Shark és Bentó a két körforgalomban nyomott egy - egy kilincsel előrét.. de semmi más  Tongue
Megérkeztünk, Hurrá! Nem mennék bele fejtegetésekbe ki is volt már ott, de Lütyő sátra már állt.  Már akkor kételyeim támadtak, hogy is fog beleférni..viszont az este történtek ez fényesen megcáfolták. Nem csak egy ,hanem két jó cápás is elfér egy - 1 személyes ,hát nem is tudom minek nevezzem...egy ilyen kis készségben. Hogy mi történt ott bent este Lütyő és Pet között.. inkább nem is szeretném tudni.  Lips Sealed
Vissza térve : (közben megvan a pontos sorrend, lesek a képekről). Tehát kik ott voltak már. Boge  Grin  Steffe és Stefféné, Kox és bandája ,kik FbLaca és Fblacánéban merűltek ki. ,Imike28, Lütyő, Gróf, Boge papája...Jajj és persze a (még nem tudatmódosító szerek ,hatása alatt álló főszakácsunk) - Mike + 1 . Majd befutott Mitya, Himmer Zoltán (kinek vittem a kárpitpatent kiszedő fogót, de full kiment a fejünkből  67). Utánuk Collins és Collinsné (Johanna). Majd, befutott CsMarió és Máriánóné.  A társaság már ekkor erősen kezdett "alapozni" (modhatnám úgy is ,hogy alapozott volt) ,ez a békára száműzött hűtőláda ürüléséből (ami folyamatosan töltődött) és a mellette (alatta) felhalmozott ,megfáradt és kiürűlt, üvegek és sörösdobozok számából volt kimatekozható. Korai alkonytkor befutott a mi "hősünk" is, alias 02. Természetesen mindenki tudtára adva, jó nagy óbégatások közepette (hogyha valamelyik retek nemtudná a szemközti lakóházakból).. "Megjöttem ba**zátok meg! Szevasztok a jó édes piiiiiiiiiiiiiiii, te is itt vagy? piiiiiiiii, piiiiiiiiiii!!!, piii piii?, piiiiii!.. mi a kaja? Ez bazpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?... "   

Folyt köv.  ..körmölöm
« Utoljára szerkesztve: 2008. augusztus 10. 09:41:29 am írta Indy » Naplózva
Kox

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


Powered by rozsda


« Válasz #396 Dátum: 2008. augusztus 10. 09:37:42 am »

Mi is egyben hazaértünk tegnap éjszaka. Az eső ellenére nekem nagyon teccet a tali, köszönet Bogénak Steffének. Jah és Májkinak az enyhén csípős levesért. Grin
Hazafelé Márióval konvojoztunk, szerencsére az út 95% -át mögöttem tette meg, de a fennmaradó 5%-ban mindent megtett az elgázosításunk érdekében. Grin
Naplózva

hubraum = drehmoment -> großer hubraum = großes drehmoment -> kleiner hubraum = große scheisse
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #397 Dátum: 2008. augusztus 10. 09:55:58 am »

Akinek van képe, ne tartsa magában, mert én 1 azaz egy képet sem tudtam csinálni:(
HALLOD BRÁJEN!!!!!!!!!!!!!
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #398 Dátum: 2008. augusztus 10. 10:22:08 am »

Mi a kaja? Hát Mike bácsi nem aprózta el. Egy hűtőládányi pácolthússal érkezett + virslik. De ez csak a flekken ,grill, barbacue felállás volt, hisz 3 tűz lobogott. (Köszönhetően Petnek.. Mikenál ez valahogy különös probléma volt , mert visszanézve a videónkat ..az is megér egy misét.. csak akkor hajlandó főzni, "ha Pet csinál tüzet". Ezt úgy ötször legalább kifejtette.. Nem tudom milyen kapcsolat van köztük, de fő a bizalom  295. Így elgondolkodva ,Pet nagyon kelendő volt a talin Tongue ) A fő állomásponton rotyogott a chilis babos - babgulyás. Amit sok ember cikizett (persze ,csak merő jóindulatból Tongue) ..DE ÜBER ,ATOM SZUPER HEAVY HOOOT volt!!!!! Szerintem Bento és én ,nem kételkedtünk ,ha még reggelire is azt forraltuk fel Smiley Vittem is volna haza, ha nem vált volna megkérdőjelezhetővé, hogy nem -e ettek belőle a kutyusok, mikor bevonúltunk másnap reggel a vetélkedőkre, hisz őrizetlenűl maradt  undecided
A harmadik tűznél pedig a 160 cm alatti kategória sertepertélt. Stefféné és Durci a két vegetáriánus. Úgy volt ,hogy főznek nekik, de végűl a kezükbe lett nyomva két mirelitt zöldséges zacsi, azt oldjátok meg wazze Tongue Megoldották.. Tűz, kondér, forralt víz..bele a zöldségek. Azt nem tudom, hogy milyen lett, de nem haltak éhen... de úgy is mindíg akadt egy önként jelentkező kan ,ki segített nekik, ha mást nem kavargatni Smiley
Megérkezett Viktor bácsi és családja is, Begi.. és még pár jó ember ,de sajnos a fonalat innen már én sem tudom. Sorry kit nem soroltam bele    Jajjj!  Bömbölő és Agyas ,hogy a papatopickosok is képviseltessék magukat! ÁÁÁÁ Promega és Promegáné is megjött még az este folyamán v.mikor.. de sajnos már őket sem tudnám időrendi sorrendben elhelyezni  Lips Sealed
Eljött a vetítés ideje. A kis csipetcsapat ,mint az iskolában összeverődött és rendszeresen egy emberként óbégatott fel, ha valami olyat látott a vásznon, mire nem tetszését kellet kinyílvánítania vagy közölnie, hogy ezt ő sokkal jobban tudta volna. Bár ez inkább, Boge versenyautó építős projectjénél volt tapasztalható  Azn Himizolitól megtudhatuk ki is az a Walther Röff  wall 2funny
mígnem aztán beütött a krahh ...eső  undecided  Vetítő, sz.gép gyorsan el... bár inkább mindenki a saját portájához rohant, kocsiablakok fel, sátrakba bedobálni a cuccost. Az esti sátrazás az tényleg csak a nagyon elvetemültek csinálták végig, vagy a tudatmódosítottak... de erről ,majd egy kicsit később.
Ettől eltekintve nekem már egy kicsit keserű volt a szám, hisz 1-2 órával ezelött leugrottam a tescoba (engem küldtek ,mert még én voltam tiszta) Steffe párjával, hogy hozzunk ezt -azt. Félúton a kocsi elkezdett bedadogni, néha rákapott - néha nem. (Meghogy ugye nem is az enyim a kocsi ,hanem az öcskösé  undecided) Jó mondom biztos leköpte a gyertyát, hisz benzint kap bőven. Bár furi volt mert terheletlenűl állóhejben járt mind a 4 henger és a lapot is vette, csak amikor mennie kellett volna sebességbe , akkor művelte.  Megérkeztünk..nyugtáztam magam ,majd holnap megoldjuk ,hisz van itt bőven hozzáértő (az más kérdés milyen állapotban lesznek Tongue).  
Miután mindenki rendbeszedte magát a sörsátor alatt tobbzódtunk, vagy is próbáltunk tömörűlni, hogy ne a nyakunkba kapjuk a vizet. A gyengébbek kihullottak, vagy elszeleltek a szállásra. Így tett két hatos barátunk is.. Kocsikba be, majd le a shellkútnál lévő szállásra. Hát megmondom kicsit izgúltam Bentópapáért, mikor megláttam a volán mögött (videón megvan ,mikor közli ,hány sört ivott..de nem publikus Tongue) ,mert úgy volt ,hogy majd lesétálnak Sharkal a buli végeztével. Erre két hatos vonúl ki a kapun ,koromsötétben, szakadó esőben.. Hát nem sokat adtam volna arra ,hogy viszont látom őket még valaha egyben.  Evil ..de mint tudjuk szerencsére nem így lett..
Szóval ,sátor, eső, pia... storyzás...

Folyt köv.  
« Utoljára szerkesztve: 2008. augusztus 10. 10:31:42 am írta Indy » Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #399 Dátum: 2008. augusztus 10. 10:23:04 am »

Akinek van képe, ne tartsa magában, mert én 1 azaz egy képet sem tudtam csinálni:(
HALLOD BRÁJEN!!!!!!!!!!!!!

545 kép van ..de az csak este..  Evil
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #400 Dátum: 2008. augusztus 10. 10:25:50 am »

Akinek van képe, ne tartsa magában, mert én 1 azaz egy képet sem tudtam csinálni:(
HALLOD BRÁJEN!!!!!!!!!!!!!

Ki az a brájen? Cheesy
Naplózva

Főmordor.
I-scream

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 934



« Válasz #401 Dátum: 2008. augusztus 10. 10:32:50 am »

Akinek van képe, ne tartsa magában, mert én 1 azaz egy képet sem tudtam csinálni:(
HALLOD BRÁJEN!!!!!!!!!!!!!

Ki az a brájen? Cheesy
Ki az a Walther Röff?
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #402 Dátum: 2008. augusztus 10. 11:37:13 am »

3. fejezet.  " a leépülés"

Bentó hatható gondoskodásának köszönhetően, Mike val karöltve, elkeztdük megcsapolni az itthagyott erdélyi pálinkáját. Nem kellett volna..  undecided  Természetesen a többiek is követtek minket, csak más configurációkkal. Sok érdekes történetet hallottunk.. Többekközt Steffe a maffiától megvásárólt kuplung bizniszét. Hol kifejtette, mire is gondolt mikor meglátta őket...
Ezek most "vagy megvernek, vagy kirabolnak, vagy megba**zák a se**em"  2funny  ..de ezt így most nem is lehet visszaadni. Persze mindenki hozta a formáját.
Szegény Gróf amit kapott azt nem kívánom senkinek.. ha nem hangzott el 25-ször ,hogy "MY VIP"....Bár már eleve el volt kenődve a lángjai miatt, így nem is nagyon konstatálta az eseményeket körülötte.  (Itt megjegyezném, hogy  ezt nem tartom egy fer húzásnak senki részéről..mert egy dolog ércelődni szóban, de az mégis az ő kocsija ,az ő tulajdona.. még ha egy nyamvadék krómlángról is van szó, ami szerintem sem a jóizlés megtestesítője. )
A dínom - dánom úgy hajnali 4-ig folyt, mikor Durci végett vetett neki.. Kiöntötte a maradék páleszt (ott biztos ki is égett a fű  Evil) ,hogy "most aztán elég legyen!".
Szépen lassan elszivárogtunk a sátrakba. Pet elhelyezkedett Lütyőn. Mike ,laza spontanitással bedőlt. Graf még egy kicsit morgolódott és szitkozódott , kicsit Lütyiéken is átgázolt..
A mi, tesco gazdaságos sátrunk nagyon jól nézett ki optikailag és ezzel el is mondtam mindent. Így mentünk a kocsiba, ha nem akartam vízpárában aludni.. Ha jól tom Kox is bevállalta sátrazást.. Ő volt az egyetlen kinek még a régi ,jó öreg ndk-s téglalap sátra volt (ezt nem cikizésképp írtam).  ...Koxba egész kellemeset csalódtam. Annyira nem elveszett gyerek, lehet vele beszélgetni is Tongue
Főleg ha van közös téma, akit mondjuk ki is lehet vesézni  Azn
Azt alvás.. nem kellet sokáig várni rá  Evil

Reggeli ébredés... munkámból megszoktam ,hogy korán kelek így 8 -kor már (azt nem mondom,hogy üdén ,fitten,de ) fent voltam. Egy gyors ,ki a mosdóba ..a gulyás jótékony hatása  Evil
Gyorsan kamera ,hogy a reggeli arcokat megörökítsük az utókornak. Kaptam hideget - meleget érte. Legjobban Kox megnyílvánulása tükrözi a véleményeket a képeken Tongue
Megérkezett Boge bácsi is ,hogy felmérje az esti károkat..hát volt némi ,hát nem is tudom minek nevezzem arckifejezés az arcán  Evil
Reggeli.. én sajnos azt a vegyes zöldséges ,kenyeres felállást kihagytam Sad .. de gulyásoztunk Bentóval Smiley  
A változatosság kedvéért újra eleredt az eső. Jött egy két akkor érkező.. Bogeval azon rögögtünk ,hogy őket még érdekli,hogy ne legyenek vizesek, s hogy hova lépnek..  Fél óra múlva már ők is leszarták  Evil  Én kocsit nem tudtam szerelni ,mert ugye esett..
Az idő fogyásával + az eső elmúlására várva, bementunk a "cég"-be, hogy itt üssük nyélbe a kicsit átformált vetélkedőket. Bár én megnéztem volna ,ahogy versenyzőnk (nevezzük mondjuk Lütyőnek) a vizes füvön, hogy rohanja körbe a kocsit 10-szer.  2funny Én spec bedobtam a kezeslábas overálomat, bár nem épp -e célból, de benne lettem volna ebben is Tongue
Így maradt nekünk egy kis kresz teszt és alaktrészfelismerő verseny bekötött szemmel. Itt azt mondom beszéljenek ,majd a képek Smiley Szerencsére, Boge ,Steffe, Viktor nem indúlt így volt eséjünk
is ,bár Promegát nem lehetett behozni.
A kresztesztet kicsit félválról vettem  Evil
Eső elált (úgy-ahogy) ki a szabadba.. készülődés a konvoyozásra.. nekem sebtében szerelés az esőben. Boge megszánt 4 új gyertyával..azzal sem lett jó. Ok . Akkor megyek Agyassal, csak elférünk a 7 esbe. Ő viszont közli,hogy változásvan ,mert a fotózás után (ami félúton volt egy parkosabb résznél) mennie kell és nem jönn slovenskába az étterembe. Senkinél nincs hely.. de már indulás. Még egy két variálás.. próba semmi, a  csapat meg már ránk vár.. Menjünk. 5 km-be nem hal bele.  Emelkedőn néha húzott de 80% -ban dadogás  undecided
Begurulunk a parkhoz.. Kiderült pont egy esküvő zajlik ott (de r0mantikus  295). Volt pislogás mikor a cápák feláltak a vendéglátó egységgel szemben, bár elötte is mikor vonultunk át a városon.
A lagziról is kijöttek fotózni Smiley  Fotó-fotó... nyomás az étterembe
Ahogy kikanyarodtunk a főútra megjött véletlenűl épp a craft Bubó kocsijában. Lásson valamit Koximaxi úgy is mindíg henceg a sorhattal.. Padló.  Kox is követett, de egy kicsit . Pont.   180. Pont.
Majd integetés (részükről) a szemben érkező Lütyőnek  shocked Erős az a sorhat...  angel    Bár ezt a sor elején nem láthatták, mert mi 3-an voltunk az utsók. De most voltam olyan kedves és megosztottam mindenkivel  Evil
Az étterem teljesen kultúrált volt. Az árak ,a környezet, a fekvése, az ételek is .. csak volt egy hülyegyerek, ki a matchboxokat ütköztette, majd az elötte lévő jáccótéren is vandálkodott. Ő egy kicsit idegesített, de semmi több.
Vissza a bázisra.. majd szenvedés BEP-el  Cry

Folyt köv.
« Utoljára szerkesztve: 2008. augusztus 10. 11:45:25 am írta Indy » Naplózva
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #403 Dátum: 2008. augusztus 10. 11:56:24 am »

A krómlángnyelvekért nem vetettem krokodilkönnyeket.
Olyanok mint a myvipes csajok. Ha van akkor jó, ha nincs... hát... akkorse dől össze a világ.
Steffe-n azért lehetett nevetni mikor bevágta azt a ... tekintetet és elkezdett játékautózni. (a tekintetet lást az életképeknél)
Amúgy sikerült megtalálni a hibát Bubo gépén?
Naplózva
I-scream

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 934



« Válasz #404 Dátum: 2008. augusztus 10. 12:01:59 pm »

Képek?
Naplózva
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #405 Dátum: 2008. augusztus 10. 12:07:21 pm »

Ami a képeket illeti....
Indy mond meg pls. annak az ingyenes képfeltöltő oldalnak a címét. (énis feltöltöm szerény mobilfotós képeim)
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #406 Dátum: 2008. augusztus 10. 12:15:48 pm »

Akinek még állt a sátra ,visszajöttek szedelőzködni.. de szépen lassan mindenki elszelelt (olyan d.u. 5-6 környékéről beszélünk).
Én meg Boget fárasztottam még ,hogy adjon ezt - adjon azt. Hosszú lenne a lista ,hogy mi mindent cseréltünk ki kizárásos alapon, de sehogy sem lett jó. Tele lett a tököm..Bogen is láttam, látszott rajta ,hogy fáradt.. Mondtam ,akkor ittmarad, majd lesz v.hogy. Géptető le, kocsi kipakol.. Majd beadagolom öcsémnek valahogy  undecided  

Ezúton szeretném megköszönni CsMariónak és párjának (kikhez betudtunk pakolászni és férni) + Koxnak ,FbLacának és párjának ,hogy kitartottak mellettünk és nem mentek el! Nélkülük elég szarul jutottam volna haza  kezfogas

Mario ránkált E28 kinyílt.. mondja nem biztos ,hogy elférünk..  aha. Úgy el nyelte az E28 az összes csomagot ,mi a 21 be volt ,hogy csak pisloktam + az övéké is.
Könnyes bucsú Bogetól.. irány  horány!
Hazaúton jól kibeszéltünk mindenkit..Mario és Mariánóné az uncsi fejreállós verseny storyaikról meséltek. Néha ,ha két sáv volt, némi cukkolásra Koxék mellé sodortunk. Nem kellett erőltetni..rendszerint elborúlt az agya és padló..hisz ez kenyérharc lesz! Nehogy már egy Tádé odaverjen...  Grin
Az út felénél öcsém hív.. felvegyem ,nevegyem  44 confused ..elregéltem neki a storyt. Egész könnyen fogadta...
Gödöllőnél előre csapattunk, hogy mutassam a hozzánk vezető utat. Itt elég sokszor kihasználtuk a 2.4 D feláras gázosító extráját. Mi szerintem bevált, hisz azóta sem bírták kiheverni.  Grin
Épségben hazaértünk.. még egyszer köszönet a stábnak érte!

A LÉNYEG:


Köszönet Boge-nak a szervezésért, a türelemért és hogy ez az egész létrejöhetett negyedszerre is ! Nagyon jól éreztük magunkat, jövőre is ott a helyünk! Remélem akkor két cápával Tongue
Közhely, de Mikenak is a kajáért  Evil    + mindenkinek ,ki segítette ennek az egésznek a "motorját" ( 02 nem  Evil ) .


409 409 409


u.i.: Agyas! Azért ,majd a te videó felvételeidre is kiváncsi lennék  2funny







« Utoljára szerkesztve: 2008. augusztus 10. 12:23:24 pm írta Indy » Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #407 Dátum: 2008. augusztus 10. 12:28:52 pm »

Mint írtam a FOTÓK ESTE!
Laptopon nem nyomom ,mert kicsit behalna a megás képektől.. kikell könyörögnöm, hogy had mehessek apám über - brutál atom, chernobil (vagyis gyors) gépépre, hol nem egy 13 colos monitoron kell a képekkel bíbelődnöm. Ígérem rajta leszek az ügyön. Valahogy lekenyerezem ..már csak Durcit kell lecsitítanom  undecided Mert közölte ,hogy "velem már csak a forumon keresztűl lehet beszélgetni?"
Tűzoltásképp mingyá bedobálok nektek párat...
« Utoljára szerkesztve: 2008. augusztus 10. 13:24:43 pm írta Indy » Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #408 Dátum: 2008. augusztus 10. 12:58:53 pm »

Akkor egy kis ízenlítő a kínálatból  Azn


* Resize of ST__0369.JPG (133.74 KB, 800x539 - megtekintve 647 alkalommal.)

* ST__0224.JPG (167 KB, 800x517 - megtekintve 771 alkalommal.)

* Resize of ST__0121.JPG (114.35 KB, 800x529 - megtekintve 782 alkalommal.)

* ST__0309.JPG (189.63 KB, 800x528 - megtekintve 724 alkalommal.)

* ST__0389.JPG (167.35 KB, 556x800 - megtekintve 728 alkalommal.)

* ST__0414.JPG (137.2 KB, 800x518 - megtekintve 704 alkalommal.)
« Utoljára szerkesztve: 2008. augusztus 10. 13:08:34 pm írta Indy » Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #409 Dátum: 2008. augusztus 10. 12:59:41 pm »

Egy reggeli ébredés...


* Resize of ST__0044.JPG (99.72 KB, 581x800 - megtekintve 736 alkalommal.)
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #410 Dátum: 2008. augusztus 10. 13:00:49 pm »

Az hírhedt gulyás és Bento, szívehölgyével....   


* Resize of ST__0345.JPG (133.08 KB, 597x800 - megtekintve 730 alkalommal.)

* Resize of ST__0079.JPG (83.07 KB, 521x800 - megtekintve 717 alkalommal.)
« Utoljára szerkesztve: 2008. augusztus 10. 13:05:49 pm írta Indy » Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #411 Dátum: 2008. augusztus 10. 13:01:53 pm »

Alkatrész felismerő verseny ...  wall uglystupid2


* Resize of ST__0084.JPG (76 KB, 570x800 - megtekintve 706 alkalommal.)
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #412 Dátum: 2008. augusztus 10. 13:03:07 pm »

Ők itt mind autószerelők és elmélyülten gondolkodnak mi a baja a 40 ezres cápának Tongue


* Resize of ST__0068.JPG (110.37 KB, 574x800 - megtekintve 707 alkalommal.)
« Utoljára szerkesztve: 2008. augusztus 10. 13:24:03 pm írta Indy » Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #413 Dátum: 2008. augusztus 10. 13:22:57 pm »

Az éttermi hülyegyerek (hogy érthetőbb legyen a storym)  undecided   ........................ Evil


* ST__0146.JPG (133.1 KB, 525x800 - megtekintve 622 alkalommal.)

* ST__0156.JPG (183.2 KB, 800x526 - megtekintve 680 alkalommal.)
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #414 Dátum: 2008. augusztus 10. 13:24:56 pm »

Alkatrész felismerő verseny ...  wall uglystupid2

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Ugye ilyen kép csak Lütyővel készült, velem nem?
Naplózva

Főmordor.
VA E21
Vendég
« Válasz #415 Dátum: 2008. augusztus 10. 13:25:59 pm »

Alkatrész felismerő verseny ...  wall uglystupid2

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Ugye ilyen kép csak Lütyővel készült, velem nem?

se megerősíteni, se megcáfolni nem tudom a hírt  Evil
Naplózva
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #416 Dátum: 2008. augusztus 10. 13:27:05 pm »

Szerény kis mobilfényképes albumom a taliról:
http://picasaweb.google.hu/Graf.Spee.shark/SalgTali2008?authkey=1PdwANHvsQI
Naplózva
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #417 Dátum: 2008. augusztus 10. 13:28:03 pm »

Alkatrész felismerő verseny ...  wall uglystupid2

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Ugye ilyen kép csak Lütyővel készült, velem nem?

se megerősíteni, se megcáfolni nem tudom a hírt  Evil
Mike ha előttem voltál a versenyen akkor veled ilyen tuti nem készült. Indynek csak később adták az ötletet a fotózásra Cheesy
Naplózva
Lidérc
E21 Brothers mother

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 494



« Válasz #418 Dátum: 2008. augusztus 10. 13:29:18 pm »

Alkatrész felismerő verseny ...  wall uglystupid2
" B... celeb villantott " Jobb, mint Paris Hilltoné!  cool_photos
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #419 Dátum: 2008. augusztus 10. 13:31:18 pm »

Szerény kis mobilfényképes albumom a taliról:
http://picasaweb.google.hu/Graf.Spee.shark/SalgTali2008?authkey=1PdwANHvsQI
A (nem álltalad) lekerűlt krómlángjaid után azt hittem elindúltál a fénybe vezető úton, de a két napszemdcsós képet elnézve.. hát nem is tudom....  undecided ... Evil
« Utoljára szerkesztve: 2008. augusztus 10. 13:33:11 pm írta Indy » Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!