CápaBMW fórum
2024. március 28. 17:34:26 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 [203] 204 205 206   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Újabb BMW modellek: E30, E32, E34, E36, E39 ..  (Megtekintve 3064736 alkalommal)
Sztavrosz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Válasz #6060 Dátum: 2019. április 15. 11:36:51 am »

Nekem az Opelekben még nem volt panaszom a pedálokra, pedig 48-as lábam van és sajnos kellően széles.
Naplózva
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #6061 Dátum: 2019. április 16. 16:31:37 pm »

Mr! Nem Passat szélesség. A SuperB a Phaeton fenéklemezére van építve.

Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #6062 Dátum: 2019. április 16. 20:08:59 pm »

Mr! Nem Passat szélesség. A SuperB a Phaeton fenéklemezére van építve.




Úgy tudom hosszított paszuly platform,esetleg A6,de nem phaeton,ahhoz kéne még fél tonna. Tongue
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #6063 Dátum: 2019. április 16. 20:10:57 pm »

Nekem az Opelekben még nem volt panaszom a pedálokra, pedig 48-as lábam van és sajnos kellően széles.



Opeleken még nekem sem,anyósnak volt Corsája,abban is elfértek a lábaim.
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
Sztavrosz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Válasz #6064 Dátum: 2019. április 17. 18:25:29 pm »

Ez azért vicces, mert amikor fater megvette anno a Nexiát, ami az E (csepp) kadett alapjaira épül, illetve konkrétan az, abban kapásból egyszerre sikerült 2 pedált lenyomni. Már nem emlékszem hogy melyiket sikerült a fékpedállal együtt  Cheesy Mondtam is hogy törpe koreaiakra tervezték. A terepjáróit most direkt nem említem, mert egy rendes terepjáró onnan ismerszik meg hogy gumicsizmában is tudod vezetni.
Naplózva
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #6065 Dátum: 2019. április 18. 07:40:01 am »

Nyugodj bele Phaeton fenéklemez ez tuti.
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #6066 Dátum: 2019. április 21. 01:25:21 am »

Újra elolvastam a régi 28i-m garázsát,a mélyenszántó,szakmai értekezéseket,közben lett egy 2003-as X5,a 4.4-el,cserélne a skodára,de nem tudja melyik motor,még az M62,vagy már az újabb,sajnos vagy 250 km-re van,meg a húsvét miatt csak keddtől lehet ráhaladni a kérdésre,és 2500€ regadót lehet vissza igényelni export esetén,ettől kevesebbért vettem a skodrit,szóval helyzet van... Roll Eyes


https://www.donedeal.ie/cars-for-sale/bmw-x5-m-sport-4-4-v8-nct-read-add/20424946

Szerintem már az újabb 4.4 lesz,az kevésbé iszákos,meg kevesebb probléma lehet vele a termosztát,meg az olaj leválasztó szelep vonatkozásában,ill,a dömpiben lejjebb van hangolva,nem forogja szét magát.
Valakinek tapasztalata az új V8-al,ill az ilyen X5-el,mit nézzek rajta?
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #6067 Dátum: 2019. május 01. 20:59:28 pm »

Újra elolvastam a régi 28i-m garázsát,a mélyenszántó,szakmai értekezéseket,közben lett egy 2003-as X5,a 4.4-el,cserélne a skodára,de nem tudja melyik motor,még az M62,vagy már az újabb,sajnos vagy 250 km-re van,meg a húsvét miatt csak keddtől lehet ráhaladni a kérdésre,és 2500€ regadót lehet vissza igényelni export esetén,ettől kevesebbért vettem a skodrit,szóval helyzet van... Roll Eyes


https://www.donedeal.ie/cars-for-sale/bmw-x5-m-sport-4-4-v8-nct-read-add/20424946

Szerintem már az újabb 4.4 lesz,az kevésbé iszákos,meg kevesebb probléma lehet vele a termosztát,meg az olaj leválasztó szelep vonatkozásában,ill,a dömpiben lejjebb van hangolva,nem forogja szét magát.
Valakinek tapasztalata az új V8-al,ill az ilyen X5-el,mit nézzek rajta?


Minden fasza,11-én vettem,ma jött meg a forgalmi,és még taxi van benne,pedig a műszaki vizsga bő 1 héttel azelőtt lett átcserélve privátra.de ugye a korszerű online nyilvántartás az aztán,az aztán,szóval futnom kell egy karikát a motor tax officében,utána lehet értékesíteni,cserélni.
Nem vagyok ideges,nem vagyok ideges.... angry 1561 1566 tickedoff BoomSmilie_anim 842
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5165



« Válasz #6068 Dátum: 2019. május 04. 19:23:08 pm »

Azért remélem elrúgtad neki.  Cheesy
Naplózva

1985 E28 530i
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #6069 Dátum: 2019. május 06. 11:12:09 am »

Azért remélem elrúgtad neki.  Cheesy


A skodának?  Cheesy
Mit rúgjam,2.0 tdi,nem megy szarul,de semmi extra,nem kell varázs garázs az ülésnek egy teligáz után. Grin Cheesy
Közben beszéltem a motor tax officéből egy sexy vörös,zöld szemű hangú csajjal  Roll Eyes ,el is postázta a megfelelő nyomtatványt,meg is jött,holnap postázom,és még a végén el is rendeződik a papírmunka,és mehet a piacra a cseh remek.
A múlt héten kipróbáltam egy olyan 320CDI-t mint az enyém,de már 2007-es volt,fészliftes,na igen,így kell menni egy dízelnek,és ennyit kell fogyasztania,annak elrúgtam,mert volt miért  Wink
ő az: https://www.donedeal.ie/cars-for-sale/mercedes-benz-e320/21572155
a szomszéd kisvárosban van oda szoktunk menni shoppingolni,éppen ott voltunk,és a nejem unszolására megnéztük,ha beszámította volna az enyémet,vagy cserélt volna a skodrira,már azzal járnék  Wink .Ahogy olvastam,fészliftkor 4500 dolgon változtattak rajta,ezt érezni is,a 320-asnak már komolyabb futóműve van,17-es kereke,7 gangos a váltója,nagyon kellemes holmi,rúg mint a ló,szépen dorombol a V6,a pályán annyit eszik,mint a 220-as,egyből feltűnt,hogy mennyivel jobban irányítható,kormányozható,nem billeg,jobb a fék,na meg persze a 224 paci,és a 530nm ami kiemeli az egészet a tömegből  Azn Roll Eyes.
A bangle 530d is jól megy,meg minden,de nekem nagyon csúf,és belül simán egy fél méret osztállyal szűkebb,nyomja a térdem a középkonzol,annyira hátra kell benne tolnom  a széket,hogy már az oszlop mellett ülök,folyton fészkelődtem benne,a belső kialakítása sem áll össze nekem,azok az ívek,mint az első gen fókuszban,nincs meg az összhang,az E39-ben egyből otthon voltam,meg a régebbiekben,ez meg olyan idegen,ez van. Tongue
Bár egy 45i-nek lehet könyebben elnézném ezeket.
Vagy egy 35dének.... Azn Evil 430
Mondjuk 2008-ast,vagy 2009-est kellene venni belőle,annak olcsóbb az adója,mondjuk ezt: https://www.donedeal.ie/cars-for-sale/mercedes-e320-cdi-car/21235911
ez is fekete tetőkárpitos,fehér órás,passzol ezzel a színnel.
A skodri meg annyira felizgat,hogy el is felejtem,hogy van,sanszosan egy métert sem fogok vele menni,kitakaríttatom,azt elengedem a kezét,addig meg használom a 220-ast Cheesy ,az olyan kis boci,szerethető kis jószág.
Egyébiránt kisütött a nap,kedvet kaptam némi polírozáshoz,láttam a Lidl művekben 25€-ért polírozó gépet,egész jól nézett ki,rendes két oldali fogantyúja van,megnézem mi van még a dobozban  hozzá.
Ki poliroz otthon a kért végében?Mi kell még a sikeres polírozáshoz,színhez passzoló paszta,meg polír korong?
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
Sztavrosz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Válasz #6070 Dátum: 2019. május 06. 16:26:14 pm »

Én az E21-et políroztam anno. Autonet polírpasztával (tejszínű univerzális) , kézzel. Hát nem kívánom senkinek, majd leszakadt a kezem mire körbeértem a körkörös mozdulatokkal. Vegyél gépet  Grin
Naplózva
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5165



« Válasz #6071 Dátum: 2019. május 06. 17:43:32 pm »

A skodának?  Cheesy

A 4.4-nek, butus.  Cheesy
Naplózva

1985 E28 530i
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #6072 Dátum: 2019. május 08. 08:04:30 am »

Én az E21-et políroztam anno. Autonet polírpasztával (tejszínű univerzális) , kézzel. Hát nem kívánom senkinek, majd leszakadt a kezem mire körbeértem a körkörös mozdulatokkal. Vegyél gépet  Grin


Tegnap voltam Lidlben,erre eladták az összes polírozó masinát,pedig volt még vagy 20db a ládában,p@csába!
Az én hibám,mert Magyar létemre eltanulom lassan a kelta főnöktől a skótságot,addig matekozok minden sz@ron,amíg elmatekozom. angry
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #6073 Dátum: 2019. május 12. 06:43:30 am »


Tegnap voltam Lidlben,erre eladták az összes polírozó masinát,pedig volt még vagy 20db a ládában,p@csába!
Az én hibám,mert Magyar létemre eltanulom lassan a kelta főnöktől a skótságot,addig matekozok minden sz@ron,amíg elmatekozom. angry



Tegnap hirtelen felindultságimban bementem egy szerszám boltba,a szomszéd kisvárosban,és vettem 1 akciós polírozó masinát,úgyhogy ma elvileg jó idő lesz, fényesíteni fogok,majd este képek a fényes benzről,skodáról. Cheesy
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #6074 Dátum: 2019. május 14. 19:26:35 pm »



Tegnap hirtelen felindultságimban bementem egy szerszám boltba,a szomszéd kisvárosban,és vettem 1 akciós polírozó masinát,úgyhogy ma elvileg jó idő lesz, fényesíteni fogok,majd este képek a fényes benzről,skodáról. Cheesy


A hétvégén elcsúsztam idővel,meg kicsit  streszes lettem a skodri papírmunkája miatt,de ma személyesen megjelentem reggel nyitásra az illetékes irodában,s 5 perc alatt elintéződött a dolog  angry  Azn ,elvileg holnap,holnapután már benne lesz a nyilvántartásban a változtatás,és már a biztosítóban is az látják a képernyőn,így köthetek rá biztit,a benznek kell pár nap szervíz,kicseréltetem az automata váltóban is az olajat,meg a difiben,addig skoda,majd amikor kész a benz,megy a piacra a cseh remek,további intézkedésig,amíg megjelenik valami nagy benzines bajor technika,azzal járok,így azt is kifényesítem a napokban.
Addig is lássátok szümtükkel a nagy teljesítményű,fényesítő kézi készüléket.


* Polír 003.jpg (596.92 KB, 1306x980 - megtekintve 760 alkalommal.)
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #6075 Dátum: 2019. június 03. 16:12:51 pm »


A hétvégén elcsúsztam idővel,meg kicsit  streszes lettem a skodri papírmunkája miatt,de ma személyesen megjelentem reggel nyitásra az illetékes irodában,s 5 perc alatt elintéződött a dolog  angry  Azn ,elvileg holnap,holnapután már benne lesz a nyilvántartásban a változtatás,és már a biztosítóban is az látják a képernyőn,így köthetek rá biztit,a benznek kell pár nap szervíz,kicseréltetem az automata váltóban is az olajat,meg a difiben,addig skoda,majd amikor kész a benz,megy a piacra a cseh remek,további intézkedésig,amíg megjelenik valami nagy benzines bajor technika,azzal járok,így azt is kifényesítem a napokban.
Addig is lássátok szümtükkel a nagy teljesítményű,fényesítő kézi készüléket.


Természetesen semmi sem megy a tervek szerint,a biztosítással is vártam egy hetet,végre járhatok vele,erre Bojcukék elkezdtek nyaralni járni,nem látszanak ki a melóból,egy hete használhatom,erre ma széthullott a generátor szíj feszítője,de hazahozott vagy 40 kilóméterről töltés nélkül,múlt héten már megvettem az olajakat,szűrőket hozzá,holnap úgyis megy Bojcukhoz,akkor egyúttal kap új szíjat,meg feszítőt is,egye fene. angry
Közben elkezdett kifújni az egyik turbó cső is,szépen fütyül  Tongue,az is kelleni fog,meg elkezdet rázni a bal eleje fékezéskor,mert az élet szép. Cheesy
A klíma nem működik. Cheesy
Amúgy nem kifejezetten sz@r,de nem is nagy kaland,széltében keskenyebb mint a benz,hosszában feleslegesen sok a lábtér hátul,ami jó az a hátsó ajtó,lehet nyitni ötajtósként is,meg szedánként is,mondjuk a csomagtérre nem lehet panasz,hely az van bőven.
A féket elég nehéz megszokni,olyan semmilyen,a hátulja tök satnya kanyarokban is elindul,vizes úton nagyon alattomos a futómű,pedig 2000km van a gumikban,összességében inkább a primera,ez kicsit túl van hypolva,a 170 LE ami még jó benne,de többet eszik mint a benz,a fax se érti ezt.
Inkább vegyetek BMW-t,meg benz-t,ezek a nyomi divat autók mindig csalódást okoznak. Tongue
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #6076 Dátum: 2019. június 13. 22:24:43 pm »


Természetesen semmi sem megy a tervek szerint,a biztosítással is vártam egy hetet,végre járhatok vele,erre Bojcukék elkezdtek nyaralni járni,nem látszanak ki a melóból,egy hete használhatom,erre ma széthullott a generátor szíj feszítője,de hazahozott vagy 40 kilóméterről töltés nélkül,múlt héten már megvettem az olajakat,szűrőket hozzá,holnap úgyis megy Bojcukhoz,akkor egyúttal kap új szíjat,meg feszítőt is,egye fene. angry
Közben elkezdett kifújni az egyik turbó cső is,szépen fütyül  Tongue,az is kelleni fog,meg elkezdet rázni a bal eleje fékezéskor,mert az élet szép. Cheesy
A klíma nem működik. Cheesy
Amúgy nem kifejezetten sz@r,de nem is nagy kaland,széltében keskenyebb mint a benz,hosszában feleslegesen sok a lábtér hátul,ami jó az a hátsó ajtó,lehet nyitni ötajtósként is,meg szedánként is,mondjuk a csomagtérre nem lehet panasz,hely az van bőven.
A féket elég nehéz megszokni,olyan semmilyen,a hátulja tök satnya kanyarokban is elindul,vizes úton nagyon alattomos a futómű,pedig 2000km van a gumikban,összességében inkább a primera,ez kicsit túl van hypolva,a 170 LE ami még jó benne,de többet eszik mint a benz,a fax se érti ezt.
Inkább vegyetek BMW-t,meg benz-t,ezek a nyomi divat autók mindig csalódást okoznak. Tongue


Háttőőő,az élet csupa meglepi,a skpordin megjavíttatásra került a szíj,meg a feszítő,közben kiderült,hogy a generátor szíjtárcsájában van valami kuplung,ami miatt olvadt el a szíj,felmelegítve a feszítőt,amiből ettől elfojt a zsír,és megfeküdt a csapágy.  Cheesy
Ki-ki hagyott a fűtőventillátor,hirtelen kellett bele egy ellenállás 130 pénzért  shocked ,de ettől nem lett jó,mert vagy a panel,vagy a kábelköteg szar,de van egy motorhibás ilyen cseh remek az udvaron,vagy 1 éve már,majd abból kicserélgetik a részegységeket,hogy kiderüljön mi a hiba.
Ja,ettől a kompi nem kapcsolja be a klímát,pedig van benne gáz.... Azn
A turbócső nem fúj ki,hanem az egr szart be,még jó,hogy van benne,különben sose szarna be ott polcon.
Az egyik ködlámpába lötyög a víz,kb félig van,ez nekem örök rejtély,hogy miért nem tud kifolyni,hogy a csába fojt bele? shocked
Pdc nem műkszik.
Most már nagyon ráz az eleje,lehet a felni hajlott el,vagy le esett a centírsúly,de valami a héten kezdek vele,mert így nagyon tré.
Viszont bánatomban elvittem a benzt kozmetikára,ki is lett kivül-belül kozmetikázva,az üléseket nem mosattam ki,mert nedves volt az idő,nem száradt volna ,ki.
Szóval megyek a benzért,mondja a mosó ember,hogy nem e eladó a szekér,mert régóta keres már ilyet,és nem sok ilyen állapotú van már.
Hmm...
Előjött a kuruc virtus,mondtam neki,egy olyan árat,hogy a mosoda tetőszerkezete recsegett.ropogott,aszondja várjak már 5 percet,mert már jön a kuzinja,ő is meg akarja nézni.
B+ Jóska,miért vagy ilyen balfasz,mondhattál volna többet is! Cheesy
No,megjött a kuzin,elmentek vele 5 percre a faluba,majd szó nélkül kifizette kb a 2.5x-ét,annak amennyiért én vettem,hazavittek  Grin ,kitöltöttük a forgalmit,és elpöfögtek a naplementébe vele. Embarrassed
Nade... Cheesy
No,most jön a lényeg,hogy képbe került egy 2005-ös 535d,annyira olcsó,hogy érdekelni kezdett  Azn,190 000mls van benne~310 000km,vagy 8 hónapja áll,a tulaj kapott céges kocsit,az asszonya fél tőle,le van támasztva,indul,jön,megy,megáll,mindene működik,a tulaj szerint.
Olyan kérdésem van,hogy ebben már van e dpf,meg a kis suttyó lapkák?Gondolom,ha nem füstól,nem torpan,meg szépen vált,akkor nagy baja nem lehet,nem rottyan el a motor sűrűbban mint a 30d,vagy brámelyik korabeli motor ebben a kasztniban.
Van valami tipushibája,mit nézzek,mit keressek,szombaton elmegyek megnézni,nincs rajta műszaki,de majd kialakul,ha nem akar le esni az útról,nem lesz gond,ja a csigákat lehet külön cserélni,vagy egy házban vannak,és csak egyben lehet javíttatni?
A váltót olajcseréhez le kell venni,vagy már van csavar a wandlerben?
Uccsó képek a benzről,fürdés után.


* Benz+ez+az 017.jpg (708.14 KB, 1306x980 - megtekintve 751 alkalommal.)

* Benz+ez+az 012.jpg (598.83 KB, 1306x980 - megtekintve 780 alkalommal.)

* Benz+ez+az 013.jpg (566.52 KB, 1306x980 - megtekintve 781 alkalommal.)

* Benz+ez+az 015.jpg (630.57 KB, 1306x980 - megtekintve 700 alkalommal.)

* Benz+ez+az 011.jpg (595.67 KB, 1306x980 - megtekintve 764 alkalommal.)
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5165



« Válasz #6077 Dátum: 2019. június 14. 21:01:54 pm »

35d csigák nagyon jól bírják, ennyi km meg se kottyan. Vezérműláncot érdemes megnézni, a szívósor viszont lapkás, ha még nem volt dédelgetve, akkor igényli a törődést.

Ami még: minden E60 elektromos nyavalya, plusz az M57 szokásosak. Olajszeparátor, befecskendezők, DPF. Móka és kacagás, innen 10 év használat távlatából...  Cheesy
Naplózva

1985 E28 530i
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #6078 Dátum: 2019. november 11. 18:35:08 pm »

Azt hittem mindenről (is) tudok!


https://www.autonavigator.hu/cikkek/a-luxusautok-kiralya-lett-volna-a-16-hengeres-7-es-bmw/?fbclid=IwAR0Ymn3m0KWLXPJJfgB_fvZGbETI0f1YEKco1z8teWTdCg-6eqnfpAZLlcE
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
Kátrány Joe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 549



« Válasz #6079 Dátum: 2019. november 11. 21:29:10 pm »

Olyan mintha ötvözték volna a BMW-t a Zaporozsec- cel.  Lehet, hogy az oroszok ott is a spájzban voltak?Evil Evil Evil
Naplózva
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5165



« Válasz #6080 Dátum: 2020. március 30. 16:31:06 pm »

Ha kicsi a 19-es kerék:  Evil

https://totalcar.hu/magazin/hirek/2020/03/30/ilyen_bmw_terepjarot_meg_biztosan_nem_lattal/
Naplózva

1985 E28 530i
tom

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1244



« Válasz #6081 Dátum: 2020. március 30. 17:03:48 pm »

Ez olyan mint a gyerekeim kínai quadja.
Súlyhoz képest kőkemény rugók, így nem kirugózza a buckákat hanem kidöcögi, crazy2 még lépésben is.
Amúgy meg miért nem faragtak valami másból, baltával. angry undecided

 
Naplózva

Tom
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5165



« Válasz #6082 Dátum: 2020. május 21. 16:23:30 pm »

Nem vagyok E30 rajongó, és ettől sem lettem az...

https://totalcar.hu/magazin/hirek/2020/05/21/48_millio_forintert_kelt_el_paul_walker_bmw_m3-asa/

Az a légzsákos kormány meg a vajkárpit a fekete műszerfallal és középkonzollal... Az E30 féle ajtóbehúzókról nem is beszélve...  Lips Sealed
Naplózva

1985 E28 530i
Sztavrosz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Válasz #6083 Dátum: 2020. május 22. 11:50:09 am »

Ilyen kormányom volt az E34-ben, de nem nyílt ki ki tudja miért...  Cheesy E30-ból volt az a spéci délafrikai verzió a 333i na az ami igazán ritka szerintem. 204db készült belőle.
Naplózva
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #6084 Dátum: 2020. május 23. 18:52:47 pm »

Nem vagyok E30 rajongó, és ettől sem lettem az...

https://totalcar.hu/magazin/hirek/2020/05/21/48_millio_forintert_kelt_el_paul_walker_bmw_m3-asa/

Az a légzsákos kormány meg a vajkárpit a fekete műszerfallal és középkonzollal... Az E30 féle ajtóbehúzókról nem is beszélve...  Lips Sealed



1 jó 25i inkább kék belőle,mint az M-es.
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5165



« Válasz #6085 Dátum: 2020. október 27. 21:16:10 pm »

Elváltak útjaink az E61-el... Először arra gondoltam, hogy megy a szelektívbe.  Cheesy

Végül csak megszerette valaki, az utód is a képen van  Smiley


* 4DD6C3C3-447D-412B-9656-88867F9966CA.jpeg (313.19 KB, 1024x768 - megtekintve 467 alkalommal.)

* 69152BE5-F120-48F3-A7CC-301619B1D1F9.jpeg (393.43 KB, 1024x768 - megtekintve 498 alkalommal.)
Naplózva

1985 E28 530i
krivikri

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 701



« Válasz #6086 Dátum: 2020. október 27. 21:49:49 pm »

Elváltak útjaink az E61-el... Először arra gondoltam, hogy megy a szelektívbe.  Cheesy

Végül csak megszerette valaki, az utód is a képen van  Smiley

Miért a punto?Huh  Grin
Naplózva
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5165



« Válasz #6087 Dátum: 2020. október 28. 21:07:10 pm »

Mert szép kék  Cheesy
Naplózva

1985 E28 530i
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7121


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #6088 Dátum: 2020. október 28. 22:04:31 pm »

plug-in hibrid remelem! grat hozza, sokszor nem fog beszarni, cserebe 300 ezernel is ugyaugy kattog benne minden kapcsolo, mint uj koraban crazy2
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5165



« Válasz #6089 Dátum: 2020. október 30. 18:48:10 pm »

Természetesen PHEV.  Wink Házi napcelláról etetve.  Cheesy
Naplózva

1985 E28 530i
Oldalak: 1 ... 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 [203] 204 205 206   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!