CápaBMW fórum
2024. április 27. 00:10:51 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Cápa BMW Klub öszi találkozó, Bicske - 2007. szeptember 29.  (Megtekintve 371005 alkalommal)
picur
Vendég
« Válasz #270 Dátum: 2007. szeptember 18. 20:38:18 pm »

Én nem megyek a Yetro-ra,de a talira sem.
Amúgy Steam már egy jó ideje jelezte itt a fórumon, hogy egybe esik a kettő. Akit érdekelt az biztosan elolvasta ill. tudott róla.
Érezzétek jól magatokat!

picur:

Ezt nem értem. Agyas azt mondta, hogy az ő mini talija nem fog elvenni ember a nagytalitól. Ezek szerint tévedett, és mégse jössz el ? Pedig szivesen látnánk az E12-det.

burek10ről van valami infód ? (tel szám vagy más)

Nem a mini tali miatt nem megyek egyszerűen nincs kedvem, de ezt már a mini tali előtt is leírtam és most nem akarok az okokon meg az indokokon vitatkozni, mert vitából már volt itt elég Smiley
burek10ről annyi infóm van, hogy egy nagyon jó fej ember és van egy nagyon korrekt állapotú cápija meg egy megértő felesége aki el is viseli a hobbiait Smiley. Egyéb infóm nincs
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #271 Dátum: 2007. szeptember 18. 20:50:48 pm »

Én nem megyek a Yetro-ra,de a talira sem.
Amúgy Steam már egy jó ideje jelezte itt a fórumon, hogy egybe esik a kettő. Akit érdekelt az biztosan elolvasta ill. tudott róla.
Érezzétek jól magatokat!

picur:

Ezt nem értem. Agyas azt mondta, hogy az ő mini talija nem fog elvenni ember a nagytalitól. Ezek szerint tévedett, és mégse jössz el ? Pedig szivesen látnánk az E12-det.

burek10ről van valami infód ? (tel szám vagy más)

Nem a mini tali miatt nem megyek egyszerűen nincs kedvem, de ezt már a mini tali előtt is leírtam és most nem akarok az okokon meg az indokokon vitatkozni, mert vitából már volt itt elég Smiley
burek10ről annyi infóm van, hogy egy nagyon jó fej ember és van egy nagyon korrekt állapotú cápija meg egy megértő felesége aki el is viseli a hobbiait Smiley. Egyéb infóm nincs

Senki nem irta fel a telefonszámát ? Smiley Nem tudnánk sehogy se meggyözni, hogy elgyere ?
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #272 Dátum: 2007. szeptember 18. 21:16:36 pm »


Stasis

Azért van némi különbség egy haveros pár személyes sörözős pár órás tali és egy Yetro meg egy évadzáró veterános tali között, ezt szerintem te is érzed.

Agyas,

Most pont a te talid jutott eszembe, de ott volt év elején BrothaD talija is, ami ugyancsak pár nap alatt lett leszervezve. Igazándiból az a probléma, hogy én nagyon nem örülök annak, ha azt látom, hogy valaki nem következetes, igenis legyen az az alap, hogy aki A-t mond, az mindig mondjon B-t is.

Bár nem néztem utánna, de becslésem és tapasztalatom szerint kb. 20-30 autós esemény volt a mult hétvégén. Emiatt miért nem lázadtak fel az emberek ? Hidd el, hogy mégha köv héten is lenne a nagytali, akkor is lenne 8-10 ember, akinek nem lenne jó.

A fentiek miatt nem látok különbséget bármilyen méretü talik között, hiszen mindegyik tali 1 vagy 2 napot foglal el, és általában hétvégén.

Yetro téma:

Ez olyan lebegtettett dolog, szinte senki nem tud róla semmi, néha mintha Fox meg Himizoli elment volna, de hivatalos álláspontot a klubtagok részéről nem láttam. Tehát semmilyen konkrét, világos, egyértelmű kinyilatkoztatást nem láttam a klubtagságtól, a lebegtetés meg jellege miatt pont eléggé komolytalan dolog, hogy ne kelljen figyelembe venni.
Még itt a találkozók topikba se kezdték el a klubtagok írogatni, hogy "na ki megy Yetro-ra ?". Vidéken is vannak események (elég csak sopronra vagy debrecenre gondolni), ahova időnként mennek emberek. Érdekes egyébként, hogy 1 hete jött csak elő, hogy páran mennének a Yetro-ra. Érdekes, a legutolsó Boge tali óta eltelt 2 hónap alatt ez nem tudták, hanem pont a nagytali előtt kb. 2 héttel tört rá mindenkire a felismerés, hogy "úúú, baszus, nekem a Yetrora kell mennem" ?

Ha folyamatosan azt figyelnénk, hogy kinek mikor melyik hétvége jó, akkor sosem tudnánk egyetlen találkozót se szervezni.

Én az eddigi 2 Yetron ott voltam. Smiley
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #273 Dátum: 2007. szeptember 18. 22:11:33 pm »


Stasis

Azért van némi különbség egy haveros pár személyes sörözős pár órás tali és egy Yetro meg egy évadzáró veterános tali között, ezt szerintem te is érzed.

Agyas,

Most pont a te talid jutott eszembe, de ott volt év elején BrothaD talija is, ami ugyancsak pár nap alatt lett leszervezve. Igazándiból az a probléma, hogy én nagyon nem örülök annak, ha azt látom, hogy valaki nem következetes, igenis legyen az az alap, hogy aki A-t mond, az mindig mondjon B-t is.

Bár nem néztem utánna, de becslésem és tapasztalatom szerint kb. 20-30 autós esemény volt a mult hétvégén. Emiatt miért nem lázadtak fel az emberek ? Hidd el, hogy mégha köv héten is lenne a nagytali, akkor is lenne 8-10 ember, akinek nem lenne jó.

A fentiek miatt nem látok különbséget bármilyen méretü talik között, hiszen mindegyik tali 1 vagy 2 napot foglal el, és általában hétvégén.

Yetro téma:

Ez olyan lebegtettett dolog, szinte senki nem tud róla semmi, néha mintha Fox meg Himizoli elment volna, de hivatalos álláspontot a klubtagok részéről nem láttam. Tehát semmilyen konkrét, világos, egyértelmű kinyilatkoztatást nem láttam a klubtagságtól, a lebegtetés meg jellege miatt pont eléggé komolytalan dolog, hogy ne kelljen figyelembe venni.
Még itt a találkozók topikba se kezdték el a klubtagok írogatni, hogy "na ki megy Yetro-ra ?". Vidéken is vannak események (elég csak sopronra vagy debrecenre gondolni), ahova időnként mennek emberek. Érdekes egyébként, hogy 1 hete jött csak elő, hogy páran mennének a Yetro-ra. Érdekes, a legutolsó Boge tali óta eltelt 2 hónap alatt ez nem tudták, hanem pont a nagytali előtt kb. 2 héttel tört rá mindenkire a felismerés, hogy "úúú, baszus, nekem a Yetrora kell mennem" ?

Ha folyamatosan azt figyelnénk, hogy kinek mikor melyik hétvége jó, akkor sosem tudnánk egyetlen találkozót se szervezni.

Én az eddigi 2 Yetron ott voltam. Smiley

Nekem eddig állandóan valamelyik versennyel esett egyidőbe. Most meg..
Talán jövőre.
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #274 Dátum: 2007. szeptember 18. 22:15:49 pm »

Én nem megyek a Yetro-ra,de a talira sem.
Amúgy Steam már egy jó ideje jelezte itt a fórumon, hogy egybe esik a kettő. Akit érdekelt az biztosan elolvasta ill. tudott róla.
Érezzétek jól magatokat!

picur:

Ezt nem értem. Agyas azt mondta, hogy az ő mini talija nem fog elvenni ember a nagytalitól. Ezek szerint tévedett, és mégse jössz el ? Pedig szivesen látnánk az E12-det.

burek10ről van valami infód ? (tel szám vagy más)

Nem a mini tali miatt nem megyek egyszerűen nincs kedvem, de ezt már a mini tali előtt is leírtam és most nem akarok az okokon meg az indokokon vitatkozni, mert vitából már volt itt elég Smiley
burek10ről annyi infóm van, hogy egy nagyon jó fej ember és van egy nagyon korrekt állapotú cápija meg egy megértő felesége aki el is viseli a hobbiait Smiley. Egyéb infóm nincs

Nem azért hogy most könyörögjek vagy ilyesféle, de ha nem szimpatikus 1-2....akárhány ember, de van aki igen és kíváncsi vagy, akkor ne maradj otthon, mert lehet hogy kellemsen csalódsz és emeled a cápik színvonalát. Gondolj csak bele: minden BMW, Yetro, egyéb talin csak és kizárólag szimpatikus emberekkel találkozhatunk???
Szerintem mindenhol találni olyat, aki jobb ha otthon maradt volna. És az a legszebb, hogy majdnem mindenkinek ez az ember más és más. De tiszteletben tartom a döntésedet, legyen az akármi is.
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #275 Dátum: 2007. szeptember 19. 08:15:40 am »



Én az eddigi 2 Yetron ott voltam. Smiley

Akkor már biztosan leltárba vagy véve? Smiley
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #276 Dátum: 2007. szeptember 19. 08:39:09 am »

Tibi, miért bomlasztassz?

Azért bazdmeg, hogy mindenki jól megutáljon, és ha majd meglátnak, akkor köpködjenek meg túrházzanak rám...
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #277 Dátum: 2007. szeptember 19. 08:40:35 am »

Tibi, miért bomlasztassz?

Azért bazdmeg, hogy mindenki jól megutáljon, és ha majd meglátnak, akkor köpködjenek meg túrházzanak rám...

Ehez nem kell bomlasztanod,szólj nyugodtan hogy igényed van,majd körbe állunk és......... grin
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #278 Dátum: 2007. szeptember 19. 08:43:31 am »

Tibi, miért bomlasztassz?

Azért bazdmeg, hogy mindenki jól megutáljon, és ha majd meglátnak, akkor köpködjenek meg túrházzanak rám...

Ehez nem kell bomlasztanod,szólj nyugodtan hogy igényed van,majd körbe állunk és......... grin

Kussolsz, mert mindjárt moderálás lesz...
Naplózva
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #279 Dátum: 2007. szeptember 19. 15:52:32 pm »

Cápa BMW Klub öszi találkozó, Bicske - 2007. szeptember 29.
1. collins + 2 fő - E21
2. Boge - E21 316
3. Gabes 635CSI
4. BMWWWW  Viktor 99%, még nem tudom mivel.
5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!!  )
6. Bömbölő + 2 fő - E23 732i
7. Tasi.Misi (off autóval).
8. Bivanbi - E32 750Li
9. Stasis + Stasisné +1 fő (Bivanbivel megyünk)
10. Cápa635 (Forgács Attila) - E24 635 CSi
11. Begi - E29
12. Trabence 99,9% + Promega + esetleg Trabencéné esetleg egy csemete vagy valamilyen kombinációban ott leszünk...
13. 745iturbo
14. Imik-e-28 + 1 fő
15. BB + BBné (sajnos csak kb. 1-re érünk oda, mert délelőtt focizok és nem hagyhatom cserben a csapatot smiley
16. Kanári + 1fő
Talán eljönnek:

- zs_e24
- Noé Gergely

Meg ottan lesz CsabE28 vagy CsabE21 eztet még nem lehet megjósolni mert Aranka holnap megy a csontkovácshoz...

« Utoljára szerkesztve: 2007. szeptember 19. 15:59:15 pm írta stasis » Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #280 Dátum: 2007. szeptember 19. 16:02:05 pm »

Szorítok Arankáért.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #281 Dátum: 2007. szeptember 19. 16:05:24 pm »

Cápa BMW Klub öszi találkozó, Bicske - 2007. szeptember 29.

1. collins + 2 fő - E21
2. Boge - E21 316
3. Gabes 635CSI
4. BMWWWW  Viktor 99%, még nem tudom mivel.
5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!!  )
6. Bömbölő + 2 fő - E23 732i
7. Tasi.Misi (off autóval).
8. Bivanbi - E32 750Li
9. Stasis + Stasisné +1 fő (Bivanbivel megyünk)
10. Cápa635 (Forgács Attila) - E24 635 CSi
11. Begi - E29
12. Trabence 99,9% + Promega + esetleg Trabencéné esetleg egy csemete vagy valamilyen kombinációban ott leszünk...
13. 745iturbo
14. Imik-e-28 + 1 fő
15. BB + BBné (sajnos csak kb. 1-re érünk oda, mert délelőtt focizok és nem hagyhatom cserben a csapatot
16. Kanári + 1fő
17. CsabE28 - E28 v. E21

Talán eljönnek:

- zs_e24
- Noé Gergely

Naplózva
Lóránd

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 233


e23 732i


« Válasz #282 Dátum: 2007. szeptember 19. 19:01:11 pm »

ÉN IS MEGYEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ÍRJATOK FEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #283 Dátum: 2007. szeptember 19. 19:03:03 pm »

ÉN IS MEGYEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ÍRJATOK FEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fékezni is kell ám! Smiley
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #284 Dátum: 2007. szeptember 19. 19:05:33 pm »

Cápa BMW Klub öszi találkozó, Bicske - 2007. szeptember 29.

1. collins + 2 fő - E21
2. Boge - E21 316
3. Gabes 635CSI
4. BMWWWW  Viktor 99%, még nem tudom mivel.
5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!!  )
6. Bömbölő + 2 fő - E23 732i
7. Tasi.Misi (off autóval).
8. Bivanbi - E32 750Li
9. Stasis + Stasisné +1 fő (Bivanbivel megyünk)
10. Cápa635 (Forgács Attila) - E24 635 CSi
11. Begi - E29
12. Trabence 99,9% + Promega + esetleg Trabencéné esetleg egy csemete vagy valamilyen kombinációban ott leszünk...
13. 745iturbo
14. Imik-e-28 + 1 fő
15. BB + BBné (sajnos csak kb. 1-re érünk oda, mert délelőtt focizok és nem hagyhatom cserben a csapatot
16. Kanári + 1fő
17. CsabE28 - E28 v. E21
18. BolhaBMW - E23

Talán eljönnek:

- zs_e24
- Noé Gergely
Naplózva
petya

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #285 Dátum: 2007. szeptember 19. 22:06:43 pm »

Sziasztok!Én is megyek.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #286 Dátum: 2007. szeptember 19. 22:47:31 pm »

Cápa BMW Klub öszi találkozó, Bicske - 2007. szeptember 29.

1. collins + 2 fő - E21
2. Boge - E21 316
3. Gabes 635CSI
4. BMWWWW  Viktor 99%, még nem tudom mivel.
5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!!  )
6. Bömbölő + 2 fő - E23 732i
7. Tasi.Misi (off autóval).
8. Bivanbi - E32 750Li
9. Stasis + Stasisné +1 fő (Bivanbivel megyünk)
10. Cápa635 (Forgács Attila) - E24 635 CSi
11. Begi - E29
12. Trabence 99,9% + Promega + esetleg Trabencéné esetleg egy csemete vagy valamilyen kombinációban ott leszünk...
13. 745iturbo
14. Imik-e-28 + 1 fő
15. BB + BBné (sajnos csak kb. 1-re érünk oda, mert délelőtt focizok és nem hagyhatom cserben a csapatot
16. Kanári + 1fő
17. CsabE28 - E28 v. E21
18. BolhaBMW - E23
19. Petya - E21

Talán eljönnek:

- zs_e24
- Noé Gergely
Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #287 Dátum: 2007. szeptember 20. 06:59:17 am »

Cápa BMW Klub öszi találkozó, Bicske - 2007. szeptember 29.

1. collins + 2 fő - E21
2. Boge - E21 316
3. Gabes 635CSI
4. BMWWWW  Viktor 99%, még nem tudom mivel.
5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!!  )
6. Bömbölő + 2 fő - E23 732i
7. Tasi.Misi (off autóval).
8. Bivanbi - E32 750Li
9. Stasis + Stasisné +1 fő (Bivanbivel megyünk)
10. Cápa635 (Forgács Attila) - E24 635 CSi
11. Begi - E29
12. Trabence 99,9% + Promega + esetleg Trabencéné esetleg egy csemete vagy valamilyen kombinációban ott leszünk...
13. 745iturbo
14. Imik-e-28 + 1 fő
15. BB + BBné (sajnos csak kb. 1-re érünk oda, mert délelőtt focizok és nem hagyhatom cserben a csapatot
16. Kanári + 1fő
17. CsabE28 - E28 v. E21
18. BolhaBMW - E23
19. Petya - E21

Talán eljönnek:

- zs_e24
- Noé Gergely
Naplózva

Bence
bento

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1035


I run the Death Star


« Válasz #288 Dátum: 2007. szeptember 20. 07:52:32 am »

sziasztok, bocs a hülyekérdésért, tök új vagyok itt, két napja vettem az első cápit.. Smiley
hova kell menni 29-én reggel 9re? mennék!
bento
Naplózva

e24 635csi 1984, "A legszebb cápa" díj nyertese (2008. Budaörs)
<(*¿*)>
Begi
Vendég
« Válasz #289 Dátum: 2007. szeptember 20. 08:33:47 am »

sziasztok, bocs a hülyekérdésért, tök új vagyok itt, két napja vettem az első cápit.. Smiley
hova kell menni 29-én reggel 9re? mennék!
bento

Szia Bento, üdv a körünkben, várunk Téged is szombaton itt:

Képek:http://www.capabmw.hu/forum/index.php?topic=321.60


Összeált a találkozó pontos menetrendje:

Cápa BMW Klub őszi találkozó, Bicske - 2007. szeptember 29.

Útvonal:   Budapest – Budaörs – Biatorbágy – Páty – Zsámbék – Mány ­- Bicske

Szeretnénk nyomatékosan jelezni, hogy lehet jönni családdal is, mert lesznek programok gyerekeknek is!

Menetrend:
8.30 Találkozó Budapesten,  BAH csomópontnál található OMV kút parkolójában (Novotel, Mom Park, Hegyalja út - tehát ezen a környéken keressétek a térképen)

9.00 Indulás. Kérünk mindenkit, hogy pontosan jelenjen meg, és a KRESZ szabályait tartsa be!

10.00   Érkezés a Batthyány-kastély udvarára ahol gyönyörű környezetben nyílik lehetőség fotózásra, folyó ügyeket intézni, és kávézni (előre láthatólag egy kis pohár 80-100 forint lesz)

10.25   Indulás a Kossuth térre, ahol érdekes játékok várják az érdeklődőket

10.30   Programok:
   
- Ügyességi verseny: bekötött szemmel vezetés, tolatás minél közelebb egy póznához
- Szlalomverseny
- Ki Tud Többet a BMW-ről Totó
- KRESZ-teszt
- Gyerekeknek arcfestés, logikai és egyéb játékok

13.00   Eredményhirdetés

13.30   Felvonulás a város utcáin

14.00   Bodméri restaurátor műhely látogatása (200 forint a belépő fejenként)

14.30   Ebéd a csákvári Pedró étteremben

16.00   Érkezés a Batthyány-kastély udvarára szabadfoglalkozás, beszélgetés, hazautazás

Versenyeken nyerhető díjak:

Szlalom - kis motors autók: kupa az első 3 helyezettnek
Szlalom - nagy motors autók: kupa az első 3 helyezettnek
Ügyességi vetélkedő : kupa az első 3 helyezettnek

BMW Totó: az első 3 helyezettnek oklevél, az 1. helyezettnek pluszban egy bmw poszter
Kresz: az első három helyezett Bicske várost bemutató könyvet kap.

Aki mindenhol elindul: összesített első helyezett: kupa

Útvonal képekben


0. Találkozunk a BAH csomóponti OMV kút parkolójában:

http://www.terkepbank.hu/show.asp?id=6B014BBF-A646-4359-9B22-FE8B4ACB0290

1. Megyünk tovább egyenesen Biatorbágy felé.



2. A körforgalomnál egyenesen tovább.



3. A biatorbágyi viaduktnál jobbra Páty felé.



4. Balra Zsámbék felé megyünk.



5. Hmm, asszem itt balra megyünk Mány felé.



6. Jobbra Mány felé



7. Egyenesen Bicske felé



8. Balra kell fordulni a körfogalom felé az '1. sz főút táblánál', Bicskénél:



9. Körforgalom felé egyenesen kell menni:



10. Körforgalmon keresztül kell menni egyenesen:



11. Innen nem messze, balra lesz a kastély. Ki lesz táblázva.



12. A kastélyba lassan guruljatok be, mert igyekszünk lefilmezni a bevonulást. Fox, légyszives mielőtt befordultok, állítsd meg a sort, aztán ha sikerült berohanni kamerával (ez megcsinálom) és fényképezőgéppel (Collins ?), akkor forduljatok be a kapun, addig elférnek az autók az út szélén. Kérlek, hogy ezt ne felejtsd el, ne legyen emiatt kapkodás az utolsó pillanatban.



13. Legurulunk a parkba. Fox, mielőtt itt elindultok lefelé, állítsd meg a sort, mert a kamerát + fényképezőgépet odébb kell vinni:





14. A lejtő után pár méterre balra kell fordulni :



15. Az X-szel jelzett helyre parkoljatok az autóval a füvőn egymás mellék, a kocsik orra a szagatott nyil irányába álljon (a jobb fotózhatóság érdekében). Itt lehet majd kávézni és wc-zni.



16. Ezután megyünk a belvárosi szlalompályához, tehát vissza kell jönni a kocsikkal, a kastélyből kifelé balra kell fordulni. Kb. 150 méter után megint balra kell fordulni a képen látható helyen:



17. A tér elején parkoljatok le, két oldalt, egymás mellett, ahol a képen jeleztük. Ne a tér hátulsó részén, mert az kell a szlalomhoz:



18. A programok tehát itt lesznek:



19. A parkolótol balra van egy park, itt lesznek a gyerekprogramok: arcfestés, ördöglakat kinyitás, diótörő, stb.



20. A park mellett van a Művelődési Központ, ott lehet napközben folyó ügyeket intézni:



21. Ezután ugyebár lesznek a versenyek, és az eredményhirdetés. Ha végeztünk, akkor megyünk Székesfehérvár felé:



22. Bemegyünk jobbra Bodmérre, megnézni a veterán műhelyt. Mindenki készüljön rá, hogy 200 pénz lesz a belépő.



23. Ha végeztünk, akkor visszamegyünk a főútra, és irány Csákvár. A belvárosban Tata felé fordulunk.



24. A Publó étteremben megkajálunk. Fejenként minimum 1500 ft-tal tessék számolni



25. Az étteremmel szemben, a templom melett van 1 nagy parkoló, oda beférünk.



26. Jól főznek, kipróbáltuk, hogy ne mondja senki, hogy ramaty lesz az ebéd, és mint írtam 3 emberre kb. 6 ezer forintot.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #290 Dátum: 2007. szeptember 20. 09:49:16 am »

Cápa BMW Klub öszi találkozó, Bicske - 2007. szeptember 29.

1. collins + 2 fő - E21
2. Boge - E21 316
3. Gabes 635CSI
4. BMWWWW  Viktor 99%, még nem tudom mivel.
5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!!  )
6. Bömbölő + 2 fő - E23 732i
7. Tasi.Misi (off autóval).
8. Bivanbi - E32 750Li
9. Stasis + Stasisné +1 fő (Bivanbivel megyünk)
10. Cápa635 (Forgács Attila) - E24 635 CSi
11. Begi - E29
12. Trabence 99,9% + Promega + esetleg Trabencéné esetleg egy csemete vagy valamilyen kombinációban ott leszünk...
13. 745iturbo
14. Imik-e-28 + 1 fő
15. BB + BBné (sajnos csak kb. 1-re érünk oda, mert délelőtt focizok és nem hagyhatom cserben a csapatot
16. Kanári + 1fő
17. CsabE28 - E28 v. E21
18. BolhaBMW - E23
19. Petya - E21
20. bento - e24 635 csi

Talán eljönnek:

- zs_e24
- Noé Gergely
 
Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #291 Dátum: 2007. szeptember 20. 10:16:10 am »

Cápa BMW Klub öszi találkozó, Bicske - 2007. szeptember 29.

1. collins + 2 fő - E21
2. Boge - E21 316
3. Gabes 635CSI
4. BMWWWW  Viktor 99%, még nem tudom mivel.
5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!!  )
6. Bömbölő + 2 fő - E23 732i
7. Tasi.Misi (off autóval).
8. Bivanbi - E32 750Li
9. Stasis + Stasisné +1 fő (Bivanbivel megyünk)
10. Cápa635 (Forgács Attila) - E24 635 CSi
11. Begi - E29
12. Trabence 99,9% + Promega + esetleg Trabencéné esetleg egy csemete vagy valamilyen kombinációban ott leszünk...
13. 745iturbo
14. Imik-e-28 + 1 fő
15. BB + BBné (sajnos csak kb. 1-re érünk oda, mert délelőtt focizok és nem hagyhatom cserben a csapatot
16. Kanári + 1fő
17. CsabE28 - E28 v. E21
18. BolhaBMW - E23
19. Petya - E21
20. bento - e24 635 csi

Talán eljönnek:

- zs_e24
- Noé Gergely
 
Naplózva

Bence
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #292 Dátum: 2007. szeptember 20. 11:32:57 am »

Remélem felcsigázom a brigádot:


* P9200157.JPG (66.23 KB, 1600x1200 - megtekintve 501 alkalommal.)
Naplózva
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #293 Dátum: 2007. szeptember 20. 11:35:13 am »

Remélem felcsigázom a brigádot:
Boge!
Az ásványvíz az első helyezetté? smiley
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #294 Dátum: 2007. szeptember 20. 11:37:50 am »

Remélem felcsigázom a brigádot:
Boge!
Az ásványvíz az első helyezetté? smiley

Nem, az az etalon.

Illetve az Pet E12-é:)))))))
Naplózva
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #295 Dátum: 2007. szeptember 20. 11:42:32 am »

smiley)))
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
Begi
Vendég
« Válasz #296 Dátum: 2007. szeptember 20. 11:46:14 am »

Remélem felcsigázom a brigádot:

Húba......!!!! Engem nagyon! Nem akartam indulni, de ezt nem hagyhatom ki!!! Wink A szervező ugye nem indulhat, mert akkor mi minek is neveznénk?! Wink
Naplózva
Agyas

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1128



« Válasz #297 Dátum: 2007. szeptember 20. 11:52:08 am »

Remélem felcsigázom a brigádot:

Húba......!!!! Engem nagyon! Nem akartam indulni, de ezt nem hagyhatom ki!!! Wink A szervező ugye nem indulhat, mert akkor mi minek is neveznénk?! Wink

Woow. Ez egészen tetszik. Rendelek egyet magamnak, az olcsóbb, mintha mennék egyet a szlalomon a 7essel, és azt biztos meg is nyerem! Grin
Naplózva
ella
Vendég
« Válasz #298 Dátum: 2007. szeptember 20. 13:05:22 pm »

Csá!
Bocs,hogy rég jelentkeztem,de csomó dolgom volt(külföld,saját esküvő,nászút stb.)
Megkaptam a meghívót,köszönöm.Mennék nagyon szívesen,csak a gond az,hogy Ellán nincs műszaki.Ha el tudom intézni az útvonalengedélyt,akkor ott leszek.Tud valaki az engedélyről vmi infót?
Naplózva
Agyas

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1128



« Válasz #299 Dátum: 2007. szeptember 20. 14:15:31 pm »

Csá!
Bocs,hogy rég jelentkeztem,de csomó dolgom volt(külföld,saját esküvő,nászút stb.)
Megkaptam a meghívót,köszönöm.Mennék nagyon szívesen,csak a gond az,hogy Ellán nincs műszaki.Ha el tudom intézni az útvonalengedélyt,akkor ott leszek.Tud valaki az engedélyről vmi infót?

Régen úgy volt, hogy kellett hozzá bizti meg zöldkártya talán... 4e ft körül volt.
De ha bérelsz valakitől P-s rendszámot, 3000-3500/nap áron már mehetsz is.Semmi nem kell csak a rendszám.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!