CápaBMW fórum
2024. április 27. 22:07:54 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 48   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autóvásárlási tanácsok  (Megtekintve 733736 alkalommal)
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #330 Dátum: 2009. június 01. 07:56:09 am »

Az adót rád nem verik, az tuti.Viszont ilyenkor kivonják a kocsiot a forgalomból, hiába vagy jóhiszemű vevő, és addig kivonva is marad, amíg az előző gazdája nem rendezi az elmaradásait..:Sad(
.
eccer en is vettem egy nemm atirt autot,es ERD-en az ocsmanyirodaban azt mondtak hogy en fizessek csak eggyet,a tobbit majd behajtjak az emberen...szal rendesek voltak...
kb.2003-2004-ben volt

Látod látod..Roll Eyes) Egyébként van, ahol nem veled kötsögösködnek, hanem azon hajtják be, akinek valóban a sara..Van ahol meg a jelenlegi vevőn..Ki érti ezt...

Érdekes, hog yén viszont épp hozzátok szoktam járni pld átiratást intézni, nem kell két hetet várnom az időpontra...
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 06. 18:55:59 pm írta Promega » Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Miki 24V

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4171


30/ 402 20 24


« Válasz #331 Dátum: 2009. június 01. 10:45:40 am »

Most csúnyát fogok mondani  Embarrassed

Én sem a piros, sem a fehér E21-et nem venném meg. Mind2 egy tákolt rom Sad A fehéren sincs egy ép hézag, egy szép vonal,semmi.Az meg butaság,hogy újabb vese, régi géptető. Üvölt a képen,hogy be van nyomva. A pirosat szavakkal sem illetném.Ha utánam dobnák, sem kellenének. Inkább várnék türelemmel, ha már ennyire E21-et szeretnék venni.

Bocsánat  Embarrassed
Naplózva

E12 520/6 -1978
E12 520/6 -1979
E12 520/6 -1980
E28 525e
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #332 Dátum: 2009. június 01. 10:56:28 am »

Most csúnyát fogok mondani  Embarrassed

Én sem a piros, sem a fehér E21-et nem venném meg. Mind2 egy tákolt rom Sad A fehéren sincs egy ép hézag, egy szép vonal,semmi.Az meg butaság,hogy újabb vese, régi géptető. Üvölt a képen,hogy be van nyomva. A pirosat szavakkal sem illetném.Ha utánam dobnák, sem kellenének. Inkább várnék türelemmel, ha már ennyire E21-et szeretnék venni.

Bocsánat  Embarrassed

Végre valaki leirta.....
Én csak azért nem akartam beleszólni,mert nem értek a kocsikhoz,csak a habveréshez.... crazy2

Amugy én is azt mondom,várjál még türelmesen....Megfogja érni a várakozás.... smiley
Naplózva

steffe
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #333 Dátum: 2009. június 01. 11:58:15 am »

Most csúnyát fogok mondani  Embarrassed

Én sem a piros, sem a fehér E21-et nem venném meg. Mind2 egy tákolt rom Sad A fehéren sincs egy ép hézag, egy szép vonal,semmi.Az meg butaság,hogy újabb vese, régi géptető. Üvölt a képen,hogy be van nyomva. A pirosat szavakkal sem illetném.Ha utánam dobnák, sem kellenének. Inkább várnék türelemmel, ha már ennyire E21-et szeretnék venni.

Bocsánat  Embarrassed

Legszivesebben én is azt mondanám,hogy várjon vele, de ha ebből a kettőből akar választani,arra értettem, hogy inkább, sokkal inkább a fehér.De ha rám hallgatsz, nem is veszel E21-et...
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Thommy

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 737



« Válasz #334 Dátum: 2009. június 01. 12:24:08 pm »

hali..most nezem hogy a piros az falumbeli,wazz nem is neztem... huh
megnezzem nektek ,meg fotozok is ha lehet,.szoval mi legyen?
igaz most esik az eso ,dee lesz@rom. afro

amugy keprol a feher sem nagyon szar,tuti hogy mindketttonek vannak hibai,ha nem lenne akkor min.2xennyibe kerulne.

szivesen megteszem Cool Cool
Ha nem nagy gond akkor elmehetnél megnézni, mégis több bmw-t láttál eddig mint én, aztán jöhetnek a vélemények Wink
Naplózva

Thommy
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #335 Dátum: 2009. június 01. 12:26:18 pm »

szerintem mondd azt, hogy szétkapod, és teszel bele egy V12-t, az bejön itt mindenkinek  Evil
 angel
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Thommy

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 737



« Válasz #336 Dátum: 2009. június 01. 12:30:45 pm »

Most csúnyát fogok mondani  Embarrassed

Én sem a piros, sem a fehér E21-et nem venném meg. Mind2 egy tákolt rom Sad A fehéren sincs egy ép hézag, egy szép vonal,semmi.Az meg butaság,hogy újabb vese, régi géptető. Üvölt a képen,hogy be van nyomva. A pirosat szavakkal sem illetném.Ha utánam dobnák, sem kellenének. Inkább várnék türelemmel, ha már ennyire E21-et szeretnék venni.

Bocsánat  Embarrassed

Legszivesebben én is azt mondanám,hogy várjon vele, de ha ebből a kettőből akar választani,arra értettem, hogy inkább, sokkal inkább a fehér.De ha rám hallgatsz, nem is veszel E21-et...
Igazából nem csak ebből a kettőből válogatnék, de hát nincs más, többieket érdemesnek sem tartom a megnézésre, ami már képről is szar, azt kösznem. Többet meg nem igazán szánnék rá, egyrészt mert nincs, másrészt mert 300nál többet nagyon nem ér nekem, akkor inkább a felújítás...
Naplózva

Thommy
Thommy

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 737



« Válasz #337 Dátum: 2009. június 01. 12:32:19 pm »

szerintem mondd azt, hogy szétkapod, és teszel bele egy V12-t, az bejön itt mindenkinek  Evil
 angel
Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin
Naplózva

Thommy
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #338 Dátum: 2009. június 01. 12:45:34 pm »

szerintem mondd azt, hogy szétkapod, és teszel bele egy V12-t, az bejön itt mindenkinek  Evil
 angel

azért ez így, ebben a formában neeeeeeeem...
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Dannert

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 908



« Válasz #339 Dátum: 2009. június 01. 13:40:17 pm »


Legszivesebben én is azt mondanám,hogy várjon vele, de ha ebből a kettőből akar választani,arra értettem, hogy inkább, sokkal inkább a fehér.De ha rám hallgatsz, nem is veszel E21-et...
Igazából nem csak ebből a kettőből válogatnék, de hát nincs más, többieket érdemesnek sem tartom a megnézésre, ami már képről is szar, azt kösznem. Többet meg nem igazán szánnék rá, egyrészt mert nincs, másrészt mert 300nál többet nagyon nem ér nekem, akkor inkább a felújítás...
akkor várj még!
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 06. 18:55:29 pm írta Promega » Naplózva
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #340 Dátum: 2009. június 01. 15:06:42 pm »

szerintem mondd azt, hogy szétkapod, és teszel bele egy V12-t, az bejön itt mindenkinek  Evil
 angel

Persze,be hát...észrevettem. undecided
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #341 Dátum: 2009. június 01. 15:22:27 pm »

Szerintem ez a 300k összeg az a határ ahol már nem rozsdabogja az e21,de még nem csodaszép,szerintem szembe kell nézni a ténnyel,hogy ennyi pénzért ez van.
Azért itt a fórumon fel lehet mérni,hogy egy családi ház árát is rá lehet költeni egy cápára,és évekig lehet építgetni.
Ergo döntsd el mit akarsz,100k alatti magyarpapirt amit 1évig újitasz fel teljes munkaidőben,3millkóért,vagy első cápának vegyél valamit 200k ért amin van némi műszaki,és elcápázol 1évet,majd eldöntöd,hogy mit akarsz,kidobod a szemétbe,és veszel másikat,vagy nekiállsz felújítani.
Szerintem kezdésnek válasz a másodikat,addig belerázódsz a dolgokba.
Ennyiért csodák nincsenek.
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #342 Dátum: 2009. június 01. 15:31:46 pm »

szerintem mondd azt, hogy szétkapod, és teszel bele egy V12-t, az bejön itt mindenkinek  Evil
 angel

Persze,be hát...észrevettem. undecided

Szerintem félreértettél:Én szeretem a nagy,erős motorokat, de egy e21-be irreálisnak tartom.Persze ez az én személyes álláspontom, és lehet érte savazni, egy ötösbe, vagy feljebb már meg tudok vele békülni.Pláne, ha ki is lehet próbálni. Wink
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Promega
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3724



« Válasz #343 Dátum: 2009. június 01. 16:16:33 pm »

 sm_69
eléggé eltértünk a témától
Naplózva
Thommy

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 737



« Válasz #344 Dátum: 2009. június 01. 17:10:31 pm »

Szerintem ez a 300k összeg az a határ ahol már nem rozsdabogja az e21,de még nem csodaszép,szerintem szembe kell nézni a ténnyel,hogy ennyi pénzért ez van.
Azért itt a fórumon fel lehet mérni,hogy egy családi ház árát is rá lehet költeni egy cápára,és évekig lehet építgetni.
Ergo döntsd el mit akarsz,100k alatti magyarpapirt amit 1évig újitasz fel teljes munkaidőben,3millkóért,vagy első cápának vegyél valamit 200k ért amin van némi műszaki,és elcápázol 1évet,majd eldöntöd,hogy mit akarsz,kidobod a szemétbe,és veszel másikat,vagy nekiállsz felújítani.
Szerintem kezdésnek válasz a másodikat,addig belerázódsz a dolgokba.
Ennyiért csodák nincsenek.
Már eldöntöttem, 100alatt nem fogok venni, mert annak úgyis az lesz a vége hogy "kidobom". Egy autót már "kidobtam" így, még egyet nem szeretnék. Azt pedig nem vártam el egyiktől sem, hogy 200 és 300 között megveszem és makulátlan lesz, szeretnék egy közepes alappal indulni amit csinálgatni lehet/kell. Az nem az én stílusom hogy beülök egy millás darabba és akkor élvezem, de a kezem munkája meg nincs benne (nem mintha a millás darabra nem lehetne még költeni), nekem így régi autó nem kell, szerintem sokkal többre lehet azt az autót becsülni amibe van saját idő befektetve, nem csak pénz.  Cool
Naplózva

Thommy
V8 Szisandor
e21 v8 4.0

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



« Válasz #345 Dátum: 2009. június 01. 17:32:39 pm »

Szerintem ez a 300k összeg az a határ ahol már nem rozsdabogja az e21,de még nem csodaszép,szerintem szembe kell nézni a ténnyel,hogy ennyi pénzért ez van.
Azért itt a fórumon fel lehet mérni,hogy egy családi ház árát is rá lehet költeni egy cápára,és évekig lehet építgetni.
Ergo döntsd el mit akarsz,100k alatti magyarpapirt amit 1évig újitasz fel teljes munkaidőben,3millkóért,vagy első cápának vegyél valamit 200k ért amin van némi műszaki,és elcápázol 1évet,majd eldöntöd,hogy mit akarsz,kidobod a szemétbe,és veszel másikat,vagy nekiállsz felújítani.
Szerintem kezdésnek válasz a másodikat,addig belerázódsz a dolgokba.
Ennyiért csodák nincsenek.
Már eldöntöttem, 100alatt nem fogok venni, mert annak úgyis az lesz a vége hogy "kidobom". Egy autót már "kidobtam" így, még egyet nem szeretnék. Azt pedig nem vártam el egyiktől sem, hogy 200 és 300 között megveszem és makulátlan lesz, szeretnék egy közepes alappal indulni amit csinálgatni lehet/kell. Az nem az én stílusom hogy beülök egy millás darabba és akkor élvezem, de a kezem munkája meg nincs benne (nem mintha a millás darabra nem lehetne még költeni), nekem így régi autó nem kell, szerintem sokkal többre lehet azt az autót becsülni amibe van saját idő befektetve, nem csak pénz.  Cool
ebbe bele teheteed a kezed munkajat az bisztos.... inkabb vennek egy 30ezrest+250rakotok es maris lessz egy viszonylag jo autod amit ismersz is. a 30ezrest is ki kell lakatolni fullra+a 250ezrest is,nna akkor meik???
http://picasaweb.google.hu/szisandore21/E21Piros#

ezt a pirosat jool le kell alkudni ,kell egy jo dumas ember es joo lessz..
Naplózva

azert irok ekezetek nelkul mert csak ilyen a billentyuzetem van...

20-260-22-26
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #346 Dátum: 2009. június 01. 18:07:06 pm »

Szerintem ez a 300k összeg az a határ ahol már nem rozsdabogja az e21,de még nem csodaszép,szerintem szembe kell nézni a ténnyel,hogy ennyi pénzért ez van.
Azért itt a fórumon fel lehet mérni,hogy egy családi ház árát is rá lehet költeni egy cápára,és évekig lehet építgetni.
Ergo döntsd el mit akarsz,100k alatti magyarpapirt amit 1évig újitasz fel teljes munkaidőben,3millkóért,vagy első cápának vegyél valamit 200k ért amin van némi műszaki,és elcápázol 1évet,majd eldöntöd,hogy mit akarsz,kidobod a szemétbe,és veszel másikat,vagy nekiállsz felújítani.
Szerintem kezdésnek válasz a másodikat,addig belerázódsz a dolgokba.
Ennyiért csodák nincsenek.
Már eldöntöttem, 100alatt nem fogok venni, mert annak úgyis az lesz a vége hogy "kidobom". Egy autót már "kidobtam" így, még egyet nem szeretnék. Azt pedig nem vártam el egyiktől sem, hogy 200 és 300 között megveszem és makulátlan lesz, szeretnék egy közepes alappal indulni amit csinálgatni lehet/kell. Az nem az én stílusom hogy beülök egy millás darabba és akkor élvezem, de a kezem munkája meg nincs benne (nem mintha a millás darabra nem lehetne még költeni), nekem így régi autó nem kell, szerintem sokkal többre lehet azt az autót becsülni amibe van saját idő befektetve, nem csak pénz.  Cool

Nem biztos hogy jó a 100 alatt nem veszek hozzáállás... Smiley lehet hogy 50ért találsz egy igazán szépet amire kb csak annyit kell rákölteni mint mondjuk a fehérre... Ne így állj hozzá... de ha rendesen akarod csinálni úgysem elég a világ összes pénze se Smiley
Naplózva

Bence
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #347 Dátum: 2009. június 01. 18:36:45 pm »

Már eldöntöttem, 100alatt nem fogok venni, mert annak úgyis az lesz a vége hogy "kidobom". Egy autót már "kidobtam" így, még egyet nem szeretnék. Azt pedig nem vártam el egyiktől sem, hogy 200 és 300 között megveszem és makulátlan lesz, szeretnék egy közepes alappal indulni amit csinálgatni lehet/kell. Az nem az én stílusom hogy beülök egy millás darabba és akkor élvezem, de a kezem munkája meg nincs benne (nem mintha a millás darabra nem lehetne még költeni), nekem így régi autó nem kell, szerintem sokkal többre lehet azt az autót becsülni amibe van saját idő befektetve, nem csak pénz.  Cool
ebbe bele teheteed a kezed munkajat az bisztos.... inkabb vennek egy 30ezrest+250rakotok es maris lessz egy viszonylag jo autod amit ismersz is. a 30ezrest is ki kell lakatolni fullra+a 250ezrest is,nna akkor meik???
http://picasaweb.google.hu/szisandore21/E21Piros#

ezt a pirosat jool le kell alkudni ,kell egy jo dumas ember es joo lessz..
Sanyi!

Ez nagyon profi munkaMármint a tied!
Ezt a kocsit ennyiért nem szabad megvenni, megkockáztatom, hog yBencéjé is volt ilyen állapotban összességében..Nade az meg se közelítette ezt az árat...Ezért nem is mondom mennyit szabadna adni, de ha 100 alatt nem veszel kocsit, akkor nincs ötletem.Persze megvehető 270-ért is, és akkor 200-at kidobtál az ablakon.neked kell eldöntened,én úgy látom bevált, amit többen jósoltunk erre.A klasszikus"lefújatom Józsibával 10 sörért, eladásra jó lesz"...
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 06. 18:55:08 pm írta Promega » Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #348 Dátum: 2009. június 01. 18:54:36 pm »

Sejtettem már ránézésre hogy a piros egy undorító rakás fos, de hogy ilyen igénytelen, gányadék szemét azt nem hittem volna! Amiket a lámpáiról írtam, az tökéletesen igaz volt, és most már Ti is láthatjátok a bizonyítékokat. Köszi Sanyi!
Kárpit LEFESTVE? Ki kéne belezni az ilyen kókányoló embert! Ezt a szeméthalmot 10 éve kellett volna bezúzni. angry

Ja és én Arankát SZÁZEZERÉRT vettem az első tulajdonosától!!!! Shocked Shocked
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #349 Dátum: 2009. június 01. 18:58:13 pm »

Baszkikáim,tudjátok,hogy ez az autó kié volt??
Attaq kocsija volt...Onnan ismertem ,meg hogy elvan repedve a kipuff öntvény....Még én adtam neki helyette egy jót,de az már gondolom nem került fel rá....
Azt hiszem valami 150ért hirdette,gondolom 100ért elvitték -pár kiló gitt,meg egy liter festék és kész a csoda!!!
Itt a forumon van is garázsa,érdemes megnézni milyen kaszni bajai voltak a kocsinak,és most hogy néz ki,az akkori állapotot kilakatolni szépen legalább 2-300k lett volna....
Na ez a kocsi nagyon felejtős,max 50-60ezret ér.....

Naplózva

steffe
collins húga

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Válasz #350 Dátum: 2009. június 01. 19:17:21 pm »

Baszkikáim,tudjátok,hogy ez az autó kié volt??
Attaq kocsija volt...Onnan ismertem ,meg hogy elvan repedve a kipuff öntvény....Még én adtam neki helyette egy jót,de az már gondolom nem került fel rá....
Azt hiszem valami 150ért hirdette,gondolom 100ért elvitték -pár kiló gitt,meg egy liter festék és kész a csoda!!!
Itt a forumon van is garázsa,érdemes megnézni milyen kaszni bajai voltak a kocsinak,és most hogy néz ki,az akkori állapotot kilakatolni szépen legalább 2-300k lett volna....
Na ez a kocsi nagyon felejtős,max 50-60ezret ér.....



tényleg!  Shocked  Shocked a "tetőablak" is árulkodó...
itt a link a gyors megtaláláshoz: http://capabmwforum.hu/index.php/topic,584.0.html
Naplózva
pic
Vendég
« Válasz #351 Dátum: 2009. június 01. 19:33:43 pm »

Ennek így egy évet adok, aztán egyszercsak porrá mállik. Maradj inkább a fehérnél. Azért ezeket a részeket jól nézd meg, ha rozsdára így rábasszák a foltot akkor az erősen felejtős kategória. A fényezés meg igazi ínyencfalat ezen a piroson... Bár inkább hab a tortán. crazy2
Naplózva
Thommy

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 737



« Válasz #352 Dátum: 2009. június 01. 19:43:59 pm »

Már eldöntöttem, 100alatt nem fogok venni, mert annak úgyis az lesz a vége hogy "kidobom". Egy autót már "kidobtam" így, még egyet nem szeretnék. Azt pedig nem vártam el egyiktől sem, hogy 200 és 300 között megveszem és makulátlan lesz, szeretnék egy közepes alappal indulni amit csinálgatni lehet/kell. Az nem az én stílusom hogy beülök egy millás darabba és akkor élvezem, de a kezem munkája meg nincs benne (nem mintha a millás darabra nem lehetne még költeni), nekem így régi autó nem kell, szerintem sokkal többre lehet azt az autót becsülni amibe van saját idő befektetve, nem csak pénz.  Cool
ebbe bele teheteed a kezed munkajat az bisztos.... inkabb vennek egy 30ezrest+250rakotok es maris lessz egy viszonylag jo autod amit ismersz is. a 30ezrest is ki kell lakatolni fullra+a 250ezrest is,nna akkor meik???
http://picasaweb.google.hu/szisandore21/E21Piros#

ezt a pirosat jool le kell alkudni ,kell egy jo dumas ember es joo lessz..
AAAZTAQQVAAAA  Shocked THX a közreműködést (annyit hozok föl mentségemre, hogy csak a garázsban láttam a sötétben, ezért akartam kipróbálni angel )
Kösz ezért el sem megyek mégegyszer, fölös. Mondjuk azt sejtettem hogy valami nem kerek, túl olcsó volt. Asszem van használtautón egy 400ezres 1.8 K-jet és az sem nézett ki ennyire szépen képekről pedig jóval drágább...
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 06. 18:54:39 pm írta Promega » Naplózva

Thommy
Thommy

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 737



« Válasz #353 Dátum: 2009. június 01. 19:59:09 pm »

Még kiegészíteném az előbbi hsz-t azzal, hogy a shark felirat nagyon cukor a műszarfalon, nekem is tetszett Cheesy, viszont az alapjáratot magasnak találtam, bár tény hogy szépen indúlt és a motort is hatalmasnak találtam egy 1.6hoz képest (számát nem figyeltem), de kiderült a turpisság.
Mégeccer köszi  Roll Eyes
Naplózva

Thommy
Thommy

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 737



« Válasz #354 Dátum: 2009. június 01. 20:36:08 pm »

Közben megjöttek a fehérről a maradék képek:


* JE torony.jpg (45.81 KB, 800x600 - megtekintve 805 alkalommal.)
Naplózva

Thommy
Thommy

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 737



« Válasz #355 Dátum: 2009. június 01. 20:38:52 pm »

másik érdekesség


* JH doblemez.jpg (40.05 KB, 800x600 - megtekintve 784 alkalommal.)
Naplózva

Thommy
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #356 Dátum: 2009. június 01. 20:40:45 pm »

másik érdekesség

Ez nem feltétlen olyan gáz... az enyém sajna csúnyábban van javítva... Sad
Naplózva

Bence
pic
Vendég
« Válasz #357 Dátum: 2009. június 01. 20:43:20 pm »

 shocked sztakurva!  847 Ha így van kilakatolva a hátsó doblemez, akkor milyen a többi része! Hát ez sem sejtet túl sok jót. undecided
Naplózva
Thommy

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 737



« Válasz #358 Dátum: 2009. június 01. 20:43:58 pm »

Innen még mindíg nem tudom mi lehet a gáz


* motortér.jpg (55.52 KB, 800x600 - megtekintve 834 alkalommal.)
Naplózva

Thommy
Thommy

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 737



« Válasz #359 Dátum: 2009. június 01. 20:46:42 pm »

ez se rossz


* popó.jpg (40.02 KB, 700x525 - megtekintve 678 alkalommal.)
Naplózva

Thommy
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 48   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!