CápaBMW fórum
2024. március 28. 17:20:44 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Cápa BMW Klub öszi találkozó, Bicske - 2007. szeptember 29.  (Megtekintve 367449 alkalommal)
stasis
Vendég
« Dátum: 2007. szeptember 01. 07:30:23 am »

Üdv,

Kezd összeállni a program, ezért kihirdetem, bár még van benne egy pár képlékeny rész.

Cápa BMW Klub öszi találkozó, Bicske - 2007. szeptember 29.

9.00 óra: találkozó Budapest budai oldalán (nem, nem az Agip kútnál) - később meghatározott helyszín
Innen indulás tovább az 1-es úton Biatorbágy, Páty, Bicske irányba

10.00 óra: pihenő a Batthyányi kastély parkjában. Innen 150 méterre van egy cukrászda, ott lehet kávézni és a folyó ügyeket intézni

10.30 : átmegyünk egy pár percre lévő parkolóba, ahol szlalom és egy más ügyességi versenyek lesznek (ezt majd még később kitalálom). Kellene majd egy pálya felmérés és bejárás (Imik-E-28-at megkérdezem). Kellenének bólyák, mert nem tudom, hogy Nigga tud-e ebben az évben is szerezni. Profi időmérést csak több tízezerért lehetne intézni, ezért marad a telefonos megoldás (tavaj működött)

13 óra: átmegyünk Csákvárra, ott a Publo étteremben megkajálunk. Az éttermet kipróbáltuk Stasisnéval, plusz az Stasisné édesannyával, és ha jól emlékszek, akkor 3 emberre kb 7 ezer forintot fizettünk. Legolcsóbb megoldás a pizza, 800 és 1100 forint között vannak, egy kólával együtt tehát kb. 1500 forintból meglesz a étkezés. Elég jól főznek, tehát ezzel se lesz gond

14 óra: Megnézünk Bodméren egy veterán autó felújító műhelyt. Nos, a belépő fejenként kb. 200 forint lenne, ha 20 emberrel számolunk. Egyenlőre ezzel nem tudom, hogy mi legyen, mert nem óhajtok 534345 darab aprópénzzel rohangálni, mert szokás szerint 1000-2000 forintokkal fog majd szinte mindenki fizetni, és abból neccess visszaadni. Klubkasszából meg azért nem jó ötlet állni a bulit, mert lesznek várhatóan olyanok a talin, akik nem tettek be semmit a kasszába, és akkor megy majd a hőbörgés.

15 óra: visszamegyünk Bicskére, és a kastély parkrészén leparkolunk, és addig maradunk, amig jólesik.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #1 Dátum: 2007. szeptember 01. 07:57:12 am »

Kérések/kérdéses dolgok / problémák:

- az útvonal bejáráson Stasisnéval Csákvár után elmentünk Oroszlány felé, majd Tatabányára, ezért nem tudom, hogyha Lovasberény fele megyünk, és a 811-es úton jövünk vissza, az mennyi idő, és hány kilóméter, illetve hogy jó ötlet-e arra menni. Ez még kérdéses. Ezek miatt is át kell mégegyszer számolnom az időket + a megtett kilométereket

- nem néztem meg élőben azt a helyet, ahol lesz a szlalom verseny. Kellenének pontos adatok a méretéről, és kellene egy autó, amivel meg lehetne nézni, hogy elég nagy-e a hely szlalomversenyre, úgy hogy a nem induló autók is biztonsággal tudjanak a közelben parkolni (mint a tavaji talin). Imik-E-28: egyik nap körbe kéne néznünk.

- bmw quiz van (Miki 24V, megvan még a word doksi, amit küldtem), alkatrész felismerő versenyhez viszont kellenének viszonylag kisebb alkatrészek (fékbetét, tükör, stb). Kinek vannak otthon ilyen cuccai ? Légyszives csak az irjon, aki biztos eljön.

- egyenlőre nincs bójánk a szalomhoz, és kéne egy jó hosszú seprűnyél is az egyik ügyességé játékhoz (bekötött szemmel vezetés)

- kellene segítség: időméréshez, a bmw kvízt felügyelni, az alaktrész felismerést felügyelni, és a végén összeszámolni, hogy kinek hány pontja lett. Ne ott kelljen már vadászni emberekre. Tehát ezekre a posztokra 4 ember kellene, akire rá kell bízni a munkát, mert Bömölő és én eléggé el leszünk foglalva a rendezvény vezetésével

- kellene egy autó + autós, aki egész nap felvezeti a többit, és ismeri az útvonalat.

- további ügyességi játékok ötletének is örülnénk

- ajándékok: mint tavaj, idén is saját kasszából fogok pár nyeremény megfinanszírozni (bmw-s miniposzter, bmw kitűző, stb), amik pár ezer forintot érnek. Azonban kellene a klubkasszából is valamennyi, hiszen elvégre ezért is hoztuk ezt létre. Kellene ötlet is, hogy milyen más ajándékokat kellene adnunk. Gondolni kell arra is, hogy mi lesz pontegyenlőség esetén is (mint tavaj), ezért kellenek tartalék ajándékok. Mik legyenek ezek ?
Gondolkoztam kis serlegeken, amiket a kategóriák győztesei kapnának. Hol kéne ilyet csináltatni ? Mennyiért ? Miből ? Mi legyen rajta

- fótó + videó: ismerve az én "minden pontosan és igényesen dokumentálunk" hozzáállásomat kellene 2 ember, aki egyrész végigfotózza az esemény, másrészt a videózást elvállalja. Aki olyan képeket készít, hogy az autók hátulsó 1/3-a lemarad, és ebből fotóz 8 képet, aztán ennyi volt a tali fotózás, illetve aki nem tudja, hogy két kézzel hogyan kell stabilizálni egy kamerát, illetve állványra tett kamerát nem tud használni, inkább ne jelenetkezzek. De ha van némi gyakorlat, akkor ez a két dolog nagy segítség lesz, mert dokumentálásra nem lesz időm, ezt a tavaji tali is megmutatta.

- vannak képek a pontos útvonalról, ezt a napokban fel fogom tenni.

- nagyon nem hiszem, hogy tartható lesz a menetrend, de ha mégis, akkor van betéve tartalék programnak az oroszlány mellett egy bányamúzeum látogatás. Ez fejenként 400 pénz lenne, ennyi legyen mindenkinél biztonság kedvéért ha kérhetem

- van egy olyan tervem, hogy év vége felé közeledve jó lenne valami díjat, elismerést adni azoknak az embereknek, akik sokat tettek a klubért és a fórumért. Nem titok ez, szerintem mindenki tudja, hogy ki az a kb. 30 ember aki szóbajöhet. Tényleg fontos lenne, hogy a valamiféle jó példát mutassunk az embereknek, hogy "igy kéne mindenkinek csinálni".
Olyasmikre gondoltam, mint: leghasznosabb hozzászólásokat író, legtöbb autószerelési folyamatot fotóval dokumentáló, legtöbbet tett a találkozókon a szervezőket segítve, stb. Ez még nem állt össze pontosan a fejemben, de majd ez is alakul. Én nekem mind a három elismerésre van jelöltem, de ez úgyis majd valamilyen szavazás keretében áll majd össze.
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #2 Dátum: 2007. szeptember 01. 11:58:04 am »

Az időmérést, pályakijelölést vállalom. Ezen felül, apósom serlegeket (is) forgalmaz, tehár ezek teszkós áron való beszerzése nem gond. Találjuk ki milyen kategóriák lennének .
Erre 1-2 ötlet:

Slalom vagy ügyességi 2450ccm alatt   1, 2, 3
                                    2450ccm felett   1, 2, 3
turbó szorzó 1.7, diesel osztó 1.7

Vetélkedő (alkatrész felismerő, egyéb) 1, 2, 3
+1 nagy serleg az ebszolút győztesnek, aki vezetni is tud és a témát is keni-vágja. A napokban dobok fel serleg árakat. Szerintem 1-2 poszter vagy más apróság mellett ez ér a legtöbbet, mert a tulaj büszkén rakhatja majd a kocsijába a legközelebbi vagy más talikon. Ennél nagyobb elismerést szerintem semmilyen ajándék nem nyújt.
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7121


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #3 Dátum: 2007. szeptember 01. 14:12:56 pm »

ha listát kezdünk irni, akkor én mindenképpen ott leszek! (végre!!)
fotózást be tudom vállalni, mert évek óta fotózom.
mivel budakeszin lakom, ezért ha valakinek nincsen készen az autója, vagy más okból nem tudna jönni, akkor tarthat velem.
esetleg időmérést is vállalok.
Boge ötlete nagyon jó!



1. collins (+húgom, +haverom)


ui: bocs Stasis, de mivel következetesen j-vel irod a tavaly-t, ezt meg kellett jegyeznem.. (nincs hosszú i-m, bocs.)
« Utoljára szerkesztve: 2007. szeptember 01. 20:22:15 pm írta collins » Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
FoX
Vendég
« Válasz #4 Dátum: 2007. szeptember 01. 18:39:12 pm »

Kérések/kérdéses dolgok / problémák:

- az útvonal bejáráson Stasisnéval Csákvár után elmentünk Oroszlány felé, majd Tatabányára, ezért nem tudom, hogyha Lovasberény fele megyünk, és a 811-es úton jövünk vissza, az mennyi idő, és hány kilóméter, illetve hogy jó ötlet-e arra menni. Ez még kérdéses. Ezek miatt is át kell mégegyszer számolnom az időket + a megtett kilométereket

- nem néztem meg élőben azt a helyet, ahol lesz a szlalom verseny. Kellenének pontos adatok a méretéről, és kellene egy autó, amivel meg lehetne nézni, hogy elég nagy-e a hely szlalomversenyre, úgy hogy a nem induló autók is biztonsággal tudjanak a közelben parkolni (mint a tavaji talin). Imik-E-28: egyik nap körbe kéne néznünk.

- bmw quiz van (Miki 24V, megvan még a word doksi, amit küldtem), alkatrész felismerő versenyhez viszont kellenének viszonylag kisebb alkatrészek (fékbetét, tükör, stb). Kinek vannak otthon ilyen cuccai ? Légyszives csak az irjon, aki biztos eljön.

- egyenlőre nincs bójánk a szalomhoz, és kéne egy jó hosszú seprűnyél is az egyik ügyességé játékhoz (bekötött szemmel vezetés)

- kellene segítség: időméréshez, a bmw kvízt felügyelni, az alaktrész felismerést felügyelni, és a végén összeszámolni, hogy kinek hány pontja lett. Ne ott kelljen már vadászni emberekre. Tehát ezekre a posztokra 4 ember kellene, akire rá kell bízni a munkát, mert Bömölő és én eléggé el leszünk foglalva a rendezvény vezetésével

- kellene egy autó + autós, aki egész nap felvezeti a többit, és ismeri az útvonalat.

- további ügyességi játékok ötletének is örülnénk

- ajándékok: mint tavaj, idén is saját kasszából fogok pár nyeremény megfinanszírozni (bmw-s miniposzter, bmw kitűző, stb), amik pár ezer forintot érnek. Azonban kellene a klubkasszából is valamennyi, hiszen elvégre ezért is hoztuk ezt létre. Kellene ötlet is, hogy milyen más ajándékokat kellene adnunk. Gondolni kell arra is, hogy mi lesz pontegyenlőség esetén is (mint tavaj), ezért kellenek tartalék ajándékok. Mik legyenek ezek ?
Gondolkoztam kis serlegeken, amiket a kategóriák győztesei kapnának. Hol kéne ilyet csináltatni ? Mennyiért ? Miből ? Mi legyen rajta

- fótó + videó: ismerve az én "minden pontosan és igényesen dokumentálunk" hozzáállásomat kellene 2 ember, aki egyrész végigfotózza az esemény, másrészt a videózást elvállalja. Aki olyan képeket készít, hogy az autók hátulsó 1/3-a lemarad, és ebből fotóz 8 képet, aztán ennyi volt a tali fotózás, illetve aki nem tudja, hogy két kézzel hogyan kell stabilizálni egy kamerát, illetve állványra tett kamerát nem tud használni, inkább ne jelenetkezzek. De ha van némi gyakorlat, akkor ez a két dolog nagy segítség lesz, mert dokumentálásra nem lesz időm, ezt a tavaji tali is megmutatta.

- vannak képek a pontos útvonalról, ezt a napokban fel fogom tenni.

- nagyon nem hiszem, hogy tartható lesz a menetrend, de ha mégis, akkor van betéve tartalék programnak az oroszlány mellett egy bányamúzeum látogatás. Ez fejenként 400 pénz lenne, ennyi legyen mindenkinél biztonság kedvéért ha kérhetem

- van egy olyan tervem, hogy év vége felé közeledve jó lenne valami díjat, elismerést adni azoknak az embereknek, akik sokat tettek a klubért és a fórumért. Nem titok ez, szerintem mindenki tudja, hogy ki az a kb. 30 ember aki szóbajöhet. Tényleg fontos lenne, hogy a valamiféle jó példát mutassunk az embereknek, hogy "igy kéne mindenkinek csinálni".
Olyasmikre gondoltam, mint: leghasznosabb hozzászólásokat író, legtöbb autószerelési folyamatot fotóval dokumentáló, legtöbbet tett a találkozókon a szervezőket segítve, stb. Ez még nem állt össze pontosan a fejemben, de majd ez is alakul. Én nekem mind a három elismerésre van jelöltem, de ez úgyis majd valamilyen szavazás keretében áll majd össze.

A 811es egy nagyon szép, és izgalmas, kanyargós út, sokat jártam már arrafelé, és gyönyörű. A többit rád bízom.
Felvezetést, és távfelmérést vállalok.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #5 Dátum: 2007. szeptember 02. 13:45:06 pm »

Boge, collins, Fox:

a segítséget köszönöm, élnék is vele.
Naplózva
Steam

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 274


« Válasz #6 Dátum: 2007. szeptember 02. 15:01:44 pm »

Nemtom menniyre érinti ez a BMW-s társaságot, de a yetro.hu szintén szept.29-30ra szervez egy pilisi túrát.
Aki esetleg mindkettőben érintett, most kezdjen gondolkozni, hova megy.
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #7 Dátum: 2007. szeptember 02. 15:28:42 pm »

Én a cápásokkal tartok, úgy is kevés a talink.

1. collins (+húgom, +haverom)
2. Boge- zöldike
3. Gabes- fater gépe
« Utoljára szerkesztve: 2007. szeptember 02. 15:30:24 pm írta Boge » Naplózva
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #8 Dátum: 2007. szeptember 02. 15:39:22 pm »

Én a cápásokkal tartok, úgy is kevés a talink.

1. collins (+húgom, +haverom)
2. Boge- zöldike
3. Gabes- fater gépe
4. BMWWWW  Viktor 99%, még nem tudom mivel.
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #9 Dátum: 2007. szeptember 02. 15:41:27 pm »

Én a cápásokkal tartok, úgy is kevés a talink.

1. collins (+húgom, +haverom)
2. Boge- zöldike
3. Gabes- fater gépe
4. BMWWWW  Viktor 99%, még nem tudom mivel.
5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!! grin )
Naplózva

steffe
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #10 Dátum: 2007. szeptember 02. 15:46:17 pm »


5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!! grin )
[/quote]
Ha ügyesen csinálod a csomagtartómat sose figyelem.
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #11 Dátum: 2007. szeptember 02. 15:48:35 pm »


5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!! grin )
Ha ügyesen csinálod a csomagtartómat sose figyelem.



grin grin grin grin grin
Naplózva

steffe
fblacka

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


ejtsd: efbélacka


« Válasz #12 Dátum: 2007. szeptember 02. 15:51:06 pm »

pont a pócsi EB futam napján ... ájjj ... na most mi legyen Sad
Naplózva

stasis
Vendég
« Válasz #13 Dátum: 2007. szeptember 02. 16:27:07 pm »

Nemtom menniyre érinti ez a BMW-s társaságot, de a yetro.hu szintén szept.29-30ra szervez egy pilisi túrát.
Aki esetleg mindkettőben érintett, most kezdjen gondolkozni, hova megy.

Olyan hétvége sajnos nincs, hogy más talival ne ütközzön a mi talin időpontja. Októberre nem akartam áthúzni a talit, mert rossz idő lehet, és kell 1 hónap általában hogy mindenki értesüljön a rendezvényről.
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #14 Dátum: 2007. szeptember 02. 16:41:49 pm »

Itt van pár kupa. Bár ez nem egy sorozat, de a méreteket, küllemet jól szemlélteti. Jelen felállásban a 3. kb 1500, a 2. kb. 2500, a 3. kb. 3500, azaz 2500Ft-os átlagáron számolhatjuk a kupákat. Ebben benne van a gravírozás is, pl.: 2007. cápabmw klubtalálkozó, szlalomverseny I. helyezet.

Ha a jelenlegi felállást nézzük, akkor a 3 kategória és a főnyeremény kupa kb. 40000 lenne. Ez természetesen csökkenthető, de akkor a kupák mérete is csökken.

Javaslatok?

Kép:


* P9020065.JPG (71.06 KB, 1600x1200 - megtekintve 1070 alkalommal.)
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #15 Dátum: 2007. szeptember 02. 16:46:40 pm »

Itt van pár kupa. Bár ez nem egy sorozat, de a méreteket, küllemet jól szemlélteti. Jelen felállásban a 3. kb 1500, a 2. kb. 2500, a 3. kb. 3500, azaz 2500Ft-os átlagáron számolhatjuk a kupákat. Ebben benne van a gravírozás is, pl.: 2007. cápabmw klubtalálkozó, szlalomverseny I. helyezet.

Ha a jelenlegi felállást nézzük, akkor a 3 kategória és a főnyeremény kupa kb. 40000 lenne. Ez természetesen csökkenthető, de akkor a kupák mérete is csökken.

Javaslatok?

Kép:

Himizoli mondta, hogy most a kasszában 48 ezer van, plusz nálam van 3 ezer forint. Ezért azt gondolom, hogy az 1. helyezett kapjon egy 2500-as, a 2. helyezett egy 1500-as kupát, a 3. helyezett (akarunk ilyet ?) pedig egy kisebb adjándékot.
Naplózva
fblacka

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


ejtsd: efbélacka


« Válasz #16 Dátum: 2007. szeptember 02. 16:48:02 pm »

Itt van pár kupa. Bár ez nem egy sorozat, de a méreteket, küllemet jól szemlélteti. Jelen felállásban a 3. kb 1500, a 2. kb. 2500, a 3. kb. 3500, azaz 2500Ft-os átlagáron számolhatjuk a kupákat. Ebben benne van a gravírozás is, pl.: 2007. cápabmw klubtalálkozó, szlalomverseny I. helyezet.

Ha a jelenlegi felállást nézzük, akkor a 3 kategória és a főnyeremény kupa kb. 40000 lenne. Ez természetesen csökkenthető, de akkor a kupák mérete is csökken.

Javaslatok?

Kép:

Himizoli mondta, hogy most a kasszában 48 ezer van, plusz nálam van 3 ezer forint. Ezért azt gondolom, hogy az 1. helyezett kapjon egy 2500-as, a 2. helyezett egy 1500-as kupát, a 3. helyezett (akarunk ilyet ?) pedig egy kisebb adjándékot.

mondjuk a Szentkirályit Roll Eyes
Naplózva

steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #17 Dátum: 2007. szeptember 02. 16:59:23 pm »

Itt van pár kupa. Bár ez nem egy sorozat, de a méreteket, küllemet jól szemlélteti. Jelen felállásban a 3. kb 1500, a 2. kb. 2500, a 3. kb. 3500, azaz 2500Ft-os átlagáron számolhatjuk a kupákat. Ebben benne van a gravírozás is, pl.: 2007. cápabmw klubtalálkozó, szlalomverseny I. helyezet.

Ha a jelenlegi felállást nézzük, akkor a 3 kategória és a főnyeremény kupa kb. 40000 lenne. Ez természetesen csökkenthető, de akkor a kupák mérete is csökken.

Javaslatok?

Kép:

Himizoli mondta, hogy most a kasszában 48 ezer van, plusz nálam van 3 ezer forint. Ezért azt gondolom, hogy az 1. helyezett kapjon egy 2500-as, a 2. helyezett egy 1500-as kupát, a 3. helyezett (akarunk ilyet ?) pedig egy kisebb adjándékot.
a 3. helyezett ajándékként,meg átadhatja a nyereményt az elsőknek!! smiley
Naplózva

steffe
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #18 Dátum: 2007. szeptember 02. 17:00:59 pm »

Okés!

Jövő hét közepén jövök haza, akkor mondok pontos árakat és képeket.

Szerintem sokat javítana a morálon, egy ilyen kupa dolog, méltán büszke lehetne rá a tulajdonosa.

Pont az ilyenek miatt fogok jövőre több pénzt adni a közösbe. Bár a talim sem 2 forinba volt, de bp. környékiek java része csak bp környékén jön talira, tehát ezt sem árt támogatni.
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #19 Dátum: 2007. szeptember 02. 17:44:39 pm »

Én a cápásokkal tartok, úgy is kevés a talink.

1. collins (+húgom, +haverom)
2. Boge- zöldike
3. Gabes- fater gépe
4. BMWWWW  Viktor 99%, még nem tudom mivel.
5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!! grin )
6. FoX - 525E
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #20 Dátum: 2007. szeptember 02. 18:53:08 pm »

Steffe (valaki mellé majd belopodzok!!  )


Ha valahol útközben leszel, akkor bepattanhatsz.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #21 Dátum: 2007. szeptember 02. 18:55:42 pm »

Ezt tessék elolvasni:

http://www.capabmw.hu/forum/index.php?topic=322.msg38770#new
Naplózva
tasi.misi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ezüstnyíl!


« Válasz #22 Dátum: 2007. szeptember 02. 18:56:57 pm »

Én a cápásokkal tartok, úgy is kevés a talink.

1. collins (+húgom, +haverom)
2. Boge- zöldike
3. Gabes- fater gépe
4. BMWWWW  Viktor 99%, még nem tudom mivel.
5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!! grin )
6. FoX - 525E

Ha mehetek off autóval akkor megyek!
Vagy elsétálok a kastélyhoz 1 utcára lakom tőle.
Naplózva

Tasi 20-492-0318
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #23 Dátum: 2007. szeptember 02. 19:39:50 pm »

Én a cápásokkal tartok, úgy is kevés a talink.

1. collins (+húgom, +haverom)
2. Boge- zöldike
3. Gabes- fater gépe
4. BMWWWW  Viktor 99%, még nem tudom mivel.
5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!! grin )
6. FoX - 525E

Ha mehetek off autóval akkor megyek!
Vagy elsétálok a kastélyhoz 1 utcára lakom tőle.

Miért, mi a helyzet a soproni talin fotózott géppel?
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #24 Dátum: 2007. szeptember 02. 19:40:22 pm »

Én a cápásokkal tartok, úgy is kevés a talink.

1. collins (+húgom, +haverom)
2. Boge- zöldike
3. Gabes- fater gépe
4. BMWWWW  Viktor 99%, még nem tudom mivel.
5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!! grin )
6. FoX - 525E

Ha mehetek off autóval akkor megyek!
Vagy elsétálok a kastélyhoz 1 utcára lakom tőle.

Miért, mi a helyzet a soproni talin fotózott géppel?

Úgy tünik hengerfejes lett nekije..
Naplózva
tasi.misi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ezüstnyíl!


« Válasz #25 Dátum: 2007. szeptember 02. 19:43:09 pm »

Én a cápásokkal tartok, úgy is kevés a talink.

1. collins (+húgom, +haverom)
2. Boge- zöldike
3. Gabes- fater gépe
4. BMWWWW  Viktor 99%, még nem tudom mivel.
5. Steffe (valaki mellé majd belopodzok!! grin )
6. FoX - 525E

Ha mehetek off autóval akkor megyek!
Vagy elsétálok a kastélyhoz 1 utcára lakom tőle.

Miért, mi a helyzet a soproni talin fotózott géppel?

Úgy tünik hengerfejes lett nekije..
Úgybizony hengerfejes!
De majd csak egyszer újraéled!
Naplózva

Tasi 20-492-0318
stasis
Vendég
« Válasz #26 Dátum: 2007. szeptember 03. 07:38:23 am »

Továbbra is szükség lenne néhány segítő emberre, légyszives olvassátok el a második hozzászólásomat.
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #27 Dátum: 2007. szeptember 03. 11:37:44 am »

Üdv minden Cápát és egyéb ragadozót szerető fórumozónak!
A segítő kezek bizony elkelnek és ha valaki csak egy követ tesz félre (nem keresztbe!) az úton már az is segítség.
A szlalom pályáról annyit, hogy elég nagy (de ha kell kimegyek lemérem) de teszek fel róla fotót amiből lehet következtetni a méretére.
A díjakba is besegítek, szétnézek otthon, de ha kell akkor bemehetünk egy-két ajándéknagykerbe is. (Ennyivel is olcsóbb lehet)
A rendőrség ad záráshoz táblákat, kordonszalagot tudok vinni.

Amit Boge írt, az nagyon jó ötlet és bízom benne hogy jövőre ha ráfekszem kicsit előbb és ti is úgy gondoljátok, akkor egy hétvégi-családi napot is ki lehetne belőle hozni. (Bábszínház, tábortűz, élőzene stb...) A rossz hír, hogy erre már tényleg áldozni kellene, vagy támogatókat szerezni ami egy nagyon járható megoldás. Lehet, hogy a Mercisek is így csinálják? (tudom ez már másik topik témája.)
Szóval szeretném ha nem csak mi Cápások mennénk el egy másik klub találkozójára, hanem a CÁPATALÁLKOZÓRA jönnének el a többi BMW klubtól. Persze erre nem csak itt és akkor kell áldozni, hanem egész évben. Szép autókat kell építeni, hogy érdemes legyen eljönni nyálatcsorgatni, össze kell tartani, hogy lássák ez egy jól működő klub ahová érdemes befektetni támogatást, és amikor év végén végiggondoljuk az évet, legyenek jó emlékeink  amire szívesen gondolunk vissza.
Szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 2007. szeptember 03. 13:41:10 pm írta Bömbölő » Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #28 Dátum: 2007. szeptember 03. 16:20:44 pm »

A helyszín:


* IMG_1233.jpg (84.97 KB, 1600x1200 - megtekintve 824 alkalommal.)
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #29 Dátum: 2007. szeptember 04. 09:34:31 am »

Azt hiszem el fogunk férni. A tér egyébként le lesz zárva (rendőrök biztosítják két oldalról), tehát csak mi leszünk (és persze a nézők ha lesznek).
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!