CápaBMW fórum
2024. március 28. 21:43:44 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vízparty találkozó júniusban vagy júliusban a Velencei tó melett.  (Megtekintve 41989 alkalommal)
stasis
Vendég
« Dátum: 2006. május 22. 06:59:16 am »

Urak,

Ezt volt a másik tali ötlet, amiről beszéltünk. Tehát júniusban vagy júliusban 1 vagy 2 napra kibérelnénk egy házat nagy kerttel, ahol lehetne sátorozni. Steffe-től kaptunk egy olyan igéretet, hogy Agárdon (vagy Velencén) körbenéz a lehetőséggek kapcsolatban.

Kérdés: mennyi számotokra egy éjszakért az elfogadható ár ? Tehát reggel 10 órától, köv reggel 8-9 óráig lennénk. Elsőre olyan vélemények hangzottak el, hogy 3-4 ezer pénz körüli áron kapnánk  egy emberre szállást, de majd még ez alakul. Esetleg a befizetett pénzekből egy ezressel lehetne csökkenteni a fejenként befizetendő összeget.



Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #1 Dátum: 2006. május 22. 07:53:09 am »

Sziasztok!

Sajna nem tudtam ott lenni a talin, de lenne egy ötletem, ami mellesleg ingyenes Smiley Nadap. Velencei tó mellett tudok egy kis eldugott partszakaszt ahol lehet vadkempoingezni...
Naplózva

Bence
FoX
Vendég
« Válasz #2 Dátum: 2006. május 22. 07:58:38 am »

Igen, ezt Staffe is megemlítette, hogy ott szoktak talizni a trabantosok is. A gond csak az, hogy sokan gyerekkel/barátnővel/feleséggel érkeznének, és nem mindenki támogatja a sátrazós mókát.
Én viszont igen! Wink És a június is jobb lenne nekem, a 3-4e simán belefér, de szerintem sokkal kevesebből is kijöhetünk simán. A következő reggel 8-9 óra kicsit korai, de ezt majd még megbeszéljük Wink.
Naplózva
Miki 24V

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4171


30/ 402 20 24


« Válasz #3 Dátum: 2006. május 22. 21:08:40 pm »

stasis!

Mikor látunk élőben egy szép M535i-t? Wink Remélem a nyári találkozó valamelyikére avval jössz Smiley
Naplózva

E12 520/6 -1978
E12 520/6 -1979
E12 520/6 -1980
E28 525e
stasis
Vendég
« Válasz #4 Dátum: 2006. május 22. 23:54:02 pm »

Á, az enyém nem olyan szép Sad Most simán rá kellene költeni minimum 400 ezret, hogy rendben legyen.
Naplózva
brain
Vendég
« Válasz #5 Dátum: 2006. május 23. 07:49:34 am »

Láttampöpec volt a tali, sajna még mindíg félben vagyok az autóval.
July lenne szimpatikus, remélem addigra készen leszek Sad
Naplózva
AYT E21
cápi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 614



« Válasz #6 Dátum: 2006. május 23. 16:51:00 pm »

Sziasztok!

Szerintem jó ötlet a tali. A véleményem az, hogy lehetne kombinálni a két szálláslehetőséget. Ha az illetékesek találnak egy házat NAGY kerttel, akkor talán lehetne sátorozni is. Ki így, ki úgy.

ayt
Naplózva

m10b20 L-jet
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #7 Dátum: 2006. május 23. 17:31:14 pm »

Igen, ezt Staffe is megemlítette, hogy ott szoktak talizni a trabantosok is. A gond csak az, hogy sokan gyerekkel/barátnővel/feleséggel érkeznének, és nem mindenki támogatja a sátrazós mókát.
Én viszont igen! Wink És a június is jobb lenne nekem, a 3-4e simán belefér, de szerintem sokkal kevesebből is kijöhetünk simán. A következő reggel 8-9 óra kicsit korai, de ezt majd még megbeszéljük Wink.

Ha sikerül jó időpontot megbeszélni én is szerintem a 3 gyerekkel mennék... a legkisebb 10 hónapos de lehet hogy igy is bevállalnánk 3 napot Smiley CSak az a baj hogy még az is kétséges hogy júni-júli kapok szabit... Sad
Naplózva

Bence
Karell Gott

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 725



« Válasz #8 Dátum: 2006. május 27. 07:23:52 am »

Üdv!


Én támogatom a sátras ötletet,akár házzal,akár ház nélkül,kinek mi fekszik jobban,és hogy a családja(akinek van )mit véleményez.
Az időpont majdnem mindegy,de ha úgy áll a dolog,hogy lesz belőle valami,akkor egy jó 2 héttel a tali előtt kellene nekem egy időpont,hogy én is és a párom is szabaddá tudjuk azt a napot varázsolni.
Naplózva

E21 323i
E32 750iL
E36 323iT
Karell Gott

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 725



« Válasz #9 Dátum: 2006. június 05. 11:26:45 am »

Nagyon berekedt a téma,lesz-lehet belőle valami?
Naplózva

E21 323i
E32 750iL
E36 323iT
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #10 Dátum: 2006. június 11. 19:12:26 pm »

Na uriam!!

Először is elnézést a késői információért,de sajna nem volt időm elmenni megnézni a campingokat(az autóm is tré,de amugy az elmult 3héten 2 nap kivételével mindig dolgoztam,ha meg volt egy kis szabad időm akkor a mennyasszonyom egyéni "igényeit" kellett kielégitenem grin )!

Itt Velencén van egy camping, ahol lehet sátorozni,meg szallonázni,esetleg lehet hosszabitón keresztül kivetitőzni,mint a tavalyi Salgótalin!Nahhh,ja aki ott volt az tudja miről van szóó! smiley)
Vannak 4 személyes faházak is ,de ezekben csak mosdó van!A zuhanyzó és a wécé a camping közepén van elkülönitve!!Kicsit puritán,de szerintem cool,tisztára mintha megint az 5.es osztélykiránduláson lennék!! grin
Az árakról annyit,hogy hirtelen ezt tudták nekem mondani,hogy a 4személyes faház 6400ft egy éjszakára a 4 embernek!
A sátorozási árak felől holnap érdeklődőm,de az sem lehet sok!!
A Cápa étterem innen kb. 1km,de annyi sem!A közelben(3km es körzet)van Spar,Penny Market,meg egy Plus!A tó kb gyalog 10 perc,de csak azért mert annyi ideig tart lecipelni egy embernek a láda sört a partra!! grin

Egyenlőre ennyi,nem tudom aktuális még e a dolog,meg itt lenne Boge Salgótalija is,de majd Stasis apánk eldönti mi legyen,vagy esetleg szavazást is lehetne tartani az ügy érdekében!
De azt más inditsa mert én nem értek hozzá!!!

Üdvözlettel

steffe
Naplózva

steffe
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #11 Dátum: 2006. június 12. 15:27:39 pm »

Na uriam!!

Először is elnézést a késői információért,de sajna nem volt időm elmenni megnézni a campingokat(az autóm is tré,de amugy az elmult 3héten 2 nap kivételével mindig dolgoztam,ha meg volt egy kis szabad időm akkor a mennyasszonyom egyéni "igényeit" kellett kielégitenem grin )!

Itt Velencén van egy camping, ahol lehet sátorozni,meg szallonázni,esetleg lehet hosszabitón keresztül kivetitőzni,mint a tavalyi Salgótalin!Nahhh,ja aki ott volt az tudja miről van szóó! smiley)
Vannak 4 személyes faházak is ,de ezekben csak mosdó van!A zuhanyzó és a wécé a camping közepén van elkülönitve!!Kicsit puritán,de szerintem cool,tisztára mintha megint az 5.es osztélykiránduláson lennék!! grin
Az árakról annyit,hogy hirtelen ezt tudták nekem mondani,hogy a 4személyes faház 6400ft egy éjszakára a 4 embernek!
A sátorozási árak felől holnap érdeklődőm,de az sem lehet sok!!
A Cápa étterem innen kb. 1km,de annyi sem!A közelben(3km es körzet)van Spar,Penny Market,meg egy Plus!A tó kb gyalog 10 perc,de csak azért mert annyi ideig tart lecipelni egy embernek a láda sört a partra!! grin

Egyenlőre ennyi,nem tudom aktuális még e a dolog,meg itt lenne Boge Salgótalija is,de majd Stasis apánk eldönti mi legyen,vagy esetleg szavazást is lehetne tartani az ügy érdekében!
De azt más inditsa mert én nem értek hozzá!!!

Üdvözlettel

steffe


Na uraim!

Ma megkérdeztem az emberkét,és azt mondta,hogy a sátrazás 2 embernek kb. 2000ft lenne!!!És hogy nem faház,hanem kőház van!!

Ennyit sikerült intéznem,szerintem nem vészes árak,de majd a többség eldönti mi legyen!!!
Naplózva

steffe
AYT E21
cápi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 614



« Válasz #12 Dátum: 2006. június 14. 11:47:30 am »

Na uriam!!

Először is elnézést a késői információért,de sajna nem volt időm elmenni megnézni a campingokat(az autóm is tré,de amugy az elmult 3héten 2 nap kivételével mindig dolgoztam,ha meg volt egy kis szabad időm akkor a mennyasszonyom egyéni "igényeit" kellett kielégitenem grin )!

Itt Velencén van egy camping, ahol lehet sátorozni,meg szallonázni,esetleg lehet hosszabitón keresztül kivetitőzni,mint a tavalyi Salgótalin!Nahhh,ja aki ott volt az tudja miről van szóó! smiley)
Vannak 4 személyes faházak is ,de ezekben csak mosdó van!A zuhanyzó és a wécé a camping közepén van elkülönitve!!Kicsit puritán,de szerintem cool,tisztára mintha megint az 5.es osztélykiránduláson lennék!! grin
Az árakról annyit,hogy hirtelen ezt tudták nekem mondani,hogy a 4személyes faház 6400ft egy éjszakára a 4 embernek!
A sátorozási árak felől holnap érdeklődőm,de az sem lehet sok!!
A Cápa étterem innen kb. 1km,de annyi sem!A közelben(3km es körzet)van Spar,Penny Market,meg egy Plus!A tó kb gyalog 10 perc,de csak azért mert annyi ideig tart lecipelni egy embernek a láda sört a partra!! grin

Egyenlőre ennyi,nem tudom aktuális még e a dolog,meg itt lenne Boge Salgótalija is,de majd Stasis apánk eldönti mi legyen,vagy esetleg szavazást is lehetne tartani az ügy érdekében!
De azt más inditsa mert én nem értek hozzá!!!

Üdvözlettel

steffe


Na uraim!

Ma megkérdeztem az emberkét,és azt mondta,hogy a sátrazás 2 embernek kb. 2000ft lenne!!!És hogy nem faház,hanem kőház van!!

Ennyit sikerült intéznem,szerintem nem vészes árak,de majd a többség eldönti mi legyen!!!


Köszönjük az utánajárást, szerintem korrekt körülmények, már csak egy időpontot kellen elkezdeni keresni.
Naplózva

m10b20 L-jet
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #13 Dátum: 2006. június 14. 12:09:34 pm »

Időpontról kellene SOS valami!!! VAn már megegyezés??? Félek hogy ha nem szólok időben nem kapok Szabit!!!!!!
Naplózva

Bence
stasis
Vendég
« Válasz #14 Dátum: 2006. október 15. 14:41:27 pm »

Hát ez sajnos elmaradt. Ameddig csak 4-5 ember foglalkozik találkozók rendezésével és a maradék tagság meg semmilyen találkozó szervezésébe nem akar beszállni, és ameddig mindenki várja a sült galambotm addig nem kell csodálkozni, hogy nem jön össze egy ilyen hétvége.
Naplózva
V8 Szisandor
e21 v8 4.0

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



« Válasz #15 Dátum: 2007. január 27. 14:36:35 pm »

Nagyon berekedt a téma,lesz-lehet belőle valami?

akkor az iden? talan Smiley
Naplózva

azert irok ekezetek nelkul mert csak ilyen a billentyuzetem van...

20-260-22-26
FoX
Vendég
« Válasz #16 Dátum: 2007. január 29. 20:47:49 pm »

Én is szívesen segítek a szervezésben, amennyire időm engedi. Az öteletet pedig még mindíg maximálisan támogatom! Május, Június, Július?
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #17 Dátum: 2007. január 30. 09:09:15 am »

Én is szívesen segítek a szervezésben, amennyire időm engedi. Az öteletet pedig még mindíg maximálisan támogatom! Május, Június, Július?

Össze kell egyeztetni az időpontot ezzel a talival : Nyári Tali a Balaton északi partján
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #18 Dátum: 2007. január 30. 21:36:46 pm »

Én is szívesen segítek a szervezésben, amennyire időm engedi. Az öteletet pedig még mindíg maximálisan támogatom! Május, Június, Július?

Össze kell egyeztetni az időpontot ezzel a talival : Nyári Tali a Balaton északi partján

Na most akor szerintem döntsük el,hogy mikor akarunk talit!!A másik topicban lett irva március,aztán lenne junius,és utána augusztus Salgótali?
Szeretem a csapatot együtt látni,de szerintem ez egy kicsit sok!!!!!A többség néha az évi "1" talira is azt találja ki nincs keret,akkor hogy lenne többre,ráadásul,gondolom a nyári az 2napos lenne,mega salgótali is!!!!
De ez csak magánvélemény!!Én ha tudok elmegyek mindre,de a verdám kb. a salgótalira lesz kész sad !!!
Naplózva

steffe
Karell Gott

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 725



« Válasz #19 Dátum: 2007. január 31. 09:07:52 am »

Én is szívesen segítek a szervezésben, amennyire időm engedi. Az öteletet pedig még mindíg maximálisan támogatom! Május, Június, Július?

Össze kell egyeztetni az időpontot ezzel a talival : Nyári Tali a Balaton északi partján

Na most akor szerintem döntsük el,hogy mikor akarunk talit!!A másik topicban lett irva március,aztán lenne junius,és utána augusztus Salgótali?
Szeretem a csapatot együtt látni,de szerintem ez egy kicsit sok!!!!!A többség néha az évi "1" talira is azt találja ki nincs keret,akkor hogy lenne többre,ráadásul,gondolom a nyári az 2napos lenne,mega salgótali is!!!!
De ez csak magánvélemény!!Én ha tudok elmegyek mindre,de a verdám kb. a salgótalira lesz kész sad !!!

Akkor mondom.
Én nekem az időpont teljesen mindegy.De akkor sem vagdalom fel az ereimet,ha idén nem lesz belőle semmi.
Ez egy lehetőség,amit felajánlottam,hogy a családi birtokon tarthatunk egy talit.Nem konkrétan a nyárra gondoltam,hanem esetleg lehet tavasz is,mint évadnyitó.A másik,hogy mivel Steffe jelezte, már tavaly év közepén a talit,nem lesz részemről probléma ha az általam vázolt lehetőség csúszik,Pistám ebben elsőbséget élvez.

UFF!
Naplózva

E21 323i
E32 750iL
E36 323iT
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #20 Dátum: 2007. január 31. 20:20:24 pm »

Én is szívesen segítek a szervezésben, amennyire időm engedi. Az öteletet pedig még mindíg maximálisan támogatom! Május, Június, Július?

Össze kell egyeztetni az időpontot ezzel a talival : Nyári Tali a Balaton északi partján

Na most akor szerintem döntsük el,hogy mikor akarunk talit!!A másik topicban lett irva március,aztán lenne junius,és utána augusztus Salgótali?
Szeretem a csapatot együtt látni,de szerintem ez egy kicsit sok!!!!!A többség néha az évi "1" talira is azt találja ki nincs keret,akkor hogy lenne többre,ráadásul,gondolom a nyári az 2napos lenne,mega salgótali is!!!!
De ez csak magánvélemény!!Én ha tudok elmegyek mindre,de a verdám kb. a salgótalira lesz kész sad !!!

Akkor mondom.
Én nekem az időpont teljesen mindegy.De akkor sem vagdalom fel az ereimet,ha idén nem lesz belőle semmi.
Ez egy lehetőség,amit felajánlottam,hogy a családi birtokon tarthatunk egy talit.Nem konkrétan a nyárra gondoltam,hanem esetleg lehet tavasz is,mint évadnyitó.A másik,hogy mivel Steffe jelezte, már tavaly év közepén a talit,nem lesz részemről probléma ha az általam vázolt lehetőség csúszik,Pistám ebben elsőbséget élvez.

UFF!


Ezt még tavaly az elő Sabc talin beszéltük Stasissel!!!Akkor felajánlottam,hogy megnézem mik az árak,be is irtam,de senki nem mozdult rá a dolgokra!!!!!
Ha esetleg idén megkérnek megint,utánanézek az új áraknak,közelben van egy Cápa nevű étterem is!!!!
De a te ötleted is teccik!!!Én vevő vagyok mindenre!!!! smiley
Naplózva

steffe
FoX
Vendég
« Válasz #21 Dátum: 2007. június 17. 10:42:42 am »

Érdeklődés hiányában elmarad ez is?
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #22 Dátum: 2007. június 17. 10:55:39 am »

Érdeklődés hiányában elmarad ez is?

Gondolom..:Sad(
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #23 Dátum: 2007. június 17. 14:25:21 pm »

Érdeklődés hiányában elmarad ez is?

Nem, hanem az emberek többsége nem tudott róla, hogy van ilyen lehetőség. Kellett volna 1-2 ember, aki Steffe mellé ál, kialakit egy részletes programot, és ezek alapján emailbe tudtam volna mind a 280 embert értesíteni.

A július most a 02 tali és a boge tali miatt amúgy se lenne jó, de egy augusztust megpróbálhatunk, akkor nekem is több időm és energiám lesz kézdben tartani a tali szervezéseket.
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!