CápaBMW fórum
2024. április 26. 10:06:36 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 [164] 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Offtopic; minden, ami a CápaBMW-seket a Cápákon kívül érdekli  (Megtekintve 2444642 alkalommal)
Miki 24V

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4171


30/ 402 20 24


« Válasz #4890 Dátum: 2008. december 30. 22:49:05 pm »

Arra gondoltam,h. az ilyesmiket ki kellene tiltani a parkolókból, tegyék őket a biciklitárolóba. "Hánehogymá" Smiley

Cheesy Cheesy Cheesy
Naplózva

E12 520/6 -1978
E12 520/6 -1979
E12 520/6 -1980
E28 525e
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #4891 Dátum: 2008. december 30. 22:50:26 pm »

Eltuloztam az ideg hevében.Legyen pici két személyes jó legyen pici mororja jó,de mindezt mind külsőleg mind belsőleg meglehet gyönyörűre tervezni nem pedig egy Istenbarmával. Szégyen és itt kiszálltam.
Vérnyomás egekbe  1561
Naplózva

750ia
rnie
Vendég
« Válasz #4892 Dátum: 2008. december 30. 22:51:41 pm »

Váo na igen szuper kicsi gnóm autokkal fogunk járni.Kb hány éve fossák ezt a szart ahoz képest nem nagyon látni.Okkal, azért minden egészséges embert megáldott a jó Isten minimális szépérzékkel.
És nem céloztam egy picikét sem arra,hogy a Smart helyett mivel kellene járni.
De most elgondolkodva a válaszom ehelyett az ótvar helyett 5 személyes átlagot s családi autóval márka nélkül Wink
Neked fölösleges. Nekem is. De egy csomó nőnek tetszik, és nekik meg egy 5személyes autó fölösleges. Amúgy amíg mások ezt használják, neked több parkolóhely jut, és kevésbe szennyezik a városod levegőjét. Nagyobb nyugati városokban egymás hegyén-hátán állnak, ha mindenki hetessel járna, akkor el sem férnének:)) Mondjuk Szegedet nem sorolom a nagyobb nyugati városok közé:))))
Naplózva
rnie
Vendég
« Válasz #4893 Dátum: 2008. december 30. 22:55:03 pm »

Eltuloztam az ideg hevében.Legyen pici két személyes jó legyen pici mororja jó,de mindezt mind külsőleg mind belsőleg meglehet gyönyörűre tervezni nem pedig egy Istenbarmával. Szégyen és itt kiszálltam.
Vérnyomás egekbe  1561

Engem nem bosszantanak az ilyen gnómok, ahogy egy fabia sem, a Ssangyongokról nem is beszélve, ami igazi vizuális terror az utakon:)) Nemm engem büntet vele a sors, igaz, most két hétig egy ilyennel jártam, és öröm volt visszaülni az oldschool 5-ösbe...
Naplózva
wolfgangAM
Vendég
« Válasz #4894 Dátum: 2008. december 30. 22:58:07 pm »

Váo na igen szuper kicsi gnóm autokkal fogunk járni.Kb hány éve fossák ezt a szart ahoz képest nem nagyon látni.Okkal, azért minden egészséges embert megáldott a jó Isten minimális szépérzékkel.
És nem céloztam egy picikét sem arra,hogy a Smart helyett mivel kellene járni.
De most elgondolkodva a válaszom ehelyett az ótvar helyett 5 személyes átlagot s családi autóval márka nélkül Wink
Neked fölösleges. Nekem is. De egy csomó nőnek tetszik, és nekik meg egy 5személyes autó fölösleges. Amúgy amíg mások ezt használják, neked több parkolóhely jut, és kevésbe szennyezik a városod levegőjét. Nagyobb nyugati városokban egymás hegyén-hátán állnak, ha mindenki hetessel járna, akkor el sem férnének:)) Mondjuk Szegedet nem sorolom a nagyobb nyugati városok közé:))))

Nana....Szegedet nem megszólni! (nem sértődni,viccvolt!) Cheesy igenis szép és nagy! Pont elég nagy Cheesy
Ami meg a parkolást illeti..mivel lesz több helyem? Ugyanúgy elfoglal egy egész helyet (jó esetben; rossz esetben meg kettőt is, mert átlósan az igazi). Jobban örülnék,ha azért nem tudnánk parkolni a pláza előtt,mert tele van hetesekkel a parkoló (oké, kivettem a kezem a biliből...)
Naplózva
rnie
Vendég
« Válasz #4895 Dátum: 2008. december 30. 22:58:35 pm »


okéoké, az már egész baráti, de nem tudom, figyeltél-e, amikor említettem, hogy nyáron viszem az öreg dögöt a lakatoshoz. mivel nem akarom utána sokat rohasztani, megy záros határidőn belül fényezőhöz is. mivel most már rászántam magam, ez mindenek előtt, addig semmi más. aztán szerintem ez a jövő évi szabad keret nagy részét ki is meríti.
(egyébként adj már egy linket rá, melyiket nézted)
  Grin Grin Grin

Autotrader.co.uk.
kérni fog egy post code-t, pl. HA1 3XW megfelel neki, ez a volt munakhelyem:)
R850-as a tipus, 2500GBP körül vannak már értékelhetőek, ami azt jelenti, h ebayen olcsóbban is bele lehet futni. most 275 alatt van a font, az utiköltség mindennel együtt meg van 70.000 ftból, ha ugyesen tervezel, a regadó erre már 100,000 ft max, mivel avul, plusz forgalombahelyezés.
Naplózva
rnie
Vendég
« Válasz #4896 Dátum: 2008. december 30. 23:03:00 pm »

Autotrader.co.uk.
kérni fog egy post code-t, pl. HA1 3XW megfelel neki, ez a volt munakhelyem:)
R850-as a tipus, 2500GBP körül vannak már értékelhetőek, ami azt jelenti, h ebayen olcsóbban is bele lehet futni. most 275 alatt van a font, az utiköltség mindennel együtt meg van 70.000 ftból, ha ugyesen tervezel, a regadó erre már 100,000 ft max, mivel avul, plusz forgalombahelyezés.

háde az angol motorok nem jobbkormányosak? Grin Cheesy Evil smiley afro crazy2

legrosszabb esetben lámpacsere:)) most a font=euro, így nem drágák...
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 14:16:54 pm írta Promega » Naplózva
wolfgangAM
Vendég
« Válasz #4897 Dátum: 2008. december 30. 23:05:54 pm »

Felmerült bennem egy kérdés egy helyesírási problémával kapcs. És mivel tapasztaltam,hogy ez másoknak is gondot szokott okozni, gondoltam, közzé teszem! (Ha fölösleges, nyugodtan moderáljátok Smiley )

"A kiejtés szerinti írásmód --> A toldalékok írása-->A mássalhangzók a toldalékokban

39. Több toldalékunk mássalhangzóját magánhangzó után megkettőzzük, mássalhangzó után nem. Az ilyen váltakozást mutató toldalékok a következők:

a -t, -tt időjel: folyt, kente, varrtuk; csengetett, dobott, hatott, hallottuk, megrótták; stb.;
a -t, -tt igenévképző: bérelt (lakás), felforrt (víz), kitalált (történet); mosott (ruha); kitűzött (cél), elvégzett (munka); stb.;
a -t, -tt helyhatározórag: Vásárhelyt; Győrött, Pécsett, Vácott; Kaposvárt v. Kaposvárott; stb.;
a -t, -tt a névutók végén: iránt, közt, szerint; alatt, fölött, között, mögött stb.; kivéve: át és hosszat;
a -b, -bb középfokjel: idősb, kevésbé, helyesbít; idősebb, kevesebb, helyesebb, jobb, szebb, távolabb; stb.;
a -d, -dd személyrag a felszólító módbeli tárgyas ragozású, egyes szám 2. személyű rövidebb formában: írd, nézd; sződd, edd, idd; stb.; a hosszabb formában azonban mindig csak egy -d a személyrag: írjad, szőjed stb."

Ennyi....én teljesen azt hittem, hogy helyesen "nézdd"-nek kell írni.. de nem! Smiley
Naplózva
Dénes
--Óvóbácsi--
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6802


"BMWéhes"


WWW
« Válasz #4898 Dátum: 2008. december 30. 23:07:25 pm »

Arra gondoltam,h. az ilyesmiket ki kellene tiltani a parkolókból, tegyék őket a biciklitárolóba. "Hánehogymá" Smiley

 Cheesy  Grin  Evil
Naplózva

70/627-5355
rnie
Vendég
« Válasz #4899 Dátum: 2008. december 30. 23:12:47 pm »

legrosszabb esetben lámpacsere:)) most a font=euro, így nem drágák...
ja igen, eszembe jutott most erről a baromságról, hogy a smartod ugyan balos, de mégiscsak angol, szóval a lámpa merre vetít?
A lámpa angol, de elvileg csak a búráát kell cserélni, bár ebayen a komplett lámpa sem drága. Még nem foglalkoztam vele, ha nem megy el így, akkor csak január közepén kezdem el forgalomba helyezni, addig van biztosításom az angol rendszámon...
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 14:16:29 pm írta Promega » Naplózva
V8 Szisandor
e21 v8 4.0

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



« Válasz #4900 Dátum: 2008. december 30. 23:31:10 pm »


okéoké, az már egész baráti, de nem tudom, figyeltél-e, amikor említettem, hogy nyáron viszem az öreg dögöt a lakatoshoz. mivel nem akarom utána sokat rohasztani, megy záros határidőn belül fényezőhöz is. mivel most már rászántam magam, ez mindenek előtt, addig semmi más. aztán szerintem ez a jövő évi szabad keret nagy részét ki is meríti.
(egyébként adj már egy linket rá, melyiket nézted)
  Grin Grin Grin

Autotrader.co.uk.
kérni fog egy post code-t, pl. HA1 3XW megfelel neki, ez a volt munakhelyem:)
R850-as a tipus, 2500GBP körül vannak már értékelhetőek, ami azt jelenti, h ebayen olcsóbban is bele lehet futni. most 275 alatt van a font, az utiköltség mindennel együtt meg van 70.000 ftból, ha ugyesen tervezel, a regadó erre már 100,000 ft max, mivel avul, plusz forgalombahelyezés.
sorry ,lehagytal 1 nullat. Wink
Naplózva

azert irok ekezetek nelkul mert csak ilyen a billentyuzetem van...

20-260-22-26
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #4901 Dátum: 2008. december 30. 23:42:33 pm »

nem mercizni fogok, nem kell megijedni  Evil

bíztató, hogy a autóhoz valamelyest értő emberek így gondolnak a környezetükre, mint ti, még jó, hogy az átlag ennél is sokkal szarabb.
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #4902 Dátum: 2008. december 30. 23:49:26 pm »

Szerintem még soha nem olvastad,hogy azt mondtam valamelyest értek az autóhoz.Láttam ezt azt elmokolok barkácsolok a magam szintjén ennyi.
Az meg különösen jól esett: "még jó, hogy az átlag ennél is sokkal szarabb."
Azért ez elég szar nem, vagy csak kicsit vagyunk vagyok szar ha jól értelmezlek undecided
Naplózva

750ia
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #4903 Dátum: 2008. december 30. 23:54:40 pm »

off

Toi ezen nem megsértődni kell, hanem elgondolkozni rajta. Nem tudom, te mennyit jársz a kocsiddal, milyen távokon, stb.
De aki pl. egész nap a városban araszol -rakat ilyen embert ismerek-, az ne járjon már nagyköbcentivel (sabc ne gyere szívózni, konkrétan rád sem gondolok most), amik zabálják az üzemanyagot.
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
rnie
Vendég
« Válasz #4904 Dátum: 2008. december 31. 00:02:12 am »

off

Toi ezen nem megsértődni kell, hanem elgondolkozni rajta. Nem tudom, te mennyit jársz a kocsiddal, milyen távokon, stb.
De aki pl. egész nap a városban araszol -rakat ilyen embert ismerek-, az ne járjon már nagyköbcentivel (sabc ne gyere szívózni, konkrétan rád sem gondolok most), amik zabálják az üzemanyagot.

legalább benzines, és talán katalizátoros. Egy dízel sokkal rosszabb, különösen az okosított chiptuningosak, de biztos vagyok benne, ha  karbis 1.8-asom több szennyezőanyagot ereget, mint egy 540i, katalizátorral....
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #4905 Dátum: 2008. december 31. 00:03:42 am »

nem akartam részletezni, a környezetszennyező autók fogalmával mindenki tisztában van, legfeljebb a pofája nagyobb, mint az esze.
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #4906 Dátum: 2008. december 31. 00:03:49 am »

Semmi sértődés nem az a fajta vagyok.Olvass vissza kb ezt írtam nem rég legyen pici 2 személyes de baszák meg legyen már autó kinézete.
Ha ezt a Bmw követi el ugyanígy kiakadok ez egy ......na mindegy.
A szarozás nem volt szép de ez van.Ja mit üzensz a köcsög Amerikaiaknak tudod nagy motor nagy fogyasztás
A városban viszonylag sokat kell mozognom ez van ha lehetne kikapcsolnék min 2 hengert,de had dübörögjön a V8.Elvégre Bmw angel angel angel
Naplózva

750ia
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #4907 Dátum: 2008. december 31. 00:07:29 am »

Semmi sértődés nem az a fajta vagyok.Olvass vissza kb ezt írtam nem rég legyen pici 2 személyes de baszák meg legyen már autó kinézete.
Ha ezt a Bmw követi el ugyanígy kiakadok ez egy ......na mindegy.
A szarozás nem volt szép de ez van.Ja mit üzensz a köcsög Amerikaiaknak tudod nagy motor nagy fogyasztás
A városban viszonylag sokat kell mozognom ez van ha lehetne kikapcsolnék min 2 hengert,de had dübörögjön a V8.Elvégre Bmw angel angel angel
Egyre durvábban fogalmazol
nem akartam részletezni, a környezetszennyező autók fogalmával mindenki tisztában van, legfeljebb a pofája nagyobb, mint az esze.
Ez lásd be gázos
Naplózva

750ia
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #4908 Dátum: 2008. december 31. 00:08:37 am »

nyilván, de ők köcsögök, ezt tudjuk, leszarnak mindenkit.

a nagy fogyival nincs baj. tehát ha van egy 540i-d, amit ott használsz, ahova való -mert hogy nem városba-, akkor azzal nem fogyasztasz relatív sokat. mert mondjuk az 1.4 astra 170-180nál (óra szerint, különben nem tudom) baromira megette a 14-16-ot. és picit veszélyes is volt Smiley.
ehhez képest egy 530i/540i biztos vagyok benne, hogy 170-nél kevesebbet eszik.
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #4909 Dátum: 2008. december 31. 00:09:59 am »

Nemhiszem,hogy ez az én tisztem lenne vannak autótervezéssel foglalkozó emberek.De ebből vita lesz kiszálltam jóéccakát alszik
legyen pici 2 személyes de baszák meg legyen már autó kinézete.

egyetlen pici autót mutass, aminek autó formája van, csak egyet.
ezzel a méretosztállyal együtt jár a formátlanság, már csak a helykihasználás miatt is.
Naplózva

750ia
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #4910 Dátum: 2008. december 31. 00:10:51 am »

off

Toi ezen nem megsértődni kell, hanem elgondolkozni rajta. Nem tudom, te mennyit jársz a kocsiddal, milyen távokon, stb.
De aki pl. egész nap a városban araszol -rakat ilyen embert ismerek-, az ne járjon már nagyköbcentivel (sabc ne gyere szívózni, konkrétan rád sem gondolok most), amik zabálják az üzemanyagot.

Igen,ebben van igazság,de felhivnám a figyelmet arra,hogy igen kis részét adják a magáncélra üzemeltetett személygépjárművek a környezetszennyező gázokat!!!A fő okozói a fosszilis energiával működő erőművek,az utóbbi 1-2 évtizedben megtöbbszöröződött légiforgalom,az iszonyatos közúti árufuvarozás,ami ugye az üzemanyagból adódó minél nagyobb profit érdekében borzalmas szarul van megyszervezve,nem utolsósorben az ilyen-olyan mondvacsinált okokból folyamatosan fentartott háborúk.Gondolok itt a rettentő fogyasztású hadi gépezetekre,amik 100-ával,1000-ével mennek,úsznek,repülnek.
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #4911 Dátum: 2008. december 31. 00:17:00 am »

persze mr. ez így van!
egyáltalán nem akarok vitát, meg elmélkedni sem a környezetvédelmen (úgyis jön mindjárt valami autószerelő, aki ehhez is rettenetesen ért),
de ha lokális célokat nézünk rövid-, valamint középtávon, akkor nem arról van szó, hogy pár bakonyi erőművet fel kell számolni, és építeni egy atomerőművet, hanem hogy mondjuk nem a 30d-t veszem meg, ha javarészt városba járok vele (nem mintha azonkívül nem lenne fölösleges), hanem elgondolkozok egy 18d-n, vagy egy 18i-n.
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #4912 Dátum: 2008. december 31. 00:17:46 am »

Ja,mindezt úgy,hogy 30-40éve van működő,gőzt kipufogó,ottómotoros,vizautó. angry
Éretelemszerűen a vizbontásos,hirogénégetős technológia mindenhonnan kiválthatná a fosszilis energiát. Cry
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
pic
Vendég
« Válasz #4913 Dátum: 2008. december 31. 00:23:27 am »

legyen pici 2 személyes de baszák meg legyen már autó kinézete.

egyetlen pici autót mutass, aminek autó formája van, csak egyet.
ezzel a méretosztállyal együtt jár a formátlanság, már csak a helykihasználás miatt is.
pici és autó formájú, nem tom mennyit ehet


* 20081129pedalosmo5.jpg (80 KB, 580x380 - megtekintve 456 alkalommal.)
Naplózva
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #4914 Dátum: 2008. december 31. 00:24:46 am »

persze mr. ez így van!
egyáltalán nem akarok vitát, meg elmélkedni sem a környezetvédelmen (úgyis jön mindjárt valami autószerelő, aki ehhez is rettenetesen ért),
de ha lokális célokat nézünk rövid-, valamint középtávon, akkor nem arról van szó, hogy pár bakonyi erőművet fel kell számolni, és építeni egy atomerőművet, hanem hogy mondjuk nem a 30d-t veszem meg, ha javarészt városba járok vele (nem mintha azonkívül nem lenne fölösleges), hanem elgondolkozok egy 18d-n, vagy egy 18i-n.

Valóban,csak egyre nehezebb megszerezni a fogyasztási javakat,csomó mindenről le kell mondani,a legtöbb férfiember úgy van vele:legalább egy rendes autóm legyen!És (nem véletletlenül) mindenhol arra biztatják a fogyasztót,hogy a nagyobbat,a többet vegye/használja,mert nem,vagy csak alig drágább.
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
Dénes
--Óvóbácsi--
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6802


"BMWéhes"


WWW
« Válasz #4915 Dátum: 2008. december 31. 00:26:59 am »

egyetlen pici autót mutass, aminek autó formája van, csak egyet.
ezzel a méretosztállyal együtt jár a formátlanság, már csak a helykihasználás miatt is.
pici és autó formájú, nem tom mennyit ehet

Istenem, mennyire szerettem  Kiss  smiley Nekem is volt egy, de keresztapám úgy gondolta, hogy csinál belőle fűnyírót  undecided  angry Nem bocsátom meg neki soha !
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 14:15:57 pm írta Promega » Naplózva

70/627-5355
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #4916 Dátum: 2008. december 31. 00:27:34 am »

egyetlen pici autót mutass, aminek autó formája van, csak egyet.
ezzel a méretosztállyal együtt jár a formátlanság, már csak a helykihasználás miatt is.
pici és autó formájú, nem tom mennyit ehet

Istenem,mit álmodoztam egy ilyenről anno. Cry
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 14:15:21 pm írta Promega » Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #4917 Dátum: 2008. december 31. 00:31:00 am »

Ja,mindezt úgy,hogy 30-40éve van működő,gőzt kipufogó,ottómotoros,vizautó. angry
Éretelemszerűen a vizbontásos,hirogénégetős technológia mindenhonnan kiválthatná a fosszilis energiát. Cry
na erre adjál nekem egy komoly linket.
a víz bontása energiabevitelt feltételez. ha a hidrogént oxigén jelenlétében elégetjük, megint csak víz keletkezik, kiindulási-végtermék ugyanaz, mennyisége az anyagmegmaradás alapján ugyanaz, közben bevittünk energiát, akkor hol van az energiamegmaradás alapján az a rettentő mennyiségű energia, amivel motort hajtunk?

Pont te.... undecided
Nincs gúglid?
free energy,watercar,vizautó,hideg fúzió,szupravezetés....
« Utoljára szerkesztve: 2008. december 31. 00:43:42 am írta mr.v12 » Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #4918 Dátum: 2008. december 31. 00:40:32 am »

Csak jelzem,hogy a hidrogénégetés is kőkorszaki technológia,pl. a hidegfúzió mellet,de ha utánajársz és utána olvasol mondjuk Mikola Tesla nevű "ember"-nek akkor ott még egyszerűbb/nagyszerűbb dolgokat találsz.100pár évvel ezelőttről......
Hidrogén sem kell,fuzió sem,vezeték sem,erőmű sem Cry
« Utoljára szerkesztve: 2008. december 31. 00:42:58 am írta collins » Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #4919 Dátum: 2008. december 31. 00:45:10 am »

Jó éjt 79 mindenkinek.
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
Oldalak: 1 ... 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 [164] 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!