CápaBMW fórum
2024. április 26. 09:42:17 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 [165] 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Offtopic; minden, ami a CápaBMW-seket a Cápákon kívül érdekli  (Megtekintve 2444634 alkalommal)
pic
Vendég
« Válasz #4920 Dátum: 2008. december 31. 00:54:42 am »

hehe, nekem meg ilyenem van:



Baba, bár szerintem törésteszten elhasalna.
De valszeg így is több csillagot kapna mint a kínai mobilok.
« Utoljára szerkesztve: 2008. december 31. 00:56:24 am írta collins » Naplózva
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #4921 Dátum: 2008. december 31. 01:17:01 am »

Hát ez a Honda nagyon szép, de nem hinném, hogy itt mifelénk beszerezhetô lenne. Az ára meg amúgyis horror lehet.
A TD mellé persze egy Rolyal Enfield 500 dukálna...

Na már ha mazochista vagy.
Senkinek nem javaslom azt az indiai motornak látszó tárgyat.
Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
Kox

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


Powered by rozsda


« Válasz #4922 Dátum: 2008. december 31. 01:18:03 am »

pici és autó formájú, nem tom mennyit ehet

Istenem, mennyire szerettem  Kiss  smiley Nekem is volt egy, de keresztapám úgy gondolta, hogy csinál belőle fűnyírót  undecided  angry Nem bocsátom meg neki soha !

Nekem is ilyen volt. Volt benn laposelemmel működő első pilács. Grin   Csak sajna mindíg eltört hátul a hajtórúd becsatlakozása, így végül maradt FrédiBéni módszerral való hajtás. Cheesy
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 14:14:12 pm írta Promega » Naplózva

hubraum = drehmoment -> großer hubraum = großes drehmoment -> kleiner hubraum = große scheisse
Dénes
--Óvóbácsi--
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6802


"BMWéhes"


WWW
« Válasz #4923 Dátum: 2008. december 31. 01:46:07 am »

pici és autó formájú, nem tom mennyit ehet

Istenem, mennyire szerettem  Kiss  smiley Nekem is volt egy, de keresztapám úgy gondolta, hogy csinál belőle fűnyírót  undecided  angry Nem bocsátom meg neki soha !

Nekem is ilyen volt. Volt benn laposelemmel működő első pilács. Grin   Csak sajna mindíg eltört hátul a hajtórúd becsatlakozása, így végül maradt FrédiBéni módszerral való hajtás. Cheesy
[/quote]

  Cheesy  Grin  Wink
Ha jól emlékszem, nekünk is volt benne lámpa Smiley A miénknél is megadta magát mindig a "hajtáslánc" így mi is "FrédiBéni"-ztünk  Evil
Sohasem felejtem el amikor, már jöttek a "töréstesztek", és csak úgy találomra nekitoltuk a másikat valami falnak, tetszőleges sebességgel  Cheesy Utána meg betoltuk a "műhelybe" és kezdődhetett a karosszéria munka (mindig ellopkodtuk nagyfater kalapácsait  Evilangel  angel (Jók is voltak azok az idők.....  Embarrassed )
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 14:13:55 pm írta Promega » Naplózva

70/627-5355
Kox

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


Powered by rozsda


« Válasz #4924 Dátum: 2008. december 31. 01:54:11 am »

Nekem is ilyen volt. Volt benn laposelemmel működő első pilács. Grin   Csak sajna mindíg eltört hátul a hajtórúd becsatlakozása, így végül maradt FrédiBéni módszerral való hajtás. Cheesy

  Cheesy  Grin  Wink
Ha jól emlékszem, nekünk is volt benne lámpa Smiley A miénknél is megadta magát mindig a "hajtáslánc" így mi is "FrédiBéni"-ztünk  Evil
Sohasem felejtem el amikor, már jöttek a "töréstesztek", és csak úgy találomra nekitoltuk a másikat valami falnak, tetszőleges sebességgel  Cheesy Utána meg betoltuk a "műhelybe" és kezdődhetett a karosszéria munka (mindig ellopkodtuk nagyfater kalapácsait  Evilangel  angel (Jók is voltak azok az idők.....  Embarrassed )

Törésteszt az nálunk is volt. Grin Grin Elég jól bírta, nálunk 5 csillagot kapott.  Cheesy
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 14:13:36 pm írta Promega » Naplózva

hubraum = drehmoment -> großer hubraum = großes drehmoment -> kleiner hubraum = große scheisse
VA E21
Vendég
« Válasz #4925 Dátum: 2008. december 31. 02:16:05 am »

Végigolvastam 3 oldal tömény izét. Nem mondok meg semmit indianapolis módon, kedves 02!
Addig is itt egy kis aktuális csemege nektek:  Grin


* 20060929_jatekok.jpg (103.19 KB, 750x480 - megtekintve 642 alkalommal.)
Naplózva
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #4926 Dátum: 2008. december 31. 08:14:50 am »

Csak jelzem,hogy a hidrogénégetés is kőkorszaki technológia,pl. a hidegfúzió mellet,de ha utánajársz és utána olvasol mondjuk Mikola Tesla nevű "ember"-nek akkor ott még egyszerűbb/nagyszerűbb dolgokat találsz.100pár évvel ezelőttről......
Hidrogén sem kell,fuzió sem,vezeték sem,erőmű sem Cry
az, hogy hidrogént_égetsz meg hogy vizet_bontasz_ÉS_hidrogént_égetsz, az messze nem ugyanaz, már bocs.

Ezt most nem értem,de a már üzemmeleg motornál nem kell energiát fektetni a vizbontásba,bontódik magától.
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #4927 Dátum: 2008. december 31. 09:00:54 am »

Persze, Rnie, ezért ajánlottam én is azonnal. Stílusos palinak stílusos gépet.

Nemistudom.. ez nekem túl.. endurós, vagymi.  Cheesy
De amit S1 linkelt a Honda, na az tetszik. Az ilyesmik jönnek be, az ilyen klasszikusabb formák, bár egy kicsit kecsesebb lehetne. Smiley

Persze... azért tetszik rögtön, mert S_1 linkelte be... Evil
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 14:13:03 pm írta Promega » Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #4928 Dátum: 2008. december 31. 09:19:45 am »

Persze... azért tetszik rögtön, mert S_1 linkelte be... Evil

hát nem is azért, mert rózsaszín cuccaim vannak, sziszafijjú.

Mi az hogy cuccaim? Nekem csak egy ilyen cuccom volt... keversz valakivel...


* GolfGti1993.JPG (260.28 KB, 723x506 - megtekintve 662 alkalommal.)
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 14:12:42 pm írta Promega » Naplózva
rnie
Vendég
« Válasz #4929 Dátum: 2008. december 31. 10:02:34 am »

Ez a vízbontás elég sok elektromos áramot igényel. Aztán messze nem termel annyit, ahogy S1 is leírta. Ez olyan, mint a fogyasztáscsökkentő tabletták 99%-a. Jójó, de annyira még sem:)
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #4930 Dátum: 2008. december 31. 10:02:52 am »

Csúnyát mondok na haggyatok már, ez meg mi a ge....i bocs hányás hitvány egy darab az autógyártás szégyene.Naivan azt hittem a Twingónál és a Multiplánál vége ennek de nem.
Ez a köcsög csirkeláb cég nem tud kínjában mit kitalálni  BoomSmilie_anim BoomSmilie_anim BoomSmilie_anim

Lehet, h ez a szégyen, de ne legyél meglepődve, ha 3-4 éven belül legalább 5 másik tök hasonló autót kezdenek gyártani. Mert őszintén: mi szükség van a BP-i forgalomban egy hetesre? Ráadásul legtöbbünknek a Smart is drága újonnan, nemhogy egy BMW....
Amúgy nem egy luxus autó, de a koncepció maga szerintem igenis előremutató volt, pl. a kisköbcentis turbómotor a fogyasztás miatt ma már a BMW/Audi modelleknél is elfogadott..

Azt nem tudom mi szükség van egy budapesti forgalomban egy hetesre,de nem is érdekel. Szegediek vagyunk  Evil

Igen is szükség van rá! Smiley

Egyébként mondok én valamit (lehet kövezni):
ha normálisan működne egy olyan rendszer, hogy városhatárig bemész az olyan autóddal amilyet szeretsz és lerakhatod egy zárt, védett (neadjisten fűtött) parkolóházba ahol pedig adnak létszámfüggően egy megfelelő méretű (hibrid/elektromos/takarékos) autót amivel bemehetsz elintézni a dolgod (munka/vásárlás/ügyintézés stb.) és mindezt olyan rendszerben hogy:
ad1. megfelelően kiépített infrastruktúra (rengeteg be/kijáró és hely a dugók ellen)
ad2. ennek napi/heti/havi ára nem a fél fizetése lenne az embernek
ad3. az által hogy az autód ott hagyod um. "biztosítást" adsz a cégnek ergo nem kellene külön fizetni a kapott kisautóért, mert nem lógsz meg, mivel az autód náluk van.
ad4. a szükségszerű áruszállításon kívül mindenki köteles lenne ezt választani (senki nem mehet be saját batárral, még a buzifejű képviselők sem - kivétel kormányvédelem) vagy tömegközlekedést (ami szintén lehetne csak elektromos /villamos, troli/ vagy busz /ebből is van már hidrogén hajtású../ )

Én ezzel kiegyeznék, már csak azért is mert sajnálom a pesti utakon a 7est szétütni + forgalmi dugó/kocc sem az enyémet érné a városban....bla..bla
(még hosszasan ki lehetne fejteni de a lényeget leírtam)
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #4931 Dátum: 2008. december 31. 10:40:23 am »

Egyébként mondok én valamit (lehet kövezni):
ha normálisan működne egy olyan rendszer, hogy városhatárig bemész az olyan autóddal amilyet szeretsz és lerakhatod egy zárt, védett (neadjisten fűtött) parkolóházba ahol pedig adnak létszámfüggően egy megfelelő méretű (hibrid/elektromos/takarékos) autót amivel bemehetsz elintézni a dolgod (munka/vásárlás/ügyintézés stb.) és mindezt olyan rendszerben hogy:
ad1. megfelelően kiépített infrastruktúra (rengeteg be/kijáró és hely a dugók ellen)
ad2. ennek napi/heti/havi ára nem a fél fizetése lenne az embernek
ad3. az által hogy az autód ott hagyod um. "biztosítást" adsz a cégnek ergo nem kellene külön fizetni a kapott kisautóért, mert nem lógsz meg, mivel az autód náluk van.
ad4. a szükségszerű áruszállításon kívül mindenki köteles lenne ezt választani (senki nem mehet be saját batárral, még a buzifejű képviselők sem - kivétel kormányvédelem) vagy tömegközlekedést (ami szintén lehetne csak elektromos /villamos, troli/ vagy busz /ebből is van már hidrogén hajtású../ )

Én ezzel kiegyeznék, már csak azért is mert sajnálom a pesti utakon a 7est szétütni + forgalmi dugó/kocc sem az enyémet érné a városban....bla..bla
(még hosszasan ki lehetne fejteni de a lényeget leírtam)

nooooormális?
csak azért, mert neked autód van, tartsanak fenn neked bagóért ilyen infrastruktúrát, plusz adjanak autót?
egy parkolóház megépítése, fenntartása szerinted mibe fáj?
rakják tele hibridekkel?
az mibe fáj?
meg csak azt úgy adják oda, ugye? azt szervizeltetni nem kell, kötelezője nincs, teljesítményadója nincs, a működtető céget nem veszik le mindenféle adóra, személyzetet ez a megoldás nem igényel, meg még olcsó is legyen.
 1084 hádemostkomolyan.

mint írtam nem díjmentesre képzelném el, csak valami kezelhető áron.
ha egy ilyen fejlesztés nem érdemel állami és egyéb (pályázati, stb) támogatást akkor mi?
egy flotta biztosítás ilyen volumenben gondolom megoldható valahogy, adót kivetni rá megint csak ésszerűtlen lenne ahhoz képest hogy milyen előnyökkel jár globálisan gondolkodva, cég adót mivel erősen közhasznúnak tekinthető (esetleg állami is lehetne/vagy állami támogatottságú) nem hiszem hogy értelmes lenne sarcolni. Természetesen a személyzet az szükségszerű.

Egyébként meg nincs kész project az asztalomon teljes költségkalkulációval, csak egy ötlet, felvetés, hogy mikor nem fájna nekem beülni egy ilyen mini4kerekűbe.
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #4932 Dátum: 2008. december 31. 11:07:04 am »

magyarul az egyéni közlekedésedről semmilyen szín alatt nem vagy hajlandó lemondani.
szerintem meg ebben a szemléletben van a probléma (nem konkréttan rólad van szó), hogy az embernek még akkor sem jut eszébe letenni az autót, amikor mondjuk ott lakik a tömegközlekedés seggében, és ahova menne, az megoldható lenne.
én mondjuk a tömegközlekedést fejleszteném olyan szintre, hogy sokkal több embernek jelentsen alternatívát és ha már ez megvan, na akkor adminisztratív és pénzügyi dolgokkal rávenni az embereket arra, hogy tényleg csak az használja az autóját, akinek feltétlenül szükséges, vagy ha nem szükséges és használja, az meg ennyibe kerül.
aztán akkor mondjuk két hét alatt már lehet is levegőt venni a fővárosban.

Nem-nem. Teljesen igazad van. Sőt:
Én le tudnék és néha le is mondok az egyéni közlekedésről. (az előbbi felvetésem - a kis 4 kerekűek miatt jött fel - és párhuzamos elképzelés a tömegközlekedéssel)
De sajnos annak aki pesten dolgozik de lakóhelye BP határain kívüli (értsd a BP bérlet nem érvényes, mert kell helyközi járat is) annak a tisztán tömegközlekedés nem túl jó megoldás. És itt megint visszajutunk a parkoló kérdéshez.

Ha pl. én Nagykovácsiból bejövet Hűvösvölgyben le tudnám rakni az autót úgy hogy nem egész nap azon kell gondolkodnom, hogy ott lesz-e mire visszaérek, eszem ágában sem lenne bejönnöm vele a forgatagba. (fel ülök a villanyra és letesz a Móricz-on).
- ellenben feleségemnek meg keményebb, mert hűvösvölgyből 1 villany a moszkváig - onnan 1 villany a nyugatiig + 1 troli a munkahelyéig. (ennyi átszállás a köztes várakozásokkal már nem túé jól kalkulálható)

De ha csak tömeggel mennék, akkor kellene egy bérlet (Nagykovácsi-Hűvösvölgy)-re és kellene egy BP-re is. Mivel 2-en vagyunk asszonnyal, az 2x8250 (BP) meg 2x8000 (10km-es környéki bérlet) = 32.500. Szerinted megérné?

A tömegközlekedés fejlesztésében is egyet értünk. Tisztábbnak, kultúráltabnak (ha kell melegebbnek) kellene lennie - de ez visszatérő probléma - nem is akarok ebbe belemenni.
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #4933 Dátum: 2008. december 31. 11:13:37 am »

Veletek van csak a baj... én még a talikra is bringával járok... Evil
Naplózva
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #4934 Dátum: 2008. december 31. 11:28:35 am »

Dec 31 11:27
Van valaki rajtam kívül a MUNKAHELYÉN?Huh? Embarrassed
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
Sztavrosz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Válasz #4935 Dátum: 2008. december 31. 11:39:14 am »

Dec 31 11:27
Van valaki rajtam kívül a MUNKAHELYÉN?Huh? Embarrassed

Van. Smiley
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #4936 Dátum: 2008. december 31. 11:44:07 am »

Dec 31 11:27
Van valaki rajtam kívül a MUNKAHELYÉN?Huh? Embarrassed

Van. Smiley

Two Smiley
de csak délig.
Naplózva
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #4937 Dátum: 2008. december 31. 12:03:56 pm »

Dec 31 11:27
Van valaki rajtam kívül a MUNKAHELYÉN?Huh? Embarrassed

...meg én is!!! laugh angel
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #4938 Dátum: 2008. december 31. 12:05:33 pm »

Én is itt vagyok b..meg Evil
Naplózva
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #4939 Dátum: 2008. december 31. 12:07:06 pm »

Dec 31 11:27
Van valaki rajtam kívül a MUNKAHELYÉN?Huh? Embarrassed

...meg én is!!! laugh angel
Sőt! Én ma már dolgoztam is!
Levettem egy olajteknőt!
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
Höggenbukken
Vendég
« Válasz #4940 Dátum: 2008. december 31. 12:20:57 pm »

nyilván, de ők köcsögök, ezt tudjuk, leszarnak mindenkit.

a nagy fogyival nincs baj. tehát ha van egy 540i-d, amit ott használsz, ahova való -mert hogy nem városba-, akkor azzal nem fogyasztasz relatív sokat. mert mondjuk az 1.4 astra 170-180nál (óra szerint, különben nem tudom) baromira megette a 14-16-ot. és picit veszélyes is volt Smiley.
ehhez képest egy 530i/540i biztos vagyok benne, hogy 170-nél kevesebbet eszik.

Oké, csak tudod ha van egy óriásiköccentis autóm, amiért 1. nem kevés pénzt fizettem. 2. nem kevés átírási díjat fizettem 3. fizetem az óriásiköccenti miatti óriás biztosítást 4. fizetem az óriásköccentihez tartozó óriási teljesítmény miatti óriási súlyadót 5. eleve fizetek adókat, amiből ezt a várost fenntartják. 6. Tankoláskor fizetem ugyebár a benzinárban elrejtett útfenntartási alapot, környezetvédemi hozzájárulást és társait.
Na most ezek után nekem senki emberfia ne akarja megtiltani, hogy ott és akkor használjam az óriásmotoros autómat, ahol és amikor csak akarom. Ha a dugóban állva óránként 20 litert elfüstölve, akkor ott.
Csináljanak világszínvolnalú, gyors, pontos, kényelmes és steril tisztaságú, kulturált tömegközlekedést, majd próbáljanak meggyőzni. Nem kényszeríteni, meggyőzni!
Ha sikerül, és leteszem az autót, akkor hallelujah. De ha nem, akkor vegyék tudomásul. Mert jogom van hozzá.
Ennyi.
Naplózva
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #4941 Dátum: 2008. december 31. 12:24:47 pm »

Én nagyon szivesen lemondanék az autós közlekedésrôl a mindennapi melóbajáráshoz, ha nem egy ilyen drága aranyos cuki imádnivaló kis autókám lenne, aki nélkül képtelen vagyok eltölteni akár csak egy napot is, és ha ebédelünk a cégnél akkor úgy ülök le hogy közben is lássam!  Roll Eyes
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
VA E21
Vendég
« Válasz #4942 Dátum: 2008. december 31. 12:30:30 pm »

...meg én is!!! laugh angel
Sőt! Én ma már dolgoztam is!
Levettem egy olajteknőt!
Rám gondoltál? (M52)  Tongue
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 14:12:07 pm írta Promega » Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #4943 Dátum: 2008. december 31. 12:38:49 pm »

Én nagyon szivesen lemondanék az autós közlekedésrôl a mindennapi melóbajáráshoz, ha nem egy ilyen drága aranyos cuki imádnivaló kis autókám lenne, aki nélkül képtelen vagyok eltölteni akár csak egy napot is, és ha ebédelünk a cégnél akkor úgy ülök le hogy közben is lássam!  Roll Eyes
Eljegyezni ,mikor fogod arankát?  Grin
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #4944 Dátum: 2008. december 31. 12:42:00 pm »

Dec 31 11:27
Van valaki rajtam kívül a MUNKAHELYÉN?Huh? Embarrassed

12.41.
DA!  undecided
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #4945 Dátum: 2008. december 31. 12:54:03 pm »

Én nagyon szivesen lemondanék az autós közlekedésrôl a mindennapi melóbajáráshoz, ha nem egy ilyen drága aranyos cuki imádnivaló kis autókám lenne, aki nélkül képtelen vagyok eltölteni akár csak egy napot is, és ha ebédelünk a cégnél akkor úgy ülök le hogy közben is lássam!  Roll Eyes
Eljegyezni ,mikor fogod arankát?  Grin
Soha... Nem jól főz...mindig a mekibe visz... Evil
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #4946 Dátum: 2008. december 31. 13:46:13 pm »

S1 egyetértek a közlekedési fejlesztés gondolatmeneteddel a Bkv-val nincs gond csak lassú elavult bár próbál ezt azt piszkos DRÁGA.De ez tükrözi kicsiny országunk gazdasági helyzetét  Embarrassed
« Utoljára szerkesztve: 2008. december 31. 13:57:18 pm írta toi » Naplózva

750ia
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #4947 Dátum: 2008. december 31. 13:57:34 pm »

Sőt! Én ma már dolgoztam is!
Levettem egy olajteknőt!
Rám gondoltál? (M52)  Tongue
Nincs ilyen szerencséd!
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 14:11:39 pm írta Promega » Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
rnie
Vendég
« Válasz #4948 Dátum: 2008. december 31. 14:00:44 pm »

Én meg egy jót motoroztam.

Két tanulság azért volt: a fűtött ruhában nem gáz a hideg
Ellenben benzinkutas álldogálás után az 1 bar nyomásra leengedett hideg gumi nem jól kontrollálható, ha az ember driftelni próbál motorral.Smiley) Így sikerült túravezetőként 15 motoros előtt elesni:)) anyagi kár nem jelentős, ellenben a lábfejem megütöttem. Még jó, h holnap csak egy bringaversenyre megyek, remélem nem dagad be a lábfejem:))
Naplózva
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #4949 Dátum: 2008. december 31. 14:02:43 pm »

Én meg egy jót motoroztam.

Két tanulság azért volt: a fűtött ruhában nem gáz a hideg
Ellenben benzinkutas álldogálás után az 1 bar nyomásra leengedett hideg gumi nem jól kontrollálható, ha az ember driftelni próbál motorral.Smiley) Így sikerült túravezetőként 15 motoros előtt elesni:)) anyagi kár nem jelentős, ellenben a lábfejem megütöttem. Még jó, h holnap csak egy bringaversenyre megyek, remélem nem dagad be a lábfejem:))
Tudsz te ha akarsz! Roll Eyes
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
Oldalak: 1 ... 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 [165] 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!