CápaBMW fórum
2024. március 28. 22:00:19 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Cápa BMW Klub öszi találkozó, Bicske - 2007. szeptember 29.  (Megtekintve 367456 alkalommal)
stasis
Vendég
« Válasz #30 Dátum: 2007. szeptember 04. 10:01:33 am »

Azt hiszem el fogunk férni. A tér egyébként le lesz zárva (rendőrök biztosítják két oldalról), tehát csak mi leszünk (és persze a nézők ha lesznek).

Egyik nap le tudod majd mérni, hogy milyen széles és hoszzú a parkoló ?
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #31 Dátum: 2007. szeptember 04. 10:16:36 am »

Ha elfogadod, hogy egy lépésem 70 cm, akkor igen.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #32 Dátum: 2007. szeptember 04. 10:25:00 am »

Ha elfogadod, hogy egy lépésem 70 cm, akkor igen.

Persze, jó lesz.
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #33 Dátum: 2007. szeptember 04. 11:13:08 am »

Ha már a rendőrök igyis-ugyis itt lesznek akkor végigkisérnének a városon is egy felvonulás ereéig. Mit szólsz? Nagyobb lenne a hírverés a következő talira. Szerintem.
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #34 Dátum: 2007. szeptember 04. 18:02:27 pm »

A halgatást igennek vettem, és elküldtem a rendőrségre az útvonaltervet.
Naplózva
V8 Szisandor
e21 v8 4.0

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



« Válasz #35 Dátum: 2007. szeptember 04. 18:12:51 pm »

NEMMONDOD HOGY A FOTERET LEZARJATOK?Huh mennyi capira szamoltok? vah hirdetes v vmi hasonlo? vagy lesztek 8-an.? az szerintem nemtul latvanyos...szlalom ugyessegi lessz v ojan minta a MUEGYETEM elott szokott lenni? most kell meghivni azt a 2db OT s capit aki nincs ide beregisztralva meg a tobbit is akiket statis-"apank" ismer..aaz lessz az igazi szenzacio,meg a 02 klubb-ot is aforummal eggyut hatha onnan is jonnek..
Naplózva

azert irok ekezetek nelkul mert csak ilyen a billentyuzetem van...

20-260-22-26
stasis
Vendég
« Válasz #36 Dátum: 2007. szeptember 04. 18:47:36 pm »

NEMMONDOD HOGY A FOTERET LEZARJATOK?Huh mennyi capira szamoltok? vah hirdetes v vmi hasonlo? vagy lesztek 8-an.? az szerintem nemtul latvanyos...szlalom ugyessegi lessz v ojan minta a MUEGYETEM elott szokott lenni? most kell meghivni azt a 2db OT s capit aki nincs ide beregisztralva meg a tobbit is akiket statis-"apank" ismer..aaz lessz az igazi szenzacio,meg a 02 klubb-ot is aforummal eggyut hatha onnan is jonnek..

Elöször is tessék lazítani Smiley Kb. 20 cápával számolunk, kb ennyi szokott eljönni a nagytalikra. Hívok majd embereket a 02 klubbol is.
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #37 Dátum: 2007. szeptember 05. 05:50:12 am »

NEMMONDOD HOGY A FOTERET LEZARJATOK?Huh mennyi capira szamoltok? vah hirdetes v vmi hasonlo? vagy lesztek 8-an.? az szerintem nemtul latvanyos...szlalom ugyessegi lessz v ojan minta a MUEGYETEM elott szokott lenni? most kell meghivni azt a 2db OT s capit aki nincs ide beregisztralva meg a tobbit is akiket statis-"apank" ismer..aaz lessz az igazi szenzacio,meg a 02 klubb-ot is aforummal eggyut hatha onnan is jonnek..

Elöször is tessék lazítani Smiley Kb. 20 cápával számolunk, kb ennyi szokott eljönni a nagytalikra. Hívok majd embereket a 02 klubbol is.

Szerintem is leszünk minimum annyian. Szisándor nézd meg a tavaszi tali képeket, hányan voltunk. Ha már csak a fix embereket nézem akik mindíg eljönnek ha tehetik már akkor összejön.
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #38 Dátum: 2007. szeptember 05. 06:57:21 am »

Pozitívan kell gondolkodni.Smiley
Egyébként a teret azért záratom le, hogy ki tudjunk építeni egy ügyességi pályát, és a többi cápit sem zavarja. Ha egy eldugott utcában csináljuk mindezt akkor a jövőévi találkozóra a kutya sem lesz kiváncsi.
Mint mondtam az a terv, hogy legyen egy oylan rendezvényünk, amire családostól autóstól eljönnek az emberek és méltóképpen ki tudjuk rakni az autóinkat. Legyünk már büszkék a kocsiainkra egy kicsikét!!!!
« Utoljára szerkesztve: 2007. szeptember 05. 08:01:16 am írta Bömbölő » Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #39 Dátum: 2007. szeptember 05. 08:05:22 am »

A más oldalakon való hírdetés egyébként jó ötlet. Tud valaki ebben segíteni?
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #40 Dátum: 2007. szeptember 05. 08:06:55 am »

Pozitívan kell gondolkodni.Smiley
Egyébként a teret azért záratom le, hogy ki tudjunk építeni egy ügyességi pályát, és a többi cápit sem zavarja. Ha egy eldugott utcában csináljuk mindezt akkor a jövőévi találkozóra a kutya sem lesz kiváncsi.
Mint mondtam az a terv, hogy legyen egy oylan rendezvényünk, amire családostól autóstól eljönnek az emberek és méltóképpen ki tudjuk rakni az autóinkat. Legyünk már büszkék a kocsiainkra egy kicsikét!!!!

"Legyünk már büszkék a kocsiainkra egy kicsikét!!!!"

Bömbölő.
Légyszives ezt ne tedd többé,A Mi kellékeink nem kocsik,hanem Autók.
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #41 Dátum: 2007. szeptember 05. 08:09:05 am »

Pozitívan kell gondolkodni.Smiley
Egyébként a teret azért záratom le, hogy ki tudjunk építeni egy ügyességi pályát, és a többi cápit sem zavarja. Ha egy eldugott utcában csináljuk mindezt akkor a jövőévi találkozóra a kutya sem lesz kiváncsi.
Mint mondtam az a terv, hogy legyen egy oylan rendezvényünk, amire családostól autóstól eljönnek az emberek és méltóképpen ki tudjuk rakni az autóinkat. Legyünk már büszkék a kocsiainkra egy kicsikét!!!!

"Legyünk már büszkék a kocsiainkra egy kicsikét!!!!"

Bömbölő.
Légyszives ezt ne tedd többé,A Mi kellékeink nem kocsik,hanem Autók.
Jár az egy pont. Smiley
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #42 Dátum: 2007. szeptember 05. 08:18:32 am »

Pozitívan kell gondolkodni.Smiley
Egyébként a teret azért záratom le, hogy ki tudjunk építeni egy ügyességi pályát, és a többi cápit sem zavarja. Ha egy eldugott utcában csináljuk mindezt akkor a jövőévi találkozóra a kutya sem lesz kiváncsi.
Mint mondtam az a terv, hogy legyen egy oylan rendezvényünk, amire családostól autóstól eljönnek az emberek és méltóképpen ki tudjuk rakni az autóinkat. Legyünk már büszkék a kocsiainkra egy kicsikét!!!!

"Legyünk már büszkék a kocsiainkra egy kicsikét!!!!"

Bömbölő.
Légyszives ezt ne tedd többé,A Mi kellékeink nem kocsik,hanem Autók.
Jár az egy pont. Smiley

Wink
Hát nem igaz? Roll Eyes

Ennek a Talinak nagyon örülök,csaka bajom az hogy az új munkahelyemről hivatalos ki küldetésben leszek épp Szeptember végén,és még nem tudom hogy pontosan mikor és hol? Sad
Nagyon remélem hogy nem fognak ütközni a programok.
Mert szeretnék ott lenni.Nagyon.
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #43 Dátum: 2007. szeptember 05. 08:20:06 am »

A mikor és holt meg tudom mondani ha kell. Smiley
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #44 Dátum: 2007. szeptember 05. 08:26:15 am »

A mikor és holt meg tudom mondani ha kell. Smiley

Meg tudod mondani mikor és hol lesz a fejtágítás? Roll Eyes
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #45 Dátum: 2007. szeptember 05. 08:59:20 am »

A más oldalakon való hírdetés egyébként jó ötlet. Tud valaki ebben segíteni?

Ezt szerintem le tudjuk beszélni más bmw-s oldalakkal, kérdés, hogy jó-e nekünk ha esetleg olyan emberek is eljönnek, akikkel probléma lehet (nem tudnak viselkedni, hiába szólunk nekik, stb). Plusz attól tartok, hogy ezek az emberek, ahol máshol látják a hirdetést, azok nem fognak regisztrálni itt a topikban, és ha reggel 9kor odaállít 80 autó, akkor elég nehéz helyzetben leszünk.
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #46 Dátum: 2007. szeptember 05. 09:04:17 am »

A mikor és holt meg tudom mondani ha kell. Smiley

Meg tudod mondani mikor és hol lesz a fejtágítás? Roll Eyes

Bicske - 2007. szeptember 29.
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #47 Dátum: 2007. szeptember 05. 09:09:36 am »

A más oldalakon való hírdetés egyébként jó ötlet. Tud valaki ebben segíteni?

Ezt szerintem le tudjuk beszélni más bmw-s oldalakkal, kérdés, hogy jó-e nekünk ha esetleg olyan emberek is eljönnek, akikkel probléma lehet (nem tudnak viselkedni, hiába szólunk nekik, stb). Plusz attól tartok, hogy ezek az emberek, ahol máshol látják a hirdetést, azok nem fognak regisztrálni itt a topikban, és ha reggel 9kor odaállít 80 autó, akkor elég nehéz helyzetben leszünk.


Tipp volt, én pont a 02-es kollegákra gondoltam, de mint megtudtam egybeesik a Holland találkozóval. (bár oda sem mennek tömegestől).
Én egyébként idén "csak" a nézőszámot szeretném növelni, hogy jóhírünket vigyék.
Naplózva
Agyas

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1128



« Válasz #48 Dátum: 2007. szeptember 05. 09:27:12 am »

A más oldalakon való hírdetés egyébként jó ötlet. Tud valaki ebben segíteni?

Ezt szerintem le tudjuk beszélni más bmw-s oldalakkal, kérdés, hogy jó-e nekünk ha esetleg olyan emberek is eljönnek, akikkel probléma lehet (nem tudnak viselkedni, hiába szólunk nekik, stb). Plusz attól tartok, hogy ezek az emberek, ahol máshol látják a hirdetést, azok nem fognak regisztrálni itt a topikban, és ha reggel 9kor odaállít 80 autó, akkor elég nehéz helyzetben leszünk.

Azt hiszem nem helyes az előítéletesnek lenni. Ha egy tali kézben van tartva, akkor nem fognak vagány gyerekek  pörögni a téren, mert senki nem vevő az ilyen mutatványra. A szlalom pont jó program, ott meg lehet mutatni ki mit tud, mert gumit füstölni még egy Polák is akár Smiley

A másik meg az, hogy el kellene dönteni milyen talit szeretnénk: publikusat vagy családiasat.

Az aggódás a 80 autóról jogos lehetne, de nem hinném, hogy ez történne. Ez egy lightos túrázós tali, szerintem max 50 kocsi lesz.
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #49 Dátum: 2007. szeptember 05. 09:41:55 am »

Viszont ha mindenki meg szeretné mutatni a tudását a szlalomon, akkor nem marad idő a túrára illetve a többi programra. Szerintem jelentkezést kellene hirdetni a szlalomra, nehogy tényleg mindenki megrohanja a pályát.
Naplózva
Agyas

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1128



« Válasz #50 Dátum: 2007. szeptember 05. 09:44:42 am »

Viszont ha mindenki meg szeretné mutatni a tudását a szlalomon, akkor nem marad idő a túrára illetve a többi programra. Szerintem jelentkezést kellene hirdetni a szlalomra, nehogy tényleg mindenki megrohanja a pályát.

Le kellene mérni a pályát, kb mennyi idő alatt lehet végigmenni rajta. Azután csak jobban tudnánk mennyi lesz a szlalom időben.
És nem vagyok benne biztos, hogy mindenki menne a szlalomra.
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #51 Dátum: 2007. szeptember 05. 09:47:05 am »

A mikor és holt meg tudom mondani ha kell. Smiley

Meg tudod mondani mikor és hol lesz a fejtágítás? Roll Eyes

Bicske - 2007. szeptember 29.

Köszönöm. Smiley

  De a Munkámmal kapcsolatos képzés idejét nem tudom. Sad
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #52 Dátum: 2007. szeptember 05. 09:55:26 am »

Viszont ha mindenki meg szeretné mutatni a tudását a szlalomon, akkor nem marad idő a túrára illetve a többi programra. Szerintem jelentkezést kellene hirdetni a szlalomra, nehogy tényleg mindenki megrohanja a pályát.

Le kellene mérni a pályát, kb mennyi idő alatt lehet végigmenni rajta. Azután csak jobban tudnánk mennyi lesz a szlalom időben.
És nem vagyok benne biztos, hogy mindenki menne a szlalomra.


Ez ügyben két próbléma van:

- még senki nem jelezte, hogy tudna hozni bólyákat
- imike szólt, hogy segitene a szervezésben, nos most kéne a teszteléshez, de még nem jött tőle válasz.

Plusz lesz fejenként 200 pénz a veterán autó nézegetés, a pörgő forgós gyerekek meg ezt nem biztos, hogy díjazni fogják.
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #53 Dátum: 2007. szeptember 05. 10:04:30 am »

Viszont ha mindenki meg szeretné mutatni a tudását a szlalomon, akkor nem marad idő a túrára illetve a többi programra. Szerintem jelentkezést kellene hirdetni a szlalomra, nehogy tényleg mindenki megrohanja a pályát.

Le kellene mérni a pályát, kb mennyi idő alatt lehet végigmenni rajta. Azután csak jobban tudnánk mennyi lesz a szlalom időben.
És nem vagyok benne biztos, hogy mindenki menne a szlalomra.


Ez ügyben két próbléma van:

- még senki nem jelezte, hogy tudna hozni bólyákat
- imike szólt, hogy segitene a szervezésben, nos most kéne a teszteléshez, de még nem jött tőle válasz.

Plusz lesz fejenként 200 pénz a veterán autó nézegetés, a pörgő forgós gyerekek meg ezt nem biztos, hogy díjazni fogják.

- Bólyát intézem éppen de csak valószínű, hogy holnapra tudok választ.
- A pályát nem tudom, de egy átlag pályát tekintve nem hiszem hogy 5 percnél többet kellene eltölteni rajta. Én 10 percet számolok indítással, versenyzéssel és pályaelhagyással egy autóra. 10 autónál ez már másfél óra. Szerintem ilyen szuper kupákért hajlandó lesz mindenki menni egy karikát. Ha nem jön össze a kupa akkor oklevélben tudok segíteni. (Legalább egy írásos emlék maradjon.)
- Ha lejössz hétvégén akkor tudunk egy próbakört menni, de Imike segítségét is szívesen vesszük, mint ahogy a többiek is szép számmal ajánlkoztak. IGAZ?
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #54 Dátum: 2007. szeptember 05. 10:07:15 am »

Viszont ha mindenki meg szeretné mutatni a tudását a szlalomon, akkor nem marad idő a túrára illetve a többi programra. Szerintem jelentkezést kellene hirdetni a szlalomra, nehogy tényleg mindenki megrohanja a pályát.

Le kellene mérni a pályát, kb mennyi idő alatt lehet végigmenni rajta. Azután csak jobban tudnánk mennyi lesz a szlalom időben.
És nem vagyok benne biztos, hogy mindenki menne a szlalomra.


Ez ügyben két próbléma van:

- még senki nem jelezte, hogy tudna hozni bólyákat
- imike szólt, hogy segitene a szervezésben, nos most kéne a teszteléshez, de még nem jött tőle válasz.

Plusz lesz fejenként 200 pénz a veterán autó nézegetés, a pörgő forgós gyerekek meg ezt nem biztos, hogy díjazni fogják.

Nem akarok bele szólni,de a pörgősforgós okossághoz kellenek más eszközök is mint kordon,meg placc.
Ezt ne felejtsétek el.
E nélkül pedig saját felelőségére pörög az illető,nem a Tiétekre. Smiley
 
A másik meg az hogy milyen 200 forintot kell fizetni a milyen veterán autónézésért?
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #55 Dátum: 2007. szeptember 05. 10:08:12 am »

A mikor és holt meg tudom mondani ha kell. Smiley

Meg tudod mondani mikor és hol lesz a fejtágítás? Roll Eyes

Bicske - 2007. szeptember 29.

Köszönöm. Smiley

  De a Munkámmal kapcsolatos képzés idejét nem tudom. Sad

Nem tudom mi a munkád, de képzést itt is kapnál, főleg ha jön Lüttyő, meg Viktor és akkor Pet e12-ről nem is beszélek. Smiley
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #56 Dátum: 2007. szeptember 05. 10:11:44 am »

Viszont ha mindenki meg szeretné mutatni a tudását a szlalomon, akkor nem marad idő a túrára illetve a többi programra. Szerintem jelentkezést kellene hirdetni a szlalomra, nehogy tényleg mindenki megrohanja a pályát.

Le kellene mérni a pályát, kb mennyi idő alatt lehet végigmenni rajta. Azután csak jobban tudnánk mennyi lesz a szlalom időben.
És nem vagyok benne biztos, hogy mindenki menne a szlalomra.


Ez ügyben két próbléma van:

- még senki nem jelezte, hogy tudna hozni bólyákat
- imike szólt, hogy segitene a szervezésben, nos most kéne a teszteléshez, de még nem jött tőle válasz.

Plusz lesz fejenként 200 pénz a veterán autó nézegetés, a pörgő forgós gyerekek meg ezt nem biztos, hogy díjazni fogják.

Nem akarok bele szólni,de a pörgősforgós okossághoz kellenek más eszközök is mint kordon,meg placc.
Ezt ne felejtsétek el.
E nélkül pedig saját felelőségére pörög az illető,nem a Tiétekre. Smiley
 
A másik meg az hogy milyen 200 forintot kell fizetni a milyen veterán autónézésért?

Azt, amit az első hozzászólásomban írtam.
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #57 Dátum: 2007. szeptember 05. 10:16:17 am »

"Nem akarok bele szólni,de a pörgősforgós okossághoz kellenek más eszközök is mint kordon,meg placc.
Ezt ne felejtsétek el.
E nélkül pedig saját felelőségére pörög az illető,nem a Tiétekre.
 
A másik meg az hogy milyen 200 forintot kell fizetni a milyen veterán autónézésért?"


Akkor nézzük sorban.
Ha szervez valaki valamit, az ott történtekért a rendező vállal felelőséget. Persze vannak kivételek.
A pörgéshez Autó, és placc kell. Kordonnal nem szoktak pörögni. Smiley
A 200 ft egy magángyüjtemény megtekintéséhez kell, ami nincsen nyitva egyébként, de meg tudtam győzni a tulajt, hogy nyissák ki nekünk. Azonban az emberke szabadidejét áldozza értünk. Tehát "illik" őt egy kicsit arra serkenteni, hogy álljon rendelkezésünkre. Ezt szokták ebben a modern világban pénzzel tenni. Hát erre kellene autónként 200 Ft.
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #58 Dátum: 2007. szeptember 05. 10:21:11 am »

1000 bocsánat,közben figyelmesen végigolvastam a Ferenc által,és álltalad is leírtakat.

Akor már értem,köszi. Smiley
De Én tudok kordonnal is pörögni ha kell. Roll Eyes

Minden esetre Én amondó vagyok,ha valaki akar mindenáron  pörögni,az saját felelőségére tegye.
Ne a tiétekre. Wink

Vagy Ti tudjátok.

Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #59 Dátum: 2007. szeptember 05. 10:33:58 am »

1000 bocsánat,közben figyelmesen végigolvastam a Ferenc által,és álltalad is leírtakat.

Akor már értem,köszi. Smiley
De Én tudok kordonnal is pörögni ha kell. Roll Eyes

Minden esetre Én amondó vagyok,ha valaki akar mindenáron  pörögni,az saját felelőségére tegye.
Ne a tiétekre. Wink

Vagy Ti tudjátok.



A kordonpörgetésről majd tegyél fel képet légyszi. Smiley
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!