CápaBMW fórum
2024. április 27. 04:02:02 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Cápa BMW Klub öszi találkozó, Bicske - 2007. szeptember 29.  (Megtekintve 371012 alkalommal)
Agyas

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1128



« Válasz #240 Dátum: 2007. szeptember 18. 11:24:46 am »

amúgy igen zseniálisan lett szervezve ez a találkozó, pont akkorra, amikor a YETRO is lesz, tehát hogy aki mindkettőre szeretett volna menni, választhasson. Smiley

Ez az első olyan dolog, amit találkozó szervezőként meg kell tanulni: Mindig lesz 1 vagy több ember, akinek pont egy adott hétvége nem lesz jó.

Ugyan már Feri! Nem arról van szó hogy mindig lesz egy kettő akinek nem jó...Persze hogy lesz teljesen igazad van! Csak kevesebb ember lenne aki nem ér rá akkor, ha körülnézel hogy az adott hétvégén még ezen kívül milyen programok vagy talik is vannak vagy lesznek...Se az előtte való hétvégén, se az utánin nincs semmilyen autós tali ami hasonló eresztésű lenne...És ez a kettő már hónapok óta meg volt hírdetve... Mondjuk én sem tudtam hogy lesznek, mert nem érdekelnek, de ha szervezek egy ilyen talit, akkor tuti hogy előtte lecsekkolom a hétvégéket, pláne akkor ha hasonló szőrű dologról van szó...

Az a probléma, hogy minden hétvégén van valamilyen autós / bmws / veterán autós program Magyarországon. Egyszerűen képtelenség úgy szervezni cápás talit, hogy az ne ütközzön valamilyen más autós programmal. Ez persze 2002 - az első cápa bmw találkozó - óta probléma, de amióta besegítek szervezésbe ill 2-3 emberrel közösen szervezek talikat (2003) már nem görcsölök rajta. Természetesen máshonnan is megkaptam, hogy szivesen jönnének az emberek, de éppen Yetro lesz, de ez szerencsére engem kevéssé érdekel, hiszen mindenki oda fog elmenni, ami neki fontosabb.

Tehát összefoglalva: nem létezik olyan ember Magyarországon, aki úgy tudna hétvégére talit szervezni, hogy más talival ne ütközzön.

Egyébként - remélem nem haragudtok meg - de a Yetro-val példálózó hozzászólásokat olvasna egy kis mosoly jelenik meg a szám szélén. Amikor most Agyas 4 nappal a talija előtt közölte, hogy akkor talit szervez, akkor rajtam és Bömbölőn kivül senki más nem szólalt fel. Most, hogy kb. júliusban említettem, hogy ősszel tali lesz, 2 hónapja ismert, hogy szeptemberben lesz, és szept 1-én hivatalosan is bejelentettük, hogy lesz, ezek után fura, hogy a Yetrora hivatkozva nem akar pár ember eljönni. 4 nappal a tali előtt szólni király dolog, és Agyas talija véletlenül se ütközik senki által tervezett talival, de a nagytalira csomóan hirtelen előkapták a Yetro-t, hogy most pont azzal ütközik a nagytali időpontja.

Urak, nincsenek nagy elvárásaim, de a következetességet szeretném látni: ha előző hétvégén 4 nappal a tali előtt bejelentett Agyas féle tali senkinek semmilyen programjával nem ütközött, akkor a nagytali kb. 1 hónappal ezelőtt bejelentett időpontja ugyancsak nem kéne senkinek semmilyen programjával ütközni.

Stasis

Azért van némi különbség egy haveros pár személyes sörözős pár órás tali és egy Yetro meg egy évadzáró veterános tali között, ezt szerintem te is érzed.
Naplózva
Agyas

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1128



« Válasz #241 Dátum: 2007. szeptember 18. 11:25:27 am »

szerintem menjetek a vita topicba ,vagy a karomkodosba,mert ugyis az lessz a vege megint//SAJNOS/

Itt nem lesz vita, Bömbölő és én igyekszünk a talival kapcsolatban felmerült kérdésekre, problémákra választ adni

Én sem vitázni szeretnék, csak SZVSZ rossz volt a példa Smiley
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #242 Dátum: 2007. szeptember 18. 11:36:37 am »


Stasis

Azért van némi különbség egy haveros pár személyes sörözős pár órás tali és egy Yetro meg egy évadzáró veterános tali között, ezt szerintem te is érzed.

Agyas,

Most pont a te talid jutott eszembe, de ott volt év elején BrothaD talija is, ami ugyancsak pár nap alatt lett leszervezve. Igazándiból az a probléma, hogy én nagyon nem örülök annak, ha azt látom, hogy valaki nem következetes, igenis legyen az az alap, hogy aki A-t mond, az mindig mondjon B-t is.

Bár nem néztem utánna, de becslésem és tapasztalatom szerint kb. 20-30 autós esemény volt a mult hétvégén. Emiatt miért nem lázadtak fel az emberek ? Hidd el, hogy mégha köv héten is lenne a nagytali, akkor is lenne 8-10 ember, akinek nem lenne jó.

A fentiek miatt nem látok különbséget bármilyen méretü talik között, hiszen mindegyik tali 1 vagy 2 napot foglal el, és általában hétvégén.

Yetro téma:

Ez olyan lebegtettett dolog, szinte senki nem tud róla semmi, néha mintha Fox meg Himizoli elment volna, de hivatalos álláspontot a klubtagok részéről nem láttam. Tehát semmilyen konkrét, világos, egyértelmű kinyilatkoztatást nem láttam a klubtagságtól, a lebegtetés meg jellege miatt pont eléggé komolytalan dolog, hogy ne kelljen figyelembe venni.
Még itt a találkozók topikba se kezdték el a klubtagok írogatni, hogy "na ki megy Yetro-ra ?". Vidéken is vannak események (elég csak sopronra vagy debrecenre gondolni), ahova időnként mennek emberek. Érdekes egyébként, hogy 1 hete jött csak elő, hogy páran mennének a Yetro-ra. Érdekes, a legutolsó Boge tali óta eltelt 2 hónap alatt ez nem tudták, hanem pont a nagytali előtt kb. 2 héttel tört rá mindenkire a felismerés, hogy "úúú, baszus, nekem a Yetrora kell mennem" ?

Ha folyamatosan azt figyelnénk, hogy kinek mikor melyik hétvége jó, akkor sosem tudnánk egyetlen találkozót se szervezni.
« Utoljára szerkesztve: 2007. szeptember 18. 11:42:13 am írta stasis » Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #243 Dátum: 2007. szeptember 18. 11:40:39 am »

Más:

A tali időpontját még három fontos dolog alapján lőttük be:

- sok szegény cápásnak - és általában a többségnek - a hónap utolsó munkanapján jön fizetés, ezért még hónap végén/köv hónap elején marad annyit, hogy el tudjanak jönni. Kimondva, vagy kimondatlanul a hónapok közepére szervezett talikra az anyagi problémák miatt is jönnek kevesebben

- a főiskola/egyetem a legtöbb helyen (vannak kivételek, de attól még igaz) október első hetében indul be. Októberben visszajönnek a tanárok szabiról, sokan mennek szakdoli ügyben konzultálni, bejelentkeznek az első vizsgákra amire illene már tanulni. Szeptember utolsó hétvégéje pont ezért jó, hogy mindezek a dolgok még nem indulnak be

- az időjárás még koraősszel egész jó, emlékszek arra, hogy tavaly októberben már viszont fagyoskodtunk.
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #244 Dátum: 2007. szeptember 18. 11:41:27 am »

amúgy igen zseniálisan lett szervezve ez a találkozó, pont akkorra, amikor a YETRO is lesz, tehát hogy aki mindkettőre szeretett volna menni, választhasson. Smiley

Ez az első olyan dolog, amit találkozó szervezőként meg kell tanulni: Mindig lesz 1 vagy több ember, akinek pont egy adott hétvége nem lesz jó.

Ugyan már Feri! Nem arról van szó hogy mindig lesz egy kettő akinek nem jó...Persze hogy lesz teljesen igazad van! Csak kevesebb ember lenne aki nem ér rá akkor, ha körülnézel hogy az adott hétvégén még ezen kívül milyen programok vagy talik is vannak vagy lesznek...Se az előtte való hétvégén, se az utánin nincs semmilyen autós tali ami hasonló eresztésű lenne...És ez a kettő már hónapok óta meg volt hírdetve... Mondjuk én sem tudtam hogy lesznek, mert nem érdekelnek, de ha szervezek egy ilyen talit, akkor tuti hogy előtte lecsekkolom a hétvégéket, pláne akkor ha hasonló szőrű dologról van szó...

Az a probléma, hogy minden hétvégén van valamilyen autós / bmws / veterán autós program Magyarországon. Egyszerűen képtelenség úgy szervezni cápás talit, hogy az ne ütközzön valamilyen más autós programmal. Ez persze 2002 - az első cápa bmw találkozó - óta probléma, de amióta besegítek szervezésbe ill 2-3 emberrel közösen szervezek talikat (2003) már nem görcsölök rajta. Természetesen máshonnan is megkaptam, hogy szivesen jönnének az emberek, de éppen Yetro lesz, de ez szerencsére engem kevéssé érdekel, hiszen mindenki oda fog elmenni, ami neki fontosabb.

Tehát összefoglalva: nem létezik olyan ember Magyarországon, aki úgy tudna hétvégére talit szervezni, hogy más talival ne ütközzön.

Egyébként - remélem nem haragudtok meg - de a Yetro-val példálózó hozzászólásokat olvasna egy kis mosoly jelenik meg a szám szélén. Amikor most Agyas 4 nappal a talija előtt közölte, hogy akkor talit szervez, akkor rajtam és Bömbölőn kivül senki más nem szólalt fel. Most, hogy kb. júliusban említettem, hogy ősszel tali lesz, 2 hónapja ismert, hogy szeptemberben lesz, és szept 1-én hivatalosan is bejelentettük, hogy lesz, ezek után fura, hogy a Yetrora hivatkozva nem akar pár ember eljönni. 4 nappal a tali előtt szólni király dolog, és Agyas talija véletlenül se ütközik senki által tervezett talival, de a nagytalira csomóan hirtelen előkapták a Yetro-t, hogy most pont azzal ütközik a nagytali időpontja.

Urak, nincsenek nagy elvárásaim, de a következetességet szeretném látni: ha előző hétvégén 4 nappal a tali előtt bejelentett Agyas féle tali senkinek semmilyen programjával nem ütközött, akkor a nagytali kb. 1 hónappal ezelőtt bejelentett időpontja ugyancsak nem kéne senkinek semmilyen programjával ütközni.

Az Agyas féle tali, az kb olyan, mintha elhívnám egy lecsóra 3 haveromat estére... szóval azzal nem kell példálozni Feri! Ez egy baráti összejövetel szerintem, ami nem egy komoly találkozó! Különben most a hétvégén milyen bmw vagy egyéb veterán tali van Feri? Vagy a jövö hétvége utáni hétvégén milyen veterán vagy bmw tali van? Semmilyen! Az meg egy hülyeség hogy minden hétvégén van BMW s meg veterán tali...Maraggyá má...
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #245 Dátum: 2007. szeptember 18. 11:43:35 am »

amúgy igen zseniálisan lett szervezve ez a találkozó, pont akkorra, amikor a YETRO is lesz, tehát hogy aki mindkettőre szeretett volna menni, választhasson. Smiley

De jó hogy szóltál... én azt hiszem, hogy a yetrora megyek inkább...smiley

Hát, pedig sümegen arról beszéltünk, hogy szólók, ha lesz szlalomozós cápa tali, és attila + dénes + te eljöttök. Hát szóltam. Akkor mégse jöttök, Dénest se hívjam ?

A Dinit azt hívhatod..., de a többiek viszont mind orfűre mennek, kb 3 kocsival...Én azért nem megyek orfűre, mert melózok szombaton, de bicskére elképzelhető hogy leszaladok ha lesz időm...

Hát, de késő délután jössz, akkor már a legtöbb program véget ér. Magában Dénest nem hívnám el, annak örültem volna, ha mind a 4-el eljöttök, mert jeleztétek, hogy szivesen jönnétek őszi talira, dehát ha így alakult, akkor nincs mit tenni.

Nem mondtam hogy nem megyek, ha megyek, akkor délelőtt megyek, és nem délután! És felhívom a dinit is hogy van e kedve hozzá...
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #246 Dátum: 2007. szeptember 18. 11:46:11 am »


Az Agyas féle tali, az kb olyan, mintha elhívnám egy lecsóra 3 haveromat estére... szóval azzal nem kell példálozni Feri! Ez egy baráti összejövetel szerintem, ami nem egy komoly találkozó! Különben most a hétvégén milyen bmw vagy egyéb veterán tali van Feri? Vagy a jövö hétvége utáni hétvégén milyen veterán vagy bmw tali van? Semmilyen! Az meg egy hülyeség hogy minden hétvégén van BMW s meg veterán tali...Maraggyá má...


Nem. Írtam előbb BrothaD téli találkozóját is. Itt a lényeg az, hogy egy találkozó lefoglal egy napot minimum. Hiába mennél te Agyashoz, ha közbe más talira akarsz menni. Ezért nem számít, hogy mekkora a tali, hanem az, hogy melyik napra van szervezve.

Ezt meg itt egy jó lista, ami alátámasztja az én állításomat: minden hétvégén van veterán tali, esetenként pedig bmw tali: http://www.veteran.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=49

Mi van, hogyha én meg 29-én a Steyr–Puch-találkozóra akarok elmenni Ausztriába (nézd meg ott a listába) ? Lázadjak fel én is, hogy miért most ezen a hétvégén van a tali ? Nem lázadni kell, hanem mérlegelni, hogy melyik rendezvény a fontosabb, illetve, hogy melyik fér be az időbe.

Délután mire leértek (kb. 13-14 óra) már szinte minden program véget fog érni, kiosztjuk a díjakat, stb. Tehát fölösleges lenne a benzint pazarolni. Emelett igazándiból az lenne jó, ha mind a 4en tudnátok jönni. De természetesen ha mégis akartok jönni, csörgess meg (pannon négy hatvanhat nyolcvanhárom hetvenöt), és megmondom, hogy éppen hol tart a tali. A lényeg kb. 13 óráig le fog menni.
« Utoljára szerkesztve: 2007. szeptember 18. 11:48:52 am írta stasis » Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #247 Dátum: 2007. szeptember 18. 11:47:45 am »

Más:

A tali időpontját még három fontos dolog alapján lőttük be:

- sok szegény cápásnak - és általában a többségnek - a hónap utolsó munkanapján jön fizetés, ezért még hónap végén/köv hónap elején marad annyit, hogy el tudjanak jönni. Kimondva, vagy kimondatlanul a hónapok közepére szervezett talikra az anyagi problémák miatt is jönnek kevesebben

- a főiskola/egyetem a legtöbb helyen (vannak kivételek, de attól még igaz) október első hetében indul be. Októberben visszajönnek a tanárok szabiról, sokan mennek szakdoli ügyben konzultálni, bejelentkeznek az első vizsgákra amire illene már tanulni. Szeptember utolsó hétvégéje pont ezért jó, hogy mindezek a dolgok még nem indulnak be

- az időjárás még koraősszel egész jó, emlékszek arra, hogy tavaly októberben már viszont fagyoskodtunk.
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #248 Dátum: 2007. szeptember 18. 11:49:20 am »

Szerintem teljesen felesleges vitázni arról, hogy mikor van BMW-s vagy veterán találkozó.
Az biztos, hogy egy adott időpont mindenkinek nem felel meg. Erre mondják az okosok, hogy alkalmazkodni tudni kell. Aki a Yetrora akar menni, az oda megy. Aki sörözős talira akar menni, az sörözősre megy. Nem ez a lényeg.
Ha valaki ide tartozik, megtiszteli-e a másik munkáját, vagy sem.
Keresztbe tesz-e vagy sem.
Alkalmazkodik-e vagy sem.
Akar jönni, vagy nem.
Ennyi.
Mindenki eldönti, elég nagy fiú mindenki.
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #249 Dátum: 2007. szeptember 18. 11:56:32 am »


Az Agyas féle tali, az kb olyan, mintha elhívnám egy lecsóra 3 haveromat estére... szóval azzal nem kell példálozni Feri! Ez egy baráti összejövetel szerintem, ami nem egy komoly találkozó! Különben most a hétvégén milyen bmw vagy egyéb veterán tali van Feri? Vagy a jövö hétvége utáni hétvégén milyen veterán vagy bmw tali van? Semmilyen! Az meg egy hülyeség hogy minden hétvégén van BMW s meg veterán tali...Maraggyá má...


Nem. Írtam előbb BrothaD téli találkozóját is. Itt a lényeg az, hogy egy találkozó lefoglal egy napot minimum. Hiába mennél te Agyashoz, ha közbe más talira akarsz menni. Ezért nem számít, hogy mekkora a tali, hanem az, hogy melyik napra van szervezve.

Ezt meg itt egy jó lista, ami alátámasztja az én állításomat: minden hétvégén van veterán tali, esetenként pedig bmw tali: http://www.veteran.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=49

Mi van, hogyha én meg 29-én a Steyr–Puch-találkozóra akarok elmenni Ausztriába (nézd meg ott a listába) ? Lázadjak fel én is, hogy miért most ezen a hétvégén van a tali ? Nem lázadni kell, hanem mérlegelni, hogy melyik rendezvény a fontosabb, illetve, hogy melyik fér be az időbe.

Délután mire leértek (kb. 13-14 óra) már szinte minden program véget fog érni, kiosztjuk a díjakat, stb. Tehát fölösleges lenne a benzint pazarolni. Emelett igazándiból az lenne jó, ha mind a 4en tudnátok jönni. De természetesen ha mégis akartok jönni, csörgess meg (pannon négy hatvanhat nyolcvanhárom hetvenöt), és megmondom, hogy éppen hol tart a tali. A lényeg kb. 13 óráig le fog menni.

Jó persze most ide példálozod a citroen kacsa meg társai alkatrészbörze dolgot...smiley Nem egy súlycsoport... Ilyen alapon persze hogy találsz minden hétvégére valamit..smiley Szerintem a Yetro az egy elég nagyszabású valami, és ezek a kocsik pont inkább egy Yetrora valók, mint egy veterán talira...

Különben meg totál igazad van, nem kéne lázadnom, nem is fogok tovább, csak leírtam a nézeteimet ezzel kapcsolatban...inkább örülni kéne, hogy a kezetekbe vettétek a tali megrendezését, ami egyáltalán nem egy rossz dolog!!! úgyhogy be is fogom a pofámat... faszt járatom a pofám, amikor lehet hogy el sem fogok tundi menni... szóval most helyetted is a számra ütöttem...
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #250 Dátum: 2007. szeptember 18. 11:59:49 am »

Szerintem teljesen felesleges vitázni arról, hogy mikor van BMW-s vagy veterán találkozó.
Az biztos, hogy egy adott időpont mindenkinek nem felel meg. Erre mondják az okosok, hogy alkalmazkodni tudni kell. Aki a Yetrora akar menni, az oda megy. Aki sörözős talira akar menni, az sörözősre megy. Nem ez a lényeg.
Ha valaki ide tartozik, megtiszteli-e a másik munkáját, vagy sem.
Keresztbe tesz-e vagy sem.
Alkalmazkodik-e vagy sem.
Akar jönni, vagy nem.
Ennyi.
Mindenki eldönti, elég nagy fiú mindenki.

Hát ezzel 1et értek. Wink
Én mennék mint az állat,csak még nem tudom mivel meg hogy,mert sajnos szolgálati NISSAN-al megyünk.Ketten.
Ha Ő hazamén a nissanyal,akkor Én hogy mék el oda? Roll Eyes
Ha Én mék el oda,akkor szét veritek,És sem a Kolléga,sem Én nem tudunk haza menni. grin
Kicsit bajom van,és ez a bajom.

Majd lesz valami,ha sikerül ott leszek,ha nem akkor sajnos marad a tavaszi. Wink

Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #251 Dátum: 2007. szeptember 18. 12:08:12 pm »

Szerintem teljesen felesleges vitázni arról, hogy mikor van BMW-s vagy veterán találkozó.
Az biztos, hogy egy adott időpont mindenkinek nem felel meg. Erre mondják az okosok, hogy alkalmazkodni tudni kell. Aki a Yetrora akar menni, az oda megy. Aki sörözős talira akar menni, az sörözősre megy. Nem ez a lényeg.
Ha valaki ide tartozik, megtiszteli-e a másik munkáját, vagy sem.
Keresztbe tesz-e vagy sem.
Alkalmazkodik-e vagy sem.
Akar jönni, vagy nem.
Ennyi.
Mindenki eldönti, elég nagy fiú mindenki.

Hát ezzel 1et értek. Wink
Én mennék mint az állat,csak még nem tudom mivel meg hogy,mert sajnos szolgálati NISSAN-al megyünk.Ketten.
Ha Ő hazamén a nissanyal,akkor Én hogy mék el oda? Roll Eyes
Ha Én mék el oda,akkor szét veritek,És sem a Kolléga,sem Én nem tudunk haza menni. grin
Kicsit bajom van,és ez a bajom.

Majd lesz valami,ha sikerül ott leszek,ha nem akkor sajnos marad a tavaszi. Wink


Dénes!
Nem tudom publikus-e, tehát csak burkoltan és reszketve kérdezem.
A kecskeméti talin bemutattál még valakit magadon Bencén, Promegán Mityán, stb. kívül.
Jogsija, kocsija?
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #252 Dátum: 2007. szeptember 18. 12:16:10 pm »

Szerintem teljesen felesleges vitázni arról, hogy mikor van BMW-s vagy veterán találkozó.
Az biztos, hogy egy adott időpont mindenkinek nem felel meg. Erre mondják az okosok, hogy alkalmazkodni tudni kell. Aki a Yetrora akar menni, az oda megy. Aki sörözős talira akar menni, az sörözősre megy. Nem ez a lényeg.
Ha valaki ide tartozik, megtiszteli-e a másik munkáját, vagy sem.
Keresztbe tesz-e vagy sem.
Alkalmazkodik-e vagy sem.
Akar jönni, vagy nem.
Ennyi.
Mindenki eldönti, elég nagy fiú mindenki.

Hát ezzel 1et értek. Wink
Én mennék mint az állat,csak még nem tudom mivel meg hogy,mert sajnos szolgálati NISSAN-al megyünk.Ketten.
Ha Ő hazamén a nissanyal,akkor Én hogy mék el oda? Roll Eyes
Ha Én mék el oda,akkor szét veritek,És sem a Kolléga,sem Én nem tudunk haza menni. grin
Kicsit bajom van,és ez a bajom.

Majd lesz valami,ha sikerül ott leszek,ha nem akkor sajnos marad a tavaszi. Wink


Dénes!
Nem tudom publikus-e, tehát csak burkoltan és reszketve kérdezem.
A kecskeméti talin bemutattál még valakit magadon Bencén, Promegán Mityán, stb. kívül.
Jogsija, kocsija?

Se jogsi,sem Kellék.(Ezek a közeljövőben esedékesek elméletileg,legalábbis ezt beszéltük)

Egyébként mire vagy kíváncsi?

« Utoljára szerkesztve: 2007. szeptember 18. 12:21:53 pm írta TurbóDénes » Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #253 Dátum: 2007. szeptember 18. 12:32:42 pm »

Szerintem teljesen felesleges vitázni arról, hogy mikor van BMW-s vagy veterán találkozó.
Az biztos, hogy egy adott időpont mindenkinek nem felel meg. Erre mondják az okosok, hogy alkalmazkodni tudni kell. Aki a Yetrora akar menni, az oda megy. Aki sörözős talira akar menni, az sörözősre megy. Nem ez a lényeg.
Ha valaki ide tartozik, megtiszteli-e a másik munkáját, vagy sem.
Keresztbe tesz-e vagy sem.
Alkalmazkodik-e vagy sem.
Akar jönni, vagy nem.
Ennyi.
Mindenki eldönti, elég nagy fiú mindenki.

Hát ezzel 1et értek. Wink
Én mennék mint az állat,csak még nem tudom mivel meg hogy,mert sajnos szolgálati NISSAN-al megyünk.Ketten.
Ha Ő hazamén a nissanyal,akkor Én hogy mék el oda? Roll Eyes
Ha Én mék el oda,akkor szét veritek,És sem a Kolléga,sem Én nem tudunk haza menni. grin
Kicsit bajom van,és ez a bajom.

Majd lesz valami,ha sikerül ott leszek,ha nem akkor sajnos marad a tavaszi. Wink


Dénes!
Nem tudom publikus-e, tehát csak burkoltan és reszketve kérdezem.
A kecskeméti talin bemutattál még valakit magadon Bencén, Promegán Mityán, stb. kívül.
Jogsija, kocsija?

Se jogsi,sem Kellék.(Ezek a közeljövőben esedékesek elméletileg,legalábbis ezt beszéltük)

Egyébként mire vagy kíváncsi?


Arra, hogy vele el tudnál-e jönni hamár félted a Nyssant. Beszélek a tűzoltókkal is, kéne valamit felgyújtani. van ötleted?
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #254 Dátum: 2007. szeptember 18. 12:44:47 pm »

Szerintem teljesen felesleges vitázni arról, hogy mikor van BMW-s vagy veterán találkozó.
Az biztos, hogy egy adott időpont mindenkinek nem felel meg. Erre mondják az okosok, hogy alkalmazkodni tudni kell. Aki a Yetrora akar menni, az oda megy. Aki sörözős talira akar menni, az sörözősre megy. Nem ez a lényeg.
Ha valaki ide tartozik, megtiszteli-e a másik munkáját, vagy sem.
Keresztbe tesz-e vagy sem.
Alkalmazkodik-e vagy sem.
Akar jönni, vagy nem.
Ennyi.
Mindenki eldönti, elég nagy fiú mindenki.

Hát ezzel 1et értek. Wink
Én mennék mint az állat,csak még nem tudom mivel meg hogy,mert sajnos szolgálati NISSAN-al megyünk.Ketten.
Ha Ő hazamén a nissanyal,akkor Én hogy mék el oda? Roll Eyes
Ha Én mék el oda,akkor szét veritek,És sem a Kolléga,sem Én nem tudunk haza menni. grin
Kicsit bajom van,és ez a bajom.

Majd lesz valami,ha sikerül ott leszek,ha nem akkor sajnos marad a tavaszi. Wink


Dénes!
Nem tudom publikus-e, tehát csak burkoltan és reszketve kérdezem.
A kecskeméti talin bemutattál még valakit magadon Bencén, Promegán Mityán, stb. kívül.
Jogsija, kocsija?

Se jogsi,sem Kellék.(Ezek a közeljövőben esedékesek elméletileg,legalábbis ezt beszéltük)

Egyébként mire vagy kíváncsi?


Arra, hogy vele el tudnál-e jönni hamár félted a Nyssant. Beszélek a tűzoltókkal is, kéne valamit felgyújtani. van ötleted?

Csak azért féltem,mert el kell számolni vele. Cheesy
Egyébként egy percig sem gondoltam komolyan. Wink

De ha kell felgyújtani valamit,Én lassan fel tudom ajánlani magamat. Smiley
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #255 Dátum: 2007. szeptember 18. 12:59:29 pm »

Szerintem teljesen felesleges vitázni arról, hogy mikor van BMW-s vagy veterán találkozó.
Az biztos, hogy egy adott időpont mindenkinek nem felel meg. Erre mondják az okosok, hogy alkalmazkodni tudni kell. Aki a Yetrora akar menni, az oda megy. Aki sörözős talira akar menni, az sörözősre megy. Nem ez a lényeg.
Ha valaki ide tartozik, megtiszteli-e a másik munkáját, vagy sem.
Keresztbe tesz-e vagy sem.
Alkalmazkodik-e vagy sem.
Akar jönni, vagy nem.
Ennyi.
Mindenki eldönti, elég nagy fiú mindenki.

Hát ezzel 1et értek. Wink
Én mennék mint az állat,csak még nem tudom mivel meg hogy,mert sajnos szolgálati NISSAN-al megyünk.Ketten.
Ha Ő hazamén a nissanyal,akkor Én hogy mék el oda? Roll Eyes
Ha Én mék el oda,akkor szét veritek,És sem a Kolléga,sem Én nem tudunk haza menni. grin
Kicsit bajom van,és ez a bajom.

Majd lesz valami,ha sikerül ott leszek,ha nem akkor sajnos marad a tavaszi. Wink


Dénes!
Nem tudom publikus-e, tehát csak burkoltan és reszketve kérdezem.
A kecskeméti talin bemutattál még valakit magadon Bencén, Promegán Mityán, stb. kívül.
Jogsija, kocsija?

Se jogsi,sem Kellék.(Ezek a közeljövőben esedékesek elméletileg,legalábbis ezt beszéltük)

Egyébként mire vagy kíváncsi?


Arra, hogy vele el tudnál-e jönni hamár félted a Nyssant. Beszélek a tűzoltókkal is, kéne valamit felgyújtani. van ötleted?

Csak azért féltem,mert el kell számolni vele. Cheesy
Egyébként egy percig sem gondoltam komolyan. Wink

De ha kell felgyújtani valamit,Én lassan fel tudom ajánlani magamat. Smiley
Semmi agresszió.
A béke és szeretet szigete lesz Bicske.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #256 Dátum: 2007. szeptember 18. 13:17:23 pm »

Vasárnap volt egy kis gond a meghívó emailek kiküldésével, mostanra sikerült megoldani, tehát mindenki elvileg tud arról, hogy jövő héten tali lesz.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #257 Dátum: 2007. szeptember 18. 13:21:35 pm »

Cápa BMW Klub öszi találkozó, Bicske - 2007. szeptember 29.
1. collins + 2 fő - E21
2. Boge - E21 316
3. Gabes 635CSI
4. BMWWWW  Viktor 99%, még nem tudom mivel.
5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!!  )
6. Bömbölő + 2 fő - E23 732i
7. Tasi.Misi (off autóval).
8. Bivanbi - E32 750Li
9. Stasis + Stasisné +1 fő (Bivanbivel megyünk)
10. Cápa635 (Forgács Attila) - E24 635 CSi
11. Begi - E29
12. Trabence 99,9% + Promega + esetleg Trabencéné esetleg egy csemete vagy valamilyen kombinációban ott leszünk...
13. 745iturbo

Talán eljönnek:

- zs_e24
- Noé Gergely
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #258 Dátum: 2007. szeptember 18. 14:13:17 pm »

amúgy igen zseniálisan lett szervezve ez a találkozó, pont akkorra, amikor a YETRO is lesz, tehát hogy aki mindkettőre szeretett volna menni, választhasson. Smiley

Sőt ezen kívül, lehet még Moto GP, Forma 1, ETCC, WTCC, GTC, PTFCC, meg 34 focimeccs, 33 Basebal meccs sőt talán még az USA-ban Pike's Peak is, ezen felül meg lehet, hogy elmegyek dolgozni egy kicsit 8000 km-re. ÉS?

A találkozó időpontja ismert nagyon régen, a Yetro időpontja dettó. Nem most kell nyavalyogni, hanem akkor kellett volna szólni, hátha érint valakit az is.
Naplózva

Főmordor.
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #259 Dátum: 2007. szeptember 18. 14:44:22 pm »

amúgy igen zseniálisan lett szervezve ez a találkozó, pont akkorra, amikor a YETRO is lesz, tehát hogy aki mindkettőre szeretett volna menni, választhasson. Smiley

Sőt ezen kívül, lehet még Moto GP, Forma 1, ETCC, WTCC, GTC, PTFCC, meg 34 focimeccs, 33 Basebal meccs sőt talán még az USA-ban Pike's Peak is, ezen felül meg lehet, hogy elmegyek dolgozni egy kicsit 8000 km-re. ÉS?

A találkozó időpontja ismert nagyon régen, a Yetro időpontja dettó. Nem most kell nyavalyogni, hanem akkor kellett volna szólni, hátha érint valakit az is.

Na most nem arról van szó hogy lesz e ez meg az...mert Motog GP sem lesz...smiley Meg nem arról van szó, hogy lesz e citroen kacsa alkatrészbörze a pecsában, vagy valamilyen jelentéktelen találkozónak hívott valami, hanem arról, hogy pont a Yetro ami elég nagy lesz, sok kocsival és ami szerintem nagyon is kaopcsolódik az általunk imádott autókhoz, az egyidőben lesz a talival... Ezért írta a boogie amit írt...
Az már egy másik tészta, hogy tényleg senki sem járatta a pofáját és én sem, hogy hé barmok, akkor van pont a Yetro...


Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #260 Dátum: 2007. szeptember 18. 15:29:52 pm »

Most nem azért, de a Yetro is valahonnan elindult. Ott sem úgy kezdődött, hogy volt 80 autó meg 600 ember aki nézi.

Nekünk nem lehet egy olyan találkozónk, ahová eljönnek megnézni a mi autóinkat? Igen is legyen már végre egy olyan is. Azt hiszem ez a találkozó lehetőséget biztosít mindenki számára erre.

Nem tudom feltünt-e valakinek, hogy családostól is lehet jönni, hiszen a gyerekekre is készülünk. Szerintem ez elég nagy terhet levesz a családfő válláról, hiszen így a fiúk tudnak nyugodtan beszélgetni, amíg a gyerekek játszanak. Apró figyelmesség, de nem tudom ezt kapja-e máshol az ember?

Végig néztem az előző találkozók szervezését. Ott is merültek fel problémák, voltak akik elmentek, voltak akik nem. A lényeg, hogy legyen egy olyan rendezvényünk ami túljut a "megállunk a XY parkolóba, aztán de jó nekünk mert találkoztunk". Az a rész OKÉ, hogy jó találkozni, de ha nem mutatjuk meg az autóinkat néha, akkor ez olyan mint amikor egy da Vincit lógatok a hálószobámba.
Azt hiszem le kell mindenkinek vonni a tanúlságot ebből, és a következőkben odafigyelni erre is.

Bízom benne, hogy aki eljön, nem fogja bánni a döntését és ha lehetősége nyílik akkor a következőre is visszajön.
« Utoljára szerkesztve: 2007. szeptember 18. 15:38:33 pm írta Bömbölő » Naplózva
Déni
Vendég
« Válasz #261 Dátum: 2007. szeptember 18. 16:35:10 pm »

Tibi, miért bomlasztassz?
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #262 Dátum: 2007. szeptember 18. 16:57:31 pm »

Tibi, miért bomlasztassz?
Ő nem bomlaszt, csak megírta a véleményét. De legalább hozzászólt és építő kritikát mondott. Még mindig jobb mint a háttérből sörözgetni egy "kispatak szélén, zöld erdő mélyén..."
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #263 Dátum: 2007. szeptember 18. 17:23:57 pm »

Tibi, miért bomlasztassz?

Szia Dénes. Smiley
A kellékedről kaphatnánk néhány nagyobb méretű fotót? Wink
Naplózva
picur
Vendég
« Válasz #264 Dátum: 2007. szeptember 18. 17:37:22 pm »

Én nem megyek a Yetro-ra,de a talira sem.
Amúgy Steam már egy jó ideje jelezte itt a fórumon, hogy egybe esik a kettő. Akit érdekelt az biztosan elolvasta ill. tudott róla.
Érezzétek jól magatokat!
Naplózva
Imik-e-28

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 166



« Válasz #265 Dátum: 2007. szeptember 18. 17:45:48 pm »

Cápa BMW Klub öszi találkozó, Bicske - 2007. szeptember 29.
1. collins + 2 fő - E21
2. Boge - E21 316
3. Gabes 635CSI
4. BMWWWW  Viktor 99%, még nem tudom mivel.
5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!!  )
6. Bömbölő + 2 fő - E23 732i
7. Tasi.Misi (off autóval).
8. Bivanbi - E32 750Li
9. Stasis + Stasisné +1 fő (Bivanbivel megyünk)
10. Cápa635 (Forgács Attila) - E24 635 CSi
11. Begi - E29
12. Trabence 99,9% + Promega + esetleg Trabencéné esetleg egy csemete vagy valamilyen kombinációban ott leszünk...
13. 745iturbo
14. Imik-e-28 + 1 fő

Talán eljönnek:

- zs_e24
- Noé Gergely
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #266 Dátum: 2007. szeptember 18. 18:39:32 pm »

Tibi, miért bomlasztassz?

Eljössz a talira ? Smiley
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #267 Dátum: 2007. szeptember 18. 18:40:22 pm »

Én nem megyek a Yetro-ra,de a talira sem.
Amúgy Steam már egy jó ideje jelezte itt a fórumon, hogy egybe esik a kettő. Akit érdekelt az biztosan elolvasta ill. tudott róla.
Érezzétek jól magatokat!

picur:

Ezt nem értem. Agyas azt mondta, hogy az ő mini talija nem fog elvenni ember a nagytalitól. Ezek szerint tévedett, és mégse jössz el ? Pedig szivesen látnánk az E12-det.

burek10ről van valami infód ? (tel szám vagy más)
Naplózva
BB

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223



« Válasz #268 Dátum: 2007. szeptember 18. 20:14:34 pm »

Cápa BMW Klub öszi találkozó, Bicske - 2007. szeptember 29.
1. collins + 2 fő - E21
2. Boge - E21 316
3. Gabes 635CSI
4. BMWWWW  Viktor 99%, még nem tudom mivel.
5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!!  )
6. Bömbölő + 2 fő - E23 732i
7. Tasi.Misi (off autóval).
8. Bivanbi - E32 750Li
9. Stasis + Stasisné +1 fő (Bivanbivel megyünk)
10. Cápa635 (Forgács Attila) - E24 635 CSi
11. Begi - E29
12. Trabence 99,9% + Promega + esetleg Trabencéné esetleg egy csemete vagy valamilyen kombinációban ott leszünk...
13. 745iturbo
14. Imik-e-28 + 1 fő
15. BB + BBné (sajnos csak kb. 1-re érünk oda, mert délelőtt focizok és nem hagyhatom cserben a csapatot smiley

Talán eljönnek:

- zs_e24
- Noé Gergely

Naplózva

E21 320/6 1982; F650ST 1997; E39 530d 2002; K1200R 2006
Zsombor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



« Válasz #269 Dátum: 2007. szeptember 18. 20:20:24 pm »


Cápa BMW Klub öszi találkozó, Bicske - 2007. szeptember 29.
1. collins + 2 fő - E21
2. Boge - E21 316
3. Gabes 635CSI
4. BMWWWW  Viktor 99%, még nem tudom mivel.
5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!!  )
6. Bömbölő + 2 fő - E23 732i
7. Tasi.Misi (off autóval).
8. Bivanbi - E32 750Li
9. Stasis + Stasisné +1 fő (Bivanbivel megyünk)
10. Cápa635 (Forgács Attila) - E24 635 CSi
11. Begi - E29
12. Trabence 99,9% + Promega + esetleg Trabencéné esetleg egy csemete vagy valamilyen kombinációban ott leszünk...
13. 745iturbo
14. Imik-e-28 + 1 fő
15. BB + BBné (sajnos csak kb. 1-re érünk oda, mert délelőtt focizok és nem hagyhatom cserben a csapatot smiley
16. Kanári + 1fő
Talán eljönnek:

- zs_e24
- Noé Gergely


Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!