CápaBMW fórum
2024. március 29. 16:14:15 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 [166] 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Offtopic; minden, ami a CápaBMW-seket a Cápákon kívül érdekli  (Megtekintve 2422326 alkalommal)
VA E21
Vendég
« Válasz #4950 Dátum: 2008. december 31. 14:08:06 pm »

Én meg egy jót motoroztam.

Két tanulság azért volt: a fűtött ruhában nem gáz a hideg
Ellenben benzinkutas álldogálás után az 1 bar nyomásra leengedett hideg gumi nem jól kontrollálható, ha az ember driftelni próbál motorral.Smiley) Így sikerült túravezetőként 15 motoros előtt elesni:)) anyagi kár nem jelentős, ellenben a lábfejem megütöttem. Még jó, h holnap csak egy bringaversenyre megyek, remélem nem dagad be a lábfejem:))
Jó reklám  Grin    De legalább felvállalod!  408
Naplózva
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #4951 Dátum: 2008. december 31. 14:24:39 pm »

Azt nem tudom mi szükség van egy budapesti forgalomban egy hetesre,de nem is érdekel. Szegediek vagyunk  Evil

Igen is szükség van rá! Smiley

Egyébként mondok én valamit (lehet kövezni):
ha normálisan működne egy olyan rendszer, hogy városhatárig bemész az olyan autóddal amilyet szeretsz és lerakhatod egy zárt, védett (neadjisten fűtött) parkolóházba ahol pedig adnak létszámfüggően egy megfelelő méretű (hibrid/elektromos/takarékos) autót amivel bemehetsz elintézni a dolgod (munka/vásárlás/ügyintézés stb.) és mindezt olyan rendszerben hogy:
ad1. megfelelően kiépített infrastruktúra (rengeteg be/kijáró és hely a dugók ellen)
ad2. ennek napi/heti/havi ára nem a fél fizetése lenne az embernek
ad3. az által hogy az autód ott hagyod um. "biztosítást" adsz a cégnek ergo nem kellene külön fizetni a kapott kisautóért, mert nem lógsz meg, mivel az autód náluk van.
ad4. a szükségszerű áruszállításon kívül mindenki köteles lenne ezt választani (senki nem mehet be saját batárral, még a buzifejű képviselők sem - kivétel kormányvédelem) vagy tömegközlekedést (ami szintén lehetne csak elektromos /villamos, troli/ vagy busz /ebből is van már hidrogén hajtású../ )

Én ezzel kiegyeznék, már csak azért is mert sajnálom a pesti utakon a 7est szétütni + forgalmi dugó/kocc sem az enyémet érné a városban....bla..bla
(még hosszasan ki lehetne fejteni de a lényeget leírtam)

nooooormális?
csak azért, mert neked autód van, tartsanak fenn neked bagóért ilyen infrastruktúrát, plusz adjanak autót?
egy parkolóház megépítése, fenntartása szerinted mibe fáj?
rakják tele hibridekkel?
az mibe fáj?
meg csak azt úgy adják oda, ugye? azt szervizeltetni nem kell, kötelezője nincs, teljesítményadója nincs, a működtető céget nem veszik le mindenféle adóra, személyzetet ez a megoldás nem igényel, meg még olcsó is legyen.
 1084 hádemostkomolyan.

Dijjmentes is lehetne,ha azt a pár 100,vagy 1000milliárdocskát "ránk költötték volna,s nem oda-ahova. angry
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 14:10:42 pm írta Promega » Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #4952 Dátum: 2008. december 31. 14:50:37 pm »

Hozod a formádat... Grin
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
wolfgangAM
Vendég
« Válasz #4953 Dátum: 2008. december 31. 14:55:31 pm »

 Huszonnégyvoltos Miklósommal karöltve kívánok mindenkinek, sikeres, boldog, nevetéssel és cápákkal teli új évet! Nameg mindenkinek minden jót....

(Ps: recept nálam.. Cheesy)


* süti2.jpg (102.4 KB, 800x600 - megtekintve 715 alkalommal.)
Naplózva
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #4954 Dátum: 2008. december 31. 15:06:55 pm »


         Jó bort a kupába, sok pénzt az erszénybe,
   kívánok minden jót az Új esztendőre !      67   
                                 553                   
                 
 Egészség és jókedv legyen, a többit majd csak megoldjuk.
    Boldog Újévet kívánok !
   

                                                   


* BUEK01.jpg (85.56 KB, 800x600 - megtekintve 682 alkalommal.)
Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
TotoE12
Vendég
« Válasz #4955 Dátum: 2008. december 31. 16:30:56 pm »

Bukócső és pályagumi, angyalkákon tangabugyi.
Fék, bal három, szemben árok!
Boldog Új Évet kívánok! sm_69 angel Evil
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #4956 Dátum: 2008. december 31. 17:10:59 pm »

nyilván, de ők köcsögök, ezt tudjuk, leszarnak mindenkit.

a nagy fogyival nincs baj. tehát ha van egy 540i-d, amit ott használsz, ahova való -mert hogy nem városba-, akkor azzal nem fogyasztasz relatív sokat. mert mondjuk az 1.4 astra 170-180nál (óra szerint, különben nem tudom) baromira megette a 14-16-ot. és picit veszélyes is volt Smiley.
ehhez képest egy 530i/540i biztos vagyok benne, hogy 170-nél kevesebbet eszik.

Oké, csak tudod ha van egy óriásiköccentis autóm, amiért 1. nem kevés pénzt fizettem. 2. nem kevés átírási díjat fizettem 3. fizetem az óriásiköccenti miatti óriás biztosítást 4. fizetem az óriásköccentihez tartozó óriási teljesítmény miatti óriási súlyadót 5. eleve fizetek adókat, amiből ezt a várost fenntartják. 6. Tankoláskor fizetem ugyebár a benzinárban elrejtett útfenntartási alapot, környezetvédemi hozzájárulást és társait.
Na most ezek után nekem senki emberfia ne akarja megtiltani, hogy ott és akkor használjam az óriásmotoros autómat, ahol és amikor csak akarom. Ha a dugóban állva óránként 20 litert elfüstölve, akkor ott.
Csináljanak világszínvolnalú, gyors, pontos, kényelmes és steril tisztaságú, kulturált tömegközlekedést, majd próbáljanak meggyőzni. Nem kényszeríteni, meggyőzni!
Ha sikerül, és leteszem az autót, akkor hallelujah. De ha nem, akkor vegyék tudomásul. Mert jogom van hozzá.
Ennyi.

Jogod van hozzá, sztem mégis bevezetik a dugóadót ezek a k*csögök...
Mellesleg én lesz*rom ki mit szól hozzá, de azért nem veszek fűnyírómotoros kocsit, mert többnyire a városban közlekedem vele..Ha vidékre megyek, üljek be a vényócba, hog yoptimális legyen a környezetszennezésem???Sztem ezt nem gondolja komolyan senki..De ha igen, akkor lehet lehurrogni.
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #4957 Dátum: 2008. december 31. 17:15:09 pm »

Lehet, h ez a szégyen, de ne legyél meglepődve, ha 3-4 éven belül legalább 5 másik tök hasonló autót kezdenek gyártani. Mert őszintén: mi szükség van a BP-i forgalomban egy hetesre? Ráadásul legtöbbünknek a Smart is drága újonnan, nemhogy egy BMW....
Amúgy nem egy luxus autó, de a koncepció maga szerintem igenis előremutató volt, pl. a kisköbcentis turbómotor a fogyasztás miatt ma már a BMW/Audi modelleknél is elfogadott..

Azt nem tudom mi szükség van egy budapesti forgalomban egy hetesre,de nem is érdekel. Szegediek vagyunk  Evil

10 pont!
Nejem viszont igenis pesten fog vele araszolni..Igaz gázzal...Na, két rossz pont.Egy a zöldektől, egy meg a gazdagkocsisoktól:Smiley)

Na m,egyek, kiveszem a csajt a szoliból...
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 14:10:04 pm írta Promega » Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #4958 Dátum: 2008. december 31. 19:24:28 pm »

Csúnyát mondok na haggyatok már, ez meg mi a ge....i bocs hányás hitvány egy darab az autógyártás szégyene.Naivan azt hittem a Twingónál és a Multiplánál vége ennek de nem.
Ez a köcsög csirkeláb cég nem tud kínjában mit kitalálni  BoomSmilie_anim BoomSmilie_anim BoomSmilie_anim

Lehet, h ez a szégyen, de ne legyél meglepődve, ha 3-4 éven belül legalább 5 másik tök hasonló autót kezdenek gyártani. Mert őszintén: mi szükség van a BP-i forgalomban egy hetesre? Ráadásul legtöbbünknek a Smart is drága újonnan, nemhogy egy BMW....
Amúgy nem egy luxus autó, de a koncepció maga szerintem igenis előremutató volt, pl. a kisköbcentis turbómotor a fogyasztás miatt ma már a BMW/Audi modelleknél is elfogadott..

Mert jóóóóóóóóóó.   2014   2014 afro_ afro_ afro_ coolsmiley
A SMART-ról csak annyit:
A SMART-ot nem is MERCEDES márkakereskedésekben árulják "odahaza" Németországban !   eusa_naughty
Külön SMART tornyokban kínálják, többszintes üvegtornyokban és sehol sem látható Merci embléma !
Még a saját "anyjuk" is szégyenli azokat a SMART izéket.   Wink
( Legalább is 3 éve még ezt láttam, azóta nem jártam arra felé.)  1084
Akkor biztosan sok becsülni való lehet benne.   confused
Amúgy nekem semmi bajom a kisautókkal, évekig Trabantoztam, szeretem a őket a mai napig.   afro_
Van rengeteg jópofa kis fogyasztású kisautó, de SMART,háááát.....
Nekem nagyon nem tetszik, de legalább baromi drága.
« Utoljára szerkesztve: 2008. december 31. 19:29:08 pm írta Cápa730 » Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #4959 Dátum: 2008. december 31. 19:35:53 pm »

HURRR, HURRR, HURRR.
Most jól lehurrogtalak.
Üdvözöllek, mint új tagot itt a fórumon.   angel
Annyi ideje nem hallottunk rólad, már azt hittük nem is kerülsz elő többet.     angel
Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
rnie
Vendég
« Válasz #4960 Dátum: 2008. december 31. 19:44:21 pm »


Mert jóóóóóóóóóó.   2014   2014 afro_ afro_ afro_ coolsmiley
A SMART-ról csak annyit:
A SMART-ot nem is MERCEDES márkakereskedésekben árulják "odahaza" Németországban !   eusa_naughty
Külön SMART tornyokban kínálják, többszintes üvegtornyokban és sehol sem látható Merci embléma !
Még a saját "anyjuk" is szégyenli azokat a SMART izéket.   Wink
( Legalább is 3 éve még ezt láttam, azóta nem jártam arra felé.)  1084
Akkor biztosan sok becsülni való lehet benne.   confused
Amúgy nekem semmi bajom a kisautókkal, évekig Trabantoztam, szeretem a őket a mai napig.   afro_
Van rengeteg jópofa kis fogyasztású kisautó, de SMART,háááát.....
Nekem nagyon nem tetszik, de legalább baromi drága.


Nekem is tetszik a Trabant, de a Smart sokkal praktikusabb, és a drágaság viszonylagos, magyar rendszámig max 850.000 lesz az autó, vagy még kevesebb, az 518 ennél többnél fog megállni. Átírással, mindennel. 6 liter alatt fogyaszt, lehet vele 130-al utazni, üvegtetős, automata. A csajomnak simán ajánlanám, de nekem jobban tetszik a cápa, még ha drágább is lesz összeségében, mint a Smart:)) Városi autónak különben én az új Fiat Pandát venném, vagy az eggyel ezelőtti Fiestát. De méginkább egy 1602-est... Csak attól tartok, az sem lenne olcsóbb összeségében, és télen meg sajnálnám használni:)
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #4961 Dátum: 2008. december 31. 19:46:05 pm »

HURRR, HURRR, HURRR.
Most jól lehurrogtalak.
Üdvözöllek, mint új tagot itt a fórumon.   angel
Annyi ideje nem hallottunk rólad, már azt hittük nem is kerülsz elő többet.     angel

Ha ferikének nem sikerült elüldöznie, gondolod majd másnak igen?Roll Eyes) Még mindig több itt a jó arc, mint a rossz..Roll Eyes)
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
bento

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1035


I run the Death Star


« Válasz #4962 Dátum: 2008. december 31. 21:18:29 pm »

Persze... azért tetszik rögtön, mert S_1 linkelte be... Evil

hát nem is azért, mert rózsaszín cuccaim vannak, sziszafijjú.

Mi az hogy cuccaim? Nekem csak egy ilyen cuccom volt... keversz valakivel...

[/quote]

tibi, ez itt van valahol a rózsadombon, nem, annyira ismerős...
az autó neg állat, annyira beülnék egy kislámpás golf1 gti-be... esetleg egy gli cabrioba...
nagybúék mindenkinek!
gy


* VW_Golf_1_GTi_2.jpg (207.15 KB, 800x600 - megtekintve 739 alkalommal.)

* vw_gli_cabrio.jpg (55.98 KB, 358x268 - megtekintve 726 alkalommal.)
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 14:09:36 pm írta Promega » Naplózva

e24 635csi 1984, "A legszebb cápa" díj nyertese (2008. Budaörs)
<(*¿*)>
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #4963 Dátum: 2008. december 31. 21:52:42 pm »

Huszonnégyvoltos Miklósommal karöltve kívánok mindenkinek, sikeres, boldog, nevetéssel és cápákkal teli új évet! Nameg mindenkinek minden jót....

(Ps: recept nálam.. Cheesy)
Köszi a jókívánságokat (én magamra vettem Cheesy), és Nektek is hasonló jókat kívánok!

Az a süti, hmmmmm Roll Eyes
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #4964 Dátum: 2008. december 31. 22:16:53 pm »

Huszonnégyvoltos Miklósommal karöltve kívánok mindenkinek, sikeres, boldog, nevetéssel és cápákkal teli új évet! Nameg mindenkinek minden jót....

(Ps: recept nálam.. Cheesy)
Köszi a jókívánságokat (én magamra vettem Cheesy), és Nektek is hasonló jókat kívánok!

Az a süti, hmmmmm Roll Eyes

Ha van még belőle, indulhatunk:Smiley))

Csatlakozván az előttem szólókhoz, kívánok mindenkinek én is benzinben ,gázolajban, és autógázban gazdag boldog újévet vak rendőrrel, és gumifákkal.
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
wolfgangAM
Vendég
« Válasz #4965 Dátum: 2009. január 01. 11:21:02 am »

Hááááát.....akad Cheesy
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #4966 Dátum: 2009. január 01. 11:34:20 am »

Hááááát.....akad Cheesy

A francba..Tegnap még szédszedtem a td-t..Meg kell várjam, míg Bömbölő felébred..Roll Eyes)De ha esetleg jöttök errefelé az E32-vel úg yis jó..Roll Eyes)Akkor iszon még valamit..Mikinek meg van itt bodzás..Roll Eyes)BUÉK!
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7121


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #4967 Dátum: 2009. január 01. 12:19:59 pm »

S1 beszél jól, nem fogom tagadni Smiley

egyébként budapest tömegközlekedési hálózata rendszer szinten európában messzemenően a legjobb. a szolgáltatás minősége ugye a nagyon gyenge pont. de hát mi a cél jelenleg? szándékosan lerohasztani a vállalatot, eladni bagóért, beülni az igazgatói cégekbe -mennek a tízmilliók zsebre-, utána irány máshova, ha már megérte. felfejleszteni a külföldi tulajdont, külföldi pénzből, meg némi "állami" támogatásból, arányaiban drága szolgáltatást adni, és kész is.

ehhez képest kéne nagyjából 150-200 milliárd a bkv-nak, ezzel adósságokat le tudná, bőven fejlesztenék az infrastruktúrát európai színvonalra, úgy, ahogy 2009-ben lennie kellene. (az állapot fenntartásához természetesen egy nagyfokú kultúra váltásra is szükség lenne, illetve igazodni kellene a helyi szokásokhoz, amit gyakran elfelejtenek sajnos)
az államnak (ehhez már nem értek), de biztos vagyok benne, hogy nem hosszú, hanem középtávon megérné ez a kiadás. a jelenlegi bevételekkel egyébként fenntartható a vállalat, a kiadásait kellene erős kontroll alá venni, de ez már természetes.
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #4968 Dátum: 2009. január 01. 13:08:14 pm »


Mert jóóóóóóóóóó.   2014   2014 afro_ afro_ afro_ coolsmiley
A SMART-ról csak annyit:
A SMART-ot nem is MERCEDES márkakereskedésekben árulják "odahaza" Németországban !   eusa_naughty
Külön SMART tornyokban kínálják, többszintes üvegtornyokban és sehol sem látható Merci embléma !
Még a saját "anyjuk" is szégyenli azokat a SMART izéket.   Wink
( Legalább is 3 éve még ezt láttam, azóta nem jártam arra felé.)  1084
Akkor biztosan sok becsülni való lehet benne.   confused
Amúgy nekem semmi bajom a kisautókkal, évekig Trabantoztam, szeretem a őket a mai napig.   afro_
Van rengeteg jópofa kis fogyasztású kisautó, de SMART,háááát.....
Nekem nagyon nem tetszik, de legalább baromi drága.


Nekem is tetszik a Trabant, de a Smart sokkal praktikusabb, és a drágaság viszonylagos, magyar rendszámig max 850.000 lesz az autó, vagy még kevesebb, az 518 ennél többnél fog megállni. Átírással, mindennel. 6 liter alatt fogyaszt, lehet vele 130-al utazni, üvegtetős, automata. A csajomnak simán ajánlanám, de nekem jobban tetszik a cápa, még ha drágább is lesz összeségében, mint a Smart:)) Városi autónak különben én az új Fiat Pandát venném, vagy az eggyel ezelőtti Fiestát. De méginkább egy 1602-est... Csak attól tartok, az sem lenne olcsóbb összeségében, és télen meg sajnálnám használni:)

Világos. Észérvek alapján érthető választásnak tűnhet egy SMART.   54
Bár inkább egy Fiesta számomra kedvezőbbnek tűnik.
Egy 1.1-es Trabant meg minden szempontból jobb megoldás.   36
Kis pénzért megveheted, a járulékos költségei is elenyészőek.
Ha elfogadod a kinézetét, egy igen jó kompromisszum minden szempontból.   1075
Már nagyon sajnálom, hogy leadtam a kevésütemű Trabimat.
Meg kellett volna tartanom városi futrinkának.  1001 36
Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #4969 Dátum: 2009. január 01. 13:12:43 pm »

Mi az hogy cuccaim? Nekem csak egy ilyen cuccom volt... keversz valakivel...


tibi, ez itt van valahol a rózsadombon, nem, annyira ismerős...
az autó neg állat, annyira beülnék egy kislámpás golf1 gti-be... esetleg egy gli cabrioba...
nagybúék mindenkinek!
gy

Bassz... nekem volt egy ilyenem egy az egyben így nézett ki... 91 ben eladtam a kollégámnak, és ellopták tőle két héten belül... Mi a rendszáma???
Kurvára érdekelne... az enyém azt hiszem CBD 156 volt, keresek róla képet... nézd meg a rendszámot ha legközelebb látod!!! Köszi!
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 14:08:51 pm írta Promega » Naplózva
bento

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1035


I run the Death Star


« Válasz #4970 Dátum: 2009. január 01. 14:01:08 pm »

tibi, ez itt van valahol a rózsadombon, nem, annyira ismerős...
az autó neg állat, annyira beülnék egy kislámpás golf1 gti-be... esetleg egy gli cabrioba...
nagybúék mindenkinek!
gy

Bassz... nekem volt egy ilyenem egy az egyben így nézett ki... 91 ben eladtam a kollégámnak, és ellopták tőle két héten belül... Mi a rendszáma???
Kurvára érdekelne... az enyém azt hiszem CBD 156 volt, keresek róla képet... nézd meg a rendszámot ha legközelebb látod!!! Köszi!

nem saját, google-lal kerestem..
ilyen fehér gti-d volt? vazzz..
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 14:08:24 pm írta Promega » Naplózva

e24 635csi 1984, "A legszebb cápa" díj nyertese (2008. Budaörs)
<(*¿*)>
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #4971 Dátum: 2009. január 01. 14:19:01 pm »

Bassz... nekem volt egy ilyenem egy az egyben így nézett ki... 91 ben eladtam a kollégámnak, és ellopták tőle két héten belül... Mi a rendszáma???
Kurvára érdekelne... az enyém azt hiszem CBD 156 volt, keresek róla képet... nézd meg a rendszámot ha legközelebb látod!!! Köszi!

nem saját, google-lal kerestem..
ilyen fehér gti-d volt? vazzz..

Félreértettelek.... csak most esett le...  azt hittem hogy a fehérre írod amit belinkeltél hogy itt van a dombon... közben rájöttem hogy az enyémre gondolod...az a városmajorban van. Alma u.  Evil Igen, volt egy pont ugyan ilyenem, kis hátsólámpás 1.6 4 sebességes Gti ugyan ilyen állapotban volt mint ez a fehér amit belinkeltél. 78 as évj. Gyárilag minden szar tuning nélkül átugrotta a 02 őt... annak 8.6 volt a katalógus szerinti gyorsulása... eszméletlen jó kocsi volt. Ez a fekete már 83 as 1.8 ötsebességes volt, de nem gyorsult úgy mint a fehér.
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 14:08:03 pm írta Promega » Naplózva
Bubo E21

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1628



« Válasz #4972 Dátum: 2009. január 01. 14:41:14 pm »

Huszonnégyvoltos Miklósommal karöltve kívánok mindenkinek, sikeres, boldog, nevetéssel és cápákkal teli új évet! Nameg mindenkinek minden jót....

(Ps: recept nálam.. Cheesy)
Nem rossz. Nekem jöhet a recepted. Kiváncsi vagyok rá.
Naplózva
bento

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1035


I run the Death Star


« Válasz #4973 Dátum: 2009. január 01. 15:16:36 pm »

nem saját, google-lal kerestem..
ilyen fehér gti-d volt? vazzz..

Félreértettelek.... csak most esett le...  azt hittem hogy a fehérre írod amit belinkeltél hogy itt van a dombon... közben rájöttem hogy az enyémre gondolod...az a városmajorban van. Alma u.  Evil Igen, volt egy pont ugyan ilyenem, kis hátsólámpás 1.6 4 sebességes Gti ugyan ilyen állapotban volt mint ez a fehér amit belinkeltél. 78 as évj. Gyárilag minden szar tuning nélkül átugrotta a 02 őt... annak 8.6 volt a katalógus szerinti gyorsulása... eszméletlen jó kocsi volt. Ez a fekete már 83 as 1.8 ötsebességes volt, de nem gyorsult úgy mint a fehér.

azaz, alma utca! arra krülöm a városmajori dugót, kivéve amikor nagyon befeszülök, mert akkor határőrön megyek szembe..
benne lennék egy 1,6 kislámpás gti projektben, 110le, k-jet, piros szín, golflabda váltógomb, háromágú acélküllős kormány... besz@rok
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 14:07:37 pm írta Promega » Naplózva

e24 635csi 1984, "A legszebb cápa" díj nyertese (2008. Budaörs)
<(*¿*)>
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #4974 Dátum: 2009. január 01. 15:22:12 pm »

Igen, én is nézegettem a mobilen, de az ami makulátlan, olyan 10 és 13 ezer eur között mozog... sok pénz... nekem is kéne megint, néztem lepukkant szarokat 100 ezer ft ért már van, de arra is rá kéne dobni  alapból másfelet hogy autó legyen belőle.
Enyém pont olyan volt mint az a fehér a képen amit linkeltél. Acél kormány, golf váltógomb, piros fekete kockás recaro és olajhűtő gyárilag, és a két kis műszerrel a boxon, ami az egyik olajhőfokmérő volt. Vízhőfokmérő nem volt benne, csak a lámpa. Erőlködés nélkül úgy ment kettesben 110 et, hogy nem lassult az óra semmit sem közben... Evil
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #4975 Dátum: 2009. január 01. 15:43:31 pm »

Aranyosan vált... Evil Remélem egyszer még megérem hogy kulisszába tegyem a fokozatokat... Evil


http://auto.indavideo.hu/video/Ferrarit_magassarkuban
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #4976 Dátum: 2009. január 01. 15:54:51 pm »

Ez mekkora...
http://www.indavideo.hu/video/Ki_viszi_el_kinek_az_autojat
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7121


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #4977 Dátum: 2009. január 01. 16:49:32 pm »

az első része színtiszta demagógia.
más. amíg az államot nem csak budapest tartja el, addig nem hisszem, hogy az államnak kell megoldania budapest önkormányzat közlekedési gondjait.

abszolut nem az, nem egy vállalatra ez teljesen igaz volt, és lesz is.
a lánchidat akkor ne világítsuk ki a te adóforintodból -is-, mert te nem nézed meg minden este lefekvés előtt? (1. normális dolog, hogy az állam "besegít", ha már nagy a szar. 2. nem csak a budapestieknek fontos a fővárosi közlekedés rendezése)
« Utoljára szerkesztve: 2009. január 01. 17:47:40 pm írta collins » Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #4978 Dátum: 2009. január 01. 19:19:15 pm »

Kérdés?
Ezt már láttam valahol. Kicsit durva gép
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #4979 Dátum: 2009. január 01. 22:43:45 pm »

Na ilyen játékot sem láttam még:
http://www.youtube.com/watch?v=hH65dI1xWH0&feature=related

Johanna, te ne nézd meg  Evil
Naplózva
Oldalak: 1 ... 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 [166] 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!