CápaBMW fórum
2024. április 27. 03:50:17 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 [268] 269 270 271 272 273 274 275 276 277   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ami a CápaBMW-seket a Cápákon kívül érdekli 2.- Minden más téma, ami szalonképes  (Megtekintve 3552820 alkalommal)
maxx900

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1001


A gumisgyerek kompatis a fagyislyánnyal


« Válasz #8010 Dátum: 2014. november 28. 20:57:18 pm »

Szegények nem találnak munkát.
Kéne valami eu-s forrás a felzákóztatásukhoz.
Addig meg valamiből tankolni kell .
Naplózva

TYREMAXX
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #8011 Dátum: 2014. november 28. 21:06:39 pm »

Amíg szar van, addig légy is van.  Cheesy

Hamár olcsó, előfizetéshez bónuszteló akkor szerintem a Huawei pont ugyanazt tudja, mint bármelyik Androidos Sámsung vagy bármi. Lassú, lefagy, csúnya. A windózfón igéretes, kár, hogy kevesen fejlesztenek rá.

Nekem 2 hónap alatt 1x lett újraindítva 40 nap után... Azt is azért, mert csak. És telepítettem, töröltem, fotóztam, leejtettem, a szlalomversenyt végigbírta a szőnyegen hánykódva... Nem fagyott le egyszer sem.
Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
Dénes
--Óvóbácsi--
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6802


"BMWéhes"


WWW
« Válasz #8012 Dátum: 2014. november 28. 21:13:06 pm »


Ezt a takarékot még én matricáztam, amikor dekorosnak dolgoztam  shocked


* rablas_600.jpg (61.09 KB, 600x450 - megtekintve 543 alkalommal.)
Naplózva

70/627-5355
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5166



« Válasz #8013 Dátum: 2014. november 28. 21:35:57 pm »

Nekem 2 hónap alatt 1x lett újraindítva 40 nap után... Azt is azért, mert csak. És telepítettem, töröltem, fotóztam, leejtettem, a szlalomversenyt végigbírta a szőnyegen hánykódva... Nem fagyott le egyszer sem.

Ebből nem derül ki, hogy mennyivel jobb a Huawei-nél, vagy mitől másabb...  Roll Eyes
Naplózva

1985 E28 530i
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #8014 Dátum: 2014. november 28. 22:08:53 pm »

Android:

Eddig az összes adroidos telefonunk lefeküdt 1 év után, a Samsungok jobban bírják, mint a többiek, de max 2 hónappal. A Huawei 8 hónaposan került be a garis szervízbe 5 héttel ezelőtt, azóta a telefont nem láttuk, a kapcsolattartó nem veszi fel a telefont.

Win:
Nem tudok nyilatkozni, mert hála istennek közel 10 éve nincs kapcsolatom a céggel, de ebben az évezredben fejlesztett boldog windows felhasználóval még nem találkoztam, max olyan sükettel, aki természetesnek veszi, hogy amit használ az szar. A Nokia a telefon gyártását befejezte 2008 környékén (ok szélsőségeseknek a 6310i-vel Cheesy ) Ha jól tudom a céget eladták Gatesnek, hogy legalább valaki használja a selejtes szoftverét.

BB:
Anyámnál és a tesómnál hibátlanul működik, de a legnagyobb előnye MO-n nem elterjedt. Talán a régebbiek a nem érintőképernyősök megbízhatóbbak voltak, de az újak is jók.

IOS:
Mivel minőségi nyomógombos telefont már nem lehet kapni az egyetlen logikus választás az I-phone4S volt, ezért ilyenem van Még mindig lehet újonnan kapni 60 körül és működik. A 5-5S-6 ugyanazt tudja, csak sokszor többe kerül. A 4S-sel szemben ezek az újak maximum péniszhosszabbításnak jók, másra nem.
Naplózva

Főmordor.
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #8015 Dátum: 2014. november 28. 23:04:39 pm »

Ebből nem derül ki, hogy mennyivel jobb a Huawei-nél, vagy mitől másabb...  Roll Eyes
...
Lassú, lefagy, csúnya

Gyors, nem fagy le, nem csúnya. Mégvalami?

Az iPhone egy agyonkorlátolt, túlárazott termék (van ilyen droidosban is nyilván, főleg a Samsung telói). A haját kitépi az ember, mire beregisztrál az appstoreba, amihez kötelező (!) megadni minden idióta személyes adatot, beleértve a bankkártyádat is, vagy mire rátölt pár mp3-at, amit ha hallgatni mer, gyakorlatilag félnaponta töltheti. Ellenben legalább jól néz ki, lehet vele gizdázni a Gucci üzlet előtt.

2 kollégám is nemrég váltott iPhoneról droidra. Vicces volt hallgatni, hogy azon örvendeztek, hogy mennyivel egyszerűbb használatbavenni...

Egyébként a kínaiak már a spájzban vannak, nevetséges áron szórják ki a komolyabbnál komolyabb telefonokat...
Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #8016 Dátum: 2014. november 28. 23:33:18 pm »

Ez pont nem igaz. Sem bankkártyát nem kér, sem olyan személyes adatot, amit ellenőrizni lehetne. Egyetlen működő Email cím kell, a többire azt írsz, amit akarsz és kb 20 perc. A zene az tényleg fizetős, de az eredeti kérdés telefonra nem pedig mp3 lejátszóra vonatkozott.

A kínai termékek, meg olyanok, mint az új autók. Az termékek paraméterei egy adatlapon összehasonlítva jobban néznek ki, mint a márkásabb konkurencia de a valóságban pár hónap használat után már nem működnek, illetve újonnan sem úgy működnek. Van itthon a dobozban pár kínai copy TAB illetve telefon, bagóért vettem kint, hátha megváltom a világot. Pár nap után rá kellett jönnöm, hogy selejetes mind. Lefagy, kikapcsol, nem működik. Egy 8 éves gyerek igényeit még kielégíti, de dolgozni alkalmatlan. Mellesleg a telefonok 90%-a kínában készül, az I-phone is. Cheesy

Naplózva

Főmordor.
szamitogepandris

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 524



« Válasz #8017 Dátum: 2014. november 28. 23:36:06 pm »

Bankartya adatok megadasa kikerulheto az Apple id regisztracio soran!:)
Anelkul is mukodik csak vasarolni nem tudsz, max a free cuccok tolthetoek le.
Naplózva
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #8018 Dátum: 2014. november 29. 00:06:22 am »



Nem semmi a rablovics,örülhet,hogy a nyugdíjas nem csavarta le a bejáratnál Cheesy Grin ,nemrég láttam olyan amcsi verziót,ahol a benzinkúton próbálkozott egy hasonló kvalitású ökör,de benézte,mert a pult mögött egy nyugdíjas tengerész gyalogos ült,aki közelharc kiképző volt évtizedekig  Roll Eyes Cheesy ,végül is sportszerű volt a kirabolt,mert csak a karját,meg pár bordáját törte el,kicsivel rövidebb idő alatt,mint ahogy a rabló észrevehette volna.... Roll Eyes
A kedvencem az egy paintball pálya recepciójánál történt,szintén amcsiban,épp a tulaj volt bent,zárás körül,ő is valami special forces kiképző volt  Roll Eyes ,mielőtt megnyitotta a saját boltját,ő sem jött zavarba,a másodperc tört része alatt elvette a fegyverét a debilnek,majd még a levegőben gyakorlatilag szétverte,és amíg kiértek a rendőrök,felmosatta vele padlóról a saját vérét,mocskát,szerintem kifejezetten örült a rabló a hatóság megérkezésének.  Cheesy
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
Niki
Vendég
« Válasz #8019 Dátum: 2014. november 29. 00:07:32 am »

Ez rendszeres Miskolcon. Heti 1 rablás, gyilkosság, erőszak az fix. Sad

Itt most nő volt vagy férfi aki lekaratézta a rablót  Grin Elképesztő bátor  shocked
Naplózva
Sztavrosz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Válasz #8020 Dátum: 2014. november 29. 08:40:48 am »

Hát igen aki az asszonytól nem fél az istentől se fél  Evil
Naplózva
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #8021 Dátum: 2014. november 29. 09:54:33 am »

Mitől jó/rossz egy telefon? Ki,mire használja,itt meg vannak baszcsizva a telefonnal,az idősebbek is folyton azt cseszegetik,tiszta szégyen  Tongue  ,a fiatalabbak meg még szégyenebb,Shane srác,egyik sofőrünk,1-1.5 generációval fiatalabb nálam,még be sem fog a kézifék a truck-on már dörzsöli,amíg megrakom,van neki valami kütyüje,hogy folyton legyen net,mert ugye anélkül egy teherautó sofőr élete sz@rt sem ér  Roll Eyes ,24órában minden szociális hálón éli az életét,mindig van tartalék töltött akksi nála,mert nehogy kihagyja a kardasian csaj újabb seggzsír beültetését pl.  vagy,hogy x halivúdi jellemóriás éppen kit,kivel,hogyan csalt meg.  Sad Neki van egy 2009-es 520 déje,de nem tudta megmondani,hogy hány hengeres... Roll Eyes
A tinédzserek az utcán bandázva telóról halgatják a slágereket  618 85 ,ott állnak 6-an egymás mellett,és mind a telefont bújja.  Embarrassed
Szerintem a telefon az átlag embernek arra való,hogy felhívhassa aki akarja,felhívhasson ő valakit ha akar,üzenetet,ma már képpel,hanggal,videóval elküldjön,magam is erre használom.Elfogadom,hogy akinek a munkája megkívánja,lehet praktikus,hasznos egy okos teló,nyilván egyszerűbb hordani mint egy laptopot,vagy valami.
Itt az előfizuval a legdrágább teló is ingyen vihető,fogalmam sincs milyenek azok,nem is érdekel,csak látom a falon őket,6-800€ lenne magában,de a havi 50€-s csomagban ingyen vihető.Pre pay telók is hasonló,a tizedéért vihető a telefon új sim kártyával,nekem 50€-ért jött a one touch c1,havi 20€-ért korlátlan hívás,sms belföldön,meg 2 giga adat,30-ért korlátlan adat is,az előfizetéssel ugyanez,ha kérsz telót is,akkor kb havi 10€-val hoszabb a számla,asszem havi 40€-ért már korlátlan hívás,sms,adat,meg 300 perc eu-s országokba,de van többféle nemzetközi csomag,tekintettel az Írek emigrációs szokásaira,főleg a tengeren túlra. Cheesy
Az asszony tesós kártyájával 1 cent/perc minden eu-s vonalas telefon  Cheesy .
Szóval használja mindenki arra a telefont,amire való,ne helyettesítse az emberi kapcsolatait azzal a sz@rral,szeresse az embereket,és használja a tárgyakat,ne fordítva.  smitten
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #8022 Dátum: 2014. november 29. 10:23:29 am »

Ez pont nem igaz. Sem bankkártyát nem kér, sem olyan személyes adatot, amit ellenőrizni lehetne. Egyetlen működő Email cím kell, a többire azt írsz, amit akarsz és kb 20 perc. A zene az tényleg fizetős, de az eredeti kérdés telefonra nem pedig mp3 lejátszóra vonatkozott.

A kínai termékek, meg olyanok, mint az új autók. Az termékek paraméterei egy adatlapon összehasonlítva jobban néznek ki, mint a márkásabb konkurencia de a valóságban pár hónap használat után már nem működnek, illetve újonnan sem úgy működnek. Van itthon a dobozban pár kínai copy TAB illetve telefon, bagóért vettem kint, hátha megváltom a világot. Pár nap után rá kellett jönnöm, hogy selejetes mind. Lefagy, kikapcsol, nem működik. Egy 8 éves gyerek igényeit még kielégíti, de dolgozni alkalmatlan. Mellesleg a telefonok 90%-a kínában készül, az I-phone is. Cheesy



Engem a regisztrációnál nem engedett tovább bankkártya adatok nélkül, a jelszót is vagy 3-4x meg kellett próbálni, mert semmi sem volt jó neki... stb. stb.

A kínaiak nem csak szemetet gyártanak, azért mert neked a 0Ft-os Huawei-ed tönkrement, még gyártanak jó telefonokat, mondjuk egy 4S árának a feléért már olyan csúcsminőséget kapsz mind összeszerelésben, mind hardveres teljesítményben, hogy ihaj.

Egyébként azt tudtátok, hogy a 3 magyar mobilszolgáltatóból kettő 100%-ig kínai eszközöket használ a hálózatában? Illetve a 3.-nál is elvétve találni kínai cuccokat... Nem véletlenül.
Korábban minden állomáson Nokia cuccokat használtunk, mióta le lett cserélve minden Huawei-re, nagyjából fele-negyede a hibaarány az előzőhöz képest...

Elfogadom,hogy akinek a munkája megkívánja,lehet praktikus,hasznos egy okos teló,nyilván egyszerűbb hordani mint egy laptopot,vagy valami.
...
Szóval használja mindenki arra a telefont,amire való,ne helyettesítse az emberi kapcsolatait azzal a sz@rral,szeresse az embereket,és használja a tárgyakat,ne fordítva.  smitten

Nálunk a telepítőbrigádok már nem kapnak laptopot, hanem mindent telóról csinálnak. Telefonnal csatlakoznak az eszközökre, telefonnal töltik fel az állomás konfigját, stb... (nem mellesleg droidról...) Ez a jövő, ezt nem lehet kikerülni.
Néhány éven-évtizeden belül a PC mint olyan megszűnik létezni. Lesz egy TV meg egy billentyűzet otthon, ha belépsz a lakásba csatlakozik a telefon automatikusan, aztán már pötyögheted is be a TV-n a cápafórum honlapját.  Wink

Az utolsó mondatoddal tökéletesen egyetértek.
« Utoljára szerkesztve: 2014. november 29. 10:31:45 am írta Sam8888 » Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5166



« Válasz #8023 Dátum: 2014. november 29. 10:32:14 am »

Amiért kéri az ájfón az emailcímet, annak az az oka, hogy készít egy apple ID-t, ahova szépen lementi a telefonszámaidat, meg egyéb dolgokat. Így ha eladod a telefont, vagy elhagyod, pár perc alatt ugyanúgy be tudod állítani az újat. Ezen kívül még vagy 50 hasznos funkciója van, de ennek utána lehet olvasni akár a kézikönyvében is.

Nem kell bankkártya adat, de az hogy neked anélkül nem sikerült az érdekes....  1084 Nekem sincs megadva bankkártya adat az icloudos címemhez.
Naplózva

1985 E28 530i
Sztavrosz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Válasz #8024 Dátum: 2014. november 29. 10:33:27 am »

Egy 3E huf-os Telenor pro2020-as készüléket használok lassan egy éve. /hetente 1X kell tölteni/
Pedig IT-s vagyok egy pénzügyi cégnél, vagy tán pont ezért, egész nap netközelben vagyok a mobilomon nem hiányzik.
Én leszek az utolsó akinek net lesz a telefonján  Evil
Naplózva
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #8025 Dátum: 2014. november 29. 10:40:47 am »

Amiért kéri az ájfón az emailcímet, annak az az oka, hogy készít egy apple ID-t, ahova szépen lementi a telefonszámaidat, meg egyéb dolgokat. Így ha eladod a telefont, vagy elhagyod, pár perc alatt ugyanúgy be tudod állítani az újat. Ezen kívül még vagy 50 hasznos funkciója van, de ennek utána lehet olvasni akár a kézikönyvében is.

Azt vágom, hogy mire való az Apple ID, a droidnál is ugyanerre való az account, csak oda beírod a valós gmail címedet és közli veled, hogy ha akarod, mostantól ide biztonságiment mindent. Nincs 2 perc az egész.

Egyébként a regisztrációt egy iPaden próbáltam, nagyjából én voltam 3. próbálkozó...
Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5166



« Válasz #8026 Dátum: 2014. november 29. 11:29:22 am »

A hiba az ön készülékében lehet, kedves Sam, gond nélkül üzemel jó régóta 3 ájfón és 2 ájped a famíliában, nekem ugyanúgy 2 perc volt a beállítás. Ha jól sejtem többszázmillióan használnak ájfónokat meg ájpedeket, nekik sikerült valahogy mégis beállítani, de biztosan bennük van a hiba. Tongue

Naplózva

1985 E28 530i
szamitogepandris

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 524



« Válasz #8027 Dátum: 2014. november 29. 11:48:12 am »

apple id regisztrációt úgy csináld hogy az app storeban egy ingyenes alkalmazást indíts el. az indítsa el az apple id reget. Ebben az esetben nem kell bankkártya adat!!! Ha a beállításokból csinálod akkor úgy csak bankkártya adatokkal enged.

https://www.youtube.com/watch?v=PZDxO33X22E
« Utoljára szerkesztve: 2014. november 29. 11:52:13 am írta szamitogepandris » Naplózva
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #8028 Dátum: 2014. november 29. 12:26:57 pm »

apple id regisztrációt úgy csináld hogy az app storeban egy ingyenes alkalmazást indíts el. az indítsa el az apple id reget. Ebben az esetben nem kell bankkártya adat!!! Ha a beállításokból csinálod akkor úgy csak bankkártya adatokkal enged.

https://www.youtube.com/watch?v=PZDxO33X22E


Úgy csináltam és kérte. Próbáltam a settingsből is, ott is kérte...
Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
szamitogepandris

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 524



« Válasz #8029 Dátum: 2014. november 29. 15:00:26 pm »

érdekes!

akkor próbáld itunes-on keresztül...
Naplózva
gagus
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5405


Csak az M30 adhat erőt!


WWW
« Válasz #8030 Dátum: 2014. november 29. 17:30:51 pm »


Szóval használja mindenki arra a telefont,amire való,ne helyettesítse az emberi kapcsolatait azzal a sz@rral,szeresse az embereket,és használja a tárgyakat,ne fordítva.  smitten

Igen igen, pár kávézóban itt ki vagyon írva, hogy nincs wifi, beszélgessetek wazze  Cheesy

Kifejezetten neveletlenségnek tartom asztaltársaságban, ha valaki netezési célból előveszi a telefont. Bár lehet belőle jó kis lowcost italozás, már szabály, ha valaki közösségi oldalon kommunikál a presszóban, az hoz egy kört. Minden egyes bejegyzésnél, vagy üzenetnél.  Evil
Naplózva

E23 730i '81, E23 728iA '81
http://forum.capabmwforum.hu/index.php/topic,1378.0.html

30/3388166 Csak saját felelősségre!!
krivikri

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 701



« Válasz #8031 Dátum: 2014. november 29. 18:01:52 pm »

"Régi" nem is okos, nem kell simogatni de jó... Telefon.
Kicsi, igényes, a bőrtokban egy második akku....

Samsung p310


* image.jpg (52.8 KB, 550x369 - megtekintve 693 alkalommal.)
Naplózva
Niki
Vendég
« Válasz #8032 Dátum: 2014. november 29. 20:21:42 pm »

Android:

Eddig az összes adroidos telefonunk lefeküdt 1 év után, a Samsungok jobban bírják, mint a többiek, de max 2 hónappal. A Huawei 8 hónaposan került be a garis szervízbe 5 héttel ezelőtt, azóta a telefont nem láttuk, a kapcsolattartó nem veszi fel a telefont.

Win:
Nem tudok nyilatkozni, mert hála istennek közel 10 éve nincs kapcsolatom a céggel, de ebben az évezredben fejlesztett boldog windows felhasználóval még nem találkoztam, max olyan sükettel, aki természetesnek veszi, hogy amit használ az szar. A Nokia a telefon gyártását befejezte 2008 környékén (ok szélsőségeseknek a 6310i-vel Cheesy ) Ha jól tudom a céget eladták Gatesnek, hogy legalább valaki használja a selejtes szoftverét.

BB:
Anyámnál és a tesómnál hibátlanul működik, de a legnagyobb előnye MO-n nem elterjedt. Talán a régebbiek a nem érintőképernyősök megbízhatóbbak voltak, de az újak is jók.

IOS:
Mivel minőségi nyomógombos telefont már nem lehet kapni az egyetlen logikus választás az I-phone4S volt, ezért ilyenem van Még mindig lehet újonnan kapni 60 körül és működik. A 5-5S-6 ugyanazt tudja, csak sokszor többe kerül. A 4S-sel szemben ezek az újak maximum péniszhosszabbításnak jók, másra nem.


Nekem a BB eddig a legjobb.... 9900 tudom ajánlani a régiek közül... az újak közül Z10 tapiban q10 billesben amik elég jó árban elérhetőek, mert most jönnek az újak. Nálam már az iroda is rá van kötve, és fizetem a Bes/Bis-t is. Csak ajánlani tudom őket, igazi igáslovak Wink Munkára a legjobb, nálam kiváltotta a netbook-ot és lassan a laptopot sem kapcsolom be  Cool
Naplózva
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #8033 Dátum: 2014. november 29. 20:50:21 pm »

Ti még értitek magatokat?  Cheesy Grin
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5166



« Válasz #8034 Dátum: 2014. november 29. 21:22:41 pm »

Gagust értem  Grin
Naplózva

1985 E28 530i
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #8035 Dátum: 2014. november 29. 21:48:03 pm »

Itt most nő volt vagy férfi aki lekaratézta a rablót  Grin Elképesztő bátor  shocked

Szerintem csak szimplán hülye. Amúgy nő volt. Aki egy biztosított bank pénzéért kockáztatja az életét az nem normális. Ha meg a rabló lettem volna simán beleeresztek párat a lábába, mielőtt leszedi a maszkot. Áhh hagyjuk ... amatőr hülye mindkettő. Ezért tart itt az ország, már egy szaros Takarékot nem lehet kirámolni. Cheesy Cheesy Cheesy
Naplózva

Főmordor.
gagus
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5405


Csak az M30 adhat erőt!


WWW
« Válasz #8036 Dátum: 2014. november 30. 13:09:30 pm »

Apám, hogy megy már kilinccsel előre!  Cheesy

http://auto.indavideo.hu/video/Viszik_a_Mercit
Naplózva

E23 730i '81, E23 728iA '81
http://forum.capabmwforum.hu/index.php/topic,1378.0.html

30/3388166 Csak saját felelősségre!!
Promega
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3724



« Válasz #8037 Dátum: 2014. november 30. 14:51:28 pm »

Valaki olcsó tréleressel viteti a gépet a márkaszervizbe Evil
Naplózva
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #8038 Dátum: 2014. november 30. 17:01:17 pm »

http://auto.indavideo.hu/video/Bontanak_a_jomunkasemberek

A jó gépkezelő a kulcs az építőiparban..... Cool Roll Eyes
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #8039 Dátum: 2014. november 30. 17:24:03 pm »

Annyian vannak mint az oroszok +1,nincs olyan,hogy nincs elég ember Roll Eyes ,gondolom ha egy atom jégtörő,vagy tengeralattjáró fekszik meg,akkoris kerítenek elég kötelet,meg embert,és kihúzzák a csába! Nyicsevó! Cool Cheesy

http://auto.indavideo.hu/video/Az_oroszok_nem_tokolnek


Ott nincs olyan,hogy kockázat elemzés,bifidusz eszenzisz,koleszterin,vagy sztrók,f@szom!Ha a nagy ember azt mondja,hogy ott már pedig állami autóút van,akkor ott állami autóút van!Ha a sárra tervezett harci szekér is elakad,akkor hoznak egy még nagyobb harci szekeret,ami úgyis kihúzza,és kész,még egy üveg vodka,azt úgyis odaérünk.  Cheesy Ezért nem mer rájuk nyitni sem amerika,sem kína,sem india,még együtt sem. Wink Cheesy

http://auto.indavideo.hu/video/Orosz_allami_autout

Milyen út?  Cool Szása nem hátrál meg,a kamaz sem,szemre 3 méter lehet a vízszint,simán átkel a folyón,kicsit fagyos a víz,de akkor kell még vodka,azt kész,davaj!  Cheesy

http://auto.indavideo.hu/video/Teherauto_a_megaradt_folyoban


Ugyanez traktorral,Vlagyimír azt mondta,itt megyek át,akkor itt megyek át,a trakiban egy mamz V12 dohog,nyilván nem egy szelídített  tank motor Roll Eyes Cool ,menet közben is kapcsolható automata váltóval,1:35 körül vág neki egy még szigorúbbat  Azn meg is torpan a motor egyből  Cheesy  Grin ,a füst színéből ítélve kifogyhatott az adblue   Roll Eyes ,de így is teljesíti az euro 4-et.Érdemes végignézni.

http://auto.indavideo.hu/video/Legyen_benne_kitartas
« Utoljára szerkesztve: 2014. november 30. 17:56:10 pm írta MR.V12 » Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
Oldalak: 1 ... 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 [268] 269 270 271 272 273 274 275 276 277   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!