CápaBMW fórum
2024. április 19. 17:10:24 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Cápa BMW Klub öszi találkozó, Bicske - 2007. szeptember 29.  (Megtekintve 370092 alkalommal)
stasis
Vendég
« Válasz #120 Dátum: 2007. szeptember 07. 08:34:33 am »

FERI!
Van egy pár hozzászólás ami nem ide való!!! Kérlek moderáld azokat azonnal a megfelelő topicba!!!

Mármint arra gondolsz, hogy az összes moderátornak (nem csak én vagyok moderátor) üzened, hogy van egy pár kifogásolható hozzászólás ? Van erre egy link minden hozzászólás alatt: jelentés egy moderátornak. Vagy ha ez nem menne, akkor kérlek, hogy jelezd a problémás hozzászólást privát üzenetben Boge-nak, mert ő a moderátora a Találkozók főtémának.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #121 Dátum: 2007. szeptember 07. 08:36:26 am »

Bólyákat tudtam szerezni de itt is kellene egy darabszám.

Ez jó hír ! Itt vannak a tavaji képek, ez alapján be lehetne lőni a szükséges mennyiséget:

http://www.capabmw.hu/talalkozok/200610visegrad/page_5.html

Imike hamarosan hazajön, beszélek vele, és csinálunk egy pályabejárást. Mikorra tudod hazahozni a bójákat ?
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #122 Dátum: 2007. szeptember 07. 08:47:51 am »

A bólyákat a rendőrök hozzák feltehetően a találkozó napján, de ha kell akkor előző nap, vagy kora reggel elkérem tőlük.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #123 Dátum: 2007. szeptember 07. 08:48:52 am »

A bólyákat a rendőrök hozzák feltehetően a találkozó napján, de ha kell akkor előző nap, vagy kora reggel elkérem tőlük.

Hmm, az neccessebb, mert a felmérést nem kéne a végére hagyni. Hmm, mekkora a forgalom ezen a részen késő délután ?
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #124 Dátum: 2007. szeptember 07. 09:09:00 am »

FERI!
Van egy pár hozzászólás ami nem ide való!!! Kérlek moderáld azokat azonnal a megfelelő topicba!!!

Mármint arra gondolsz, hogy az összes moderátornak (nem csak én vagyok moderátor) üzened, hogy van egy pár kifogásolható hozzászólás ? Van erre egy link minden hozzászólás alatt: jelentés egy moderátornak. Vagy ha ez nem menne, akkor kérlek, hogy jelezd a problémás hozzászólást privát üzenetben Boge-nak, mert ő a moderátora a Találkozók főtémának.

smileysmileysmileysmileysmiley
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #125 Dátum: 2007. szeptember 07. 09:11:03 am »

Ez a szlalomos dolog hol lesz? Ugye nem bicske főterén a parkolóban?smiley
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #126 Dátum: 2007. szeptember 07. 09:20:10 am »

A bólyákat a rendőrök hozzák feltehetően a találkozó napján, de ha kell akkor előző nap, vagy kora reggel elkérem tőlük.

Hmm, az neccessebb, mert a felmérést nem kéne a végére hagyni. Hmm, mekkora a forgalom ezen a részen késő délután ?
Egy pályaépítés nem fog beleférni, de ha elég egy kézilabda méretű pálya is akkor az megoldható.
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #127 Dátum: 2007. szeptember 07. 09:20:51 am »

Ez a szlalomos dolog hol lesz? Ugye nem bicske főterén a parkolóban?smiley
Mi a baj a főtérrel?
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #128 Dátum: 2007. szeptember 07. 09:22:06 am »

Tehát az igért fotók most jönnek. Mivel még mindig nem találom azt a papírt, ahova leírtam az útvonaltervet, és hogy hol merre kell fordulni, ezért fejből írom.

0. Találkozunk valahol Budapest budai oldalán. Az a helyzet, hogy a budai oldalon nehéz olyan benzinkutat találni, ami nincs közel a nagy csomópontokhoz. Úgyhogy első körben arra gondoltam, hogy vagy mennénk a régi jól ismert bécsi úti shell kúthoz, vagy a bah csomóponti mol kútnál is gyülekezhetnénk.

1. Megyünk tovább egyenesen Biatorbágy felé.



2. A körforgalomnál egyenesen tovább.



3. A biatorbágyi viaduktnál jobbra Páty felé.



4. Balra Zsámbék felé megyünk.



5. Hmm, asszem itt balra megyünk Mány felé.



6. Jobbra Mány felé



7. Egyenesen Bicske felé



8. Balra kell fordulni a körfogalom felé Bicskénél



9. Körforgalmon keresztül egyesen. Innen nem messze, balra lesz a kastély. Bömbölö, ki tudsz állni a kocsiddal a bejárathoz?



10. A kastélytól kb. 150 méterre van egy cukrászda, itt lehet kávézni, ill. folyó ügyeket intézni



11. Ezek után átmegyünk a szlalom pályához, itt majd Bömbölő vezeti az embereket

12. Ha végeztünk, akkor megyünk Székesfehérvár felé



13. Bemegyünk jobbra Bodmérre, megnézni a veterán műhelyt. Mindenki készüljön rá, hogy 200 pénz lesz a belépő.



14. Ha végeztünk, akkor visszamegyünk a főútra, és irány Csákvár. A belvárosban Tata felé fordulunk.



15. A Publó étteremben megkajálunk. Fejenként minimum 1500 ft-tal tessék számolni



16. Az étteremmel szemben, a templom melett van 1 nagy parkoló, oda beférünk.



17. Jól főznek, kipróbáltuk, hogy ne mondja senki, hogy ramaty lesz az ebéd, és mint írtam 3 emberre kb. 6 ezer forintot fizettem.



















Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #129 Dátum: 2007. szeptember 07. 09:38:56 am »

Ez a szlalomos dolog hol lesz? Ugye nem bicske főterén a parkolóban?smiley
Mi a baj a főtérrel?

Na most ha lehülyéztek, akkor elfogadom, de szerintem ez egy kicsit ciki... ennyi ember előtt bohóckodni ezekkel a kocsikkal... szóval nem tudom megmagyarázni hogy miért, de én így érzem... számomra ezek az autók egyelőre nem olyan
kuriózumok, hogy egy főtéren bohockodjanak velük ezer ember előtt... de mondom, ez az én privát véleményem... én nem nagyon szeretem a felhajtást... szóval közszemlére lesznek téve olyan autók, amelyek szerintem még nem oda valók... és kb a tömeg fele hülyének fogja nézni a résztevevőket, hogy mit is csinálnak most... mert mondjuk ha a hatvanas évekből való MG kocsikkal csinálnánk ezt, akkor azt mondom hogy ok...
Kövezzetek meg nyugodtan, de nekem ez a vélemyényem, és tartom a hátam ha lebasztok, azt is elfogadom mint már mondtam, de akkor sem tudok máshogyan gondolkodni... és ez most nem azt jelenti hogy sznob vagyok, meg hogy lebecsülöm és szégyelem a kocsikat, de talán lehet hogy nem kellene a központban bohóckodni ezzel a szlalomozgatással, hanem inkább valahol máshol...
Várom a szavtos hozzászólásokat...smileysmileysmiley Állok elébe a dolgoknak...smiley
Naplózva
Agyas

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1128



« Válasz #130 Dátum: 2007. szeptember 07. 09:42:43 am »

Ez a szlalomos dolog hol lesz? Ugye nem bicske főterén a parkolóban?smiley
Mi a baj a főtérrel?

Na most ha lehülyéztek, akkor elfogadom, de szerintem ez egy kicsit ciki... ennyi ember előtt bohóckodni ezekkel a kocsikkal... szóval nem tudom megmagyarázni hogy miért, de én így érzem... számomra ezek az autók egyelőre nem olyan
kuriózumok, hogy egy főtéren bohockodjanak velük ezer ember előtt... de mondom, ez az én privát véleményem... én nem nagyon szeretem a felhajtást... szóval közszemlére lesznek téve olyan autók, amelyek szerintem még nem oda valók... és kb a tömeg fele hülyének fogja nézni a résztevevőket, hogy mit is csinálnak most... mert mondjuk ha a hatvanas évekből való MG kocsikkal csinálnánk ezt, akkor azt mondom hogy ok...
Kövezzetek meg nyugodtan, de nekem ez a vélemyényem, és tartom a hátam ha lebasztok, azt is elfogadom mint már mondtam, de akkor sem tudok máshogyan gondolkodni... és ez most nem azt jelenti hogy sznob vagyok, meg hogy lebecsülöm és szégyelem a kocsikat, de talán lehet hogy nem kellene a központban bohóckodni ezzel a szlalomozgatással, hanem inkább valahol máshol...
Várom a szavtos hozzászólásokat...smileysmileysmiley Állok elébe a dolgoknak...smiley

Mindig csak a vér meg sav kell, mi?? Grin Smiley Smiley
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #131 Dátum: 2007. szeptember 07. 10:07:13 am »

Ez a szlalomos dolog hol lesz? Ugye nem bicske főterén a parkolóban?smiley
Mi a baj a főtérrel?

Na most ha lehülyéztek, akkor elfogadom, de szerintem ez egy kicsit ciki... ennyi ember előtt bohóckodni ezekkel a kocsikkal... szóval nem tudom megmagyarázni hogy miért, de én így érzem... számomra ezek az autók egyelőre nem olyan
kuriózumok, hogy egy főtéren bohockodjanak velük ezer ember előtt... de mondom, ez az én privát véleményem... én nem nagyon szeretem a felhajtást... szóval közszemlére lesznek téve olyan autók, amelyek szerintem még nem oda valók... és kb a tömeg fele hülyének fogja nézni a résztevevőket, hogy mit is csinálnak most... mert mondjuk ha a hatvanas évekből való MG kocsikkal csinálnánk ezt, akkor azt mondom hogy ok...
Kövezzetek meg nyugodtan, de nekem ez a vélemyényem, és tartom a hátam ha lebasztok, azt is elfogadom mint már mondtam, de akkor sem tudok máshogyan gondolkodni... és ez most nem azt jelenti hogy sznob vagyok, meg hogy lebecsülöm és szégyelem a kocsikat, de talán lehet hogy nem kellene a központban bohóckodni ezzel a szlalomozgatással, hanem inkább valahol máshol...
Várom a szavtos hozzászólásokat...smileysmileysmiley Állok elébe a dolgoknak...smiley
Nullakettes!
Nincsen baj veled, csak ne legyél kishitű. A Rakparton sem "csodaautókkal szlalomoznak, az amerikai autótalálkozón is van szakadt autó, meg szép autó. Nálunk is van szép is meg mégszebb. Majd a közönség eldönti, hogy tetszik neki vagy nem. A pályán azt nézik, hogy felborítod a bólyát, vagy nem.
A közönségről. Én örülnék ha ezer embert össze tudnék "varázsolni", mert akkor a szponzorok is jönnének és nem saját és klubb zsebből kellene fizetni a költségeket.
Ha most nem is olyan az autód, hogy mutogatható, akkor majd a következő évire lehet hogy meg tudod úgy csinálni, hogy csili-vili legyen. Talán ez ad erőt ahhoz, hogy eldöntsd magadba, hogy a következőre már nem jövök olyan autóval amit csak a hátsó sorba merek beállítani.
Ha ez vígasztal az enyém sem olyan, hogy ki merjem rakni egy kiállításra, de ilyen találkozókon nincs miért szégyenkeznem. Igaz nincsen szerszámkészletem:), de nem is ez a fontos, hanem hogy mi érezzük jól magunkat.
Naplózva
Zsombor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



« Válasz #132 Dátum: 2007. szeptember 07. 10:31:21 am »


1. collins + 1 fő
2. Boge
3. Gabes
4. BMWWWW  Viktor 99%, még nem tudom mivel.
5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!!  )
6. Bömbölő + 2 fő
7. Tasi.Misi (off autóval).
8. Kanári + 1 fő
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #133 Dátum: 2007. szeptember 07. 10:43:29 am »

Ez a szlalomos dolog hol lesz? Ugye nem bicske főterén a parkolóban?smiley
Mi a baj a főtérrel?

Na most ha lehülyéztek, akkor elfogadom, de szerintem ez egy kicsit ciki... ennyi ember előtt bohóckodni ezekkel a kocsikkal... szóval nem tudom megmagyarázni hogy miért, de én így érzem... számomra ezek az autók egyelőre nem olyan
kuriózumok, hogy egy főtéren bohockodjanak velük ezer ember előtt... de mondom, ez az én privát véleményem... én nem nagyon szeretem a felhajtást... szóval közszemlére lesznek téve olyan autók, amelyek szerintem még nem oda valók... és kb a tömeg fele hülyének fogja nézni a résztevevőket, hogy mit is csinálnak most... mert mondjuk ha a hatvanas évekből való MG kocsikkal csinálnánk ezt, akkor azt mondom hogy ok...
Kövezzetek meg nyugodtan, de nekem ez a vélemyényem, és tartom a hátam ha lebasztok, azt is elfogadom mint már mondtam, de akkor sem tudok máshogyan gondolkodni... és ez most nem azt jelenti hogy sznob vagyok, meg hogy lebecsülöm és szégyelem a kocsikat, de talán lehet hogy nem kellene a központban bohóckodni ezzel a szlalomozgatással, hanem inkább valahol máshol...
Várom a szavtos hozzászólásokat...smileysmileysmiley Állok elébe a dolgoknak...smiley
Nullakettes!
Nincsen baj veled, csak ne legyél kishitű. A Rakparton sem "csodaautókkal szlalomoznak, az amerikai autótalálkozón is van szakadt autó, meg szép autó. Nálunk is van szép is meg mégszebb. Majd a közönség eldönti, hogy tetszik neki vagy nem. A pályán azt nézik, hogy felborítod a bólyát, vagy nem.
A közönségről. Én örülnék ha ezer embert össze tudnék "varázsolni", mert akkor a szponzorok is jönnének és nem saját és klubb zsebből kellene fizetni a költségeket.
Ha most nem is olyan az autód, hogy mutogatható, akkor majd a következő évire lehet hogy meg tudod úgy csinálni, hogy csili-vili legyen. Talán ez ad erőt ahhoz, hogy eldöntsd magadba, hogy a következőre már nem jövök olyan autóval amit csak a hátsó sorba merek beállítani.
Ha ez vígasztal az enyém sem olyan, hogy ki merjem rakni egy kiállításra, de ilyen találkozókon nincs miért szégyenkeznem. Igaz nincsen szerszámkészletem:), de nem is ez a fontos, hanem hogy mi érezzük jól magunkat.

Ott a végén a jó mondat amit írtál...!!! Tehát hogy mi jól érezzük magunkat... akkor miért nem inkább a hegyekbe megyünk szalonnát sütni...nekem az szimpibb lenne ennél a közszemlénél...
Naplózva
Imik-e-28

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 166



« Válasz #134 Dátum: 2007. szeptember 07. 10:47:34 am »


1. collins + 1 fő
2. Boge
3. Gabes
4. BMWWWW  Viktor 99%, még nem tudom mivel.
5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!!  )
6. Bömbölő + 2 fő
7. Tasi.Misi (off autóval).
8. Kanári + 1 fő
9. Imik-e-28 + 1fő
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #135 Dátum: 2007. szeptember 07. 10:48:47 am »

Ez a szlalomos dolog hol lesz? Ugye nem bicske főterén a parkolóban?smiley
Mi a baj a főtérrel?

Na most ha lehülyéztek, akkor elfogadom, de szerintem ez egy kicsit ciki... ennyi ember előtt bohóckodni ezekkel a kocsikkal... szóval nem tudom megmagyarázni hogy miért, de én így érzem... számomra ezek az autók egyelőre nem olyan
kuriózumok, hogy egy főtéren bohockodjanak velük ezer ember előtt... de mondom, ez az én privát véleményem... én nem nagyon szeretem a felhajtást... szóval közszemlére lesznek téve olyan autók, amelyek szerintem még nem oda valók... és kb a tömeg fele hülyének fogja nézni a résztevevőket, hogy mit is csinálnak most... mert mondjuk ha a hatvanas évekből való MG kocsikkal csinálnánk ezt, akkor azt mondom hogy ok...
Kövezzetek meg nyugodtan, de nekem ez a vélemyényem, és tartom a hátam ha lebasztok, azt is elfogadom mint már mondtam, de akkor sem tudok máshogyan gondolkodni... és ez most nem azt jelenti hogy sznob vagyok, meg hogy lebecsülöm és szégyelem a kocsikat, de talán lehet hogy nem kellene a központban bohóckodni ezzel a szlalomozgatással, hanem inkább valahol máshol...
Várom a szavtos hozzászólásokat...smileysmileysmiley Állok elébe a dolgoknak...smiley
Nullakettes!
Nincsen baj veled, csak ne legyél kishitű. A Rakparton sem "csodaautókkal szlalomoznak, az amerikai autótalálkozón is van szakadt autó, meg szép autó. Nálunk is van szép is meg mégszebb. Majd a közönség eldönti, hogy tetszik neki vagy nem. A pályán azt nézik, hogy felborítod a bólyát, vagy nem.
A közönségről. Én örülnék ha ezer embert össze tudnék "varázsolni", mert akkor a szponzorok is jönnének és nem saját és klubb zsebből kellene fizetni a költségeket.
Ha most nem is olyan az autód, hogy mutogatható, akkor majd a következő évire lehet hogy meg tudod úgy csinálni, hogy csili-vili legyen. Talán ez ad erőt ahhoz, hogy eldöntsd magadba, hogy a következőre már nem jövök olyan autóval amit csak a hátsó sorba merek beállítani.
Ha ez vígasztal az enyém sem olyan, hogy ki merjem rakni egy kiállításra, de ilyen találkozókon nincs miért szégyenkeznem. Igaz nincsen szerszámkészletem:), de nem is ez a fontos, hanem hogy mi érezzük jól magunkat.

Ott a végén a jó mondat amit írtál...!!! Tehát hogy mi jól érezzük magunkat... akkor miért nem inkább a hegyekbe megyünk szalonnát sütni...nekem az szimpibb lenne ennél a közszemlénél...


Azért, mert most ilyen túrás, akciódúsabb talit szervezünk. A szalonnasütögetés meg amúgy is necces, gondolj a tavaszi találkozóra. Ettől függetlenül csinálunk majd hegyes völgyes sütögetős bulit is, de szerintem az már nem fog ebbe az évbe beleférni.
« Utoljára szerkesztve: 2007. szeptember 07. 18:34:30 pm írta Boge » Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #136 Dátum: 2007. szeptember 07. 10:59:28 am »

Tehát az igért fotók most jönnek. Mivel még mindig nem találom azt a papírt, ahova leírtam az útvonaltervet, és hogy hol merre kell fordulni, ezért fejből írom.

0. Találkozunk valahol Budapest budai oldalán. Az a helyzet, hogy a budai oldalon nehéz olyan benzinkutat találni, ami nincs közel a nagy csomópontokhoz. Úgyhogy első körben arra gondoltam, hogy vagy mennénk a régi jól ismert bécsi úti shell kúthoz, vagy a bah csomóponti mol kútnál is gyülekezhetnénk.

A Bah csomópontnál nincs Mol kút...
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #137 Dátum: 2007. szeptember 07. 11:00:22 am »

Tehát az igért fotók most jönnek. Mivel még mindig nem találom azt a papírt, ahova leírtam az útvonaltervet, és hogy hol merre kell fordulni, ezért fejből írom.

0. Találkozunk valahol Budapest budai oldalán. Az a helyzet, hogy a budai oldalon nehéz olyan benzinkutat találni, ami nincs közel a nagy csomópontokhoz. Úgyhogy első körben arra gondoltam, hogy vagy mennénk a régi jól ismert bécsi úti shell kúthoz, vagy a bah csomóponti mol kútnál is gyülekezhetnénk.

A Bah csomópontnál nincs Mol kút...

Csak OMW
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #138 Dátum: 2007. szeptember 07. 11:01:08 am »

"Ott a végén a jó mondat amit írtál...!!! Tehát hogy mi jól érezzük magunkat... akkor miért nem inkább a hegyekbe megyünk szalonnát sütni...nekem az szimpibb lenne ennél a közszemlénél..."

Elfogadom a véleményed, ez volt az alapötlet. Viszont másnak a túrázás jön be, megint másnak a szlalom nekem a kiállítás, neki a gyorsulás, megint másnak a rally. Kinek agyjunk igazat? Biztosan lesz még olyan (mint pl.Boge talija volt) ahol sütögetni lehet.
Arra kérlek hogy fogadd el, ez egy ilyen tali lesz ahol megnézhetik az autóinkat. Ha a boglári brigád is így gondolkodna akkor mi sem látnánk az Ő autóit.
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #139 Dátum: 2007. szeptember 07. 11:25:04 am »

"Ott a végén a jó mondat amit írtál...!!! Tehát hogy mi jól érezzük magunkat... akkor miért nem inkább a hegyekbe megyünk szalonnát sütni...nekem az szimpibb lenne ennél a közszemlénél..."

Elfogadom a véleményed, ez volt az alapötlet. Viszont másnak a túrázás jön be, megint másnak a szlalom nekem a kiállítás, neki a gyorsulás, megint másnak a rally. Kinek agyjunk igazat? Biztosan lesz még olyan (mint pl.Boge talija volt) ahol sütögetni lehet.
Arra kérlek hogy fogadd el, ez egy ilyen tali lesz ahol megnézhetik az autóinkat. Ha a boglári brigád is így gondolkodna akkor mi sem látnánk az Ő autóit.

Elfogadom, nincs ezzel semmi baj:-)
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #140 Dátum: 2007. szeptember 07. 11:35:55 am »

HuhHuhHuh
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #141 Dátum: 2007. szeptember 07. 13:02:01 pm »

FERI!
Van egy pár hozzászólás ami nem ide való!!! Kérlek moderáld azokat azonnal a megfelelő topicba!!!

Itt nem Feri moderál, hanem én. Nem is szokott probléma lenni semmivel. Szerintem.
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #142 Dátum: 2007. szeptember 07. 13:45:54 pm »

FERI!
Van egy pár hozzászólás ami nem ide való!!! Kérlek moderáld azokat azonnal a megfelelő topicba!!!

Itt nem Feri moderál, hanem én. Nem is szokott probléma lenni semmivel. Szerintem.

Tudom!:-) Csak már cinikusan írkálok, mert az utóbbi időben, tele lett a tököm az örökös moderálásokkal...de ez nem ide tartozik, gondolom olvastad a múlt héten a dolgokat...
 
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #143 Dátum: 2007. szeptember 07. 17:13:56 pm »

Nullakettes!
Mindenkinek vannak rossz és mégrosszabb napjai. Ha most mélyponton vagy akkor gondolj arra, hogy ettől rosszabb nem lehet. Ha mégis akkor örülj annak, hogy tegnap jobb volt. Smiley
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7122


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #144 Dátum: 2007. szeptember 07. 18:52:47 pm »

én a Zsámbék - Budakeszi táblánál csatlakoznék.
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #145 Dátum: 2007. szeptember 07. 18:57:38 pm »

én a Zsámbék - Budakeszi táblánál csatlakoznék.
Szeretettel várunk. Hív el Bobot is ha találkozol Vele.
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7122


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #146 Dátum: 2007. szeptember 07. 19:24:12 pm »

én a Zsámbék - Budakeszi táblánál csatlakoznék.
Szeretettel várunk. Hív el Bobot is ha találkozol Vele.

sajnos nem tudom ki ő!
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
tasi.misi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ezüstnyíl!


« Válasz #147 Dátum: 2007. szeptember 07. 19:25:27 pm »

1. collins + 1 fő
2. Boge
3. Gabes
4. BMWWWW  Viktor 99%, még nem tudom mivel.
5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!!  )
6. Bömbölő + 2 fő
7. Tasi.Misi (off autóval).
Misi!
Gondolom a nagy távolság miatt jössz autóval? Wink
Hali!
Én a sarokig is autóval megyek,és Bodmérra is el kell jutnom meg hasonlók!
« Utoljára szerkesztve: 2007. szeptember 07. 19:31:27 pm írta tasi.misi » Naplózva

Tasi 20-492-0318
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #148 Dátum: 2007. szeptember 08. 12:10:04 pm »

A bólyákat a rendőrök hozzák feltehetően a találkozó napján, de ha kell akkor előző nap, vagy kora reggel elkérem tőlük.

Hmm, az neccessebb, mert a felmérést nem kéne a végére hagyni. Hmm, mekkora a forgalom ezen a részen késő délután ?
Egy pályaépítés nem fog beleférni, de ha elég egy kézilabda méretű pálya is akkor az megoldható.

Ne fájjon a fejed a pályaépítés miatt. Legfeljebb bratyóval korán indulunk, hogy előbbott legyünk és mielőtt megjön a "tömeg" mi már készen leszünk. Vélemény?
Ha így jó, akkor kellene egy pontos időpont, amikortól zárva lesz a tér és mi nyugodtan bólyázhatunk.
A kézilabda pálya méret felejtős, ott max ilyen az "ablakon kinyúlok és poharat viszek egyik asztalról a másikra" akció lehet.
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #149 Dátum: 2007. szeptember 09. 08:58:39 am »

én a Zsámbék - Budakeszi táblánál csatlakoznék.
Szeretettel várunk. Hív el Bobot is ha találkozol Vele.

sajnos nem tudom ki ő!
Elvileg földiek vagytok.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!