CápaBMW fórum
2024. április 25. 05:45:40 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 38   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: BMW modellek, makettek, RC, stb  (Megtekintve 647957 alkalommal)
VA E21
Vendég
« Válasz #270 Dátum: 2008. december 13. 01:34:38 am »

Zsírkirály a tankod Indy!!!!
A nyáron agyaltam rajta hogy a fiamnak(meg persze magamnak)beújjítok egy ilyen Tigrist.
Nagyon baba,lehet hogy alkalmasint benevezek 1-re.

Látom mást is mozgat a modell-makett őrület.
Jelen pillanatban én egy II.vh-s német lövegen dolgozom Flak 36/37 88mm anti-tank gun 1/35 méretarány Tamiya gyártmány.
Szépen lassan ahogy kell,most pont egy festékszoró pisztolyon agyalok,mert az ecsetezés sajna nem teszi elég élethűvé a makettet.

Ha kell szólj, mert akkor -10%.
www.feba78.googlepages.com    ..én innen veszem.       
Persze a csúcs egy Tamiya lenne (bár ez is jó áron van itt Balázsnál), csak hát nem túl pénztárca kímélő, de természetesen a minőség kárpótol. Nem is a minőség,, hanem inkább az elektronika..az irigylésre méltó.
A Heng Long (mint ami nekem is van) egy jó alap. Sok szopá@@al természetesen lehet belőle élethű modellt faragni, csak hát az elektronika  undecided ..no ezért lesz a köv. Tamiya.  Azn
Bármi kérdés van szólj!

88? Famo is meg van hozzá? (Vontató). Én még úgy vettem meg anno párban, dobozban.

Ha érdekel festékszóró pisztoly a miénk eladó. Gyári Tamiya pisztoly, kompresszorral + vettünk hozzá egy tápot, így nem kell folyton az akkuval szarakodni. Persze meg van az is - úgy mobil.
Pontosan ez : http://www.tamiyausa.com/product/item.php?product-id=74501 
..ha érdekel priviben megdumálhatjuk
Naplózva
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #271 Dátum: 2008. december 15. 20:21:45 pm »

Játszunk el a gondolattal Mi lett volna ha Hitler a prototipusait ha semmi nem jött volna közbe és nem őrül meg 1 pár évvel (II.vh.) háború vége előtt bevetheti,kijavítva a teszt alatti hibákat!!!
Hogy élnénk most,vagy hogy nem???
Na ez nem pite tankocska  Shocked


* ratte7.jpg (50.35 KB, 595x397 - megtekintve 1829 alkalommal.)
Naplózva

750ia
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #272 Dátum: 2008. december 15. 20:23:17 pm »

És még 1-szer ULTRABRUTÁLIS


* ratte100.jpg (43.96 KB, 960x406 - megtekintve 1057 alkalommal.)
Naplózva

750ia
VA E21
Vendég
« Válasz #273 Dátum: 2008. december 15. 20:26:32 pm »

Játszunk el a gondolattal Mi lett volna ha Hitler a prototipusait ha semmi nem jött volna közbe és nem őrül meg 1 pár évvel (II.vh.) háború vége előtt bevetheti,kijavítva a teszt alatti hibákat!!!
Hogy élnénk most,vagy hogy nem???
Na ez nem pite tankocska  Shocked
http://www.youtube.com/watch?v=yL0h19ci6dw ..így talán többet tudsz meg róla. Sosem valósult meg.

Gyere át offba! Ne itt szemeteljünk!
Naplózva
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #274 Dátum: 2008. december 15. 20:35:28 pm »

még szerencse,h nem Shocked ez iszonyat brutál crazy2
Naplózva
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #275 Dátum: 2008. december 15. 20:44:11 pm »

Bocsánat! Tudom elsősorban BMW modellek vessző makettek .....Ezek képek és egy általam kreált fikció(mi lett volna ha...).Ez itt gáz?HuhHuhHuhHuhHuh??
De lehet,hogy igazad van Indi  Wink
Naplózva

750ia
VA E21
Vendég
« Válasz #276 Dátum: 2008. december 15. 20:47:36 pm »

Bocsánat! Tudom elsősorban BMW modellek vessző makettek .....Ezek képek és egy általam kreált fikció(mi lett volna ha...).Ez itt gáz?HuhHuhHuhHuhHuh??
De lehet,hogy igazad van Indi  Wink
Nem, dehogy, csak nem akarom már az egészet kialakítani tankos rovatnak (inkább magamnak szólt Tongue)..
Ha duma van ,menjünk offba!
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #277 Dátum: 2008. december 15. 20:54:53 pm »

Bocsánat! Tudom elsősorban BMW modellek vessző makettek .....Ezek képek és egy általam kreált fikció(mi lett volna ha...).Ez itt gáz?HuhHuhHuhHuhHuh??
De lehet,hogy igazad van Indi  Wink
Nem, dehogy, csak nem akarom már az egészet kialakítani tankos rovatnak (inkább magamnak szólt Tongue)..
Ha duma van ,menjünk offba!


Éppen most akartam szólni, hogy eltakarodhatnál innen a büdös picsába a tankjaiddal együtt...
Naplózva
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #278 Dátum: 2008. december 15. 20:59:41 pm »

Bocsánat! Tudom elsősorban BMW modellek vessző makettek .....Ezek képek és egy általam kreált fikció(mi lett volna ha...).Ez itt gáz?HuhHuhHuhHuhHuh??
De lehet,hogy igazad van Indi  Wink
Nem, dehogy, csak nem akarom már az egészet kialakítani tankos rovatnak (inkább magamnak szólt Tongue)..
Ha duma van ,menjünk offba!


Éppen most akartam szólni, hogy eltakarodhatnál innen a büdös picsába a tankjaiddal együtt...

 Evil Evil Evil Evil
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #279 Dátum: 2008. december 15. 21:05:00 pm »

Bocsánat! Tudom elsősorban BMW modellek vessző makettek .....Ezek képek és egy általam kreált fikció(mi lett volna ha...).Ez itt gáz?HuhHuhHuhHuhHuh??
De lehet,hogy igazad van Indi  Wink
Nem, dehogy, csak nem akarom már az egészet kialakítani tankos rovatnak (inkább magamnak szólt Tongue)..
Ha duma van ,menjünk offba!


Éppen most akartam szólni, hogy eltakarodhatnál innen a büdös picsába a tankjaiddal együtt...
Örülök, hogy jobban vagy!  Evil
Naplózva
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #280 Dátum: 2008. december 15. 21:06:48 pm »

Nagyon szépen fogalmazok!Remélem ez nem nekem T. 02
Naplózva

750ia
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #281 Dátum: 2008. december 15. 21:24:23 pm »

Nagyon szépen fogalmazok!Remélem ez nem nekem T. 02

Nem nem, ez annak szólt aki már megértette és reagált is rá.
De nem értem hogy miből gondoltad hogy neked szólt? Én Indy válasza alá írtam, bár most látom hogy Te is benne vagy a linkelésben, mivel pont neked válaszolt... Általában annak megy a válasz, aki utoljára van a levelezésben... Szóval ennyire nem vagyok azért paraszt hogy ismeretlenül elküldjelek a picsába! Evil  Wink
Naplózva
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #282 Dátum: 2008. december 15. 21:26:26 pm »

Aha értem csak elszarakodtam az időt azért hittem nekem szól  sm3
Naplózva

750ia
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #283 Dátum: 2008. december 15. 21:44:37 pm »

Aha értem csak elszarakodtam az időt azért hittem nekem szól  sm3

Majd ha neked szól, azt úgy is fogod tudni azonnal, kezeskedem érte Evil sm3
Naplózva
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #284 Dátum: 2008. december 15. 22:16:48 pm »

És hidd el nem marad válasz nélkül  sm33 sm28 408
Naplózva

750ia
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #285 Dátum: 2008. december 16. 15:36:15 pm »

Játszunk el a gondolattal Mi lett volna ha Hitler a prototipusait ha semmi nem jött volna közbe és nem őrül meg 1 pár évvel (II.vh.) háború vége előtt bevetheti,kijavítva a teszt alatti hibákat!!!
Hogy élnénk most,vagy hogy nem???
Na ez nem pite tankocska  Shocked

Ezt a tankot a nagysága teszi ( tette volna) sebezhetővé.

Pár repcsivel szitává lehetett volna lőni akkora felület. Ha más nem akkor ráirányítanak valami kamikázét azt viszlát.

Manapság meg ha megcsinálnák egy jól képzett nemzetiségi gárda fél nap alatt szétszedné és vinné a vasba.

Különbenis te melyiknek örülsz jobban?

Ha 5 egér rágcsál a sufniban vagy 1 patkány? 1 patkányt leoffolsz könnyedén azt mész sörözni vagy jeget aszalni vagy mittomén.
De 5 egérrel megszenvedsz mire mindet elkapod...

Szerintem...
Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
VA E21
Vendég
« Válasz #286 Dátum: 2008. december 16. 15:51:22 pm »

Játszunk el a gondolattal Mi lett volna ha Hitler a prototipusait ha semmi nem jött volna közbe és nem őrül meg 1 pár évvel (II.vh.) háború vége előtt bevetheti,kijavítva a teszt alatti hibákat!!!
Hogy élnénk most,vagy hogy nem???
Na ez nem pite tankocska  Shocked

Ezt a tankot a nagysága teszi ( tette volna) sebezhetővé.

Pár repcsivel szitává lehetett volna lőni akkora felület. Ha más nem akkor ráirányítanak valami kamikázét azt viszlát.

Manapság meg ha megcsinálnák egy jól képzett nemzetiségi gárda fél nap alatt szétszedné és vinné a vasba.

Különbenis te melyiknek örülsz jobban?

Ha 5 egér rágcsál a sufniban vagy 1 patkány? 1 patkányt leoffolsz könnyedén azt mész sörözni vagy jeget aszalni vagy mittomén.
De 5 egérrel megszenvedsz mire mindet elkapod...

Szerintem...
Tény, hogy a führer imádta ezeket a gigászi építményeket, terveket. Tökéletes példa erre a Dora vasúti ágyú, mivel 50-60 km-ről lőtték Szevasztopolt (ha jól írtam). Írjátok be a youtube-ra vagy más keresőbe, ki nem ismeri. Dora railgun v. valami hasonló frappáns néven. Lesznek meglepő adatok Smiley
Ez a tank is megépült volna, úgy mint a Maus is vagy az E100, csak az anyagi források és az adott körülmények.
Azért egy 40 cm-es páncélzatot (mert ennyi lett volna), akkori technikával lehetetlenség lett volna megsemmisíteni. Nyilván nem tett volna jót egy kiadósabb bombázás neki + a legénységnek, de a test egyben maradt volna. A lökéshullámok nyírták volna ki a bent lévőket és a szerkezeteket. Sz.tem!
http://www.geographic.hu/nyomtathato.php?act=napi&id=12376&PHPSESSID=2d02db8c4ee6064cbe76c018c633be0e
« Utoljára szerkesztve: 2008. december 16. 16:02:29 pm írta Indy » Naplózva
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #287 Dátum: 2008. december 16. 16:06:52 pm »

Játszunk el a gondolattal Mi lett volna ha Hitler a prototipusait ha semmi nem jött volna közbe és nem őrül meg 1 pár évvel (II.vh.) háború vége előtt bevetheti,kijavítva a teszt alatti hibákat!!!
Hogy élnénk most,vagy hogy nem???
Na ez nem pite tankocska  Shocked

Ezt a tankot a nagysága teszi ( tette volna) sebezhetővé.

Pár repcsivel szitává lehetett volna lőni akkora felület. Ha más nem akkor ráirányítanak valami kamikázét azt viszlát.

Manapság meg ha megcsinálnák egy jól képzett nemzetiségi gárda fél nap alatt szétszedné és vinné a vasba.

Különbenis te melyiknek örülsz jobban?

Ha 5 egér rágcsál a sufniban vagy 1 patkány? 1 patkányt leoffolsz könnyedén azt mész sörözni vagy jeget aszalni vagy mittomén.
De 5 egérrel megszenvedsz mire mindet elkapod...

Szerintem...
Tény, hogy a führer imádta ezeket a gigászi építményeket, terveket. Tökéletes példa erre a Dora vasúti ágyú, mivel 50-60 km-ről lőtték Szevasztopolt (ha jól írtam). Írjátok be a youtube-ra vagy más keresőbe, ki nem ismeri. Dora railgun v. valami hasonló frappáns néven. Lesznek meglepő adatok Smiley
Ez a tank is megépült volna, úgy mint a Maus is vagy az E100, csak az anyagi források és az adott körülmények.
Azért egy 40 cm-es páncélzatot (mert ennyi lett volna), akkori technikával lehetetlenség lett volna megsemmisíteni. Nyilván nem tett volna jót egy kiadósabb bombázás neki + a legénységnek, de a test egyben maradt volna. A lökéshullámok nyírták volna ki a bent lévőket. Sz.tem!
http://www.geographic.hu/nyomtathato.php?act=napi&id=12376&PHPSESSID=2d02db8c4ee6064cbe76c018c633be0e
Esetleg ha vkit érdekel tényleg ez a Dora ágyú, akkor olyan néven is rákereshet a google-ban hogy Acél Guszti.
A tankról meg annyit, hogy sztem a  talán a nagyfiú vagy a hosszúfiú bombán kívül semmise tudta volna megsemmisíteni (ha az atombombát nem vesszük számításba). De az biztos, hogy ez nagyon veszélyes jármű lett volna ha el is készül.... na de milyen motorral. Sztem nincs az a belső égésű motor és áttétel ami mozgatni tudott volna egy ekkora tömeget. A Mamut tank is épp hogy csak 10-12 km/h-val tudott menni. Az is gigászi méretű volt de ehhez képest csak egy zabszem...
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #288 Dátum: 2008. december 16. 16:11:30 pm »

Játszunk el a gondolattal Mi lett volna ha Hitler a prototipusait ha semmi nem jött volna közbe és nem őrül meg 1 pár évvel (II.vh.) háború vége előtt bevetheti,kijavítva a teszt alatti hibákat!!!
Hogy élnénk most,vagy hogy nem???
Na ez nem pite tankocska  Shocked

Ezt a tankot a nagysága teszi ( tette volna) sebezhetővé.

Pár repcsivel szitává lehetett volna lőni akkora felület. Ha más nem akkor ráirányítanak valami kamikázét azt viszlát.

Manapság meg ha megcsinálnák egy jól képzett nemzetiségi gárda fél nap alatt szétszedné és vinné a vasba.

Különbenis te melyiknek örülsz jobban?

Ha 5 egér rágcsál a sufniban vagy 1 patkány? 1 patkányt leoffolsz könnyedén azt mész sörözni vagy jeget aszalni vagy mittomén.
De 5 egérrel megszenvedsz mire mindet elkapod...

Szerintem...
Tény, hogy a führer imádta ezeket a gigászi építményeket, terveket. Tökéletes példa erre a Dora vasúti ágyú, mivel 50-60 km-ről lőtték Szevasztopolt (ha jól írtam). Írjátok be a youtube-ra vagy más keresőbe, ki nem ismeri. Dora railgun v. valami hasonló frappáns néven. Lesznek meglepő adatok Smiley
Ez a tank is megépült volna, úgy mint a Maus is vagy az E100, csak az anyagi források és az adott körülmények.
Azért egy 40 cm-es páncélzatot (mert ennyi lett volna), akkori technikával lehetetlenség lett volna megsemmisíteni. Nyilván nem tett volna jót egy kiadósabb bombázás neki + a legénységnek, de a test egyben maradt volna. A lökéshullámok nyírták volna ki a bent lévőket. Sz.tem!
http://www.geographic.hu/nyomtathato.php?act=napi&id=12376&PHPSESSID=2d02db8c4ee6064cbe76c018c633be0e
Esetleg ha vkit érdekel tényleg ez a Dora ágyú, akkor olyan néven is rákereshet a google-ban hogy Acél Guszti.
A tankról meg annyit, hogy sztem a  talán a nagyfiú vagy a hosszúfiú bombán kívül semmise tudta volna megsemmisíteni (ha az atombombát nem vesszük számításba). De az biztos, hogy ez nagyon veszélyes jármű lett volna ha el is készül.... na de milyen motorral. Sztem nincs az a belső égésű motor és áttétel ami mozgatni tudott volna egy ekkora tömeget. A Mamut tank is épp hogy csak 10-12 km/h-val tudott menni. Az is gigászi méretű volt de ehhez képest csak egy zabszem...

http://www.youtube.com/watch?v=yL0h19ci6dw
Ha nem láttad a vidit ,akkor itt vannak az adatok 8db V20 + 2db  V24-es  Evil. De ,ha nagyon érdekelnek pontos adatok, felnyálazhatom neked az irodalmat Smiley Persze csak elmélet volt .
Na legyen egy a Doráról is  Tongue   800mm  shocked
http://www.youtube.com/watch?v=xF8JhXJ8Aio&feature=related
« Utoljára szerkesztve: 2008. december 16. 16:18:33 pm írta Indy » Naplózva
Dénes
--Óvóbácsi--
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6802


"BMWéhes"


WWW
« Válasz #289 Dátum: 2008. december 16. 16:15:53 pm »

Sztem nincs az a belső égésű motor és áttétel ami mozgatni tudott volna egy ekkora tömeget. A Mamut tank is épp hogy csak 10-12 km/h-val tudott menni. Az is gigászi méretű volt de ehhez képest csak egy zabszem...

Szerintem meg van, a tankerhajókat és az óceánjárókat is mozgatják diesel motorok, igaz hajócsavarral hajtják meg, de akkor is megy....Viszont az is igaz hogy nem kor-társak, van néhány évtized a szerkezetek között....
Naplózva

70/627-5355
VA E21
Vendég
« Válasz #290 Dátum: 2008. december 16. 16:20:51 pm »

Sztem nincs az a belső égésű motor és áttétel ami mozgatni tudott volna egy ekkora tömeget. A Mamut tank is épp hogy csak 10-12 km/h-val tudott menni. Az is gigászi méretű volt de ehhez képest csak egy zabszem...

Szerintem meg van, a tankerhajókat és az óceánjárókat is mozgatják diesel motorok, igaz hajócsavarral hajtják meg, de akkor is megy....Viszont az is igaz hogy nem kor-társak, van néhány évtized a szerkezetek között....
Nem jársz messze a valóságtól, mert hajómotorok mentek volna bele.
A maus (nem maumut ,Graf!  Evil) , meg kicsit kakukktojás, mert egy maybach benzin motor hajtott meg, egy ikergenerátort és az hajtotta az elektromotorokat > lánckerekeket.
Naplózva
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #291 Dátum: 2008. december 16. 16:34:46 pm »

Bocs Indy ezt nem lehetett kihagyni "Gyere át offba! Ne itt szemeteljünk!" idéztelek  Cheesy Tongue Wink  Azn
Naplózva

750ia
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #292 Dátum: 2008. december 16. 16:36:47 pm »

Oké a test egyben marad jajdejó akkor meg a futóművet kiaknázzák alóla azt kösziheló.

Egyhelyben állva nagyon nagy pusztítást tud végezni miközben az ellenség 30 km re ott vár.  Grin

Olyankor mivan jön az autómentő vagy a sárga angyal?  Cheesy

Ezt a tankot max úgy lehet harcképessé tenni ha másik 30 kicsi körülötte mozog hogy megvédje az ilyen kamikaze szaroktól.

Ha meg eléri a város szélét akkor meg mehet előre azt hajrá téglagyár.
Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
VA E21
Vendég
« Válasz #293 Dátum: 2008. december 16. 16:48:07 pm »

Bocs Indy ezt nem lehetett kihagyni "Gyere át offba! Ne itt szemeteljünk!" idéztelek  Cheesy Tongue Wink  Azn
Igen, már vártam.. Teljesen jogos  Evil
Majd átdobatjuk v.melyik modival, ha zavarja őket.
Igazság szerint az ilyen 02-ktől kívánnám megóvni a topicot, h. ne kapjanak labdát, de most már mind 1  Cheesy
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #294 Dátum: 2008. december 16. 16:53:39 pm »

Oké a test egyben marad jajdejó akkor meg a futóművet kiaknázzák alóla azt kösziheló.

Egyhelyben állva nagyon nagy pusztítást tud végezni miközben az ellenség 30 km re ott vár.  Grin

Olyankor mivan jön az autómentő vagy a sárga angyal?  Cheesy

Ezt a tankot max úgy lehet harcképessé tenni ha másik 30 kicsi körülötte mozog hogy megvédje az ilyen kamikaze szaroktól.

Ha meg eléri a város szélét akkor meg mehet előre azt hajrá téglagyár.

Jobbat mondok! Jön egy híd?  Grin 
Ez már a 160 tonnás Mausnál is problem volt. Egy átkelés ott úgy zajlott volna a tervezőknél, hogy 1 maus áll a parton járó motorral. A másik "ledugózott" társa pedig, addig át kell a folyómederben (ne kérdezd, mi van ha elakad). Közben egy elektromos tápkábellel össze vannak kötve. Így a parton álló szolgáltatja addig az áramot az átkeléshez. Mikor kijött a mederből > jön a másik ,ugyan ezzel a megoldással.
Természetesen több sebből vérzik a dolog, de így lett volna megoldva  Tongue 
Naplózva
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #295 Dátum: 2008. december 16. 17:00:25 pm »

Engem hidd el nem zavar poénnak szántam a téma jó tetszik én is modelleztem,azt bánom ,hogy megsemmisítették angry unokaöcséim pedig szép díszek lennének megbecsült helyen!!!   Wink
Naplózva

750ia
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #296 Dátum: 2008. december 16. 17:07:20 pm »

Oké a test egyben marad jajdejó akkor meg a futóművet kiaknázzák alóla azt kösziheló.

Egyhelyben állva nagyon nagy pusztítást tud végezni miközben az ellenség 30 km re ott vár.  Grin

Olyankor mivan jön az autómentő vagy a sárga angyal?  Cheesy

Ezt a tankot max úgy lehet harcképessé tenni ha másik 30 kicsi körülötte mozog hogy megvédje az ilyen kamikaze szaroktól.

Ha meg eléri a város szélét akkor meg mehet előre azt hajrá téglagyár.

Szerintem egy kisebb tankokkal összehangolt, nyílt terepen történő ütközetkor lett volna szerepük, nem kicsi.

Másrészről erődemonstráció, aminek a II VH-ban még volt megfélemlítő szerepe. Sőt, fejletlenebb országokban történő háborúkban még most is lenne.

Na ennyit offoltam a témában. Cheesy
Naplózva

Főmordor.
VA E21
Vendég
« Válasz #297 Dátum: 2008. december 16. 17:08:13 pm »

Találtam egy egész jó kis propagada filmet az ágyúról Smiley
http://www.youtube.com/watch?v=DDEj0-5Jbws&feature=related

Azért szar érzés lenne az a tudat, hogy Balatonról lőnék Pestet.
Naplózva
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #298 Dátum: 2008. december 16. 17:08:22 pm »

Bocsánat! Tudom elsősorban BMW modellek vessző makettek .....Ezek képek és egy általam kreált fikció(mi lett volna ha...).Ez itt gáz?HuhHuhHuhHuhHuh??
De lehet,hogy igazad van Indi  Wink
Nem, dehogy, csak nem akarom már az egészet kialakítani tankos rovatnak (inkább magamnak szólt Tongue)..
Ha duma van ,menjünk offba!


Éppen most akartam szólni, hogy eltakarodhatnál innen a büdös picsába a tankjaiddal együtt...

Már nagyon hiányoztál a visszafogott, szerény kis stílusodal.  Grin   36
Üdvözöllek.   79
Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
VA E21
Vendég
« Válasz #299 Dátum: 2008. december 16. 17:11:22 pm »

Bocsánat! Tudom elsősorban BMW modellek vessző makettek .....Ezek képek és egy általam kreált fikció(mi lett volna ha...).Ez itt gáz?HuhHuhHuhHuhHuh??
De lehet,hogy igazad van Indi  Wink
Nem, dehogy, csak nem akarom már az egészet kialakítani tankos rovatnak (inkább magamnak szólt Tongue)..
Ha duma van ,menjünk offba!


Éppen most akartam szólni, hogy eltakarodhatnál innen a büdös picsába a tankjaiddal együtt...

Már nagyon hiányoztál a visszafogott, szerény kis stílusodal.  Grin   36
Üdvözöllek.   79
Ne így beszélj vele ,így nem érti  Evil
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 38   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!