CápaBMW fórum
2024. április 25. 17:34:23 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Indy féle találkozók  (Megtekintve 410994 alkalommal)
Bubo E21

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1628



« Válasz #90 Dátum: 2008. szeptember 06. 23:59:52 pm »

Egy hangyafikányi esély van arra, hogy be tudok nézni, de ezt nem merem megígérni. Nagy munkában vagyunk és nem tudom mikor végzünk. Igazából hétvégék sincsenek most, de ha a fiúk jól nyomják, lehet hogy lesz hétvége. Majd kiderül.
Szúrkolunk.
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #91 Dátum: 2008. szeptember 07. 18:11:22 pm »

Egy hangyafikányi esély van arra, hogy be tudok nézni, de ezt nem merem megígérni. Nagy munkában vagyunk és nem tudom mikor végzünk. Igazából hétvégék sincsenek most, de ha a fiúk jól nyomják, lehet hogy lesz hétvége. Majd kiderül.
9
Naplózva
easy

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #92 Dátum: 2008. szeptember 07. 21:14:08 pm »

Egy hangyafikányi esély van arra, hogy be tudok nézni, de ezt nem merem megígérni. Nagy munkában vagyunk és nem tudom mikor végzünk. Igazából hétvégék sincsenek most, de ha a fiúk jól nyomják, lehet hogy lesz hétvége. Majd kiderül.
9

Gondoltam benézek, hátha kialakult egy fix Bp-i tali amire igyekeztem volna időt szakítani. Emlékeim szerint a Bécsi út merült fel régebben. Tényleg azzal mi van?
Jó szórakozást !
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #93 Dátum: 2008. szeptember 08. 08:44:11 am »

jól emlékszem hogy két napos a tali? vagy azóta változott.
Mert én ha tudok, akkor csak szombaton tudok menni.
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #94 Dátum: 2008. szeptember 10. 20:16:02 pm »

sm_68

Sorry az eltűnésért, de természetesen beszart a rooterünk, ma jöttek ki a netboyok, netet csiholni  undecided
 Tehát:

A tali ,úgy kétnapos, hogy ki tudatmódosító szerek hatása alá került (az valószínűleg nem pattan kocsiba) az itt alszik, de aki nem..az is nyugodtan Smiley
Elhelyezés: franciaágyas, légkondis, szobaszervizes lakosztályokban.. na ez nem lesz, így az elvetemültebbek hozzanak sátrat + hálózsákot + amit érzel, hogy ne fagy halára. Esetleg feküdj be Lütyő sátrába Tongue ..de abból kifolyólag, hogy rólam szakadt ma a víz, reménykedem a jó időben.
Régebben már leírtam, de a hölgyeknek bent a lakásban tudunk biztosítani kulturált alvási lehetőséget + még egy két kényeskedő úriembernek is (én is sátrazom Tongue)
A menü a megszokott : Babgulyás chili alias Mike & Bubó  Evil  ...a toroköblítőket rátok bízom, de itt is lesz dögivel. Kertben felállított sátor , hűtő lesz ..éjszakai elrettentésképp ,meg lejáccom a személyes felhasználásra készített homevideom, mi Bogetalin készült.. (Főleg a sátor alatt ,szakadó esőben, hajnalban, nem kevés alkohol elfogyasztása után..jajj szegény Grafi milyen kiosztást kapott ott  Evil)
Még egyszer az időpont: e hét péntek (szept 12) 18:00 -tól! De aki gondolja jöhet nyugodtan előbb is..nem rugjuk ki . Mike már 3 órától készülődik a jó alapanyagok és arányok eltalálásán (1 üveg erőspista  Evil )  Sajnos professzionális weszkócsizmás krumlipucoló emberünk, most kimarad a jóból, de majd csak meglesz valakinek a képzettsége, e feladatkör betöltésére is Tongue
A kuvaszt karanténalá helyezzük, hogy ne egyen meg mindenkit + ,hogy maradjon is vacsink Smiley
Hirtelen ennyi jutott eszembe.. ha valakinek van kérdése ,csak nyíltan ..de lehetőleg a szexuális problémáitokat ne én válaszoljam meg Tongue
Akkor most jöjjön a privát körlevél a listán szereplő tagoknak, merre is kell majd venni az irányt felénk Smiley + aki még nincs rajta annak is  smiley

A számom tudjátok...

« Utoljára szerkesztve: 2008. szeptember 10. 20:23:16 pm írta Indy » Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #95 Dátum: 2008. szeptember 10. 20:56:46 pm »

Jelezték: Viktor (50%) és Sces (6-ossal) reggel jönnek..
Naplózva
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #96 Dátum: 2008. szeptember 10. 21:03:08 pm »

sm_68
ajj szegény Grafi milyen kiosztást kapott ott  Evil)
MYVIP! MYVIP! MYVIP.....  Evil Cheesy
Bizony emléxem rá. Jöhet most is.  Smiley
Naplózva
Bubo E21

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1628



« Válasz #97 Dátum: 2008. szeptember 10. 23:54:18 pm »

sm_68

Sorry az eltűnésért, de természetesen beszart a rooterünk, ma jöttek ki a netboyok, netet csiholni  undecided
 Tehát:

A tali ,úgy kétnapos, hogy ki tudatmódosító szerek hatása alá került (az valószínűleg nem pattan kocsiba) az itt alszik, de aki nem..az is nyugodtan Smiley
Elhelyezés: franciaágyas, légkondis, szobaszervizes lakosztályokban.. na ez nem lesz, így az elvetemültebbek hozzanak sátrat + hálózsákot + amit érzel, hogy ne fagy halára. Esetleg feküdj be Lütyő sátrába Tongue ..de abból kifolyólag, hogy rólam szakadt ma a víz, reménykedem a jó időben.
Régebben már leírtam, de a hölgyeknek bent a lakásban tudunk biztosítani kulturált alvási lehetőséget + még egy két kényeskedő úriembernek is (én is sátrazom Tongue)
A menü a megszokott : Babgulyás chili alias Mike & Bubó  Evil  ...a toroköblítőket rátok bízom, de itt is lesz dögivel. Kertben felállított sátor , hűtő lesz ..éjszakai elrettentésképp ,meg lejáccom a személyes felhasználásra készített homevideom, mi Bogetalin készült.. (Főleg a sátor alatt ,szakadó esőben, hajnalban, nem kevés alkohol elfogyasztása után..jajj szegény Grafi milyen kiosztást kapott ott  Evil)
Még egyszer az időpont: e hét péntek (szept 12) 18:00 -tól! De aki gondolja jöhet nyugodtan előbb is..nem rugjuk ki . Mike már 3 órától készülődik a jó alapanyagok és arányok eltalálásán (1 üveg erőspista  Evil )  Sajnos professzionális weszkócsizmás krumlipucoló emberünk, most kimarad a jóból, de majd csak meglesz valakinek a képzettsége, e feladatkör betöltésére is Tongue
A kuvaszt karanténalá helyezzük, hogy ne egyen meg mindenkit + ,hogy maradjon is vacsink Smiley
Hirtelen ennyi jutott eszembe.. ha valakinek van kérdése ,csak nyíltan ..de lehetőleg a szexuális problémáitokat ne én válaszoljam meg Tongue
Akkor most jöjjön a privát körlevél a listán szereplő tagoknak, merre is kell majd venni az irányt felénk Smiley + aki még nincs rajta annak is  smiley

A számom tudjátok...



Én nem kaptam privát üzit.  undecided
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #98 Dátum: 2008. szeptember 11. 06:55:41 am »

sm_68

Sorry az eltűnésért, de természetesen beszart a rooterünk, ma jöttek ki a netboyok, netet csiholni  undecided
 Tehát:

A tali ,úgy kétnapos, hogy ki tudatmódosító szerek hatása alá került (az valószínűleg nem pattan kocsiba) az itt alszik, de aki nem..az is nyugodtan Smiley
Elhelyezés: franciaágyas, légkondis, szobaszervizes lakosztályokban.. na ez nem lesz, így az elvetemültebbek hozzanak sátrat + hálózsákot + amit érzel, hogy ne fagy halára. Esetleg feküdj be Lütyő sátrába Tongue ..de abból kifolyólag, hogy rólam szakadt ma a víz, reménykedem a jó időben.
Régebben már leírtam, de a hölgyeknek bent a lakásban tudunk biztosítani kulturált alvási lehetőséget + még egy két kényeskedő úriembernek is (én is sátrazom Tongue)
A menü a megszokott : Babgulyás chili alias Mike & Bubó  Evil  ...a toroköblítőket rátok bízom, de itt is lesz dögivel. Kertben felállított sátor , hűtő lesz ..éjszakai elrettentésképp ,meg lejáccom a személyes felhasználásra készített homevideom, mi Bogetalin készült.. (Főleg a sátor alatt ,szakadó esőben, hajnalban, nem kevés alkohol elfogyasztása után..jajj szegény Grafi milyen kiosztást kapott ott  Evil)
Még egyszer az időpont: e hét péntek (szept 12) 18:00 -tól! De aki gondolja jöhet nyugodtan előbb is..nem rugjuk ki . Mike már 3 órától készülődik a jó alapanyagok és arányok eltalálásán (1 üveg erőspista  Evil )  Sajnos professzionális weszkócsizmás krumlipucoló emberünk, most kimarad a jóból, de majd csak meglesz valakinek a képzettsége, e feladatkör betöltésére is Tongue
A kuvaszt karanténalá helyezzük, hogy ne egyen meg mindenkit + ,hogy maradjon is vacsink Smiley
Hirtelen ennyi jutott eszembe.. ha valakinek van kérdése ,csak nyíltan ..de lehetőleg a szexuális problémáitokat ne én válaszoljam meg Tongue
Akkor most jöjjön a privát körlevél a listán szereplő tagoknak, merre is kell majd venni az irányt felénk Smiley + aki még nincs rajta annak is  smiley

A számom tudjátok...



Én nem kaptam privát üzit.  undecided

Akkor lehet te nem is jöhetsz?! Sad

Cheesy
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #99 Dátum: 2008. szeptember 11. 07:26:05 am »


Én nem kaptam privát üzit.  undecided

Menj át a szomszéd szobába! Cheesy
Naplózva

Főmordor.
VA E21
Vendég
« Válasz #100 Dátum: 2008. szeptember 11. 07:52:39 am »


Én nem kaptam privát üzit.  undecided

Menj át a szomszéd szobába! Cheesy
Ő a pofájába szereti...  Evil
Naplózva
András

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 652



« Válasz #101 Dátum: 2008. szeptember 11. 08:14:46 am »


Én nem kaptam privát üzit.  undecided

Menj át a szomszéd szobába! Cheesy
Ő a pofájába szereti...  Evil

én sem kaptam üzenetet   shocked
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #102 Dátum: 2008. szeptember 11. 08:20:04 am »

A vicc az egészben pedig, hogy már régóta terveztem egy kavicsos autóparkoló és egyben mosó alkalmatosságot a kertben, felkövezve , besüllyesztve ,szegélykővel. Elsírtam bánatom egy strabagos barátomnak, hogy kurva drága a kavics köbmétere.. tegnap jött a telefon, hogy úton vagyunk.. mivel? 6 köbméter osztályozott Duna kaviccsal (nem a drazsé). Vicces, mert most az utcában van egy kavicshegy (nem fért be a tetó). Szerencsére Bubó ma itthon, mingyá ki is rugdosom.. Van egy napunk kiásni, szintezni, szegélykövezni, behordani talicskával 6 köbmétert. Nem fogunk unatkozni.
Pont a legjobbkor, de hát olyan áron volt, hogy....  Azn az ár fogalma elvész
« Utoljára szerkesztve: 2008. szeptember 11. 09:29:20 am írta Indy » Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #103 Dátum: 2008. szeptember 11. 08:22:35 am »


Én nem kaptam privát üzit.  undecided

Menj át a szomszéd szobába! Cheesy
Ő a pofájába szereti...  Evil

én sem kaptam üzenetet   shocked

Pedig sz.tem küldtem.. sorry      Ma már csak este vagyunk, tehát ha v.mi kell > telefon   ...kavicsozunk Tongue
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #104 Dátum: 2008. szeptember 11. 09:25:13 am »

A vicc az egészben pedig, hogy már régóta terveztem egy kavicsos autóparkoló és egyben mosó alkalmatosságot a kertben, felkövezve , besüllyesztve ,szegélykővel. Elsírtam bánatom egy strabagos barátomnak, hogy kurva drága a kavics köbmétere.. tegnap jött a telefon, hogy úton vagyunk.. mivel? 6 köbméter osztályozott Duna kaviccsal (nem a drazsé). Vicces, mert most az utcában van egy kavicshegy (nem fért be a tetó). Szerencsére Bubó ma itthon, mingyá ki is rugdosom.. Van egy napunk kiásni, szintezni, szegélykövezni, behordani talicskával 6 köbmétert. Nem fogunk unatkozni.
Pont a legjobbkor, de hát olyan áron volt, hogy....  Azn

Nyomjátok vazze! De ha van egy kis extra, kezdhetnétek az utca elején, mert tereprally bejutni hozzátok!
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #105 Dátum: 2008. szeptember 11. 09:26:37 am »

A vicc az egészben pedig, hogy már régóta terveztem egy kavicsos autóparkoló és egyben mosó alkalmatosságot a kertben, felkövezve , besüllyesztve ,szegélykővel. Elsírtam bánatom egy strabagos barátomnak, hogy kurva drága a kavics köbmétere.. tegnap jött a telefon, hogy úton vagyunk.. mivel? 6 köbméter osztályozott Duna kaviccsal (nem a drazsé). Vicces, mert most az utcában van egy kavicshegy (nem fért be a tetó). Szerencsére Bubó ma itthon, mingyá ki is rugdosom.. Van egy napunk kiásni, szintezni, szegélykövezni, behordani talicskával 6 köbmétert. Nem fogunk unatkozni.
Pont a legjobbkor, de hát olyan áron volt, hogy....  Azn

Nyomjátok vazze! De ha van egy kis extra, kezdhetnétek az utca elején, mert tereprally bejutni hozzátok!
Ez pest wazze... ha minden igaz most 600 utcát fognak leaszfaltozni, vagyis az értesítőt már megkaptuk, de hogy mikor Tongue
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #106 Dátum: 2008. szeptember 11. 09:52:59 am »

Gim, ha jössz, mennék majd egy kört a 32-vel, ha lehetséges Tongue  ..kölcsönkenyér ,természetesen ,majd visszajár!  Wink
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #107 Dátum: 2008. szeptember 11. 10:02:13 am »

Gim, ha jössz, mennék majd egy kört a 32-vel, ha lehetséges Tongue  ..kölcsönkenyér ,természetesen ,majd visszajár!  Wink

Okés - legalább diagnosztizálod hogy mi mindent kellene cserélni az első futóműben. (de csak Szombat reggel tudok mint említettem, viszont akkor jó korán - az asszony 7re megy dolgozni, onnan megyek hozzátok - majd hosszan csöngetek Cheesy )
Naplózva
Bubo E21

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1628



« Válasz #108 Dátum: 2008. szeptember 11. 18:19:27 pm »

sm_68

Sorry az eltűnésért, de természetesen beszart a rooterünk, ma jöttek ki a netboyok, netet csiholni  undecided
 Tehát:

A tali ,úgy kétnapos, hogy ki tudatmódosító szerek hatása alá került (az valószínűleg nem pattan kocsiba) az itt alszik, de aki nem..az is nyugodtan Smiley
Elhelyezés: franciaágyas, légkondis, szobaszervizes lakosztályokban.. na ez nem lesz, így az elvetemültebbek hozzanak sátrat + hálózsákot + amit érzel, hogy ne fagy halára. Esetleg feküdj be Lütyő sátrába Tongue ..de abból kifolyólag, hogy rólam szakadt ma a víz, reménykedem a jó időben.
Régebben már leírtam, de a hölgyeknek bent a lakásban tudunk biztosítani kulturált alvási lehetőséget + még egy két kényeskedő úriembernek is (én is sátrazom Tongue)
A menü a megszokott : Babgulyás chili alias Mike & Bubó  Evil  ...a toroköblítőket rátok bízom, de itt is lesz dögivel. Kertben felállított sátor , hűtő lesz ..éjszakai elrettentésképp ,meg lejáccom a személyes felhasználásra készített homevideom, mi Bogetalin készült.. (Főleg a sátor alatt ,szakadó esőben, hajnalban, nem kevés alkohol elfogyasztása után..jajj szegény Grafi milyen kiosztást kapott ott  Evil)
Még egyszer az időpont: e hét péntek (szept 12) 18:00 -tól! De aki gondolja jöhet nyugodtan előbb is..nem rugjuk ki . Mike már 3 órától készülődik a jó alapanyagok és arányok eltalálásán (1 üveg erőspista  Evil )  Sajnos professzionális weszkócsizmás krumlipucoló emberünk, most kimarad a jóból, de majd csak meglesz valakinek a képzettsége, e feladatkör betöltésére is Tongue
A kuvaszt karanténalá helyezzük, hogy ne egyen meg mindenkit + ,hogy maradjon is vacsink Smiley
Hirtelen ennyi jutott eszembe.. ha valakinek van kérdése ,csak nyíltan ..de lehetőleg a szexuális problémáitokat ne én válaszoljam meg Tongue
Akkor most jöjjön a privát körlevél a listán szereplő tagoknak, merre is kell majd venni az irányt felénk Smiley + aki még nincs rajta annak is  smiley

A számom tudjátok...



Én nem kaptam privát üzit.  undecided

Akkor lehet te nem is jöhetsz?! Sad

Cheesy
Gyanús volt, hogy kaptam egy hosszúhétvégés wellness beutalót. Smiley
Naplózva
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #109 Dátum: 2008. szeptember 11. 20:42:20 pm »

sm_68
ajj szegény Grafi milyen kiosztást kapott ott  Evil)
MYVIP! MYVIP! MYVIP.....  Evil Cheesy
Bizony emléxem rá. Jöhet most is.  Smiley
hozzál tejet.... zúgivó
Majd igyekszem nem meginni. Inkább hagyom megromlani ....... Evil
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #110 Dátum: 2008. szeptember 11. 21:46:35 pm »

sm_68
ajj szegény Grafi milyen kiosztást kapott ott  Evil)
MYVIP! MYVIP! MYVIP.....  Evil Cheesy
Bizony emléxem rá. Jöhet most is.  Smiley
hozzál tejet.... zúgivó
Majd igyekszem nem meginni. Inkább hagyom megromlani ....... Evil

Jóvan má'! Ez akkor is gyenge duma volt. Most mondjam, hogy én is azért ittam meg azt a kurva sok sört, nehogy megromoljon?
Naplózva

Főmordor.
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #111 Dátum: 2008. szeptember 11. 21:48:04 pm »

1. Indy + Durci
2. Mike
3. steffe+ steffené(lehet,de nem biztos,mert gőzöm sincs hogy dolgozik!!)sajna közbe jött egy 2 hónapos kitérő,bocsi!!
4. Graf Spee(anyagiaktól függ)
5. Szisandor + Aniko
6. Pet + Ágica ?
7. Lidérc
8. Bubo
9. Kox
10. bento (szinte biztos, de az lehet, hogy reggelre itthon kell lennem)
11.Mpower+Mpowerné (cápa meglepivel mennénk)
12. GIM (55%)
13.shark 50% Indy kérlek tegyél el nekem egy matricát és mellé a vaxot.
14.Lütyő
15. Collins és Johanna
16. rnie (most akkor jol és mikor??Smiley nekem péntek este OK)
17. Kanári(elméletileg)

Ennyi? Mert most áztatom a babot.
Naplózva

Főmordor.
scses

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 554



« Válasz #112 Dátum: 2008. szeptember 11. 21:59:56 pm »

1. Indy + Durci
2. Mike
3. steffe+ steffené(lehet,de nem biztos,mert gőzöm sincs hogy dolgozik!!)sajna közbe jött egy 2 hónapos kitérő,bocsi!!
4. Graf Spee(anyagiaktól függ)
5. Szisandor + Aniko
6. Pet + Ágica ?
7. Lidérc
8. Bubo
9. Kox
10. bento (szinte biztos, de az lehet, hogy reggelre itthon kell lennem)
11.Mpower+Mpowerné (cápa meglepivel mennénk)
12. GIM (55%)
13.shark 50% Indy kérlek tegyél el nekem egy matricát és mellé a vaxot.
14.Lütyő
15. Collins és Johanna
16. rnie (most akkor jol és mikor??Smiley nekem péntek este OK)
17. Kanári(elméletileg)
18.Scses /szombat 49%/

Ennyi? Mert most áztatom a babot.
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #113 Dátum: 2008. szeptember 12. 05:44:13 am »

még nyugodtan számolj rá 10 embert!

Apusch
Csirke
Imike28
Petie28 + Petiné
Imiteam
lehet, hogy dilis 02-es barátunk is
és még mások kik telefonon jelezték..... pár barátom
« Utoljára szerkesztve: 2008. szeptember 12. 06:30:29 am írta Indy » Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #114 Dátum: 2008. szeptember 12. 05:45:56 am »

Én még annyit fűznék hozzá, h. meleg ruha...

és ha ezt a kapubejárót megtaláltátok (most már kavicshegy nélkül), jó helyen jártok Smiley
A felénk vezető utak a főutaktól érdekesek, de járhatóak nem kell megijedni, annak ellenére ,hogy pesten jártok  Evil


* Kép293.jpg (468.27 KB, 800x600 - megtekintve 515 alkalommal.)
« Utoljára szerkesztve: 2008. szeptember 12. 05:56:14 am írta Indy » Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #115 Dátum: 2008. szeptember 12. 11:31:50 am »

Indykém erre én is benevezek,de Petiné még nem tudom mert már suli és tanulása lesz,majd meglátja.

Hozzak gitárt? Esetleg megtanulok...Roll Eyes)
Lehet, hogy jobb, mintha énekelnél  Grin
Már azt hittem, hogy nem akarsz jönni  undecided Lányodat hozod? Van két kutya és két macska Smiley Gyerekszeretők  smiley

Hozzam?Még szólhatok neki, biztos szeretne..Kérdés mennyire fox ráérni..Roll Eyes)
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #116 Dátum: 2008. szeptember 12. 11:34:29 am »

Indykém erre én is benevezek,de Petiné még nem tudom mert már suli és tanulása lesz,majd meglátja.

Hozzak gitárt? Esetleg megtanulok...Roll Eyes)

hozzál bazdmeg... ne csak a szád járjon...  kétbalkezes barom...

Mondanám bazmeg, mit és hova, de még a végén rábólintanál..Roll Eyes)
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #117 Dátum: 2008. szeptember 12. 11:38:10 am »

A vicc az egészben pedig, hogy már régóta terveztem egy kavicsos autóparkoló és egyben mosó alkalmatosságot a kertben, felkövezve , besüllyesztve ,szegélykővel. Elsírtam bánatom egy strabagos barátomnak, hogy kurva drága a kavics köbmétere.. tegnap jött a telefon, hogy úton vagyunk.. mivel? 6 köbméter osztályozott Duna kaviccsal (nem a drazsé). Vicces, mert most az utcában van egy kavicshegy (nem fért be a tetó). Szerencsére Bubó ma itthon, mingyá ki is rugdosom.. Van egy napunk kiásni, szintezni, szegélykövezni, behordani talicskával 6 köbmétert. Nem fogunk unatkozni.
Pont a legjobbkor, de hát olyan áron volt, hogy....  Azn az ár fogalma elvész

Áron, ne vitatkozzál már az áron..Roll Eyes)

Szóval lesz kocsimosó is ??Oké, akkor hozom az összes kocsit..Smiley)
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #118 Dátum: 2008. szeptember 12. 20:50:32 pm »

Indyéknél már áll a bál  68 67 621 553 sm3 139 burnrubber naés persze  icon_idea
Naplózva
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #119 Dátum: 2008. szeptember 12. 20:52:08 pm »

Most mi a helyzet irigykedsz? " icon_idea "
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!