CápaBMW fórum
2024. április 28. 14:41:04 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 [157] 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 ... 190   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Offtopic; minden, ami a CápaBMW-seket a Cápákon kívül érdekli  (Megtekintve 2446063 alkalommal)
Promega
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3724



« Válasz #4680 Dátum: 2008. december 21. 09:16:44 am »

lehet, hogy nem is oda menti... teállítasz neki mentési útvonalat, vagy csak megmondod, hogy mentse el a képet?
Ha tudnál csinálni egy képrnyőmentést, az sokat tudna segíteni.
Promega

A képernyőmentés alatt azt érted,hogy background?A kép ami akkor látszik ha bekapcsolom a sz.gépet,az megy,bármit kitesz oda a picturesból,vagy adokumentumból,oda elmenti az uj képet is.Expoler a böngésző,vista a windows. :xMi az a mentési utvonal?
képernyőmentés: minden ami a képernyőn van, ikonokkal, ablakostól, mindenestől.

Mentési útvonal: amikor jobbklikkelsz egy képre, és kiválasztod, hogy mentés, vagy mentés másként, akkor megkérdezi tőled, hogy hova mentsd?
Elvileg ilyenkor kijön egy intézőszerű ablak, és te szépen kiválasztod a könyvtárat, ahova tenni szeretnéd a képet...
Ha nem kérdez semmit, csak lementi, akkor pedig az explorer beállítása között meg kell nézni, mi a mentési könyvtára.

A harmadik ami eszembe jutott, hogy nem biztos, hogy jpg-t kell keresni... Pl itt a cápán is ha a fájlnévvel akarod letölteni valamelyik csatolmányt, akkor az .php kiterjesztéssel menti le a képet...

A negyedik, hogy olyan helyre menti le a képeket, amit a windows intéző nem mutat, mert a "hülye user"-nek nem kell azokat a helyeket látni, ahol rendszerfájlok vannak pl: windows könyvtár, lemezek gyökérkönyvtára c:\,  ezeket a helyeket kellene megnézni valami másik fájlkezelővel...

Promega
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 15:08:44 pm írta Promega » Naplózva
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #4681 Dátum: 2008. december 21. 09:20:08 am »

Hú, hát én csak az ELMÉLETET tudom, gondolom a pc-ken is úgy van hogy ugye SAVE IMAGE AS: és akkor ki kell választani a célfoldert, hogy hová is mentse! Ha a célfolder a DOCUMENTS akkor oda fogja menteni. De ha pl nincs kiterjesztése, mert beleírod hogy CUKIBMW és kiválasztod hogy a kép formátuma JPG legyen, de nem írja automatikusan oda hogy CUKIBMW.JPG és ezt te magad sem ellenôrzöd, akkor a késôbbiekben az okos pc nem fogja tudni hogy miféle file az, és elképzelhetô hogy bizonyos helyekrôl láthatatlan a file... Pfff...
Szerintem.
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #4682 Dátum: 2008. december 21. 14:43:09 pm »

A képernyőmentés alatt azt érted,hogy background?A kép ami akkor látszik ha bekapcsolom a sz.gépet,az megy,bármit kitesz oda a picturesból,vagy adokumentumból,oda elmenti az uj képet is.Expoler a böngésző,vista a windows. :xMi az a mentési utvonal?
képernyőmentés: minden ami a képernyőn van, ikonokkal, ablakostól, mindenestől.

Mentési útvonal: amikor jobbklikkelsz egy képre, és kiválasztod, hogy mentés, vagy mentés másként, akkor megkérdezi tőled, hogy hova mentsd?
Elvileg ilyenkor kijön egy intézőszerű ablak, és te szépen kiválasztod a könyvtárat, ahova tenni szeretnéd a képet...
Ha nem kérdez semmit, csak lementi, akkor pedig az explorer beállítása között meg kell nézni, mi a mentési könyvtára.

A harmadik ami eszembe jutott, hogy nem biztos, hogy jpg-t kell keresni... Pl itt a cápán is ha a fájlnévvel akarod letölteni valamelyik csatolmányt, akkor az .php kiterjesztéssel menti le a képet...

A negyedik, hogy olyan helyre menti le a képeket, amit a windows intéző nem mutat, mert a "hülye user"-nek nem kell azokat a helyeket látni, ahol rendszerfájlok vannak pl: windows könyvtár, lemezek gyökérkönyvtára c:\,  ezeket a helyeket kellene megnézni valami másik fájlkezelővel...

Promega
Hogyan tudok képernyőmentést csinálni?Ill. minek?Vagy töltsem fel és abból látni fogsz valamit?Az utvonallal nincs gond szerintem,mert az opciók között van a document meg a my pictures is,ki is jön a kis ablak legalulra a képernyőn,de mégsincs a kivánt helyen a kép. angry
Képtelen vagyok a program nyelvét átállitani magyarra,ill. pontosabban át tudom állitani,de nem marad ugy.A magyar nyelvű billentyűzetet is csak úgy fogadja el,hogy minden új megnyitott oldalnál visszamegy angolra,és ujra Magyarra kell állitani,de a vista angolul fut,bármilyen nyelvre állitom,minden felirat,minden ablak angolul jelenik meg. Embarrassed angry
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 15:08:20 pm írta Promega » Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
csirke 325i
Vendég
« Válasz #4683 Dátum: 2008. december 21. 14:50:59 pm »

http://www.youtube.com/watch?v=K-edRdMv2qs&feature=related
Naplózva
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #4684 Dátum: 2008. december 21. 15:16:31 pm »

Kérnék valamit:valaki magyarázza el minek van az első lámpákon a szigetelő szalag (gondolom az)  huh
Naplózva

750ia
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #4685 Dátum: 2008. december 21. 15:18:38 pm »

Kérnék valamit:valaki magyarázza el minek van az első lámpákon a szigetelő szalag (gondolom az)  huh

Ha a rallye hevében megrepedne valamitől,ne potyogjanak ki az apró darabok szerintem.Csak egyben. Cool
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
Dénes
--Óvóbácsi--
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6802


"BMWéhes"


WWW
« Válasz #4686 Dátum: 2008. december 21. 16:34:51 pm »


Imádom a Capri-kat   icon_slyuni   icon_slyuni    icon_slyuni    eusa_clap    408   

Kérnék valamit:valaki magyarázza el minek van az első lámpákon a szigetelő szalag (gondolom az)  huh

Talán azért, mert a verseny ótós változatok így jól néznek ki Smiley Vagy mert menő  Evil 
Naplózva

70/627-5355
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #4687 Dátum: 2008. december 21. 18:58:06 pm »


Imádom a Capri-kat   icon_slyuni   icon_slyuni    icon_slyuni    eusa_clap    408   

Kérnék valamit:valaki magyarázza el minek van az első lámpákon a szigetelő szalag (gondolom az)  huh

Talán azért, mert a verseny ótós változatok így jól néznek ki Smiley Vagy mert menő  Evil 
Ez régen egy szabály volt az autó sportban, ha egy versenyautóval részt vettek egy verseny során közuti forgalomban is, akkor messziről meg lehetett különböztetni a nem versenyautóktól. Ezt vették át a rallye-ból a gyotsasági és egyéb szakág versenyzői is.
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #4688 Dátum: 2008. december 21. 20:13:38 pm »

Kicsit elhanyagolják a fórumot, Cheesy Cheesy Cheesy tele van reklámszarral.

http://www.02bmwclub.hu/forum/index.php
Naplózva

Főmordor.
VA E21
Vendég
« Válasz #4689 Dátum: 2008. december 21. 20:48:16 pm »

Kicsit elhanyagolják a fórumot, Cheesy Cheesy Cheesy tele van reklámszarral.

http://www.02bmwclub.hu/forum/index.php
Mi a gond? Stasis viszi az ügyet Tongue
Naplózva
V8 Szisandor
e21 v8 4.0

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



« Válasz #4690 Dátum: 2008. december 21. 22:02:16 pm »

Kérnék valamit:valaki magyarázza el minek van az első lámpákon a szigetelő szalag (gondolom az)  huh
Talan azerrt hogy amikor esetleg megreped vagy eltorik a bura vagy kiakar esni akkor ne tegye..? undecided
Naplózva

azert irok ekezetek nelkul mert csak ilyen a billentyuzetem van...

20-260-22-26
VA E21
Vendég
« Válasz #4691 Dátum: 2008. december 21. 22:32:14 pm »

Nesztek a magyar Tiger!
Kicsit savanyú, kicsit sárga, de a mienk  Evil

Ezen nem törik el a búra, csak ha hozzá vágod  Tongue


* butitott.jpg (55.57 KB, 888x500 - megtekintve 560 alkalommal.)

* DSC01073_www.kepfeltoltes.hu_ butitott.jpg (85.59 KB, 888x500 - megtekintve 638 alkalommal.)
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #4692 Dátum: 2008. december 21. 23:25:20 pm »

Kicsit elhanyagolják a fórumot, Cheesy Cheesy Cheesy tele van reklámszarral.

http://www.02bmwclub.hu/forum/index.php
Mi a gond? Stasis viszi az ügyet Tongue

Viszi a hátán, mint vénasszony a rőzsét. Cheesy

De az utolsó értelmes HSZ az is valamikor októberben volt.
Naplózva

Főmordor.
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #4693 Dátum: 2008. december 21. 23:31:50 pm »

Ennek a cégnek a reklámja volt a Retro újságban, gondoltam megnézem.

http://www.oldrent.hu/

Nem akarom véleményezni, de ha ez az ára, hogy egy ilyen járműpark legyen itthon, hát legyen.

Mindenesetre viccesnek tartom, hogy egy E21 318-at napi 82ezer pénzért lehessen bérelni. Cheesy
Naplózva

Főmordor.
Dénes
--Óvóbácsi--
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6802


"BMWéhes"


WWW
« Válasz #4694 Dátum: 2008. december 21. 23:47:37 pm »

Ennek a cégnek a reklámja volt a Retro újságban, gondoltam megnézem.

http://www.oldrent.hu/

Nem akarom véleményezni, de ha ez az ára, hogy egy ilyen járműpark legyen itthon, hát legyen.

Mindenesetre viccesnek tartom, hogy egy E21 318-at napi 82ezer pénzért lehessen bérelni. Cheesy

 Cheesy  Cheesy 

Megkérik az arukat rendesen......Kicsit túlzottan is.....Viszont szép nagyon a web-oldal  Tongue
Naplózva

70/627-5355
VA E21
Vendég
« Válasz #4695 Dátum: 2008. december 21. 23:51:20 pm »

Ennek a cégnek a reklámja volt a Retro újságban, gondoltam megnézem.

http://www.oldrent.hu/

Nem akarom véleményezni, de ha ez az ára, hogy egy ilyen járműpark legyen itthon, hát legyen.

Mindenesetre viccesnek tartom, hogy egy E21 318-at napi 82ezer pénzért lehessen bérelni. Cheesy
Szánalmas  undecided Most akkor nyissunk E21 kölcsönzőt?  shocked
De még, ha jó állapotban lenne. Fasza a kárpit benne elől. Szétszakadva..csak sofőrrel hahahahah  2funny

Sajnos egyesek kihasználják a naiv emberek hiszékenységét + a másik gondom a veteránozással, h. kezd sznobizmus lenni. Ha már épp nem tudunk mivel feltűnősködni és meg van az x5, cayenne, kell egy veterán is.
Kicsit ezt a látásmódot vélem felfedezni az oldalon.  undecided
Legyen 80 huff + áfa ,de akkor ne egy szakadék 21-re!!! Megmondom apámnak ,hogy becsülje meg magát ,mikor kölcsönadom Smiley
Naplózva
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #4696 Dátum: 2008. december 22. 06:16:34 am »

Kicsit elhanyagolják a fórumot, Cheesy Cheesy Cheesy tele van reklámszarral.

http://www.02bmwclub.hu/forum/index.php
Mi a gond? Stasis viszi az ügyet Tongue
Ez rettenetesen szánalmas!
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #4697 Dátum: 2008. december 22. 09:58:05 am »

Ennek a cégnek a reklámja volt a Retro újságban, gondoltam megnézem.

http://www.oldrent.hu/

Nem akarom véleményezni, de ha ez az ára, hogy egy ilyen járműpark legyen itthon, hát legyen.

Mindenesetre viccesnek tartom, hogy egy E21 318-at napi 82ezer pénzért lehessen bérelni. Cheesy

Milyen jól áll rajta a lökhárító elől, és a jobb oldai ajtón a díszlécek is síkban vannak... szánalmas...
Csak azt nem értem, hogy ezt a gányolt szart, meri hírdetni ennyiért... és felteszi a képeket arról a gusztustalan belsejéről is... lejáratja a céget...
kibéreled 3 napra, és kb veszel ebből az árból egy hasonlót... De arra lennék inkább kíváncsi, hogy ki az a fasz aki ilyet kikölcsönöz sofőrrel,
és hogy minek? Hova megy vele?

Különben megmondom hogy ez szeirntem mi: Adott ez a cég. Mondjuk az egyik ismerősüknek van egy ilyen e21-e. A palinak kell a pénz mert rendbe szeretné hozatni, és gondolom ezért bevették a buliba, hogy ha majd valaki akar bérelni egy ilyen szart, akkor szólnak neki és ő 82 ért majd furikáztatja a barmot...  Evil
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #4698 Dátum: 2008. december 22. 10:09:28 am »

Ennek a cégnek a reklámja volt a Retro újságban, gondoltam megnézem.

http://www.oldrent.hu/

Nem akarom véleményezni, de ha ez az ára, hogy egy ilyen járműpark legyen itthon, hát legyen.

Mindenesetre viccesnek tartom, hogy egy E21 318-at napi 82ezer pénzért lehessen bérelni. Cheesy

Milyen jól áll rajta a lökhárító elől, és a jobb oldai ajtón a díszlécek is síkban vannak... szánalmas...
Csak azt nem értem, hogy ezt a gányolt szart, meri hírdetni ennyiért... és felteszi a képeket arról a gusztustalan belsejéről is... lejáratja a céget...
kibéreled 3 napra, és kb veszel ebből az árból egy hasonlót... De arra lennék inkább kíváncsi, hogy ki az a fasz aki ilyet kikölcsönöz sofőrrel,
és hogy minek? Hova megy vele?

Különben megmondom hogy ez szeirntem mi: Adott ez a cég. Mondjuk az egyik ismerősüknek van egy ilyen e21-e. A palinak kell a pénz mert rendbe szeretné hozatni, és gondolom ezért bevették a buliba, hogy ha majd valaki akar bérelni egy ilyen szart, akkor szólnak neki és ő 82 ért majd furikáztatja a barmot...  Evil
Akkor szokd wazze!

http://totalcar.hu/tesztek/318i/  Evil
Naplózva
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #4699 Dátum: 2008. december 22. 10:16:38 am »

Mi a gond? Stasis viszi az ügyet Tongue
Ez rettenetesen szánalmas!

Hirtelen felindulásból az előbb majdnem bejelentkeztem.
Beírtam mindent amit kell és jött valami "Ánglius szöveg", hogy fogadjam el !
Gondolom a működési szabályzat, fél oldalnyi.   confused
Magyarországon-szerintük- mindnekinek kötelező beszélnie angolul ?    
Ez lett a hivatalos nyelv ?   Mert akkor én lemaradtam valamiről.   1084
Sajnos én nem beszélek angolul. Németül is csak egy keveset.
Olyan dolgot, meg nem írok alá, amit nem tudok elolvasni.      eusa_naughty eusa_naughty eusa_naughty
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 15:07:02 pm írta Promega » Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #4700 Dátum: 2008. december 22. 10:51:11 am »

A hamis üzenet teljes szövege
A VDSZSZ december 22-én 8 órakor határozott időre befejezi a sztrájkot és soha többé nem kezdi újra.

Befejezzük, mert rájöttünk, hogy önző módon egy egész ország életét nehezítettük meg, csak azért, hogy több pénzünk legyen, pedig mi is röhögünk rajta, hogy a jegyvizsgálók ugyanannyit keresnek, mint a tanárok, pedig nem is fürdenek.

Szeretnénk elnézést kérni azért, mert tahóságunkkal annyi kellemetlenséget okoztunk az utasoknak, megígérjük, hogy mostantól udvariasak leszünk az utasokkal, akikből élünk.
Reggel feltörték a VDSZSZ honlapját, és ezt írták az első oldalra... király a szöveg... Evil Grin Cheesy Wink



Búbánatunk jeléül ezennel az összes vasutas felajánlja, hogy fejenként 150 ezer forinttal járul hozzá a MÁV veszteségeinek csökkentéséhez, ezen felül Gaskó István még befizet 15 millió forintot az államkasszába. Továbbá Gaskó István vezeklésül munkát vállal egy ugandai szénbányában, és hátralevő életében csak tömegközlekedéssel fog utazni.

Természetesen tisztában vagyunk vele, hogy mindez csak töredék részben fedezi azt a sok bosszúságot, amit az elmúlt években okoztunk Önöknek, ezért nyugodtan utálhatnak minket továbbra is.

Még egyszer elnézést, ne haragudjanak.

VDSZSZ vezetőség

Naplózva
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #4701 Dátum: 2008. december 22. 11:36:27 am »

Ja. Ha jól emlékszem a kóka igérte meg nekik azt a pénzt ami miatt most megy a faszverés. De ilyenkor aztán kus van hogy miért is igérgetett ilyet??  Mit lehetett csak ilyen áron ellopni és széjjelb.szni végérvényesen?
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #4702 Dátum: 2008. december 22. 12:10:02 pm »

Ja. Ha jól emlékszem a kóka igérte meg nekik azt a pénzt ami miatt most megy a faszverés. De ilyenkor aztán kus van hogy miért is igérgetett ilyet??  Mit lehetett csak ilyen áron ellopni és széjjelb.szni végérvényesen?

Munkát vállal egy ugandai szénbányában... Evil
Naplózva
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #4703 Dátum: 2008. december 22. 12:23:03 pm »

Egy ilyen tipusú biboldó nem megy olyan messzire és a haverok.Kérlekszépen itthon van és egy rég nem műlödő (szerintük gazdaságtalan)uránbányában "dolgozik" van róla papirosa.De szerintem reménykedik a könyvecskébe beírt munkaidő hő hatására nem tünik el Grin,én biztos állandóan ezen túloráznék eltüntetni .
Te ez egy vicc.Felhúzni az összest.
Naplózva

750ia
Zottya

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 479



« Válasz #4704 Dátum: 2008. december 22. 13:14:24 pm »

Íme a mai adag, kapcsolódva a témához, miszerint, nem mindegy, hogy ki, milyen pozícióban teszi, azt amit tesz  Smiley :

  Bármit is csinált a férj az ágyban, felesége sose érte el az orgazmust.
Mivel a  törvények szerint az asszonyoknak is jár a szexuális öröm,
úgy döntöttek, hogy megbeszélik a bíróval.
A bíró meghallgatta történetüket, simogatta szakállát, és a következőt
javasolta:


Bérelj fel egy fiatalembert. Amíg ti ketten szeretkeztek, a
fiatalember lengessen felettetek egy törülközőt. Ez segít majd a
feleségednek, hogy fantáziáljon, és ez majd eljuttatja az orgazmusig.


Hazamentek és követték a bíró tanácsát. Fel is béreltek egy
fiatalembert, hogy lengesse felettük a törülközőt, miközben
szeretkeznek.


Ez azonban nem segített, és a feleség továbbra is elégedetlen maradt.
Kételyükkel visszamentek a bíróhoz.


Rendben - mondta a férjnek - cseréljetek. Most a fiatalember
szeretkezzen a feleségeddel és te lengesd felettük a törülközőt.
Megint megfogadták a bíró tanácsát . Hazamentek, és ismét felbérelték
ugyanazt a csinos fiatalembert.
A fiatalember lefeküdt az ágyba az asszonnyal, a férj pedig lengette a
törülközőt. A fiatalember nagy odaadással végezte dolgát, és a feleség
hihetetlen, világrengető és fültépő orgazmust élt át.
A férj ekkor elmosolyodott, a fiatalemberre nézett, és diadalittasan
megszólalt:
Na látod, te hülye! ÍGY kell lengetni a törülközőt!!
« Utoljára szerkesztve: 2008. december 22. 15:28:18 pm írta Zottya » Naplózva

Zoli


 "A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem
annyira, mint a tolószék."

 47°20'20.57"N  18°58'4.30"E

tel:+36 20 4468504
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #4705 Dátum: 2008. december 22. 13:54:20 pm »

Én másképp fejezném be:
Hiába csinálta a fiatal férfi a dolgát, az asszony így sem jutott el a csúcsra. Erre a rabbi azt tanácsolta hogy a fiatal férfi az öreg férjet nyomja, mialatt a nő letakarja őket egy törölközővel, és szétlövi a fejüket egy UZI-val. Így is tettek, és láss csodát, a nő hatalmasat élvezett.
« Utoljára szerkesztve: 2008. december 22. 14:13:57 pm írta csabE28 » Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #4706 Dátum: 2008. december 22. 14:04:04 pm »

Khhhmmmmmm. Kis önmérsékletet kérnék, köszönöm.
Naplózva

Főmordor.
Zottya

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 479



« Válasz #4707 Dátum: 2008. december 22. 15:30:57 pm »

Javítottam, nehogy, eltévedjünk egy másik irányba.  huh  Ez csak egy kis zsenge tanmese, mindenféle mellékzönge nélkül.  smiley
Naplózva

Zoli


 "A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem
annyira, mint a tolószék."

 47°20'20.57"N  18°58'4.30"E

tel:+36 20 4468504
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #4708 Dátum: 2008. december 22. 15:36:32 pm »

Zsenge, hát ja. Moszados volt a csaj, de ennyi... Grin Grin Grin Tongue
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #4709 Dátum: 2008. december 23. 01:56:09 am »

Indynek mászkálós verda.

A külső már ott van.

http://www.hasznaltauto.hu/2486521_suzuki_swift_1995
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Oldalak: 1 ... 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 [157] 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 ... 190   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!