CápaBMW fórum
2024. április 25. 03:32:29 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Indy féle találkozók  (Megtekintve 410599 alkalommal)
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #600 Dátum: 2010. október 01. 16:53:35 pm »

Fasza a főszervező nem ér rá  Grin Grin Grin Grin Grin Grin akkor mi a brének vettem ki szabit  undecided

Legközelebb is olyan időpontra kellene szerveznie, amire nem tud eljönni. Csak kifizeti a számlát mi meg majd jót bulizunk.Cheesy
Naplózva

Főmordor.
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #601 Dátum: 2010. október 01. 17:02:43 pm »

Legközelebb is olyan időpontra kellene szerveznie, amire nem tud eljönni. Csak kifizeti a számlát mi meg majd jót bulizunk.Cheesy

Végre egy épkézláb ötlet!
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
bancso

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Válasz #602 Dátum: 2010. október 01. 17:41:13 pm »

Sziasztok!

Ne szórakozzatok erre várok Salgótarján óta,amit lekéstem...
Mi a program,hánykor van jelenés és stb.?

Üdv márkatársak
Bancsoék
Naplózva
Lidérc
E21 Brothers mother

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 494



« Válasz #603 Dátum: 2010. október 01. 22:27:24 pm »

Ahhoz képest hogy kilencen iratkoztak fel a Klánon kívül 2 hónap alatt, utólag igen nagy igény lett volna rá!
Csak elfelejtitek, hogy egy talinak komoly előkészületei vannak időben és pénzben is, de ha ti még arra sem veszitek a fáradtságot, hogy feliratkozzatok, utólag ne kérjétek számon a másikon, hogy miért nem szervezkedett a nagy semmire!!!!!!
Naplózva
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #604 Dátum: 2010. október 02. 08:17:07 am »

Ahhoz képest hogy kilencen iratkoztak fel a Klánon kívül 2 hónap alatt, utólag igen nagy igény lett volna rá!
Csak elfelejtitek, hogy egy talinak komoly előkészületei vannak időben és pénzben is, de ha ti még arra sem veszitek a fáradtságot, hogy feliratkozzatok, utólag ne kérjétek számon a másikon, hogy miért nem szervezkedett a nagy semmire!!!!!!


Itt a pont! Wink Smiley
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
bancso

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Válasz #605 Dátum: 2010. október 02. 09:55:23 am »

Elismerem és egyet is értek,sajnálom nem vagyok egy nagy írogató...

Üdv nektek
Bancso
Naplózva
Zsiráf

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 922



« Válasz #606 Dátum: 2010. október 02. 16:55:01 pm »


Itt a pont! Wink Smiley
PONTOK!
Naplózva
pic
Vendég
« Válasz #607 Dátum: 2010. október 05. 21:17:37 pm »

És téged! Cheesy Én sem megyek, mondtam már? Evil
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #608 Dátum: 2010. október 05. 21:24:19 pm »

És téged! Cheesy Én sem megyek, mondtam már? Evil

Nem fogsz hiányozni. Cheesy
Naplózva

Főmordor.
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #609 Dátum: 2010. október 06. 07:43:11 am »

Ahhoz képest hogy kilencen iratkoztak fel a Klánon kívül 2 hónap alatt, utólag igen nagy igény lett volna rá!
Csak elfelejtitek, hogy egy talinak komoly előkészületei vannak időben és pénzben is, de ha ti még arra sem veszitek a fáradtságot, hogy feliratkozzatok, utólag ne kérjétek számon a másikon, hogy miért nem szervezkedett a nagy semmire!!!!!!

Elnézést kérek,hogy szerettem volna résztvenni a találkozón,és kivettem szabadnapot és az utolsó pillanatban derül ki,hogy nem lesz.
Persze ez sem baj,mert ezt a szabadnapot a családi körben tölthettem,tehát boldogság és öröm.Szerintem egy percig nem örjöngött senki,és kereste a "hibást" az egésszel kapcsolatban.
Azt sem értem,hogy 7 ember nem kérdezhet,akkor mi a határ,15 már igen,és ha csak 7 ember ment volna a talira,akkor kár az egészért,meg sem kell szervezni?Huh
Mennyi a limit,mennyitől éri meg,bár elvileg ingyenes,a múlt évi is úgy szólt,aki amit tud.Amennyiben az ottani faházra napi bérleti díj ill. egyéb plusz költség,akkor osztva az összeg a megjelentekkel,szerintem mindenki kérdés nélkül kifizeti,és nem fordul az országos számvevő székhez.Nem hinném,hogy ingyen zsúrt akar mindenki,a mai világban semmi sincs ingyen,és ezzel semmi baj,Janibácsi és az úttörők elmúltak szerencsére.
 
Naplózva

750ia
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #610 Dátum: 2010. október 06. 07:44:45 am »

Legközelebb is olyan időpontra kellene szerveznie, amire nem tud eljönni. Csak kifizeti a számlát mi meg majd jót bulizunk.Cheesy

És ez fordítva is működne  Shocked Wink
Naplózva

750ia
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #611 Dátum: 2010. október 06. 13:03:04 pm »

Elnézést kérek,hogy szerettem volna résztvenni a találkozón,és kivettem szabadnapot és az utolsó pillanatban derül ki,hogy nem lesz.
Persze ez sem baj,mert ezt a szabadnapot a családi körben tölthettem,tehát boldogság és öröm.Szerintem egy percig nem örjöngött senki,és kereste a "hibást" az egésszel kapcsolatban.
Azt sem értem,hogy 7 ember nem kérdezhet,akkor mi a határ,15 már igen,és ha csak 7 ember ment volna a talira,akkor kár az egészért,meg sem kell szervezni?Huh
Mennyi a limit,mennyitől éri meg,bár elvileg ingyenes,a múlt évi is úgy szólt,aki amit tud.Amennyiben az ottani faházra napi bérleti díj ill. egyéb plusz költség,akkor osztva az összeg a megjelentekkel,szerintem mindenki kérdés nélkül kifizeti,és nem fordul az országos számvevő székhez.Nem hinném,hogy ingyen zsúrt akar mindenki,a mai világban semmi sincs ingyen,és ezzel semmi baj,Janibácsi és az úttörők elmúltak szerencsére.
 


Azért nem az "utolsó pillanatban" szóltak. Indy trehányságát ismerve is, biztos vagyok benne, hogy amint meg tudta, hogy neki alkalmatlan az időpont, ill. egyéb körülmények keletkeztek, egyből közzétette.
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #612 Dátum: 2010. október 06. 13:11:29 pm »

Nekem majd akkor szóljatok, ha olyan buli lesz amikor kötelezően pezsgővel kell locsolni a csajok meztelen felsőtestét, majd ügyes nyelvcsapásokkal azt onnan eltávolítani... A többi szarra nem vagyok vevő, nem is érdekel...
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #613 Dátum: 2010. október 06. 15:01:47 pm »

Felhívás!

Minden esetlegesen gyermekével vagy egyéb kiskorú társaságában fórumozó figyelmét felhívnám, hogy a lentebb következő képi tartalom megzavarhatja nyugalmukat illetve beláthatatlan következménnyel lehet a gyermekek mentális fejlődésére, ezért kérjük a szemük eltakarását vagy a helységből történő kiküldésüket.


>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>

02: Hát akkor hajrá!  Evil


* TOPLESS OLD LADY75em.jpg (41.16 KB, 400x398 - megtekintve 922 alkalommal.)
« Utoljára szerkesztve: 2010. október 06. 18:05:56 pm írta gim_e12 » Naplózva
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #614 Dátum: 2010. október 06. 20:11:15 pm »


Azért nem az "utolsó pillanatban" szóltak. Indy trehányságát ismerve is, biztos vagyok benne, hogy amint meg tudta, hogy neki alkalmatlan az időpont, ill. egyéb körülmények keletkeztek, egyből közzétette.

Lidérc hozzászólására reagáltam.Azt cáfolnám,hogy Indy trehány,valóban nem tudta volna leszervezni időben a bulit.Beírtam neki,semmi sértés,poénra vettem,tényleg jól eltöltöttem a napot,bár jó lett volna látni az autóitokat,és persze titeket.
Viszont ha már ennyire firtatod mikor lett közzé téve,hogy nem lesz,akkor idézem a hsz. dátumát
    
"Re:Indy féle ottalvós találkozók
« Válasz #622 Dátum: 2010. Szeptember 28. 23:10:14 »"

A tali okt. 2 smiley Spongyát rá,igazából leírtam a véleményem és be is fejeztem volna,csak a dátumos mondatora reagáltam ennyi,lerágott csont a téma részemről.Gondolom Campónás talik lesznek azért Wink
Naplózva

750ia
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #615 Dátum: 2010. október 06. 20:20:46 pm »


Azért nem az "utolsó pillanatban" szóltak. Indy trehányságát ismerve is, biztos vagyok benne, hogy amint meg tudta, hogy neki alkalmatlan az időpont, ill. egyéb körülmények keletkeztek, egyből közzétette.

Ez ugyanaz az Indy, akit én ismerek??? Cheesy
Naplózva

Főmordor.
bancso

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Válasz #616 Dátum: 2010. október 07. 17:21:21 pm »

Sziasztok!

Mindenesetre Én elmentem,ha már a csajomat is befűtöttem.Szép volt a környék jó volt az idő.Sajnálom,hogy megint nem sikerült ez a bulii...
Remélem azért nem szidjuk azokat akik nem iratkoztak fel..? (bár ez nem így tűnik v. én értem félre?)

Üdv nektek Cápások
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #617 Dátum: 2010. október 07. 19:12:57 pm »

Na szerintem ezen a ponton kellene abbahagyni a sírást-rívást, ha nem akarjátok egy életre elvenni Indy-ék kedvét a tali-szervezéstől!
Indy lemondta, mert oka volt rá. Ti elmondtátok, hogy mennyire sajnáljátok. PONT
Nem kell itt játszani a sértődöttet. Van egy olyan érzésem, hogy nem azért lett lemondva, hogy egy-két emberrel kiszúrjanak.

Azt meg azért tényleg lássa be az aki fel sem iratkozott, hogy úgy elég nehéz vele számolni.

Én sem szoktam feliratkozni, mert sosem tudom annyival előre, hogy mi lesz + általában, ha úgy is néz ki hogy jó lesz, mindig bekavar valami (erről csak annyit hogy 3x voltam majdnem Salgó talin), de nem is tépem a szám. Ez van, tudomásul kell venni.

Viselkedjünk már felnőtt emberek módjára, ha kérhetném.

Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #618 Dátum: 2010. október 08. 13:10:00 pm »

Nem ezen a ponton, hanem el sekellett volna kezdeni ezt a szar sértődős faszkodást...

« Utoljára szerkesztve: 2010. október 08. 18:04:55 pm írta collins » Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #619 Dátum: 2010. október 08. 18:05:52 pm »

Gondolom Campónás talik lesznek azért Wink

Ó, nekem már most hiányzik a "szétfagyaseggem" találkozó decemberben! Evil Jóóóó lesz! Cool
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #620 Dátum: 2010. október 09. 16:30:46 pm »

Nekem majd akkor szóljatok, ha olyan buli lesz amikor kötelezően pezsgővel kell locsolni a csajok meztelen felsőtestét, majd ügyes nyelvcsapásokkal azt onnan eltávolítani... A többi szarra nem vagyok vevő, nem is érdekel...

Ha legalább egy ilyen csaj lesz, akkor eljössz végre újra a Salgótalira Te lújzer??
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #621 Dátum: 2010. október 09. 19:02:07 pm »

Ha legalább egy ilyen csaj lesz, akkor eljössz végre újra a Salgótalira Te lújzer??

 Grin Grin Shocked Cheesy Grin
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #622 Dátum: 2010. október 10. 20:06:20 pm »

Ó, nekem már most hiányzik a "szétfagyaseggem" találkozó decemberben! Evil Jóóóó lesz! Cool
Mert mindig miniszoknyában jössz  Tongue
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #623 Dátum: 2011. augusztus 05. 23:27:12 pm »

Ideje erről a topicról is lefújni a port.

Lassan véget érnek megpróbáltatásaim-ink. Amint megkapom az utolsó zárójelentésem elkezdődik egy (újá)szülinapi party szervezése, mert privátban ezt sokan pedzegetik nekem! Hogy mit ünneplünk? Ezt nem kell ecsetelnem...  

Szeptember végén lenne kivitelezne nálunk vagy a csömöri tavon, létszámtól függően.

Szeretném tudni ki jönne!?  Kérlek titeket ne úgy ,mint a múltkor. Senki nem (tisztelet a kivételnek) iratkozott fel, mikor meg lefújásra került mindenki kesergett, hogy jött volna. Nekünk is tudnunk kell ,hogy készüljünk. Köszönöm a megértést.

Az időpontot e hónap végére letisztázom, csak szeretném tudni mire van igény, mert akkor ismét kibérelnénk a csömöri tó vendégházát. Ha csak keménymagbuli ,akkor nálunk kerül megrendezésre.

1. Indy + Indyné
2. Kókusz + Kókuszné


* Resize of PIT__0015 k.jpg (114.67 KB, 900x675 - megtekintve 808 alkalommal.)
Naplózva
Kókusz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87


« Válasz #624 Dátum: 2011. augusztus 06. 00:30:41 am »


1. Indy + Indyné
2. Kókusz + Kókuszné + Balu
Naplózva
Promega
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3724



« Válasz #625 Dátum: 2011. augusztus 06. 02:59:12 am »

1. Indy + Indyné
2. Kókusz + Kókuszné + Balu
3. Promega+né
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #626 Dátum: 2011. augusztus 06. 05:52:41 am »

1. Indy + Indyné
2. Kókusz + Kókuszné + Balu
3. Promega+né
4. GIM
Naplózva
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #627 Dátum: 2011. augusztus 06. 08:34:31 am »


1. Indy + Indyné
2. Kókusz + Kókuszné + Balu
3. Promega+né
4. GIM
5. Viktor+Mimi
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #628 Dátum: 2011. augusztus 06. 08:42:12 am »

1. Indy + Indyné
2. Kókusz + Kókuszné + Balu
3. Promega+né
4. GIM
5. Viktor+Mimi
6.  Trabence + Trabencéné (még kérdéses időponttól függ)
Naplózva

Bence
pic
Vendég
« Válasz #629 Dátum: 2011. augusztus 06. 08:43:03 am »

1. Indy + Indyné
2. Kókusz + Kókuszné + Balu
3. Promega+né
4. GIM
5. Viktor+Mimi
6.  Trabence + Trabencéné (még kérdéses időponttól függ)
7. Pic, oldalborda kérdéses
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!