CápaBMW fórum
2024. március 29. 00:17:26 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Salgó rally - 2006.07.01.-02.  (Megtekintve 34373 alkalommal)
stasis
Vendég
« Dátum: 2006. május 22. 06:50:48 am »

Üdv,

Szóval bogeturbo indul a Salgó rally-n, és Sabcnál beszéltünk arról, hogy a fórum autóversenyzőjét meg kéne látogatni Smiley

Boge,

Tudsz arról irni pár szót, hogy merrefelé lesz pontosan a rally, hol lehet parkolni, melyik nap jöjjünk ki, stb ?
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #1 Dátum: 2006. május 23. 08:39:38 am »

Üdv,

Szóval bogeturbo indul a Salgó rally-n, és Sabcnál beszéltünk arról, hogy a fórum autóversenyzőjét meg kéne látogatni Smiley

Boge,

Tudsz arról irni pár szót, hogy merrefelé lesz pontosan a rally, hol lehet parkolni, melyik nap jöjjünk ki, stb ?

Én menni ezerrel.
Naplózva

Főmordor.
stasis
Vendég
« Válasz #2 Dátum: 2006. május 23. 09:25:41 am »

Én is, de azt nem igérem, hogy kocsival jövök.
Naplózva
kopter

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72



« Válasz #3 Dátum: 2006. május 23. 13:30:22 pm »


Ha minden a tervek szerint alakul, lesz még egy cápa az indulók között.....
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #4 Dátum: 2006. május 24. 06:50:56 am »


Ha minden a tervek szerint alakul, lesz még egy cápa az indulók között.....

Huh
Naplózva

Főmordor.
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #5 Dátum: 2006. május 24. 21:39:10 pm »

Pár infó a teljesség igénye nélkül:
Időpont:2007.07.03.-04. Szombaton adminisztratív és technikai átvétel-gépátvétel zajlik délelőtt, pályabejárás délután. Ez nem edzés, nincs zárt pálya, nem is túl látványos. Sok helyen trafiznak a rendezők és keményen büntetnek, illetve kizárnak. Az egyetlen, ami érdekes lehet, az a prolog. Nem tudni még, hogy lesz vagy sem, de ez a leglátványosabb az egészben. Általában szombaton 6-7-től kezdődik, rövid technikás pályán szaladnak végig a versenyzők, egy rendkívül nézőbaraát helyen: pl. Pesti rakpart. Jelen esetben főtér, stadion, stb...A hátsókerekes kocsik (lesz kb 50!!!!) itt soha nem mennek egyenesen, de néha a többiek sem.
Igazából a vasárnap érdekes. 8-kor rajt és kb. 4-5-ig tart a buli. Vita van még a gyorsaságikról. Eddig általában a Cered-Zagyvaróna (Salgótarján része) és a Salgótarján-Kazár gyorsasági volt, 3-3 alkalommal. A kazári út évről-évre egyre ocsmányabb és unalmasabb lett, ezért most a Mátrakersztes-mittudoménmi gyorsot akarják helyette. Közben a kazári utat kijavították, úgyhogy nem tudni még mi lesz. Kb 2 hét múlva kijön a hivatalos honlap, akkor tudok én is biztosat mondani. A ceredi gyors nagyon kemény (országos híre van), de nem túl nézőbarát. Inkább javasolnám a kazári, de leginkább a mátrakeresztesi gyorsot. Ez utóbbi helyenként a Begi által feltett 635CSI videón látható Spanyol pályára és helyenként a Climb Dance-ben látott Pikes-Peak-re hasonlít, természetesen "hazai" kivitelben. Én imádom:)
Én a H2 kategóriában indulok, amiről annyit kell tudni, hogy a legmerészebben módosított autók indulnak itt max 2000ccm szívó motorral. Sajnos esélyem sincs a dobogóra, mert a Kit-Car-ok 230-260Le-jétől fényévekre vagyok. Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy nem vagyok Kankunen unoka tesója sem, szóval eredményt tőlem ne várjon senki, de igérem ahol a cápások gyülekeznek, ott: NEM VESZEM EL!!!
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #6 Dátum: 2006. június 05. 11:12:27 am »


Ha minden a tervek szerint alakul, lesz még egy cápa az indulók között.....

Mondtam is neked tegnap, hogy Starjánban fertőzés van kialakulóban..Roll Eyes)

Nade legalább többet járok majd arrafelé..Roll Eyes)
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #7 Dátum: 2006. június 16. 23:25:18 pm »

Végre van versenykiírás. Pontosabb adatokkal még nem szolgálhatok, de amint ilyesfélék birtokába jutok, azonnal feldobom.

http://salgo.rallywood.hu/
Naplózva
kopter

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72



« Válasz #8 Dátum: 2006. június 17. 12:17:11 pm »

Boge:

Akkor te sem tudod melyik lesz a 2. gyorsasági?
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #9 Dátum: 2006. június 17. 20:38:10 pm »

Csak sejtem:
Gyors 1. Cered-Starján, utána etap vízválasztó-inászó-somlyó. Gyors 2. Somlyó(lefelé!!!!!!!!!!!!!!!)-Starján-Kazár.
Ha ez lesz, az nem lesz semmi! Az inászói tulaj (volt rend@r tótum-faktum vette meg a mittudomén kb. 600 hektáros erdőt, öhöm-böhöm most inkább nem politizálok) nem akar belemenni, hogy az egykoron közútként funkcionálló, most már magánútként létező területét használjuk.
Naplózva
kopter

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72



« Válasz #10 Dátum: 2006. június 17. 21:44:22 pm »

Csak sejtem:
Gyors 1. Cered-Starján, utána etap vízválasztó-inászó-somlyó. Gyors 2. Somlyó(lefelé!!!!!!!!!!!!!!!)-Starján-Kazár.
Ha ez lesz, az nem lesz semmi! Az inászói tulaj (volt rend@r tótum-faktum vette meg a mittudomén kb. 600 hektáros erdőt, öhöm-böhöm most inkább nem politizálok) nem akar belemenni, hogy az egykoron közútként funkcionálló, most már magánútként létező területét használjuk.

B..ssza meg az a volt rend@r! Amikor olvastam a versenykiírásban a távokat elkezdtűnk matekozni Zsoltival és mi is hasonló következtetésre jutottunk mint Te. És ez így bizony tényleg állat lenne! Mindenesetre mi a jövő héten kipróbálgatjuk egy kicsit ezeket a szakaszokat! smiley
Nagyon úgy néz ki, hogy tényleg mehetünk előfutóként, de én még most sem merem elhinni. A nevezést már leadtuk, még szponzort is találtunk a nevezési díjra, szóval most vigyorgok mint egy jóllakott napközis! smiley
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!