CápaBMW fórum
2024. április 25. 02:12:23 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 48   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autóvásárlási tanácsok  (Megtekintve 732127 alkalommal)
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #450 Dátum: 2009. június 15. 18:20:56 pm »

Hali!
A 81-est már kielemeztük korábban, azt hagyd, de a 86-os az szebbnek tünik, bár a lökösök sokmindenröl árulkodnak, ráadásul a küszöbe annak is színrefújt. A bizti az nem lenne gond mert gyári állapotú a gép, és 23 éves. Ilyenkor a hobbiautó biztosítás ami megoldható, itt a fórumon mindenki tud jobbat, nekem évi 17ezer a biztositásom.
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
Gábor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1416



« Válasz #451 Dátum: 2009. június 15. 18:41:50 pm »

Hali!
A 81-est már kielemeztük korábban, azt hagyd, de a 86-os az szebbnek tünik, bár a lökösök sokmindenröl árulkodnak, ráadásul a küszöbe annak is színrefújt. A bizti az nem lenne gond mert gyári állapotú a gép, és 23 éves. Ilyenkor a hobbiautó biztosítás ami megoldható, itt a fórumon mindenki tud jobbat, nekem évi 17ezer a biztositásom.

Ja, én is a 86osra mondtam hogy fura a küszöb(a másik bevallottan küszöbcserés, szal ott tudom hogy miért). de lehet hogy a "KORRRÓZIÓMENTES" annyit tesz hogy rohadt de meghenköltük és most kívülről nem látszik. Olvasgattam a fórumot régebbóta, nagyjából (úgygondolom) képben vagyok, de mégis, mi az amire különösen felhívjátok a figyelmem, hogy nagyon meg kell nézni?

A bizti meg ezen legjobb esetben 33900+5000, ha sikerül hobbihoz ajánlást szerezni.

Köszi a segítséget!
Naplózva

csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #452 Dátum: 2009. június 15. 19:48:38 pm »

Nekem a bogarasok.hu-nál van a biztosításom, mondom, 17ezer ft/év +tagdíj.
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #453 Dátum: 2009. június 15. 20:35:39 pm »

Hali!
A 81-est már kielemeztük korábban, azt hagyd, de a 86-os az szebbnek tünik, bár a lökösök sokmindenröl árulkodnak, ráadásul a küszöbe annak is színrefújt. A bizti az nem lenne gond mert gyári állapotú a gép, és 23 éves. Ilyenkor a hobbiautó biztosítás ami megoldható, itt a fórumon mindenki tud jobbat, nekem évi 17ezer a biztositásom.

Ja, én is a 86osra mondtam hogy fura a küszöb(a másik bevallottan küszöbcserés, szal ott tudom hogy miért). de lehet hogy a "KORRRÓZIÓMENTES" annyit tesz hogy rohadt de meghenköltük és most kívülről nem látszik. Olvasgattam a fórumot régebbóta, nagyjából (úgygondolom) képben vagyok, de mégis, mi az amire különösen felhívjátok a figyelmem, hogy nagyon meg kell nézni?

A bizti meg ezen legjobb esetben 33900+5000, ha sikerül hobbihoz ajánlást szerezni.

Köszi a segítséget!

NEM kell ajánlás a hobbybiztihez!
Kell egy külsőre jól kinéző gépállat(vagy egy ügyes számítógépes ember, aki meghekkeli a képet), el kell menni valamelyik klubhoz, aki foglalkozik ilyesmivel(én kettőt tudok, lehet hogy van több is),adásvételivel, be kell fizetni a tagdíjat, és a biztit a teljes évre, és ennyi.
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Gábor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1416



« Válasz #454 Dátum: 2009. június 15. 20:41:48 pm »

köszi mindenkinek a segítséget!
Naplózva

Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #455 Dátum: 2009. június 15. 20:53:55 pm »

Vannak eladók, akik épp az ilyen helyeken tüntetik el..
Áhhh neeeem ő nem olyan!  Evil

ezért ajánlottam,hogy valamelyik talin...
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 06. 18:47:06 pm írta Promega » Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #456 Dátum: 2009. június 15. 21:34:25 pm »

Hali!
A 81-est már kielemeztük korábban, azt hagyd, de a 86-os az szebbnek tünik, bár a lökösök sokmindenröl árulkodnak, ráadásul a küszöbe annak is színrefújt. A bizti az nem lenne gond mert gyári állapotú a gép, és 23 éves. Ilyenkor a hobbiautó biztosítás ami megoldható, itt a fórumon mindenki tud jobbat, nekem évi 17ezer a biztositásom.

Ja, én is a 86osra mondtam hogy fura a küszöb(a másik bevallottan küszöbcserés, szal ott tudom hogy miért). de lehet hogy a "KORRRÓZIÓMENTES" annyit tesz hogy rohadt de meghenköltük és most kívülről nem látszik. Olvasgattam a fórumot régebbóta, nagyjából (úgygondolom) képben vagyok, de mégis, mi az amire különösen felhívjátok a figyelmem, hogy nagyon meg kell nézni?

A bizti meg ezen legjobb esetben 33900+5000, ha sikerül hobbihoz ajánlást szerezni.

Köszi a segítséget!

Szerintem Gisti innen a fórumról tud neked segíteni! Kérdezt meg Őt!
Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #457 Dátum: 2009. június 16. 20:08:51 pm »


Ja, én is a 86osra mondtam hogy fura a küszöb(a másik bevallottan küszöbcserés, szal ott tudom hogy miért). de lehet hogy a "KORRRÓZIÓMENTES" annyit tesz hogy rohadt de meghenköltük és most kívülről nem látszik. Olvasgattam a fórumot régebbóta, nagyjából (úgygondolom) képben vagyok, de mégis, mi az amire különösen felhívjátok a figyelmem, hogy nagyon meg kell nézni?

A bizti meg ezen legjobb esetben 33900+5000, ha sikerül hobbihoz ajánlást szerezni.

Köszi a segítséget!

Szerintem Gisti innen a fórumról tud neked segíteni! Kérdezt meg Őt!

Fogalmazzunk úgy, ha Ő nem, akkor senki Wink
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 06. 18:46:44 pm írta Promega » Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #458 Dátum: 2009. június 16. 20:12:51 pm »

Fogalmazzunk úgy, ha Ő nem, akkor senki Wink
[/quote]

Kösz ez jólesett Wink Sajnos mi csak youngtimerbiztit kötünk  Cry



Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #459 Dátum: 2009. június 16. 20:14:44 pm »

Fogalmazzunk úgy, ha Ő nem, akkor senki Wink

Kösz ez jólesett Wink Sajnos mi csak youngtimerbiztit kötünk  Cry




[/quote]

Akkor ajánlhatom a Gáborékat?
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #460 Dátum: 2009. június 16. 20:16:01 pm »

Már megtettem....
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
Gábor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1416



« Válasz #461 Dátum: 2009. június 22. 06:20:40 am »


Szal még projekt alapnak se.

Egy másik kérdés: hobbi biztosításhoz ugye kell ajánlás márkaklubtól, vagy kultikus modellnek kell lennie. Egy E28-as kultikus modell, vagy melyik klubnál kell kérni, hogy javasolják kedvezményes biztosításra?

Szemezgetek vele http://www.hasznaltauto.hu/3046209_bmw_e28_1986 és vele http://www.hasznaltauto.hu/2879902_bmw_520i_1981

A második tulajával beszéltem, pár éve(4-5) volt komplett felújítva, küszöbök, sárvédők cserélve, kötényt nem mondta és rákérdezni is elfelejtettem de gondolom azt is akkor, lengéscsillapítókat, féktárcsákat, motorban szimeringeket. Jelenleg az ajtók alját mondta hogy herpeszesednek.

Az elsővel annyi problémám van hogy 86-os, szal youngtimer bizti kilőve, és ott a kérdés, hogy miért van színrefújva a teljes küszöb ha már egyszer rozsdamentes. ha jól tévedek akkor az ott fekete kéne hogy legyen. a másik meg inkább személyes, hogy nem ismeri a netikettet a kedves eladó...aki nepper lehet.

Meg egy kis kerettörténet, elsősorban e28-at szeretnék, egyedit(semmi homasita meg lórájder meg ilyenek, gyári M5 look a favorit), ahoz kéne most alap. Nem annyira fontos hogy patika legyen, mert telibe lenne fényezve. Viszont ha kifogok egy jót, akkor azt használnám egy darabig és csak utána lenne hozzányúlva. Ha meg nem találok, akkor E30 lesz, mert mindenképpen kell egy géperejű.


Sziasztok!

Kis kihagyás volt a múlthéten elfoglaltság miatt, most tudtam újra visszatérni a témára. Beszéltem a 86-os gazdájával, illetve nem a gazdája, nepper, beszámolták valamibe, szóval nem tud semmit az autóról, csak annyit hogy sok ilyet látott már, és ez közülük a legszebb. Eddig 2db E28-ast vizsgáltam személyesen, ez úgy messze nem nevezhető még tapasztalatnak, úgyhogy légyszi írjatok olyan dolgokat amiket feltétlen és nagyon alaposan meg kell nézni! Elvileg holnap megyek rálesni.

A biztosítás téma meg még nem fejtődött meg, annyit még sikerült megtudni hogy valszeg személyesen nézik meg az autót. Várok még 1 választ, és akkor elvileg tudni fogok mindent.
Naplózva

Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #462 Dátum: 2009. június 22. 07:53:14 am »


Szal még projekt alapnak se.

Egy másik kérdés: hobbi biztosításhoz ugye kell ajánlás márkaklubtól, vagy kultikus modellnek kell lennie. Egy E28-as kultikus modell, vagy melyik klubnál kell kérni, hogy javasolják kedvezményes biztosításra?

Szemezgetek vele http://www.hasznaltauto.hu/3046209_bmw_e28_1986 és vele http://www.hasznaltauto.hu/2879902_bmw_520i_1981

A második tulajával beszéltem, pár éve(4-5) volt komplett felújítva, küszöbök, sárvédők cserélve, kötényt nem mondta és rákérdezni is elfelejtettem de gondolom azt is akkor, lengéscsillapítókat, féktárcsákat, motorban szimeringeket. Jelenleg az ajtók alját mondta hogy herpeszesednek.

Az elsővel annyi problémám van hogy 86-os, szal youngtimer bizti kilőve, és ott a kérdés, hogy miért van színrefújva a teljes küszöb ha már egyszer rozsdamentes. ha jól tévedek akkor az ott fekete kéne hogy legyen. a másik meg inkább személyes, hogy nem ismeri a netikettet a kedves eladó...aki nepper lehet.

Meg egy kis kerettörténet, elsősorban e28-at szeretnék, egyedit(semmi homasita meg lórájder meg ilyenek, gyári M5 look a favorit), ahoz kéne most alap. Nem annyira fontos hogy patika legyen, mert telibe lenne fényezve. Viszont ha kifogok egy jót, akkor azt használnám egy darabig és csak utána lenne hozzányúlva. Ha meg nem találok, akkor E30 lesz, mert mindenképpen kell egy géperejű.


Sziasztok!

Kis kihagyás volt a múlthéten elfoglaltság miatt, most tudtam újra visszatérni a témára. Beszéltem a 86-os gazdájával, illetve nem a gazdája, nepper, beszámolták valamibe, szóval nem tud semmit az autóról, csak annyit hogy sok ilyet látott már, és ez közülük a legszebb. Eddig 2db E28-ast vizsgáltam személyesen, ez úgy messze nem nevezhető még tapasztalatnak, úgyhogy légyszi írjatok olyan dolgokat amiket feltétlen és nagyon alaposan meg kell nézni! Elvileg holnap megyek rálesni.

A biztosítás téma meg még nem fejtődött meg, annyit még sikerült megtudni hogy valszeg személyesen nézik meg az autót. Várok még 1 választ, és akkor elvileg tudni fogok mindent.

Bizti:ha személyesen nézik meg, az se baj, de ha azt mondod, hogy messze van,vagy nincs rajta vizsga, lehet hogy elég pár fénykép róla.
Ha neppernél van, jól gondoldd meg, azt se hidd el, amit kérdez.Ki tudja a tulajdonviszonya hogy áll a kocsinak, lehet hog ymár ki van vonatva a forgalomból..Persze lehet hogy minden rendben vele, és egy normális nepper a csávó, de sajnos én olyat még nem láttam..Valószinüleg a kocsit a tulajtól maximum 2/3-ad áron el is lehetne vinni...A küszöbök, a hossztartók,oszlopok, és a doblemezek,valamint a szélvédők sarkai amik kényes pontok az e28-asokon, de ez igaz minden cápára, csak némely tipusoknál ezek még kiegészülnek..
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Gábor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1416



« Válasz #463 Dátum: 2009. június 22. 08:02:27 am »

Sziasztok!

Kis kihagyás volt a múlthéten elfoglaltság miatt, most tudtam újra visszatérni a témára. Beszéltem a 86-os gazdájával, illetve nem a gazdája, nepper, beszámolták valamibe, szóval nem tud semmit az autóról, csak annyit hogy sok ilyet látott már, és ez közülük a legszebb. Eddig 2db E28-ast vizsgáltam személyesen, ez úgy messze nem nevezhető még tapasztalatnak, úgyhogy légyszi írjatok olyan dolgokat amiket feltétlen és nagyon alaposan meg kell nézni! Elvileg holnap megyek rálesni.

A biztosítás téma meg még nem fejtődött meg, annyit még sikerült megtudni hogy valszeg személyesen nézik meg az autót. Várok még 1 választ, és akkor elvileg tudni fogok mindent.

Bizti:ha személyesen nézik meg, az se baj, de ha azt mondod, hogy messze van,vagy nincs rajta vizsga, lehet hogy elég pár fénykép róla.
Ha neppernél van, jól gondoldd meg, azt se hidd el, amit kérdez.Ki tudja a tulajdonviszonya hogy áll a kocsinak, lehet hog ymár ki van vonatva a forgalomból..Persze lehet hogy minden rendben vele, és egy normális nepper a csávó, de sajnos én olyat még nem láttam..Valószinüleg a kocsit a tulajtól maximum 2/3-ad áron el is lehetne vinni...A küszöbök, a hossztartók,oszlopok, és a doblemezek,valamint a szélvédők sarkai amik kényes pontok az e28-asokon, de ez igaz minden cápára, csak némely tipusoknál ezek még kiegészülnek..

Jó hogy mondod a tulajdonviszonyt, erre még rá kell kérdeznem. Van normális nepper, barátnőm faterja is az(télleg, nem csak velem Smiley) ), de tény hogy marha ritka. Ezeket a helyeket meg akkor jó alaposan átnézem.
Bizti:Annyiból lenne baj, hogy személyesen vizslatják, hogy Budapest innen 120km. De még velük is pontosítok, a kocsi úgyis pesten, max lezongorázom egy füst alatt.
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 06. 18:46:20 pm írta Promega » Naplózva

Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #464 Dátum: 2009. június 22. 08:16:46 am »

Bizti:ha személyesen nézik meg, az se baj, de ha azt mondod, hogy messze van,vagy nincs rajta vizsga, lehet hogy elég pár fénykép róla.
Ha neppernél van, jól gondoldd meg, azt se hidd el, amit kérdez.Ki tudja a tulajdonviszonya hogy áll a kocsinak, lehet hog ymár ki van vonatva a forgalomból..Persze lehet hogy minden rendben vele, és egy normális nepper a csávó, de sajnos én olyat még nem láttam..Valószinüleg a kocsit a tulajtól maximum 2/3-ad áron el is lehetne vinni...A küszöbök, a hossztartók,oszlopok, és a doblemezek,valamint a szélvédők sarkai amik kényes pontok az e28-asokon, de ez igaz minden cápára, csak némely tipusoknál ezek még kiegészülnek..

Jó hogy mondod a tulajdonviszonyt, erre még rá kell kérdeznem. Van normális nepper, barátnőm faterja is az(télleg, nem csak velem Smiley) ), de tény hogy marha ritka. Ezeket a helyeket meg akkor jó alaposan átnézem.
Bizti:Annyiból lenne baj, hogy személyesen vizslatják, hogy Budapest innen 120km. De még velük is pontosítok, a kocsi úgyis pesten, max lezongorázom egy füst alatt.

Ha személyesen nézik meg, akkor sincs semmi extrém, legfeljebb ők fotózzák körbe.Végülis úgyis el kell menned megkötni, úgyhogy ha nincs nagyon csúnya része a kicsikének,akkor no para.
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 06. 18:45:57 pm írta Promega » Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
gim_e12
Vendég
« Válasz #465 Dátum: 2009. június 22. 12:02:01 pm »

Csak nekem sántít?
Egy nepper azt mondja egy beszámított autóra hogy nem tud róla semmit.

Mi alapján számolta ki a beszámítás összegét? Elhitte, hogy jó állapotban van vagy mi?
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #466 Dátum: 2009. június 22. 13:24:09 pm »

Csak nekem sántít?
Egy nepper azt mondja egy beszámított autóra hogy nem tud róla semmit.

Mi alapján számolta ki a beszámítás összegét? Elhitte, hogy jó állapotban van vagy mi?

Nem csak neked gyanús...Én nem is veszek neppertől kocsit, nade hallottad,hogy vannak kivételek..Gondolom valami haverja hozta,vagy valami ilyesmi,de mindenesetre sántít rendesen a dolog..Kíváncsi leszek, az eredetvizsgához hogyan áll hozzá(persze ha egyáltalán érdemes a kocsi arra)...
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
gim_e12
Vendég
« Válasz #467 Dátum: 2009. június 22. 13:57:11 pm »

Csak nekem sántít?
Egy nepper azt mondja egy beszámított autóra hogy nem tud róla semmit.

Mi alapján számolta ki a beszámítás összegét? Elhitte, hogy jó állapotban van vagy mi?
tud róla mindent!!! olyan nincs, hogy leparkolok a telepen és odadobon a törzskönyveet és a forgalmit az asztalra és kihozok egy másik kocsit...
átnézték azt a kocsit, hidd el, csak inkább nem mond róla semmit..

Hát ezt mondom én is.
Az előbbi hozzászólást ezzel a mondattal akartam zárni, de aztán töröltem. Most mégis ideírom:
Ordít a gané!
Naplózva
Gábor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1416



« Válasz #468 Dátum: 2009. június 22. 13:59:19 pm »

Énis elgondolkoztam ezen, de ha a papírjai rendben vannak meg a kaszni télleg nem rohad akkor igazából örülök hogy legalább ez van. A másik magánszemélytől lenne, de azt meg korábban nem ajánlottátok.

Amúgy meg kerettörténetet nem tud hozzá, hogy szervíz mikor meg hogy használták, meg ilyenek, azt tudja hogy általánosan műszakilag milyen állapotban van aztán ennyi.
« Utoljára szerkesztve: 2009. június 22. 14:04:19 pm írta GabStarDeLuxe » Naplózva

gim_e12
Vendég
« Válasz #469 Dátum: 2009. június 22. 14:12:47 pm »

Az a lényeg, hogy nézd át amennyire lehet. Próbáld ki, szagold, tapintsd, amit csak tudsz.
Az hogy ő mit mond, kutyát se.
A "nem tudok róla semmit" vagy azt jelenti, hogy el sem meri mondani vagy azt, hogy később ne járj a nyakára, hogy ő azt mondta rendben van és mégsem.

Tudom hogy van kivétel, az E32-t én is kereskedőtől vettem, és talán mondhatom 1,5 év után hogy nem volt átbaszás a kocsival.
De ez 1 a 100-ból. És az ő dumáját is erős szűrővel kellett kezelni.

uh. egy a lényeg: óvatosan!
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #470 Dátum: 2009. június 22. 15:07:39 pm »

Énis elgondolkoztam ezen, de ha a papírjai rendben vannak meg a kaszni télleg nem rohad akkor igazából örülök hogy legalább ez van. A másik magánszemélytől lenne, de azt meg korábban nem ajánlottátok.

Amúgy meg kerettörténetet nem tud hozzá, hogy szervíz mikor meg hogy használták, meg ilyenek, azt tudja hogy általánosan műszakilag milyen állapotban van aztán ennyi.

Egy dolgot jegyezz meg:a papírjai csak akkor fognak kiderülni,amikor a hivatalban közlik, illetve az eredetvizsgán...A számokat ellenőrizd le mindenképpen,és reménykedj, nem lett-e kivonatva.Vagy ha tudsz mormális okmányirodát, a rendszám alapján bizonyos helyeken megmondják..
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
g

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


Az ördög jobb és bal keze


« Válasz #471 Dátum: 2009. június 23. 12:04:48 pm »

Énis elgondolkoztam ezen, de ha a papírjai rendben vannak meg a kaszni télleg nem rohad akkor igazából örülök hogy legalább ez van. A másik magánszemélytől lenne, de azt meg korábban nem ajánlottátok.

Amúgy meg kerettörténetet nem tud hozzá, hogy szervíz mikor meg hogy használták, meg ilyenek, azt tudja hogy általánosan műszakilag milyen állapotban van aztán ennyi.

Egy dolgot jegyezz meg:a papírjai csak akkor fognak kiderülni,amikor a hivatalban közlik, illetve az eredetvizsgán...A számokat ellenőrizd le mindenképpen,és reménykedj, nem lett-e kivonatva.Vagy ha tudsz mormális okmányirodát, a rendszám alapján bizonyos helyeken megmondják..

Esetleg itt érdemes utánna nézni:
http://www.magyarorszag.hu/allampolgar/szolgaltatasok/gepjarmukereso
Naplózva

Ősállat...
Gábor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1416



« Válasz #472 Dátum: 2009. június 23. 17:51:04 pm »

ügyfélkaput igen szoktam használni, de mind1, elvitték. Nem lehetett mégse olyan szar kocsi:D
Naplózva

csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #473 Dátum: 2009. június 23. 21:54:33 pm »

Egy tanulságot tudok mondani: A JÓ E28 az a hirdetést követő második nap már nincs meg...
Én úgy voltam hogy este felrakták a használtautóra, én reggel hívtam a srácot, mondta 5-ig dolgozik akkortól lehet menni megnézni. Én fél6-kor indultam el hozzá, mikor hívott: már ne menjek, most írják az adásvételit... Cry
Így aztán maradt Aranka, az én kis vasoxidkupackám! Azt a kutya nem vitte el a rozsdás ütközőivel meg a szétrohadt tornyaival és hátsó sárvédőívével! Tongue
Szóval ha JÓ kocsit akarsz akkor sajnos állandóan nézni kell a használtautót, és mindenhová eleve foglalóval kell menni, nincs olyan hogy hááááát, alszom rá egyet, megnézek holnap egy másikat és aztán majd eldöntöm Roll Eyes
EZ VAN!!
« Utoljára szerkesztve: 2009. június 23. 21:57:36 pm írta csabE28 » Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #474 Dátum: 2009. június 23. 22:03:06 pm »

Ja, a nepper faszkalapokról annyit, hogy egyik kollégám unokatesója árulja a 75-ös állólámpás coupé mercijét, és elment egy tag megnézni. Szigorúan ő "magánszeméjj" nem pediglen nepper. Egyszercsak csörög a telefonja, és belemondja "jóvan józsikám, há vedd be max egy milláér, azt olyan kettő-háromér el lehet adni"
Ezt ott, az eladó elött. De ő szigoruan magánszeméjjj! Grin
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
Thommy

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 737



« Válasz #475 Dátum: 2009. június 23. 22:27:31 pm »

Szasztaok!
Olyan kérdésem lenne még, hogy eredetvizsgánál mennyire magyaráznak bele az AF-es motorszámba, és ha a kocsiban gyárilag 1.6os moci volt benne, de most 1.8 van akkor az átírásnál 1.6-ot vagy 1.8at kell fizetni?Huh??
Ha valakinek van/volt ilyen tapasztalata az kérem ne tartsa magában!  Smiley
Naplózva

Thommy
rnie
Vendég
« Válasz #476 Dátum: 2009. június 23. 22:53:47 pm »

Ja, a nepper faszkalapokról annyit, hogy egyik kollégám unokatesója árulja a 75-ös állólámpás coupé mercijét, és elment egy tag megnézni. Szigorúan ő "magánszeméjj" nem pediglen nepper. Egyszercsak csörög a telefonja, és belemondja "jóvan józsikám, há vedd be max egy milláér, azt olyan kettő-háromér el lehet adni"
Ezt ott, az eladó elött. De ő szigoruan magánszeméjjj! Grin

Engem úgy hívtak fel, h amerikából hazaszakadt ember, angol rendszámmal szeretné használn a Smartot. Mire délután lett, kiderült, h nyóckeres bennszülött, pereputtyal jött, és anélkül, h beindítottam volna, megmondták minden hibáját (ténylegesen ezen csodálkoztam), és majdnem összevesztek, mert az egyik elvitte volna céláron, de a másik előttem mondta, hogy hagyjad, karácsony óta hirdeti, ideadja 400-ért.. még azt is tudták februárban, h mikor adtam fel...Smiley) Persze nem lett üzlet, csak egy elbaszott délután.
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #477 Dátum: 2009. június 24. 07:26:39 am »

ügyfélkaput igen szoktam használni, de mind1, elvitték. Nem lehetett mégse olyan szar kocsi:D

Nem biztos hogy olyan jó volt, attól mert elvitték..Csak tudod vannak, akik nem gondolkodnak eleget előtte..De legyen vele szerencséjük.
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #478 Dátum: 2009. június 24. 07:28:50 am »

Szasztaok!
Olyan kérdésem lenne még, hogy eredetvizsgánál mennyire magyaráznak bele az AF-es motorsz@mba, és ha a kocsiban gyárilag 1.6os moci volt benne, de most 1.8 van akkor az átírásnál 1.6-ot vagy 1.8at kell fizetni?Huh??
Ha valakinek van/volt ilyen tapasztalata az kérem ne tartsa magában!  Smiley

Ha hivatalosan van benne az AF, akkor semmit nem magyaráznak bele.Átíráésnál a forgalmiban szereplő köbcenti számít,gondolom nálatok se kell beállni az ügyfélszolgálatra a kocsival:Smiley)
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #479 Dátum: 2009. június 24. 08:08:10 am »

Mondatok, melyek után tedd le a telefont:
"Komplett motorgenerál vót rajt két éve azóta nem is igen használtuk"
"Há hétfőn tunnád megnézni mer kölcsönbe van adva"
"Akko szombat délelött gyere ki, nézd meg, de elötte csörögj rám hogy biztos itt legyek"
"Ez amúgy egy BMW szerelőé volt"
"Kicsi gond van a önindittóval de tolásra indul egyböl"
"Nincsen most benne benzin úgyhogy nem indul de attól még megnézheted"
"Egy kis szakértelemmel príma kis kocsit lehet belőle csinálni"
"csak üzembetartójival tudom odadni sajnos"
 Grin Grin
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 48   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!