CápaBMW fórum
2024. április 27. 09:28:56 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 ... 190   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Offtopic; minden, ami a CápaBMW-seket a Cápákon kívül érdekli  (Megtekintve 2445439 alkalommal)
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #3540 Dátum: 2008. szeptember 10. 10:47:58 am »

Tudom, hogy Ti piszkosul elfogultak vagytok Smiley, de azért feltennék egy körkérdést! Adott egy ember (sok ilyen van, de most rólam van szó!), aki szereti az autókat, de nem autószerelő, nincs is hozzá helye, és alapvetően nem is akar az lenni. Azt tudja, hogy mik az igényei, azt is tudja hogy amit ember csinált az el is romolhat, és hogy a minőségi alkatrészt és minőségi munkát mindig meg kell fizetni! (Ez igaz, ha tévét veszel, vagy klímásítod a házadat, vagy medencét építtetsz, vagy hadd ne soroljam, és elvileg nem csak klímaszerelőnek és medenceépítőnek lehet otthon klímája és medencéje, hanem bárkinek aki ezt elhatározza és kifizeti.)

-az autó lehet bármilyen márka, de MEGBÍZHATÓ LEGYEN, egyszerűen és olcsón javítható, lehet karburátoros is, öreg is, fiatal is, az mindegy!
-legyen benne egy benzines motor, lehetőleg hat vagy több hengerrel
-nagy legyen, hogy elférjünk benne kényelmesen mi is, és a csomagjaink is
-legyen benne egy automata váltó és egy klíma
-külön öröm a tempomat, a sibeda, és az elektromos ablakok

Ennyi! Nem kell hogy navigáljon, magától parkoljon, ebédet főzzön, stb.

-az első pontnak rengeteg autó megfelel, a családunk '80-as évekbeli Opeljai annó mind teljesítették ezt a követelményt!
-a második pont szerintem csak fokozza az autó tartósságát, technikailag mindegy hogy 4 vagy 6 henger van sorban, legfeljebb több gyertya, olaj, meg benzin kell bele
-a harmadik pont nem technikai kérdés, nem a bódékkal volt a bajom mostanság!
-a negyedik pont extrái nem űrtechnikásak, lassan már 40-50 éve természetesek egy másik kontinensen, és nem is ezekkel szokott a gond lenni
-az ötödik pont szintén nem nagy szám, az elektromos ablakokat pl ablaktörlőmotorból is meg lehet csinálni egy Trabantba.

A kérdés az, hogy lehet-e ilyen autót kapni, vagy kell vennem egy automata váltós, elektromos ablakos, napfénytetős Rekordot, amibe belebaszunk egy sor hatos Opel motort, beletoldunk a kaszniba még egy fél métert, és készen van??? undecided

...a hozzászólást nem feltétlenül az elmúlt fél év eseményei indukálták (lásd Szeretem mert cápa topic), hanem most már sokadik nekifutásra, több éve nem tudom kielégíteni ezeket az egyszerű igényeimet! (És egyébként 99%-ban emberi tényezők okozzák a mérhetetlen anyagi és lelki károkat. Csak úgy lehet ebben az országban autóm, ha autószerelővé válok???)

Kérlekszépen:

Az én szerény véleményem:

Az a kategória amit te keresel lehet egyrészt az előbbiekben említett BMW-k is, de ahogy nézem te családit akarsz mindennaposat, és bár kövezzenek meg, de szerény tapasztalataimmal a japán frontot javasolnám neked.

Mégpedig:
- Toyota Camry
- Mazda 626 - 929
- Mitsubishi Carisma
- Volvo S40 (majnem full Carisma az egész kocsi)

Mazdám Toyotám volt ilyen régifajta '83-'95 kényelmét tekintve a Recarós BMW ülések megközelítik amit nyújtani tud, minden extra benne van amit kívánhatsz, megbízható, ami drága hozzá de 3 szor annyit elmegy: görgő csapágy vízpumpa, a többi normál áron van, ha kifogsz egyet aminek a kasznija jó, akkor örök autód van, mert japánokra jellemző, hogy a motor többszörösen túléli a kasznit.

Ha lehet választani, akkor a Camry-t javasolnám, az a legkényelmesebb, de a többi is hasonló szinten van.

Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #3541 Dátum: 2008. szeptember 10. 11:07:32 am »

Tudom, hogy Ti piszkosul elfogultak vagytok Smiley, de azért feltennék egy körkérdést! Adott egy ember (sok ilyen van, de most rólam van szó!), aki szereti az autókat, de nem autószerelő, nincs is hozzá helye, és alapvetően nem is akar az lenni. Azt tudja, hogy mik az igényei, azt is tudja hogy amit ember csinált az el is romolhat, és hogy a minőségi alkatrészt és minőségi munkát mindig meg kell fizetni! (Ez igaz, ha tévét veszel, vagy klímásítod a házadat, vagy medencét építtetsz, vagy hadd ne soroljam, és elvileg nem csak klímaszerelőnek és medenceépítőnek lehet otthon klímája és medencéje, hanem bárkinek aki ezt elhatározza és kifizeti.)

-az autó lehet bármilyen márka, de MEGBÍZHATÓ LEGYEN, egyszerűen és olcsón javítható, lehet karburátoros is, öreg is, fiatal is, az mindegy!
-legyen benne egy benzines motor, lehetőleg hat vagy több hengerrel
-nagy legyen, hogy elférjünk benne kényelmesen mi is, és a csomagjaink is
-legyen benne egy automata váltó és egy klíma
-külön öröm a tempomat, a sibeda, és az elektromos ablakok

Ennyi! Nem kell hogy navigáljon, magától parkoljon, ebédet főzzön, stb.

-az első pontnak rengeteg autó megfelel, a családunk '80-as évekbeli Opeljai annó mind teljesítették ezt a követelményt!
-a második pont szerintem csak fokozza az autó tartósságát, technikailag mindegy hogy 4 vagy 6 henger van sorban, legfeljebb több gyertya, olaj, meg benzin kell bele
-a harmadik pont nem technikai kérdés, nem a bódékkal volt a bajom mostanság!
-a negyedik pont extrái nem űrtechnikásak, lassan már 40-50 éve természetesek egy másik kontinensen, és nem is ezekkel szokott a gond lenni
-az ötödik pont szintén nem nagy szám, az elektromos ablakokat pl ablaktörlőmotorból is meg lehet csinálni egy Trabantba.

A kérdés az, hogy lehet-e ilyen autót kapni, vagy kell vennem egy automata váltós, elektromos ablakos, napfénytetős Rekordot, amibe belebaszunk egy sor hatos Opel motort, beletoldunk a kaszniba még egy fél métert, és készen van??? undecided

...a hozzászólást nem feltétlenül az elmúlt fél év eseményei indukálták (lásd Szeretem mert cápa topic), hanem most már sokadik nekifutásra, több éve nem tudom kielégíteni ezeket az egyszerű igényeimet! (És egyébként 99%-ban emberi tényezők okozzák a mérhetetlen anyagi és lelki károkat. Csak úgy lehet ebben az országban autóm, ha autószerelővé válok???)

Rátapintottál a lényegre apám!

A válasz: Józan áron csak akkor lehet autód ebben az országban, ha meg tudod csinálni magadnak, vagy annyira szemtelenül gazdag vagy, hogy amit a szerelők mondanak, józan árnak hat..

2 évig dolgoztam használtautó kereskedésben, ahol a 0-15 000 000 millás kategóriáig úgy és akkor próbálhattam ki a kocsikat ahogy akartam, tehát sikerült némi rálátást nyerni a választékra, nemkevés vásárlói visszajelzéssel kombinálva és jómagam több mint 10 kocsin vagyok túl, persze egyik se volt fiatalabb 10 évesnél és hát hadd ne mondjam, hogy egyik se látott szerelőt és nem azért mert olyan jók voltak, vagy mert annyira fasza gyerek vagyok és ambíciózus hogy csitti-fitti állapotban tartottam őket, hanem azért mert mikor megtudtam mi mennyi miért akkor anyagi helyzetemnek köszönhetően kénytelen voltam nekiállni megcsinálni a dolgokat hatalmas káromkodások, kézszétverések, porban fetrengések, álmatlan éjszakák és családi veszekedések árán.
Így utólag belegondolva ne kérdezd meg, hogy megérte-e, az viszont kétségtelen, hogy sokat tanultam belőle.

Tömör processzor előadását hallhatták.  824

Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
tasi.misi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ezüstnyíl!


« Válasz #3542 Dátum: 2008. szeptember 10. 11:22:03 am »

Bocs Tasi!
De a nagy kocsivásárlás közben elfelejtettem de így utólag is : Isten éltessen  553! -Bár ez a kor még pofátlanul fiatal...-
26 572
Honnan a csudából tudtok ilyeneket? 1084

Misi!
Sokat és sokáig egészségben. Én ezt kívánom. Cool
Köszi szépen!
Naplózva

Tasi 20-492-0318
gim_e12
Vendég
« Válasz #3543 Dátum: 2008. szeptember 10. 11:32:32 am »

Kérdésre a válasz: lehet.

A válaszhoz némi információ: Itt a fórumon is feltűnik elég gyakran ilyen. Iskolapéldája a Lütyő ex 7-ese, ami inkább került volna hozzád, mint egy gyökérhez. A többit elmondták előttem.

Ejnye Mike! Azért Lütyőt így le"gyökerezni"! Smiley
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #3544 Dátum: 2008. szeptember 10. 11:40:59 am »

Kérdésre a válasz: lehet.

A válaszhoz némi információ: Itt a fórumon is feltűnik elég gyakran ilyen. Iskolapéldája a Lütyő ex 7-ese, ami inkább került volna hozzád, mint egy gyökérhez. A többit elmondták előttem.

Ejnye Mike! Azért Lütyőt így le"gyökerezni"! Smiley

EX-et írtam. Egyébként Lütyő nem sértődik meg, mondtam már rá cifrábbat is. Cheesy
Naplózva

Főmordor.
gim_e12
Vendég
« Válasz #3545 Dátum: 2008. szeptember 10. 12:02:37 pm »

Kérdésre a válasz: lehet.

A válaszhoz némi információ: Itt a fórumon is feltűnik elég gyakran ilyen. Iskolapéldája a Lütyő ex 7-ese, ami inkább került volna hozzád, mint egy gyökérhez. A többit elmondták előttem.

Ejnye Mike! Azért Lütyőt így le"gyökerezni"! Smiley

EX-et írtam. Egyébként Lütyő nem sértődik meg, mondtam már rá cifrábbat is. Cheesy

Én értettem, de a szövegkörnyezetből akár úgy is ki lehet venni Smiley
Naplózva
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #3546 Dátum: 2008. szeptember 10. 12:27:30 pm »


Az utolsó konkrétan fórumos ... volt. Ha jól tudom Miki24v szervizelte legutoljára, talán tud mondani valamit.

Sejtettem:) Na ez az autó, amit a focusra el is cserélnék.. A cégnél (Pálya u.) rendszeresen áll egy fekete 530i, és teljesen kész vagyok tőle:)))

Most, h végre kiderült, h városban max tizet eszik a cápa, és amugy is motorral járok legtöbbször, simán van hely egy 525i-nek városon kívülre, télen ráadásul jobb is sperrel, mint egy fóka:) Már csak azt kéne tudnom, hogy vajon az 530i és 535i sokkal többet eszik-e, mint a 25i? 

Nem. Sőt. Sztem a 30 asnak a legideálisabb a fogyija. De a 35 is max 1-1,5 literrel tesz rá erre.
Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
rnie
Vendég
« Válasz #3547 Dátum: 2008. szeptember 10. 13:07:50 pm »

Tehát az 530i S6 a legjobb az E34-ből? Fogyasztás, megbízhatóság, költségek/teljesítmény?Smiley

Naplózva
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #3548 Dátum: 2008. szeptember 10. 13:20:08 pm »

Tehát az 530i S6 a legjobb az E34-ből? Fogyasztás, megbízhatóság, költségek/teljesítmény?Smiley



Nem montam hogy a legjobb, de az arányokat összevetve a gyakorlatban az hozza a legkedvezőbb fogyasztást SZERINTEM.

Én 535-öt vennék az tuti van is egy fenn a hasznaltautón de sokat kér az ürge érte, cserébe nem rossz.
Mindjá megkeresem
Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #3549 Dátum: 2008. szeptember 10. 13:22:50 pm »

Tehát az 530i S6 a legjobb az E34-ből? Fogyasztás, megbízhatóság, költségek/teljesítmény?Smiley



Nem montam hogy a legjobb, de az arányokat összevetve a gyakorlatban az hozza a legkedvezőbb fogyasztást SZERINTEM.

Én 535-öt vennék az tuti van is egy fenn a hasznaltautón de sokat kér az ürge érte, cserébe nem rossz.
Mindjá megkeresem

Íme:
http://www.hasznaltauto.hu/2219724_bmw_535i_1990

6-7 kilóért jó.
Nem kicsit, nagyon  Wink
Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
Radyus
Vendég
« Válasz #3550 Dátum: 2008. szeptember 10. 13:24:52 pm »

Köszi a válaszokat, én is E34/32-ben gondolkodom. Többek között, mert ezekhez van még alkatrész, és elvileg tudok hozzá szerelőt is. Ezen kívül még az újabb fajta Audi/VW vonalhoz van megbízható szerelői vonal. Sajnos a szerelőhöz kell autót találnom, nem pedig fordítva! Ez így elég röhelyes! undecided

...ami pedig a hibátlan külső és belső állapotot illeti TELJESEN IGAZATOK VAN! Az ember azt hinné, hogy egy kis kárpitszakadás, meg egy-egy sárvédőiv hólyagzás, egy kis olajfogyasztás kompenzálható 400-500-600 ezres árelőnnyel! De sajnos nem, mert amint a motorhoz nyúlnak ,az kuka, amint a kasznihoz nyúlnak, az már szép nem lesz. stb! Tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek, akik tényleg becsülettel, tisztességgel, szívvel-lélekkel végzik a hivatásukat ebben az országban!
Naplózva
Radyus
Vendég
« Válasz #3551 Dátum: 2008. szeptember 10. 13:26:24 pm »

Tehát az 530i S6 a legjobb az E34-ből? Fogyasztás, megbízhatóság, költségek/teljesítmény?Smiley



Nem montam hogy a legjobb, de az arányokat összevetve a gyakorlatban az hozza a legkedvezőbb fogyasztást SZERINTEM.

Én 535-öt vennék az tuti van is egy fenn a hasznaltautón de sokat kér az ürge érte, cserébe nem rossz.
Mindjá megkeresem

Íme:
http://www.hasznaltauto.hu/2219724_bmw_535i_1990

6-7 kilóért jó.
Nem kicsit, nagyon  Wink


Én ezt nézem most, mert a családban egy másik kocsit is cserélni kellene: http://www.hasznaltauto.hu/2340188_bmw_525_1993
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #3552 Dátum: 2008. szeptember 10. 13:29:50 pm »

Tehát az 530i S6 a legjobb az E34-ből? Fogyasztás, megbízhatóság, költségek/teljesítmény?Smiley



Én az E34 esetében az 525i-re tennék ha mérlegelném ezeket a szempontokat.
Nekem nem volt gondom a M51B25 mocival a coupe-ban. Szerintem az 5öst is elviszi normálisan.
25i24V - 192Le
30i12V - ~188Le
35i12V - ~210Le
Inkább nyomatékban keresendő a válasz szerintem.
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #3553 Dátum: 2008. szeptember 10. 13:31:07 pm »

és elvileg tudok hozzá szerelőt is.


Hehehe Cheesy Cheesy Cheesy
Naplózva

Főmordor.
rnie
Vendég
« Válasz #3554 Dátum: 2008. szeptember 10. 13:31:18 pm »

Tehát az 530i S6 a legjobb az E34-ből? Fogyasztás, megbízhatóság, költségek/teljesítmény?Smiley



Nem montam hogy a legjobb, de az arányokat összevetve a gyakorlatban az hozza a legkedvezőbb fogyasztást SZERINTEM.

Én 535-öt vennék az tuti van is egy fenn a hasznaltautón de sokat kér az ürge érte, cserébe nem rossz.
Mindjá megkeresem

Íme:
http://www.hasznaltauto.hu/2219724_bmw_535i_1990

6-7 kilóért jó.
Nem kicsit, nagyon  Wink


Én ezt nézem most, mert a családban egy másik kocsit is cserélni kellene: http://www.hasznaltauto.hu/2340188_bmw_525_1993

Na ja, az az 535i nagyon ott van. 600.000-ért azonnal elhoznám:) Kár, h nincs szívem eladni a Fordot úgy, h alig párzezer km-ert mentem még csak vele, és még a törzskönyvet sem hoztam el az okmányirodából...Smiley))

Radyus:

Az 525i sem rossz, de automata. Ami neked pont jó!:)
Naplózva
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #3555 Dátum: 2008. szeptember 10. 13:37:40 pm »

Köszi a válaszokat, én is E34/32-ben gondolkodom. Többek között, mert ezekhez van még alkatrész, és elvileg tudok hozzá szerelőt is. Ezen kívül még az újabb fajta Audi/VW vonalhoz van megbízható szerelői vonal. Sajnos a szerelőhöz kell autót találnom, nem pedig fordítva! Ez így elég röhelyes! undecided

...ami pedig a hibátlan külső és belső állapotot illeti TELJESEN IGAZATOK VAN! Az ember azt hinné, hogy egy kis kárpitszakadás, meg egy-egy sárvédőiv hólyagzás, egy kis olajfogyasztás kompenzálható 400-500-600 ezres árelőnnyel! De sajnos nem, mert amint a motorhoz nyúlnak ,az kuka, amint a kasznihoz nyúlnak, az már szép nem lesz. stb! Tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek, akik tényleg becsülettel, tisztességgel, szívvel-lélekkel végzik a hivatásukat ebben az országban!

Ha Audi/VW, akkor csak TDi méghozzá a legstrapabíróbb a 115 ló (85kw) nem PD...
Passat, A4 akár.. De ha ésszel gondolkodsz akkor ez a technika sokkal olcsóbban megtalálható egy Octáviában is ami még 5 ajtós is ráadásul, és a futómű cuccok nem olyan kurv@ drágák mint egy VW/Audi hoz. Tartják is az árukat rendesen...
Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
Radyus
Vendég
« Válasz #3556 Dátum: 2008. szeptember 10. 13:43:47 pm »

és elvileg tudok hozzá szerelőt is.


Hehehe Cheesy Cheesy Cheesy

Ne idegesíts! Embarrassed
Naplózva
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #3557 Dátum: 2008. szeptember 10. 13:44:19 pm »

Tehát az 530i S6 a legjobb az E34-ből? Fogyasztás, megbízhatóság, költségek/teljesítmény?Smiley



Nem montam hogy a legjobb, de az arányokat összevetve a gyakorlatban az hozza a legkedvezőbb fogyasztást SZERINTEM.

Én 535-öt vennék az tuti van is egy fenn a hasznaltautón de sokat kér az ürge érte, cserébe nem rossz.


Mindjá megkeresem

Íme:
http://www.hasznaltauto.hu/2219724_bmw_535i_1990

6-7 kilóért jó.
Nem kicsit, nagyon  Wink


Én ezt nézem most, mert a családban egy másik kocsit is cserélni kellene: http://www.hasznaltauto.hu/2340188_bmw_525_1993

Na ja, az az 535i nagyon ott van. 600.000-ért azonnal elhoznám:) Kár, h nincs szívem eladni a Fordot úgy, h alig párzezer km-ert mentem még csak vele, és még a törzskönyvet sem hoztam el az okmányirodából...Smiley))

Radyus:

Az 525i sem rossz, de automata. Ami neked pont jó!:)

750 be belemenne mer már régóta hirdeti...

Ez az 525 nem csúnya de sajna felszereltségre és kényelemre sztem meg se közelít egy ugyanezen árban levő 3.0 V6 Camryt, persze ha ehhez van szerelő akkor ez kell, de pl napfénytető nincs, és sztem ennek a kasztninak 3.0 nál kezdődik az ideális nyomatékot produkálni tudó motor. Hiába azért nehéz...
Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
rnie
Vendég
« Válasz #3558 Dátum: 2008. szeptember 10. 13:46:53 pm »

Ismered azt az 535-öt?

Mondjuk ha törésmentes lenne, meg ismert előéletű, akkor heteken belül megérlelődhetne bennem a csere:))
Naplózva
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #3559 Dátum: 2008. szeptember 10. 13:56:24 pm »

Ismered azt az 535-öt?

Mondjuk ha törésmentes lenne, meg ismert előéletű, akkor heteken belül megérlelődhetne bennem a csere:))

Nem ismerem, el kell menni megnézni. Amit a szemeddel látsz nem hazudik. Már akinek...
Falcokat kimérni, pontheggesztéseket átnézni biztosítót lekérdezni + BM -et hogy hány tulaj volt erre az alvázszámra bejegyezve.
Stb. Nem árt ha van egypár ismerős az biztos. Sok utánajárás. Sajnos a motorba nem látsz bele, de minden mást meg tudsz nézni ha akarsz + nem mellékes, hogy egyáltalán a tulaj hajlik -e az összegre.

Kívülről nagyon szép a kocsi az biztos, de mivel alapból drága, sokan elmennek mellette. Meg kell nézni, és ha az összhatás még mindíg tetszik akkor érdemes utánajárni persze ha komolyan gondolod...
Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
rnie
Vendég
« Válasz #3560 Dátum: 2008. szeptember 10. 14:09:12 pm »

Még érlelődik bennem, hogy mi legyen:) E36 Coupe, 25 v 28, vagy E34 25-35 esetleg E39 528-30i:))

Amíg nem érzem hosszú távon biztosnak az állásom magán és munkahelyi okok miatt addig nem váltok. Utána viszont kell egy hathengeres, az 518 csak a környékre való:)
Naplózva
Radyus
Vendég
« Válasz #3561 Dátum: 2008. szeptember 10. 14:19:36 pm »

Tehát az 530i S6 a legjobb az E34-ből? Fogyasztás, megbízhatóság, költségek/teljesítmény?Smiley



Nem montam hogy a legjobb, de az arányokat összevetve a gyakorlatban az hozza a legkedvezőbb fogyasztást SZERINTEM.

Én 535-öt vennék az tuti van is egy fenn a hasznaltautón de sokat kér az ürge érte, cserébe nem rossz.
Mindjá megkeresem

Íme:
http://www.hasznaltauto.hu/2219724_bmw_535i_1990

6-7 kilóért jó.
Nem kicsit, nagyon  Wink


Én ezt nézem most, mert a családban egy másik kocsit is cserélni kellene: http://www.hasznaltauto.hu/2340188_bmw_525_1993

Na ja, az az 535i nagyon ott van. 600.000-ért azonnal elhoznám:) Kár, h nincs szívem eladni a Fordot úgy, h alig párzezer km-ert mentem még csak vele, és még a törzskönyvet sem hoztam el az okmányirodából...Smiley))

Radyus:

Az 525i sem rossz, de automata. Ami neked pont jó!:)

Ja, meg a mozgáskorlátozott apámnak is, mert neki lenne!

Az iX-szel úgy általában, és a kombik nem működő dupla tolótetejének javításával mik a tapasztalatok: http://www.hasznaltauto.hu/2335544_bmw_525_1993

(Lassan át kéne raknunk magunkat azt Újabb modellek topikba?!)
« Utoljára szerkesztve: 2008. szeptember 10. 14:28:43 pm írta Radyus » Naplózva
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #3562 Dátum: 2008. szeptember 10. 14:33:56 pm »

Tehát az 530i S6 a legjobb az E34-ből? Fogyasztás, megbízhatóság, költségek/teljesítmény?Smiley



Nem montam hogy a legjobb, de az arányokat összevetve a gyakorlatban az hozza a legkedvezőbb fogyasztást SZERINTEM.

Én 535-öt vennék az tuti van is egy fenn a hasznaltautón de sokat kér az ürge érte, cserébe nem rossz.
Mindjá megkeresem

Íme:
http://www.hasznaltauto.hu/2219724_bmw_535i_1990

6-7 kilóért jó.
Nem kicsit, nagyon  Wink


Én ezt nézem most, mert a családban egy másik kocsit is cserélni kellene: http://www.hasznaltauto.hu/2340188_bmw_525_1993

Na ja, az az 535i nagyon ott van. 600.000-ért azonnal elhoznám:) Kár, h nincs szívem eladni a Fordot úgy, h alig párzezer km-ert mentem még csak vele, és még a törzskönyvet sem hoztam el az okmányirodából...Smiley))

Radyus:

Az 525i sem rossz, de automata. Ami neked pont jó!:)

Ja, meg a mozgáskorlátozott apámnak is, mert neki lenne!

Az iX-szel úgy általában, és a kombik nem működő dupla tolótetejének javításával mik a tapasztalatok: http://www.hasznaltauto.hu/2335544_bmw_525_1993

(Lassan át kéne raknunk magunkat azt Újabb modellek topikba?!)

Hát én Promegára bízom, ha akarja átrakja nekem tökmindegy hol írunk, egyszer ültem ilyen kombi E34 be aminek volt napfénytető de az szimpla volt, a Webasto csinálja az összesbe és szerintem kurva szarok 1-2 kivétellel legalábbis a megoldások ahogy kivitelezve van az egész.
Ilyen dupla izét még nem láttam.

IX hez meg nemértek Smiley
Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
Promega
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3724



« Válasz #3563 Dátum: 2008. szeptember 10. 15:33:36 pm »



Hát én Promegára bízom, ha akarja átrakja nekem tökmindegy hol írunk, egyszer ültem ilyen kombi E34 be aminek volt napfénytető de az szimpla volt, a Webasto csinálja az összesbe és szerintem kurva szarok 1-2 kivétellel legalábbis a megoldások ahogy kivitelezve van az egész.
Ilyen dupla izét még nem láttam.

IX hez meg nemértek Smiley
Igen, kérném, hogy ott folytassátok, hamarosan átkerül a téma többi része is...
Előre is köszönöm!
Promega
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #3564 Dátum: 2008. szeptember 10. 20:42:43 pm »

volt ott diffúzor is Tongue

Szóval leszedted és elhoztad,hogy majd felhekkeld a Tiédre.  Evil
Te kis kettőnyócas.  Azn
Mikenek hoztam, hisz mondta, hogy neki kell...e12-re
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #3565 Dátum: 2008. szeptember 10. 21:55:31 pm »

Megérkezett végre a készülő bigblokkomba a mahle dugó  Evil


* Kép290.jpg (368.73 KB, 577x800 - megtekintve 477 alkalommal.)

* Kép291.jpg (298.66 KB, 572x800 - megtekintve 488 alkalommal.)
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #3566 Dátum: 2008. szeptember 10. 22:02:00 pm »

Megérkezett végre a készülő bigblokkomba a mahle dugó  Evil

Hogy esett volna a lábadra! Cheesy

Mi ez? Hajó, vagy dömper?
Naplózva

Főmordor.
VA E21
Vendég
« Válasz #3567 Dátum: 2008. szeptember 10. 22:23:30 pm »

Megérkezett végre a készülő bigblokkomba a mahle dugó  Evil

Hogy esett volna a lábadra! Cheesy

Mi ez? Hajó, vagy dömper?
Ha minden igaz mozdony V20 ..72.000 ccm   ..de ez valami állóblokkos agregát változat.

Amúgy majdnem rámesett a dugó, mikor fejjel lefelé fogtam meg Tongue Hihetetlen ,de a csapszeg úgy jár benne,mint kés a vajba ,na az csúszott ki félig a levegőben, volt izzadás Smiley

olyan 30 kilóra saccoltam... vagy több
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #3568 Dátum: 2008. szeptember 10. 22:26:33 pm »

Megérkezett végre a készülő bigblokkomba a mahle dugó  Evil

Hogy esett volna a lábadra! Cheesy

Mi ez? Hajó, vagy dömper?
Ha minden igaz mozdony V20 ..72.000 ccm   ..de ez valami állóblokkos agregát változat.

Amúgy majdnem rámesett a dugó, mikor fejjel lefelé fogtam meg Tongue Hihetetlen ,de a csapszeg úgy jár benne,mint kés a vajba ,na az csúszott ki félig a levegőben, volt izzadás Smiley

olyan 30 kilóra saccoltam... vagy több

Lehet, hogy hülye a kérdés, miért van oldalt csavarozva a hajtókar?
Naplózva

Főmordor.
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #3569 Dátum: 2008. szeptember 10. 22:28:22 pm »

Megérkezett végre a készülő bigblokkomba a mahle dugó  Evil

Gyagya vagy.   Grin
Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
Oldalak: 1 ... 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 ... 190   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!