CápaBMW fórum
2024. április 27. 02:15:55 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 [273] 274 275 276 277   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ami a CápaBMW-seket a Cápákon kívül érdekli 2.- Minden más téma, ami szalonképes  (Megtekintve 3552769 alkalommal)
M5swap

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1051


« Válasz #8160 Dátum: 2015. január 09. 15:22:24 pm »

Írok a találkozó topikba a Germanfest Chotowával kapcsolatban!
Naplózva
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #8161 Dátum: 2015. január 09. 19:20:08 pm »

a profi!

lehet hogy egy subaru justy  Roll Eyes Tongue
Naplózva
Niki
Vendég
« Válasz #8162 Dátum: 2015. január 10. 13:31:27 pm »

Azt hiszem a facebookon a Magyar BMW csoportban, a posztommal sok barátra lelek... de egyszer ki kellett írnom magamból, mert már nagyon idegesített.  undecided 1220
Naplózva
Kox

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


Powered by rozsda


« Válasz #8163 Dátum: 2015. január 10. 18:10:38 pm »

Azt hiszem a facebookon a Magyar BMW csoportban, a posztommal sok barátra lelek... de egyszer ki kellett írnom magamból, mert már nagyon idegesített.  undecided 1220

Nincs min csodálkoznod. Csupa válogatott és sértő hülyeséget írtál, de legalább vérlázítóan arrogáns stílusban. Az itteni eddigi fórumos tevékenységed jóval kellemesebb, jobban tetted volna ha ezúttal is maradtál volna ennél.
Naplózva

hubraum = drehmoment -> großer hubraum = großes drehmoment -> kleiner hubraum = große scheisse
Niki
Vendég
« Válasz #8164 Dátum: 2015. január 10. 20:17:18 pm »

Nincs min csodálkoznod. Csupa válogatott és sértő hülyeséget írtál, de legalább vérlázítóan arrogáns stílusban. Az itteni eddigi fórumos tevékenységed jóval kellemesebb, jobban tetted volna ha ezúttal is maradtál volna ennél.

Kedves Kox!
Nem volt arrogáns, azok akik megértették azok megértették... hogy valaki a pénzre terelte, a hangsúlyt mert a kis életében összegyűjtött sértettség csak arról szólt... hát sajnálom. Az én véleményem akkor is az, hogy a mai bmw-ek nagy része nem méltóan viselkedik a márkához, előbb tesz karácsonyfaizzót a kocsijára mint, hogy a lyukas lengőkart kicserélje... állandóan jönnek a fotók, hogy csapatja 260-al, és ami előtte van az nem személy, akadály! Hisz az út az egy nagy verseny pálya! Mért van az, hogy nagyon sokan tudják használni méltósággal, kultúrával legyen az 40-30-20-10 éves akár, és kulturáltak, nem káromkodó, bőrfejű gengszter álmokat szövő gyúrós barmok. Ezek luxus autók, nem versenyautók... lehet driftelni, de normálisan viselkedni, és nem ugy mint egy antiszociális, kőbunkó. A tesózás is csak akkor jön elő, ha van kit közösen utálni, különben tesznek a másikra.
Ha ezt itt sem értik meg, ahol azt hittem a megbecsült OT-s autók tulajdonosai, széles látókörrel képviselik és őrzik, mentik meg a márka üzenetét... akkor inkább törlöm magam innen is!
Nagy csalódás volt ezt olvasni!
« Utoljára szerkesztve: 2015. január 10. 20:35:46 pm írta Niki » Naplózva
Niki
Vendég
« Válasz #8165 Dátum: 2015. január 10. 20:20:57 pm »

Nincs min csodálkoznod. Csupa válogatott és sértő hülyeséget írtál, de legalább vérlázítóan arrogáns stílusban. Az itteni eddigi fórumos tevékenységed jóval kellemesebb, jobban tetted volna ha ezúttal is maradtál volna ennél.

Jelzem azokról szólt, akik felismerték és sértette őket, akik megértették azok csak likeoltak, és elismerték levélben hogy egyetértenek  Wink Nem hiszem hogy ez ökörség lenne... mióta megkapom a különböző bmw csoportok posztjait, minősíthetetlen, kritikán alul modor, és intelligencia szint lengi körbe az egész fránya fb-t!
Nem feltétlenül a jók vannak mindig többségbe, kevés farkas, sok marha alapon.
Kívánok mindenkinek erre az évre is sok jó km-et, valakiknek tesót, valakiknek pedig sok megmentet örökséget, és méltó képviseletet!

Ez elég kedv romboló volt!
« Utoljára szerkesztve: 2015. január 10. 20:39:00 pm írta Niki » Naplózva
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #8166 Dátum: 2015. január 10. 20:44:14 pm »

A kritika elég kétélű fegyver,tudni kell vele bánni  Roll Eyes ,hatoscsomag volt itt az ólomsúlyú bajnoka a témának,ő sem tudta,(szinte)soha,hogy kihez,milyen hangnemben lehet/kell írni,mondjuk én bírtam a' embert többnyire,pár dologban egyet értettünk  Roll Eyes Cool ,de ő nem volt úgy szocializálódva,hogy ezt szalonképesen tudja kiírni magából,és volt kinél elrúgta a pöttyöst,majd volt egy nagy dobása,amitől kicsit törölve lett végleg.
Szerintem lehet úgy is kritizálni,nem tetszést kifejezni,hogy mindenki röhög  Azn ,és mégis megérti akinek szól,ennek a módszernek is vannak itt űzői  crazy2 ,őket nem is annyira törlik.
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
Niki
Vendég
« Válasz #8167 Dátum: 2015. január 10. 20:50:11 pm »

A kritika elég kétélű fegyver,tudni kell vele bánni  Roll Eyes ,hatoscsomag volt itt az ólomsúlyú bajnoka a témának,ő sem tudta,(szinte)soha,hogy kihez,milyen hangnemben lehet/kell írni,mondjuk én bírtam a' embert többnyire,pár dologban egyet értettünk  Roll Eyes Cool ,de ő nem volt úgy szocializálódva,hogy ezt szalonképesen tudja kiírni magából,és volt kinél elrúgta a pöttyöst,majd volt egy nagy dobása,amitől kicsit törölve lett végleg.
Szerintem lehet úgy is kritizálni,nem tetszést kifejezni,hogy mindenki röhög  Azn ,és mégis megérti akinek szól,ennek a módszernek is vannak itt űzői  crazy2 ,őket nem is annyira törlik.

Mindenbe bele lehet magyarázni dolgokat amikbe lehet kapaszkodni, és toborozni. Nem egy nehéz feladat! Én úgy gondolom, a véleményemet írtam le és nem anyáztam, kurváztam vagy hasonlók... pusztán bíráltam a tesókat, akik lejáratják maguk mellett másokat is. Sok típust nem nyugdíjaznak, nem válik klasszikussá mert az ilyenek elbarmolják, nevetségessé teszik őket. Nekem ez nem tetszik, ehhez tartom magam!
De ha sikerült ezekkel pont azokat megfogni akikről szó volt, már jól érzem magam még ha ezt a csapatot el is vesztem végleg! Lehetett látni azon emberek stílusát kik mellette, kik ellen viaskodtak, és az arányokat is persze... és az utó mozzanatokat is... ami szintén tükrözi, a mélységes nagy sértettségüket. Nem ettől a poszttól... a világtól kapták!


Másrészről sok jó embert megismertem itt, és legalább a tudásom és a látóköröm szélesedett amit köszönök! Sok szép cápát láthattam  sm_68
Naplózva
maxx900

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1001


A gumisgyerek kompatis a fagyislyánnyal


re
« Válasz #8168 Dátum: 2015. január 10. 20:56:44 pm »

Hála a jó ISTEN-nek, hogy egy rakat baromnak derogál 30éves BMW-vel járni!!
Naplózva

TYREMAXX
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #8169 Dátum: 2015. január 10. 20:59:15 pm »

Nem tudom mit írtál,nem volt/van/lesz fb-m  Kiss általánosságban írtam,mint ökölszabályt a műfajban.
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5166



« Válasz #8170 Dátum: 2015. január 10. 21:04:04 pm »

Őőőő....

Nekünk arckönyvön kívülieknek ez elég értelmetlen ebben a formában... Vagy másoljátok ide az előzményeket, vagy ott irogassatok egymásnak erről szerintem.

Peace.

Sixpack sajna egy rossz napja után lett megítélve, több türelemmel nem lett volna ekkora gáz belőle. Szerintem.

Node nem vagyunk egyformák, a vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.  Cheesy
Naplózva

1985 E28 530i
M5swap

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1051


« Válasz #8171 Dátum: 2015. január 10. 21:10:16 pm »

Niki, sokan sokszor mondták már; nincs még egy olyan megosztó márka, mint a BMW, ennyi különbözőséget, mint amit BMWs és BMWs között tapasztalhatsz.. afro.    Itt a fórumon csak jó arcok vannak  Smiley,
Naplózva
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #8172 Dátum: 2015. január 10. 21:18:31 pm »

Őőőő....

Nekünk arckönyvön kívülieknek ez elég értelmetlen ebben a formában... Vagy másoljátok ide az előzményeket, vagy ott irogassatok egymásnak erről szerintem.

Peace.

Bezony.

Sixpack sajna egy rossz napja után lett megítélve, több türelemmel nem lett volna ekkora gáz belőle. Szerintem.

Csupán rész információim vannak az esetről,akkor neki elég sűrűn lehetett rossz napja,de mondom én semleges vagyok,nem volt bajom vele,de ha neked írta volna,amit írt,szerintem te sem lettél volna sokkal toleránsabb,ill sokadik esete volt ez tót marival  Cheesy ,meg ez már történelem.

Node nem vagyunk egyformák, a vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.  Cheesy
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #8173 Dátum: 2015. január 10. 21:21:52 pm »

  Itt a fórumon csak jó arcok vannak  Smiley,


Csak a saját nevedben beszélj  Cheesy ,még hogy én jó arc  Roll Eyes   Cheesy
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
gagus
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5405


Csak az M30 adhat erőt!


WWW
« Válasz #8174 Dátum: 2015. január 10. 21:23:15 pm »



Node nem vagyunk egyformák, a vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.  Cheesy

Köszönjük! Cheesy
Naplózva

E23 730i '81, E23 728iA '81
http://forum.capabmwforum.hu/index.php/topic,1378.0.html

30/3388166 Csak saját felelősségre!!
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5166



« Válasz #8175 Dátum: 2015. január 10. 21:33:39 pm »

Idézet
Csupán rész információim vannak az esetről,akkor neki elég sűrűn lehetett rossz napja,de mondom én semleges vagyok,nem volt bajom vele,de ha neked írta volna,amit írt,szerintem te sem lettél volna sokkal toleránsabb,ill sokadik esete volt ez tót marival  Cheesy ,meg ez már történelem.

De legalább nem húzott le senkit pénzzel, nem vert át senkit... Tudomásom szerint kizárólag verbális inkomformitásról volt szó. Mint a fenti esetben, ahogy sejtem. Roll Eyes

Tényleg 99% jó fej itt a fórumon (többek közt te is Mr.  Wink ) de mindenhol akadnak rossz példák. Kár, hogy a szóbeszédeket és a tényeket kevés bejegyzés követi a hirdetési szégyenfalon...
Naplózva

1985 E28 530i
Niki
Vendég
« Válasz #8176 Dátum: 2015. január 10. 21:43:59 pm »

Én nagyon kedvelem az itteni kollégákat mind cukoaki pofik vagytok... csak én szeretem a régi autókat, és minden gyár eredeti felfogását és azokat akik megmentik az öreg vasakat!  Shocked az igazi bmw az 30 éves   Grin
Be linkelem amit írtam, elnézést de nem terhelnelek titeket tovább. Csak hazaerek  angel 
Naplózva
M5swap

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1051


« Válasz #8177 Dátum: 2015. január 10. 21:47:05 pm »

Inkább arról beszélj, lesz-e már végre vmi izgalmas verda?

Én nagyon kedvelem az itteni kollégákat mind cukoaki pofik vagytok... csak én szeretem a régi autókat, és minden gyár eredeti felfogását és azokat akik megmentik az öreg vasakat!  Shocked az igazi bmw az 30 éves   Grin
Be linkelem amit írtam, elnézést de nem terhelnelek titeket tovább. Csak hazaerek  angel 
Naplózva
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #8178 Dátum: 2015. január 10. 21:56:51 pm »

De legalább nem húzott le senkit pénzzel, nem vert át senkit... Tudomásom szerint kizárólag verbális inkomformitásról volt szó. Mint a fenti esetben, ahogy sejtem. Roll Eyes

Tényleg 99% jó fej itt a fórumon (többek közt te is Mr.  Wink ) de mindenhol akadnak rossz példák. Kár, hogy a szóbeszédeket és a tényeket kevés bejegyzés követi a hirdetési szégyenfalon...

Mindenkinek máshol van a határ,akkor a modiknak ott volt,nem volt népszavazás  Cheesy ,meg olyan sok szankció nem is van a kezükben,az emberi érintkezésnek vannak szabályai,köztük nem kevés a verbális kommunikáció témakörben,több száz tag képes ezeket nem áthágni.Továbbra is hangsúlyozom,semleges vagyok ez ügyben,el kell fogadnunk a modik döntését,vagy elkezdjük őket mi is kritizálni,és mi is lapátra kerülünk.  Cheesy
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5166



« Válasz #8179 Dátum: 2015. január 10. 22:04:31 pm »

Volt már itt minden, szerintem a dühöngőben kéne inkább kitárgyalni ezt.  Azn
Naplózva

1985 E28 530i
Niki
Vendég
« Válasz #8180 Dátum: 2015. január 10. 22:23:53 pm »

Sajnos én arról nem tudok, de mivel ez nem itt történt nem is ide tartozik! Megtartom továbbra is magamnak ezt a békés IGAZI BMW-s szigetnek  Grin


Inkább arról beszélj, lesz-e már végre vmi izgalmas verda?


Nézegetek, nagyon sokat... eddig még mindig az a piros van... már mindent összenéztem hozzá, de egy merci is megtetszett w115, megpróbálom együtt megteremteni a lehetőséget a megvételre... Cápa nnélkül már nem menne, elképesztő hangulat lengi körül!
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #8181 Dátum: 2015. január 10. 22:25:45 pm »

Leci ne vedd meg azt. Keress egy jot, varj meg egy kicsit...

Csak E21 jatszik?
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #8182 Dátum: 2015. január 10. 22:28:44 pm »

KOrábban én is így gondolkodtam és hamarosan megint lesz egy E21 de azért te sem dobnál vissza egy M5 vagy M6 cápit  afro
Naplózva

Bence
Niki
Vendég
« Válasz #8183 Dátum: 2015. január 10. 22:30:05 pm »

Leci ne vedd meg azt. Keress egy jot, varj meg egy kicsit...

Csak E21 jatszik?

Mármint az e21-re gondolsz gondolom, én csak azt látom benne hogy megmentem és él tovább... nagyon tetszik a 2 ajtó és a sportosság  Wink
Amikor, megnéztem nincs rossz bőrben 500-ért a sok motyóval 250 ráköltve szép lehet... vagy szerinted ennyire sansztalan?
Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #8184 Dátum: 2015. január 10. 22:30:56 pm »

Ennyiért sokkal szebb E28 is van pl Smiley  Roll Eyes
Naplózva

Bence
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #8185 Dátum: 2015. január 10. 22:35:46 pm »

Mármint az e21-re gondolsz gondolom, én csak azt látom benne hogy megmentem és él tovább... nagyon tetszik a 2 ajtó és a sportosság  Wink
Amikor, megnéztem nincs rossz bőrben 500-ért a sok motyóval 250 ráköltve szép lehet... vagy szerinted ennyire sansztalan?
Rolam ne vegyel peldat, mert 3 eve nincs capam, na de hamarosan talpra all Evil
Plusz en azon szemetladak koze tartozom, aki szerint 2M alatt nem all meg ugy, hogy barmikor, barhova elmerj vele indulni.

No de. Szoval... sportossag max. gondolatban Smiley egy E21 (tok szeria) ugy kanyarodik, mint egy G Astra. Limbohinto.
E21-bol reg volt jo, vallalhato, jo penzert, de azert akad. E28-bol kicsit jobb a felhozatal.

Gyere el talalkozora tavasszal, ulj be parba, probalj ki nehanyat. Ha nem megy szembe az 'elveiddel', ne zard ki az E28-at, csak mert nem ket ajtos. Mas, de oriasi elmeny egy E28-cal, kenyelmesen, 4-en, rendesen felpakolva utazni.

Szigoruan szerintem.
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
hofoglu

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 556



« Válasz #8186 Dátum: 2015. január 10. 22:46:08 pm »

Rolam ne vegyel peldat, mert 3 eve nincs capam, na de hamarosan talpra all Evil
Plusz en azon szemetladak koze tartozom, aki szerint 2M alatt nem all meg ugy, hogy barmikor, barhova elmerj vele indulni.

No de. Szoval... sportossag max. gondolatban Smiley egy E21 (tok szeria) ugy kanyarodik, mint egy G Astra. Limbohinto.
E21-bol reg volt jo, vallalhato, jo penzert, de azert akad. E28-bol kicsit jobb a felhozatal.

Gyere el talalkozora tavasszal, ulj be parba, probalj ki nehanyat. Ha nem megy szembe az 'elveiddel', ne zard ki az E28-at, csak mert nem ket ajtos. Mas, de oriasi elmeny egy E28-cal, kenyelmesen, 4-en, rendesen felpakolva utazni.

Szigoruan szerintem.

És ennél már csak egy E23 nyújt nagyobb élményt! Smiley
Így van Gagus?
Naplózva
gagus
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5405


Csak az M30 adhat erőt!


WWW
« Válasz #8187 Dátum: 2015. január 10. 22:57:52 pm »

Már látom is Zsirit kényelmesen az E28-ban hátul  Evil

4-en kényelmesen, megpakolva = csakis zíbener.  Wink (eddig mi befértünk E23, 32 és 38 modellekbe is  Evil)
Naplózva

E23 730i '81, E23 728iA '81
http://forum.capabmwforum.hu/index.php/topic,1378.0.html

30/3388166 Csak saját felelősségre!!
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #8188 Dátum: 2015. január 10. 23:02:57 pm »

Szerintem a 28 a jó kompromissum tud azért sportosan kanyarodni de el s lehet férni benne... Csomagokkal már necces...

Mondjuk tavaly 3 gyerkőccel Horvátban is azzal voltunk.. igaz akkor húztuk magunk mögött a Skifet is  afro
Naplózva

Bence
Kox

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


Powered by rozsda


« Válasz #8189 Dátum: 2015. január 10. 23:27:22 pm »

Jelzem azokról szólt, akik felismerték és sértette őket, akik megértették azok csak likeoltak, és elismerték levélben hogy egyetértenek  Wink Nem hiszem hogy ez ökörség lenne... mióta megkapom a különböző bmw csoportok posztjait, minősíthetetlen, kritikán alul modor, és intelligencia szint lengi körbe az egész fránya fb-t!
Nem feltétlenül a jók vannak mindig többségbe, kevés farkas, sok marha alapon.
Kívánok mindenkinek erre az évre is sok jó km-et, valakiknek tesót, valakiknek pedig sok megmentet örökséget, és méltó képviseletet!

Ez elég kedv romboló volt!

És mire alapozod azt a meggyőződést, hogy csak az a jó, amit Te képviselsz? Amikor csatlakoztál ahhoz a BMW -s csoporthoz, akkor egy közösség tagja lettél, egy olyan közösségé amely egy konkrét autómárka szeretete tesz azzá, de ugyanakkor sokféle és sokszinű emberek alkotják. Van akinek szerényebb, leharcoltabb vasa van, mert nem telik jobbra, van aki németországból hoz be olcsó E36 -ot magának, mások meg "éndzsöl ájt" tesznek az autójukba mert az tetszik nekik, és olyan is van aki a havazást várja és amikor az megjön, akkor keresztbe teszi az E30 -at. De ettől nem hiszem hogy rosszabb emberek lesznek mint Te.  Viszont ha Te ezt nem tudod elfogadni, akkor nem kell belépni ilyen csoportokba.
A nagymértékű felháborodást egyébként nem az váltotta ki hogy leírtad, Te nem értesz egyet ezekkel az imént felsorolt dolgokkal, hanem az ahogyan írtad. Olyan módon fogalmaztad meg a véleményedet, hogy sokan nem tudtak elmenni mellette szó nélkül. Főleg azok akik megszólítva érezték magukat. Írhattad volna kevésbé magas lóról, kevésbé visszatetszést keltően azt amit írtál és akkor tán nem lett volna belőle ez. De sajnos olyan jelzőket és megfogalmazásokat használtál, amiket olvasva sokan érezhették magukat megsértve. Én ugyan nem tartozom közéjük, de akkor is nagy csalódás volt ezeket a sorokat olvasnom.
Még akkor is ha ha némely állításodall egyet értettem. De az hogy valamivel nem értünk egyet az nem jelenti hogy az a dolog a sátántól való. Sokan vagyunk, sokfélék vagyunk, legyünk már egy kicsit toleránsabbak egymással, fogadjuk el hogy mások nem azokban a dolgokban lelik örömüket mint mi.
És igen, igazad van, nem feltétlenül a "jók" vannak többségben, de ha Te közéjük akarsz tartozni és nem a "marhák" közé, akkor szerintem nem írsz ilyen marhaságokat.  smiley
Naplózva

hubraum = drehmoment -> großer hubraum = großes drehmoment -> kleiner hubraum = große scheisse
Oldalak: 1 ... 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 [273] 274 275 276 277   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!