CápaBMW fórum
2024. március 28. 13:14:29 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Salgótali 2009.  (Megtekintve 548191 alkalommal)
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #330 Dátum: 2009. május 30. 13:14:03 pm »

Itt lehet majd sátrat állítani:
Tehát a kisebbségi komplexussal szenvedő TD-sek ,itt vághatják keresztbe  Evil

A td-sek BÁRHOL keresztbe tudják vágni..Roll Eyes) Kérdezd meg Steffét..Roll Eyes)
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #331 Dátum: 2009. május 30. 19:17:00 pm »

Kár, h. nem kétnapos...  undecided    Ok, Bogénak az már nem móka  Evil

Nem kétnapos??
A péntek-szombat nem 2 nap?Huh
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7121


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #332 Dátum: 2009. május 30. 19:19:17 pm »

két estére gondolt szerintem.
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #333 Dátum: 2009. május 30. 20:32:49 pm »

két estére gondolt szerintem.

Egy este alatt se tud rendesen inni, akkor mit akar kettővel??Roll Eyes)
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Mpower
Vendég
« Válasz #334 Dátum: 2009. május 30. 22:35:15 pm »

Kollégák!
Lenne egy kérdésem:megy valaki JNSZ megyéből és ha igen betársulhatok-e hozzájuk?
Előre is köszi
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #335 Dátum: 2009. június 01. 10:44:33 am »

Elküldtem a létszámot a tábor felé, tehát nem nagyon kellene most már változtatni ezen. Jobban örültem volna, ha mindenki 100%-ra írja magát, mert az 50%-al nem nagyon lehet mit kezdeni, de hát ez van. Remélem minden 50%-os a végén 100% lesz Roll Eyes

Sok emberke +1 főt írt. A szálláson való elhelyezés szempontjából, a párokat részesíteném előnyben, nekik (korlátozott mennyiségben) rendelkezésre áll az a lehetőség, hogy csak 2-en legyenek egy szobában. A családdal érkezőkre ugyan ez vonatkozik. A többiek lehetőségeik szerint töltsék fel a szobákat crazy2

A szállásra való bejelentkezést legyen szíves minden illető az érkezéskor megejteni. A kocsik megfelelő helyre történő beparkolásáról a szervezők gondoskodnak. A parkolófiúk (vagy én icon_razz) max 5km/h sebességgel teszik ezt, a lehető legnagyobb ovatossággal, hogy a felsorakozás a lehető legprecízebben legyen kivitelezve angel angel angel, Aki annyira félti a vasát, hogy nem meri odadni még egy parkolás ereéig sem, annak a fiúk segítenek huh

Légyszi, akik szállást igényelnek és nem a sátorban-kocsiban alszanak, azok ha lehet délután hatig, de legkésőbb este 7-ig érkezzenek meg, hogy az adminisztrációt el tudják végezni a táborban dolgozók.

Mindenkinek további kellemes várakozást kívánok, üdv: B!

U.i.: már csak 11-et kell aludni Smiley
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7121


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #336 Dátum: 2009. június 01. 10:47:37 am »

woohooooo! mindjárt megyünk főnök!  Evil
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Bubo E21

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1628



« Válasz #337 Dátum: 2009. június 01. 10:48:22 am »

tessék kérem figyelni ezt a precizitást, ez mindennél többet elárul az Északi Mesterünkről!!!  409 409 409 409 409
ja, és ez után az itiner után ha valaki mégis eltéved, ne telefonálgasson, hanem szépen csendben menjen haza és vonja le a konzekvenciákat...  Evil Evil Evil

Naaa, azért tömjénezni nem kell!
Az tény, hogy ha lehet, ne engem hívjon, aki még is Gyöngyös felől közelít Evil
Segítenék szívesen, de volt már úgy, hogy 3-4 ember hívogatott felváltva, amit nehéz kezelni a tali terelgetése közben. Az oszlopos tagok úgy is korán ott lesznek, légyszi, valakit közülük, ha baj van Wink
Jó kis itiner Köszi.
Konnektort majd mutatod Boge?  Cheesy
(Salgótarjánba vezető kétsávos úton vigyázzatok majd mert van 1 telepített trafi. Nem tudom van-e benne gép.)
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #338 Dátum: 2009. június 01. 11:05:31 am »

tessék kérem figyelni ezt a precizitást, ez mindennél többet elárul az Északi Mesterünkről!!!  409 409 409 409 409
ja, és ez után az itiner után ha valaki mégis eltéved, ne telefonálgasson, hanem szépen csendben menjen haza és vonja le a konzekvenciákat...  Evil Evil Evil

Naaa, azért tömjénezni nem kell!
Az tény, hogy ha lehet, ne engem hívjon, aki még is Gyöngyös felől közelít Evil
Segítenék szívesen, de volt már úgy, hogy 3-4 ember hívogatott felváltva, amit nehéz kezelni a tali terelgetése közben. Az oszlopos tagok úgy is korán ott lesznek, légyszi, valakit közülük, ha baj van Wink
Jó kis itiner Köszi.
Konnektort majd mutatod Boge?  Cheesy
(Salgótarjánba vezető kétsávos úton vigyázzatok majd mert van 1 telepített trafi. Nem tudom van-e benne gép.)
Van bezony!!
De az kivan táblázva....
DE ÉN INKÁBB ARRA HIVNÁM FEL A FIGYELMET,HOGY HA LEHAJTOTOK A PÁLYÁRÓL HATVANNÁL,ÉS RÁFORDULTOK A 21-ES UTRA AKKOR OLYAN 2-300 MÉTER MULVA A 2 SÁVBÓL 1 SÁV LESZ,KÖZBEN AZ ÚT EGY KICSIT EMELKEDIK(DOMBRA MÉSZ FELFELÉ),NA ITT MÉG 90-EL MEHETSZ!
EMELKEDŐ KÖZBEN VAN EGY KIS KANYAR ÉS AZ ÚT SZÉLÉN ELVAN DUGVA  EGY 60-AS TÁBLA!!
NA EZT FIGYELJE MINDENKI,MERT A TÁBLA UTÁN A BALOLDALON OTT SZOKTAK PARKOLNI A BIRODALMIAK ÉS LÉZERREL LÖVIK A BUCKALAKÓKAT!!
SAJNA EBBE ÉN IS BELEFUTOTTAM ÉS VÁROM A CSEKKET!!!

DIREKT NAGGYBEETŰVEL IRTAM....
Naplózva

steffe
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7121


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #339 Dátum: 2009. június 01. 11:08:46 am »

plusz egyébként majdnem minden előzősáv végén ahol ugye 110-el mehetsz gurulod ki a 100+os tempód, de már rég 90 van, ott is álltak jópárszor már..
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #340 Dátum: 2009. június 01. 11:46:20 am »

srácok, úton  85 tempomat, autópályán meg  125 tempomat. nem kell sietni. semmivel sem érsz oda hamarabb. . én már úgy vagyok vele, h inkább elindulok fél órával hamarabb , de inkább nyugisan  megyek és ráadásul nem kell aggódnom, hogy jön--e a csekk.

Te azért mész óvatosan, mert ha megállítana a rend@r, akkor egy sörpince ajtót nyitna fel, nem pedig fülkét Evil Evil Evil
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #341 Dátum: 2009. június 01. 11:49:09 am »

plusz egyébként majdnem minden előzősáv végén ahol ugye 110-el mehetsz gurulod ki a 100+os tempód, de már rég 90 van, ott is álltak jópárszor már..

Pénteken nem jellemző a trafi, de szombaton szinte 100%. Vigyázzatok és figyeljetek a táblákra.
Az elmúlt napok heves esői kellően szétbarmolták a 21-es utat és mivel folyamatban van a 4 sávosítás, ezért már csak itt-ott kátyúznak. Figyeljetek a gödrökre nagyon, mert van belőle bőven. shocked
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #342 Dátum: 2009. június 01. 12:06:01 pm »

nekem szerencsére más emlékeim vannak a 21.es útról, ugye Lütyő ?  Grin Grin
 2006 sm3 sm3 sm3 icon_slyuni 68 68 Smileszerel 621 632

Hááát,ha akkor kiálltak volna fotózni a 40-es táblához, asszem a műanyag lakat is rámrohadt volna már..Roll Eyes)
Vag yte a sziesztára gondolsz az aszfalton??Roll Eyes)
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #343 Dátum: 2009. június 01. 12:07:21 pm »

plusz egyébként majdnem minden előzősáv végén ahol ugye 110-el mehetsz gurulod ki a 100+os tempód, de már rég 90 van, ott is álltak jópárszor már..

Pénteken nem jellemző a trafi, de szombaton szinte 100%. Vigyázzatok és figyeljetek a táblákra.
Az elmúlt napok heves esői kellően szétbarmolták a 21-es utat és mivel folyamatban van a 4 sávosítás, ezért már csak itt-ott kátyúznak. Figyeljetek a gödrökre nagyon, mert van belőle bőven. shocked

Sajnos a 21-es az eső(K) előtt se volt sztráda sose:((Egyszer csak elkészül...
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #344 Dátum: 2009. június 01. 12:45:12 pm »

Azt megértem,hogy a cápa szépségversenyen nejlon nem vehet részt.Sőt támogatom is.De azt nem értem,hogy az autós ügyességi versenyen nejlon miért nem indulhat  undecided
Gondolom egy cápa 3,5 motor lóerőben megegyezik az enyém teljesítményével.Gondolom köbcentiméteres besorolás lesz,vagy nem.
Félreértés ne essék,nem mintha szeretnék indulni,sőt ehhez is béna vagyok,tehát kihagynám,csak szociálisan érzékeny vagyok és másokat képviselvén tettem fel a kérdést  Wink
Naplózva

750ia
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #345 Dátum: 2009. június 01. 12:48:33 pm »

Azt megértem,hogy a cápa szépségversenyen nejlon nem vehet részt.Sőt támogatom is.De azt nem értem,hogy az autós ügyességi versenyen nejlon miért nem indulhat  undecided
Gondolom egy cápa 3,5 motor lóerőben megegyezik az enyém teljesítményével.Gondolom köbcentiméteres besorolás lesz,vagy nem.
Félreértés ne essék,nem mintha szeretnék indulni,sőt ehhez is béna vagyok,tehát kihagynám,csak szociálisan érzékeny vagyok és másokat képviselvén tettem fel a kérdést  Wink

Érdekelne, ezeket hol olvastad?Mivel a szépségverseny szigorúan nem szakmai alapokon zajlik majd,simán belefér gondolom. Az ügyességiről se vagy kizárva szerintem,bár nem vagyok szervező, és mindkét oldalt meg is érteném,ha úgy lenne...
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #346 Dátum: 2009. június 01. 13:17:34 pm »

Ha jól értelmezem a szépségverseny és az ügyességi verseny mellett ki van írva,hogy cápák részére.


* index.php1.jpeg (126.24 KB, 1000x1414 - megtekintve 620 alkalommal.)
Naplózva

750ia
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7121


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #347 Dátum: 2009. június 01. 13:19:59 pm »

kérlek Pet, mindenképp!!  Cheesy
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #348 Dátum: 2009. június 01. 13:40:58 pm »

Ha jól értelmezem a szépségverseny és az ügyességi verseny mellett ki van írva,hogy cápák részére.

Mosztmár látom.De a fejléc mindent elárul azt hiszem.
V.CÁPABMW találkozó.
Tehát nem értem, miért csodálkozol, ha ez a tali a CápaBmw-kről, és az őket szeretőkről szól.Ugyanúgy, ahogy ez a fórum is..De mint látod itt is van helyed,ott is lesz.
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #349 Dátum: 2009. június 01. 15:58:55 pm »

Azt megértem,hogy a cápa szépségversenyen nejlon nem vehet részt.Sőt támogatom is.De azt nem értem,hogy az autós ügyességi versenyen nejlon miért nem indulhat  undecided
Gondolom egy cápa 3,5 motor lóerőben megegyezik az enyém teljesítményével.Gondolom köbcentiméteres besorolás lesz,vagy nem.
Félreértés ne essék,nem mintha szeretnék indulni,sőt ehhez is béna vagyok,tehát kihagynám,csak szociálisan érzékeny vagyok és másokat képviselvén tettem fel a kérdést  Wink

Mit is a kérdésed?Ha nem akarsz indulni akkor miért nem mindegy confused?Egyébként én is e34-el megyek,és bölcsen hallgatok. 79 621
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #350 Dátum: 2009. június 01. 16:19:59 pm »

Ha jól értelmezem a szépségverseny és az ügyességi verseny mellett ki van írva,hogy cápák részére.

Mosztmár látom.De a fejléc mindent elárul azt hiszem.
V.CÁPABMW találkozó.
Tehát nem értem, miért csodálkozol, ha ez a tali a CápaBmw-kről, és az őket szeretőkről szól.Ugyanúgy, ahogy ez a fórum is..De mint látod itt is van helyed,ott is lesz.



Igen igen,mint látható csak kérdeztem,semmi felháborodás,hiszen egy fogaskerék vagyok a gépben.Hozzátettem,ha esetleg megyek nem valószínű,hogy indulnék,ehhez sem értek.Mást képviseltem kérdésemmel,mielőtt túl lenne spilázva.
Mr v12 Semmi sem mindegy,nekem nem mindegy,hogy indulhat e nem csak cápa Bmw.Ha neked igen az a te magánügyed.Szerintem akkor jó ha másnak is jó.Igen ha megyek szintén én is e-34 el megyek,és nem hallgatok bölcsen,kérdezek és kérdezni is fogok,ha nem értek vagy nem fogom fel a leírtakat.Szerintem ezzel nincs baj.Látod Lütyő válaszolt is,köszönöm.
Naplózva

750ia
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #351 Dátum: 2009. június 01. 16:21:52 pm »

Ha jól értelmezem a szépségverseny és az ügyességi verseny mellett ki van írva,hogy cápák részére.

Mosztmár látom.De a fejléc mindent elárul azt hiszem.
V.CÁPABMW találkozó.
Tehát nem értem, miért csodálkozol, ha ez a tali a CápaBmw-kről, és az őket szeretőkről szól.Ugyanúgy, ahogy ez a fórum is..De mint látod itt is van helyed,ott is lesz.



Igen igen,mint látható csak kérdeztem,semmi felháborodás,hiszen egy fogaskerék vagyok a gépben.Hozzátettem,ha esetleg megyek nem valószínű,hogy indulnék,ehhez sem értek.Mást képviseltem kérdésemmel,mielőtt túl lenne spilázva.
Mr v12 Semmi sem mindegy,nekem nem mindegy,hogy indulhat e nem csak cápa Bmw.Ha neked igen az a te magánügyed.Szerintem akkor jó ha másnak is jó.Igen ha megyek szintén én is e-34 el megyek,és nem hallgatok bölcsen,kérdezek és kérdezni is fogok,ha nem értek vagy nem fogom fel a leírtakat.Szerintem ezzel nincs baj.Látod Lütyő válaszolt is,köszönöm.

Igazán nincs mit!
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #352 Dátum: 2009. június 01. 16:28:51 pm »

Ha jól értelmezem a szépségverseny és az ügyességi verseny mellett ki van írva,hogy cápák részére.

Mosztmár látom.De a fejléc mindent elárul azt hiszem.
V.CÁPABMW találkozó.
Tehát nem értem, miért csodálkozol, ha ez a tali a CápaBmw-kről, és az őket szeretőkről szól.Ugyanúgy, ahogy ez a fórum is..De mint látod itt is van helyed,ott is lesz.

Hát igen, ott a pont!

Cápa BMW találkozó. Itt is és a talin is elfogadjuk a "másságot" (mértékkel Cool ), lehet jönni nem cápával is, de elvesztené a cápa tali jellegét, ha fiatalabb kocsik is egyenrangúan szerepelnének. Erre van más találkozó. Cápa csak ez van (és persze a többi, amit a társaság rendez) minden évben, én ehez tartom magam a továbbiakban is.

Csak hogy tiszta legyen:

A hátrányok, nem cápásaknak:

-nem indulhat a cápa szépségversenyen  sm_69

-nem indulhat az ügyességin angry

-fizetni kell a táborfoglalási díjat 1561


egyenrangúságok:

-Indulhat a féktárcsahajítón és az alkatrészfelismerőn  icon_razz

-részt vehet a felvonuláson, túrázáson  burnrubber

-jól bekajálhat és/vagy be is rúghat velünk  1530

Tehát akár serleggel is haza lehet térni a nem cápával érkezőnek is.


Naplózva
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #353 Dátum: 2009. június 01. 16:44:59 pm »

Igen ennyi,érthető világos.Látod,kérdezek és ha nem zárod le menne megint az okoskodás és a témától való teljes eltérés.
Kösz Boge  Wink részemről a téma lezárva.Megkaptam a kielégítő választ. afro_
Naplózva

750ia
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #354 Dátum: 2009. június 02. 06:46:49 am »

Itt is és a talin is elfogadjuk a "másságot" (mértékkel Cool ),
pont ezért jöhet  02-es  Evil

Pont ezért nem..Roll Eyes)
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
VA E21
Vendég
« Válasz #355 Dátum: 2009. június 02. 16:35:51 pm »

Nem tudom ,hogy a kukiba, de Sanya +1 (E36) barátom, munkatársam  elveszett a listáról (az utoljára bedobottról) !!!! Pedig már 1 hónapja felírtam!!!
Valaki lazára vette a figurát  knuppel2, de azért figyeljünk oda (Boge végett is)! Remélem a tábor felé leadott listán rajta volt! Mert 100%, hogy jönnek!!!!  És kell faház nekik!!!

Boge! Projectort hozza! Üzeni, hogy 800x600-as!!!
« Utoljára szerkesztve: 2009. június 02. 16:42:23 pm írta Indy » Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7121


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #356 Dátum: 2009. június 02. 16:48:00 pm »

Indy!

Nem véletlenül kértem a jónépet, hogy ha mostmár módosít, írjon egy privátot! Semmivel nem nagyobb tehertétel, mint beidézni valamit szart, és mivel nem vette a fáradtságot SENKI, ezért nem keveset kellett törölnöm, szerkesztenem. Oké, részemről belefér, de speciel én egy hónap után lekerültem a listáról, aztán vissza, aztán a + 2 fő le, és aztán a faház le. Izgi volt excelezni, melyik listában hogy vannak többen stb, nem volt sok idő, tényleg. (Nyilván én is dolgozhattam rosszul, és Sanya barátod lemaradt -most visszaraktam-, azonban szerintem ez a kevésbé valószínűbb.)

Bocs, ezért, de zavar, hogy senki nem figyel...
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
VA E21
Vendég
« Válasz #357 Dátum: 2009. június 02. 16:55:25 pm »

COLLINS!

Nem téged írtalak név szerint, hogy te voltál!
Csak megjegyeztem!

Kössz, hogy rendbe tetted!  9
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7121


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #358 Dátum: 2009. június 02. 17:47:07 pm »

Én meg nem neked címeztem a l.b.szást! Ne érts félre  smiley
Neked azt címeztem, hogy én megtettem amit tudtam a szar listák ellen...!
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #359 Dátum: 2009. június 02. 21:39:31 pm »

Nyugi!  Cool

Mivel más úgy sem lesz a táborban (ezért fizetünk Azn), csak annyi a tenniveló, hogy húznak fel több ágyneműt. crazy2
Szóval tékitízi, megoldunk mindent.
Ha kérhetem, a pénteki érkezést viszont tényleg ne húzzuk este 10-re légyszi. Gondolom nem sok kedvük lesz bentmaradni és írogatni...meg Nektek sem. Lips Sealed

Már csak 10-et kell aludni icon_razz
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!