CápaBMW fórum
2024. április 23. 17:38:40 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 [184] 185 186 187 188 189 190   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Offtopic; minden, ami a CápaBMW-seket a Cápákon kívül érdekli  (Megtekintve 2441146 alkalommal)
Sztavrosz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Válasz #5490 Dátum: 2009. január 21. 14:06:09 pm »

Szerintem egy olyan helyet lakhatóvá tenni ahol eleve nincs az életnek táptalaja lehetetlen utánpótlások nélkül.

Gondold el csak a szaharába ha kolóniát akarnál létesíteni mekkora szívás lenne.

Még oda is nehéz utánpótlást eljuttatni nemhogy mittoménhány millió kilóméterre ahol még annyi élet sincs mint a sivatagban...

Egyenlőre egy szép álom szintjén tudnám ezt elképzelni... seholse vagyunk mars lakhatóvá tételéhez de még a holdéhoz se.

Az rendben van hogy menjenek el, nézzék meg, hozzanak mintákat, meg tanulmányozzák... de hogy a lakhatóvátételéről beszéljenek, azt nem értem...

Ne engem szídjatok, hanem a NASA-t hogy milliárdokat költ erre és nóbeldíjas tudósokat pénzel a projecten keresztül, bombázzátok levelekkel hogy szerintetek baromság majd biztos abbahagyják.

http://www.sg.hu/cikkek/35451/uveghazgazokkal_a_mars_lakhatova_teteleert
http://index.hu/tudomany/marsaer/
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 12:32:58 pm írta Promega » Naplózva
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #5491 Dátum: 2009. január 21. 14:13:39 pm »

Az rendben van hogy menjenek el, nézzék meg, hozzanak mintákat, meg tanulmányozzák... de hogy a lakhatóvátételéről beszéljenek, azt nem értem...

Ne engem szídjatok, hanem a NASA-t hogy milliárdokat költ erre és nóbeldíjas tudósokat pénzel a projecten keresztül, bombázzátok levelekkel hogy szerintetek baromság majd biztos abbahagyják.

Ja szerintem is  Grin
Én írtam is nekik egy levelet...  Evil

Azt válaszolták, hogy őket ne okosítsa ki egy ember aki olyan országabn él amelyikben 1.7 millió forintos évi bruttó kereset felett 36% adót fizet az államnak...  crazy2



« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 12:32:25 pm írta Promega » Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #5492 Dátum: 2009. január 21. 14:41:47 pm »

Mibe fájhattak a háborúk,pl. a második,korea,vietnam,atomtengeralattjárók,ballisztikus rakéták,űrfegyverprogram(ronald reagan),irak,stb,stb....persze ezek csak "nekünk"fájnak.Akik kitalálták azoknak nem,lehet némi profit is lett ezekből?
Melyik szól a gyógyitásról,haladásról,fejlődésről?Biztos jó kezekben van a kormányrúd?
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #5493 Dátum: 2009. január 21. 15:39:11 pm »

Mibe fájhattak a háborúk,pl. a második,korea,vietnam,atomtengeralattjárók,ballisztikus rakéták,űrfegyverprogram(ronald reagan),irak,stb,stb....persze ezek csak "nekünk"fájnak.Akik kitalálták azoknak nem,lehet némi profit is lett ezekből?
Melyik szól a gyógyitásról,haladásról,fejlődésről?Biztos jó kezekben van a kormányrúd?

Ezek sok pénzbe fájhattak nem vitás... nagyon nagyon sokba... már ha csak azt veszem, hogy egyetlen egy repgéphordozónak mennyibe kerül a napi fenntartása... és akkor az csak egy amely még nem is áll bevetésben, csak van és csak cirkál...
Mondjuk azt hogy mi lett volna ha nincsenek háborúk, azt nem lehet tudni és soha nem is lehet majd megtudni... szerintem olyan dolgok lehetnek a hátérben, amiről fingunk sincs... de pl. a nagyhatalomnak egy háború jól jön a saját gazdasága felélénkítéséhez, ez pedig pozitív kihatással van a világ más részeinek gazdaságának fejlődéséhez is egy darabig...
Naplózva
Zottya

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 479



« Válasz #5494 Dátum: 2009. január 22. 15:47:50 pm »

Hagyjuk a háborúkat, beszéljünk vidámabb dolgokról. Ezt ismeritek?  Smiley

   
 
 
 
Egy ügyvéd elmegy kacsára vadászni. Lő is egyet, de a kacsa beesik egy
elkerített birtokra. A birtok tulajdonosa, egy öreg székely éppen ott
kapálgat.
- Uram, legyen szíves, adja már ide azt a kacsát! - kéri az ügyvéd.
- Dehogy adom, az én földemre esett, tehát az enyém! - mondja az öreg
székely.
- Nana! Én egy ügyvéd vagyok, velem ne szórakozzon! Ha nem adja ide,
akkor úgy beperelem, hogy mindenét elveszti! - fenyegetőzik az ügyvéd.
- Várjon csak! Itt, vidéken a vitás ügyeket a "három rúgás
törvénye"
szerint rendezzük. Hajlandó alávetni magát?
- Az mit jelent?
- Én kezdem. Maga megfordul, én meg háromszor jó fenékbe rúgom. Ha
bírja, akkor cserélünk, és maga jön. Annál az igazság, aki tovább
bírja.
Az ügyvéd végigméri az öreget, és azt gondolja: "Ezt a fazont
kirúgom
a világból is, ennél egyszerűbben úgysem tudnám elintézni a dolgot."
Szóval, belemegy. A székely bácsi kezd. Nekiszalad, és egy akkorát
rúg
az ügyvédbe, hogy az beleremeg.
A második rúgás akkorára sikerül, hogy az ügyvéd az orrával
felszántja a
földet.
A harmadikra még a szeme is könnyes lesz..
Leporolja magát, és odafordul az öreghez:
- Na, forduljon meg, most én jövök!
A székely megpödri a bajszát:
- Jól van, feladom. Vigye a kacsáját!

 
Naplózva

Zoli


 "A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem
annyira, mint a tolószék."

 47°20'20.57"N  18°58'4.30"E

tel:+36 20 4468504
csirke 325i
Vendég
« Válasz #5495 Dátum: 2009. január 22. 18:00:31 pm »

http://www.oldtimerpark.hu/   

Nem tudom volt e már linkelve, de nagyon komoly járgányaik vannak, katonai, oldtimer, ritkaságok, roncsok...
Naplózva
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #5496 Dátum: 2009. január 22. 18:44:00 pm »

A dolog lényege (szerintem) rengeteg okos találmány, és pusztító fegyver van,amiről fogalmunk sincs.
Talán nem véletlen.Sok film alaptörténete,kiszivárog valami,és akik ezzel kapcsolatba kerültek azokat likvidálják.
Itt be is fejezném,még annyit,hogy itt Magyarországon nem tudod mi a teljes igazság,és rengeteg érv és ellenérv sorakozik fel egymás ellen.Egyetértés soha nem lesz.
Akkor hogyan fogadnánk a tényleg fura és hihetetlen,és misztikus dolgokat.Hát így mindíg lesz aki bizonygat,és aki cáfol. Wink

Na ehhez a témához valami hasonlót akartam mondani:

Sok olyan film volt/van ami a keletkezésekor sci-fi és napjainkban/később valósággá válik/válhat.
Én nagyon óvatos vagyok az ilyen UFO-s dolgokban, mert egy politikai témához hasonló méretű vitát gerjeszthet.

Sok mindennel úgy vagyok, hogy hiszem ha látom/fogom/érzem vagy értem. De vannak dolgok amit egyszerűen normál ember nem ért meg, pusztán azért, mert nem szerez tudomást a normál világban a hozzá kapcsolódó anyagokról....bla..bla

Én először főiskolán szembesültem azzal, hogy mi "normál emberek" mennyi mindenről nem tudhatunk:
A matematikának olyan ágai (valószínűség számítás, MI algoritmusok, különböző magas szintű függvények), hasonlóan a Fizikában és számítástechnikában pl: Quantum-számítógép (a legfejlettebb mai server is egy lassú foskazal hozzá képest)

És ez az a rész, amit még megpróbálnak megértetni sok diákkal tananyagként.
Mik lehetnek még amin most dolgoznak, fejlesztenek, agyalnak?

Volt szerencsém behallgatni egy BP-ről érkezett tanár órájába párszor, a téma: szupravezetők - lehet sokan hallotak már róla. Én akkor először.

Végezetül egy klasszikus: ....attól még, hogy valaki nem látott Zsiráfot és nem tudja elképzelni hogy lehet olyan hosszú nyaka, attól még létezik.
Ezen iromány tulajdonképp a politikai részéről is megközelíti a témát: http://www.bezdan-online.com/a/index.php/content/view/209/9/
Naplózva
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #5497 Dátum: 2009. január 22. 19:01:33 pm »

Egy pár megjegyzés ahhoz a témához amiről a veterános topicban beszélgettünk.
Megértem hogy valaki nagyon nagy hülyeségnek tartja amit írtam.
Pár évvel ezelőtt énis annak tartottam.
Az hogy valami ellentmond a mai fizika törvényeinek arra nem ez az első példa. Vegyünk pl. egy természetes jelenséget.... gömbvillám
Vagy említsük meg a mai világ legismertebb "tiltott" találmányát. Vízzel működő autó. Mindenki tudja hogy létezik mégse használják.
Miért nem használják se a vízzel működő autót se a Schauberger turbinát? Na miért? Miért? Mert megölné az aranytojást tojó tyúkot alias a fekete arany értéke elveszne egy fél pillanat alatt.
Hol vannak most ezeknek találmányoknak a dokumentumai? Az olajosok zsebében. Miért? Ha esetleg elfogyna az olaj legyen további profitlehetőség....
A lehetetlenségről meg annyit, hogy asszem valamikor 1910-1920 körül egy fizikus azt kijelentette, hogy egy működő atombomba megépítése lehetetlen. Hát neki se lett igaza...
Nézd Grafi! Szerintem is maradjunk meg a realitások talaján. Vegyük a Schauberger ufo turbinát. Ha képes lenne a bevitt energiánál többet leadni, akkor elég lenne a ráfújni és már repülne is. A vizes Schauberger turbinával kb. ugyanez a helyzet. Attól, hogy örvényt hoz létre, (gondolom) nem fog plusz energiát termelni. Egyszerű példával élve a mikor mondjuk pillepalackot szájánál letámasztod (hűtővízkiegyenlítő tartályba töltesz hűtővizet) a végével teszel pár gyors körkörös mozdulatot, láss csodát, egy pillanat alatt kifolyik a cucc. Ezt hívják örvénynek. Vagy képzeld el, hogy beteszed az autód szívócsövébe. Szerinted nyomást fog létrehozni? Nem hiszem. Akkor ennyi erővel egy turbómotor is 100% felett üzemel. A másik, amit a könyvében Egely is említ, hogy ezeket a csodás találmányokat midig olyan emberek csinálják meg, akiknek fingjuk sincs a fizikáról. Na indulok a garázsba vizes autót gyártani.
Nos ez a turbina vizet és levegőt is igényel nem elég egyszerre egy a kettő közül. Biztos nem úgy működik, hogy csak egyszerűen a hasára ütött a feltaláló és voálá ittvan....
Egely bizony azt is elmondja, hogy miért van az, hogy valaki úgy talál fel ilyen dolgokat hogy fogalma sincsen a fizikáról. Le is írja ennek az okát és véleményem szerint igaza is van. Egy doktorált, professzori címet szerzett vagy egy akármilyen elismert tudású fizikus bele van esve szakmájának "belső" csapdájába. Azokat a törvényeket elfogadja amiket eddig hoztak még akkor is ha nem minden esetben igazak. (pl. a gömbvillám az rengeteg fizikai törvénynek mond ellent) Aki meg mondjuk valamennyire ismeri a fizikát, de amúgy nagyrészt laikus. Az észre tudja azt is venni amit a tudósok saját ismereteik miatt nem fedeznek fel...
Amúgy a találmányának alapja a pisztráng kopoltyúja. Figyelj kicsit énis elfogultnak tartom a dolgot de olvastam valahol, hogy az 1950-es években téma volt valamelyik híres újságban az új alternatív energiahordozó szerkezet. Majd egész csöndben elhalgattak róla.
Schauberger meg a halálos ágyán azt mondta, hogy mindent elvettek tőlem, és az életem is másé.
Naplózva
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #5498 Dátum: 2009. január 22. 19:04:40 pm »

Hagyjuk a háborúkat, beszéljünk vidámabb dolgokról. Ezt ismeritek?  Smiley

   
 
 
 
Egy ügyvéd elmegy kacsára vadászni. Lő is egyet, de a kacsa beesik egy
elkerített birtokra. A birtok tulajdonosa, egy öreg székely éppen ott
kapálgat.
- Uram, legyen szíves, adja már ide azt a kacsát! - kéri az ügyvéd.
- Dehogy adom, az én földemre esett, tehát az enyém! - mondja az öreg
székely.
- Nana! Én egy ügyvéd vagyok, velem ne szórakozzon! Ha nem adja ide,
akkor úgy beperelem, hogy mindenét elveszti! - fenyegetőzik az ügyvéd.
- Várjon csak! Itt, vidéken a vitás ügyeket a "három rúgás
törvénye"
szerint rendezzük. Hajlandó alávetni magát?
- Az mit jelent?
- Én kezdem. Maga megfordul, én meg háromszor jó fenékbe rúgom. Ha
bírja, akkor cserélünk, és maga jön. Annál az igazság, aki tovább
bírja.
Az ügyvéd végigméri az öreget, és azt gondolja: "Ezt a fazont
kirúgom
a világból is, ennél egyszerűbben úgysem tudnám elintézni a dolgot."
Szóval, belemegy. A székely bácsi kezd. Nekiszalad, és egy akkorát
rúg
az ügyvédbe, hogy az beleremeg.
A második rúgás akkorára sikerül, hogy az ügyvéd az orrával
felszántja a
földet.
A harmadikra még a szeme is könnyes lesz..
Leporolja magát, és odafordul az öreghez:
- Na, forduljon meg, most én jövök!
A székely megpödri a bajszát:
- Jól van, feladom. Vigye a kacsáját!

 

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy :DTUD AZ ÖREG ÉLNI!!!! Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Grin
Naplózva
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #5499 Dátum: 2009. január 22. 19:34:34 pm »

Hagyjuk a háborúkat, beszéljünk vidámabb dolgokról. Ezt ismeritek?  Smiley

   
 
 
 
Egy ügyvéd elmegy kacsára vadászni. Lő is egyet, de a kacsa beesik egy
elkerített birtokra. A birtok tulajdonosa, egy öreg székely éppen ott
kapálgat.
- Uram, legyen szíves, adja már ide azt a kacsát! - kéri az ügyvéd.
- Dehogy adom, az én földemre esett, tehát az enyém! - mondja az öreg
székely.
- Nana! Én egy ügyvéd vagyok, velem ne szórakozzon! Ha nem adja ide,
akkor úgy beperelem, hogy mindenét elveszti! - fenyegetőzik az ügyvéd.
- Várjon csak! Itt, vidéken a vitás ügyeket a "három rúgás
törvénye"
szerint rendezzük. Hajlandó alávetni magát?
- Az mit jelent?
- Én kezdem. Maga megfordul, én meg háromszor jó fenékbe rúgom. Ha
bírja, akkor cserélünk, és maga jön. Annál az igazság, aki tovább
bírja.
Az ügyvéd végigméri az öreget, és azt gondolja: "Ezt a fazont
kirúgom
a világból is, ennél egyszerűbben úgysem tudnám elintézni a dolgot."
Szóval, belemegy. A székely bácsi kezd. Nekiszalad, és egy akkorát
rúg
az ügyvédbe, hogy az beleremeg.
A második rúgás akkorára sikerül, hogy az ügyvéd az orrával
felszántja a
földet.
A harmadikra még a szeme is könnyes lesz..
Leporolja magát, és odafordul az öreghez:
- Na, forduljon meg, most én jövök!
A székely megpödri a bajszát:
- Jól van, feladom. Vigye a kacsáját!

 


EEEZ NAGGGYON JÓÓÓ.   2funny Grin
Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
csirke 325i
Vendég
« Válasz #5500 Dátum: 2009. január 23. 12:50:28 pm »

http://www.hasznaltauto.hu/2684356_bmw_e36_1995

a kocsi is kicsit nagyon "bauer" tuning, de a leírás az mindent visz, remélem, ha eladja a pénzből beiratkozi általános iskolába!  Evil


Elado családi okok miat e36. 325 BMW-CUPÉ fül extrás frisen let teljesen börözve fél éve let kompleten fel ujitva azota alig használt féltve örisztem és gondoztam de sajnos meg kell válnom töle az anyagi hejzetem miat érdemes megnézni mert téleg egyben van és gyönyörü szép
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #5501 Dátum: 2009. január 23. 12:55:50 pm »

http://www.hasznaltauto.hu/2684356_bmw_e36_1995

a kocsi is kicsit nagyon "bauer" tuning, de a leírás az mindent visz, remélem, ha eladja a pénzből beiratkozi általános iskolába!  Evil


Elado családi okok miat e36. 325 BMW-CUPÉ fül extrás frisen let teljesen börözve fél éve let kompleten fel ujitva azota alig használt féltve örisztem és gondoztam de sajnos meg kell válnom töle az anyagi hejzetem miat érdemes megnézni mert téleg egyben van és gyönyörü szép

Ezt b...meg nem hiszem el... Evil Ez nagyon komoly... nem lehet hogy csak poénból írta?  Grin Ennyi hibát szerintem nem lehet egyszerre elkövetni...
Naplózva
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #5502 Dátum: 2009. január 23. 13:00:17 pm »

http://www.hasznaltauto.hu/2684356_bmw_e36_1995

a kocsi is kicsit nagyon "bauer" tuning, de a leírás az mindent visz, remélem, ha eladja a pénzből beiratkozi általános iskolába!  Evil


Elado családi okok miat e36. 325 BMW-CUPÉ fül extrás frisen let teljesen börözve fél éve let kompleten fel ujitva azota alig használt féltve örisztem és gondoztam de sajnos meg kell válnom töle az anyagi hejzetem miat érdemes megnézni mert téleg egyben van és gyönyörü szép

Ezt b...meg nem hiszem el... Evil Ez nagyon komoly... nem lehet hogy csak poénból írta?  Grin Ennyi hibát szerintem nem lehet egyszerre elkövetni...

Sajnos nem lehet hogy poén. Pont ez a probléma. Ilyenkor mindíg át fut az agyamon, hogy tud egy ilyen leélni egy életet...
Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
csirke 325i
Vendég
« Válasz #5503 Dátum: 2009. január 23. 18:51:45 pm »

Ezt b...meg nem hiszem el... Evil Ez nagyon komoly... nem lehet hogy csak poénból írta?  Grin Ennyi hibát szerintem nem lehet egyszerre elkövetni...

Sajnos nem lehet hogy poén. Pont ez a probléma. Ilyenkor mindíg át fut az agyamon, hogy tud egy ilyen leélni egy életet...

é s menyi ijen hűje enber van...  Evil
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 12:31:51 pm írta Promega » Naplózva
pic
Vendég
« Válasz #5504 Dátum: 2009. január 23. 19:58:22 pm »



 fül extrás frisen let teljesen börözve fél éve let kompleten fel ujitva azota alig használt féltve örisztem és gondoztam de sajnos meg kell válnom töle az anyagi hejzetem miat érdemes megnézni mert téleg egyben van és gyönyörü szép
Nem lehet, hogy a csajra gondol? Grin
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #5505 Dátum: 2009. január 23. 23:02:31 pm »



 fül extrás frisen let teljesen börözve fél éve let kompleten fel ujitva azota alig használt féltve örisztem és gondoztam de sajnos meg kell válnom töle az anyagi hejzetem miat érdemes megnézni mert téleg egyben van és gyönyörü szép
Nem lehet, hogy a csajra gondol? Grin
Ebből a szemszögből nézve, sem lesz jobb a helyesírása  Evil
Naplózva
Dénes
--Óvóbácsi--
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6802


"BMWéhes"


WWW
« Válasz #5506 Dátum: 2009. január 24. 02:12:56 am »

Néhány vidám pillanat, így estére  Evil  Cheesy  Grin

http://videa.hu/videok/vicces/autoszalonban-csaj-kandi-kamera-T6DW5Q3K5VeJRVBs

http://videa.hu/videok/vicces/szexi-fogorvosno.-kandi-kamera-pasik-itBkZcbhag6aqB2F

http://videa.hu/videok/vicces/tangas-csajszi.-kandi-kamera-park-3l9aI43AeknjDh5D

http://videa.hu/videok/vicces/nem-szegyenlos-a-lanyka-atveres-cicike-csaj-lcooXeGn1iyhXrvr

 Wink
Naplózva

70/627-5355
VA E21
Vendég
« Válasz #5507 Dátum: 2009. január 24. 10:54:17 am »

Az oroszok nem aprózzák el Tongue Nem bonyolult tréfák, de minden képen hatásos  Tongue (Legjobb az autószalonos csaj, sz.tem)
Naplózva
FoX

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 252



« Válasz #5508 Dátum: 2009. január 24. 12:36:15 pm »

http://www.hasznaltauto.hu/2684356_bmw_e36_1995

a kocsi is kicsit nagyon "bauer" tuning, de a leírás az mindent visz, remélem, ha eladja a pénzből beiratkozi általános iskolába!  Evil


Elado családi okok miat e36. 325 BMW-CUPÉ fül extrás frisen let teljesen börözve fél éve let kompleten fel ujitva azota alig használt féltve örisztem és gondoztam de sajnos meg kell válnom töle az anyagi hejzetem miat érdemes megnézni mert téleg egyben van és gyönyörü szép

Ezt b...meg nem hiszem el... Evil Ez nagyon komoly... nem lehet hogy csak poénból írta?  Grin Ennyi hibát szerintem nem lehet egyszerre elkövetni...

Jóuzsinak sikerült.  88 88 88 962
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #5509 Dátum: 2009. január 24. 14:01:44 pm »

Szokásos "uncsi" tank videók, de érdemes megnézni ,mert  2014 az előadás!

http://www.youtube.com/watch?v=DE0WSEcny0A
http://www.youtube.com/watch?v=YFO7CffdYls&feature=related
« Utoljára szerkesztve: 2009. január 24. 14:07:17 pm írta Indy » Naplózva
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #5510 Dátum: 2009. január 24. 14:33:14 pm »

Bazzzzzzzz.............. jawdrop jawdrop jawdrop jawdrop jawdrop icon_slyuni icon_slyuni

ez nem gyenge....ugratás közbe löni is,apám  és a tempo na az se semmi Shocked

kipronám szivesen Cheesy Cheesy Grin Grin
Naplózva
pic
Vendég
« Válasz #5511 Dátum: 2009. január 24. 18:50:52 pm »

Szokásos "uncsi" tank videók, de érdemes megnézni ,mert  2014 az előadás!

http://www.youtube.com/watch?v=DE0WSEcny0A
http://www.youtube.com/watch?v=YFO7CffdYls&feature=related
Hát ez beszarás! Nekem csak a szovjet technika jutott. Cry
Naplózva
pic
Vendég
« Válasz #5512 Dátum: 2009. január 24. 21:39:26 pm »

Még a ló is kajánul vigyorog! Nyihahaha Grin Grin Grin


* lovasmerci.jpg (51.1 KB, 450x369 - megtekintve 669 alkalommal.)
Naplózva
Sztavrosz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Válasz #5513 Dátum: 2009. január 25. 06:51:11 am »

Ki is mondta hogy e Kolossy tér kozeleben ellopták az E39 felnijeit?
Lehel uton szoktam látni egy e28-at e39 felnivel.. az egy és ugyanaz?
Naplózva
Höggenbukken
Vendég
« Válasz #5514 Dátum: 2009. január 25. 08:52:57 am »

Ki is mondta hogy e Kolossy tér kozeleben ellopták az E39 felnijeit?
Lehel uton szoktam látni egy e28-at e39 felnivel.. az egy és ugyanaz?
Én, de nem a felnijeimet, csak a dísztárcsáimat, és nem a Kolossy közelében, hanem a Szépvölgyi tetején. Wink Moszkvában pedig Volgákat osztogatnak.  Cheesy
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #5515 Dátum: 2009. január 25. 09:21:50 am »

Ki is mondta hogy e Kolossy tér kozeleben ellopták az E39 felnijeit?
Lehel uton szoktam látni egy e28-at e39 felnivel.. az egy és ugyanaz?

Nade a Kolossy tér és a lehel tér között van pár km...
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
FoX

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 252



« Válasz #5516 Dátum: 2009. január 25. 11:06:37 am »

Ki is mondta hogy e Kolossy tér kozeleben ellopták az E39 felnijeit?
Lehel uton szoktam látni egy e28-at e39 felnivel.. az egy és ugyanaz?

Nade a Kolossy tér és a lehel tér között van pár km...

Az alufelni és a dísztárcsa között is van egy kis különbség.  Cheesy Cheesy
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #5517 Dátum: 2009. január 25. 12:15:52 pm »

Nade a Kolossy tér és a lehel tér között van pár km...

Az alufelni és a dísztárcsa között is van egy kis különbség.  Cheesy Cheesy

Van biza..De azokat össze lehet téveszteni...
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 12:31:01 pm írta Promega » Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Sztavrosz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Válasz #5518 Dátum: 2009. január 25. 15:33:20 pm »

Ok akkor storno. Csak azert jegyeztem meg mer nekem is olyan felnim van marmint amit a Lehel uton szoktam latni.
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #5519 Dátum: 2009. január 25. 16:20:36 pm »


Egely bizony azt is elmondja, hogy miért van az, hogy valaki úgy talál fel ilyen dolgokat hogy fogalma sincsen a fizikáról. Le is írja ennek az okát és véleményem szerint igaza is van. Egy doktorált, professzori címet szerzett vagy egy akármilyen elismert tudású fizikus bele van esve szakmájának "belső" csapdájába. Azokat a törvényeket elfogadja amiket eddig hoztak még akkor is ha nem minden esetben igazak.

Ez igaz az autószerelésre is. Az autószerelő meg sem próbál tákolni, mert úgy tanulta, hogy nem fog jól működni, a falusi birkapásztor meg megoldja. PL, a környék egyik legjobb VW szerelője tanult TV szerelő. Hozzá viszik azokat, amikkel a szakszervíz nem tud mit kezdeni. Cheesy Cheesy Cheesy
Naplózva

Főmordor.
Oldalak: 1 ... 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 [184] 185 186 187 188 189 190   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!