CápaBMW fórum
2024. március 28. 22:27:42 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Salgótali 2009.  (Megtekintve 548295 alkalommal)
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #660 Dátum: 2009. június 17. 18:12:13 pm »

 Grin


* Kép126.jpg (83.15 KB, 1600x1200 - megtekintve 757 alkalommal.)

* Kép116.jpg (78.2 KB, 1600x1200 - megtekintve 734 alkalommal.)

* Kép128.jpg (56.43 KB, 1600x1200 - megtekintve 665 alkalommal.)
Naplózva
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #661 Dátum: 2009. június 17. 18:22:10 pm »

 Wink


* Kép123.jpg (103.52 KB, 1600x1200 - megtekintve 746 alkalommal.)

* Kép129.jpg (73.67 KB, 1600x1200 - megtekintve 763 alkalommal.)

* Kép223.jpg (89.5 KB, 1600x1200 - megtekintve 745 alkalommal.)
« Utoljára szerkesztve: 2009. június 17. 18:26:10 pm írta kopasz » Naplózva
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #662 Dátum: 2009. június 17. 18:32:21 pm »

 sm_68


* Kép117.jpg (55.1 KB, 1600x1200 - megtekintve 730 alkalommal.)

* Kép097.jpg (106.63 KB, 1600x1200 - megtekintve 744 alkalommal.)

* Kép120.jpg (103.2 KB, 1600x1200 - megtekintve 751 alkalommal.)
Naplózva
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #663 Dátum: 2009. június 17. 18:36:51 pm »

 sm_68 sm_68 sm_68


* Kép257.jpg (74.26 KB, 800x600 - megtekintve 722 alkalommal.)

* Kép256.jpg (73.91 KB, 1600x1200 - megtekintve 736 alkalommal.)

* Kép259.jpg (124.71 KB, 1600x1200 - megtekintve 752 alkalommal.)
Naplózva
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #664 Dátum: 2009. június 17. 18:42:58 pm »

 Grin


* Kép238.jpg (87.64 KB, 1280x960 - megtekintve 722 alkalommal.)

* Kép252.jpg (110.23 KB, 1600x1200 - megtekintve 743 alkalommal.)

* Kép223.jpg (89.5 KB, 1600x1200 - megtekintve 721 alkalommal.)
Naplózva
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #665 Dátum: 2009. június 17. 18:48:51 pm »

 Cool


* Kép187.jpg (70.74 KB, 1600x1200 - megtekintve 691 alkalommal.)

* Kép193.jpg (80.9 KB, 1600x1200 - megtekintve 701 alkalommal.)

* Kép188.jpg (87.72 KB, 1600x1200 - megtekintve 713 alkalommal.)
Naplózva
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #666 Dátum: 2009. június 17. 19:24:54 pm »

Nagyon jó képek,és mit sikerült eladnod kufár  Grin
Naplózva

750ia
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #667 Dátum: 2009. június 17. 19:28:30 pm »

Nagyon jó képek,és mit sikerült eladnod kufár  Grin

semmi közöd hozzá Evil Grin

ha eljötté vona tudná mindent Tongue Tongue Evil
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #668 Dátum: 2009. június 17. 19:38:17 pm »

Képek híján egyenlőre ennyi:

Hölgyek , Urak és 02!

Én még nem írtam véleményt ill. köszönőt a taliról.
(+ aki nem volt, talán jobban átlátja  Wink)

Sanya szerint kár is, hisz a felén nem voltam ott, a másik felére meg nem is emlékszem.
Dénes szerint meg „ne írogassál!”.
Ilyen háttérbiztatással ültem most le (meg kurvára ráérek Győrbe).

Eleve úgy volt ,hogy lesz egy hölgykísérőm, de a makacs félreértések sorozata miatt ez végül stornó. Így egyedül vágtam neki, cápa nélkül.   Végül is minden rosszban van valami jó.  

Az első találkozásom egy E23-al történ az M3 után a 21-esen.  Bőszen követett egy kamiont  Evil  Én intettem előzéskor.     Mint később megtudtam, stílszerűen Pet volt az.  drive
Majd Tarjántól ~15 km-re a kétsávoson egy nagy fekete foltra lettem figyelmes. Gyorsan beértem, még gondot is jelentett lelassulnom a  „tempójára”  Evil   „Átcsengettem”, majd nagy megerőltetések közepette (részéről) kaptam egy visszaköszönő jelzést.  Ala Lütyő  smiley

Tarjánba beérvén gondoltam még biztos nincsenek a táborban, go fel a Nordtechnik telephelyére.  7-8 cápa már várakozó állásponton parkedzsózott a gyepen. Megérkezvén kapásból az egyik 4 kerekű bádogkukához rohantam guberálni (jobb ötletem nem volt), hogy valami stender alátétet kerítsek a motoromnak, hisz besüllyedt volna azon a talajon  undecided  Nah egyből hatalmas röhögés  Grin Nem számoltam a félreérthető következményekkel. Nem baj, soha ne legyen jobb poénjuk az egybegyűlteknek  Cheesy

Irány kezezni. Először Boge, ha már házigazdához illő módon fogadott elsőként.  Jutalma egy After Eight volt  25  Sorban tovább, Mike, Ancsi, Bob, Dénes, Bubó, Zsófi, Steffe, Kopasz, majd irány hátra Bobnéhez és Kopsznéhez.  Elhaladva Dénes 21-ese mellet, nem volt nehéz nem észrevennem egy a vezető ülésről hátrafelé pakolászó hölgyet.  987 Ebbe biztos voltam, mert két hosszú lábat s egy piros miniszoknyát láttam. Nem tagadom, nem hagyott hidegen a látvány  shocked Tongue     Visszafelé jövet meg illedelmesen bemutatkoztam neki! Szia! I'm Tibor! Dankó Tibor!   (nah ez nem így történt  Tongue) Ha jól tom ennyien voltunk itt. Remélem nem hagytam ki senkit.  Megpróbálom felidézni ki is volt jelen a talin, ha már úgysincs pontos lista. Bár ez sem lesz pontos, csak visszaemlékezés. :S

Átvonulás a táborba:
 Ami megemlítendő, hogy Mike 39-ét Barbi vezette le, Ancsival karöltve. (Odaértek  Evil)
A tábor leszervezésért respect Bogénak , hisz festői környezet fogadott minket.  Főleg a tó tetszett  Evil    Ok, kicsit „ott a mókus fent a fán, az úttörő oly vidám” feehling volt a tábor, de ez kit érdekelt. Nem a Hilltonba mentünk. Ár érték/viszony No.1!   A tetőnek különösképp megörültem, tanulva az előző Bogetali 3x3 méteres sátra alatti szorongásból.  De annak is meg volt a maga varázsa. Sajnálhatja ki azon sem volt! Aki meg ezen sem, az végképp! S aki meg feliratkozott a listára ,de nem jött el..... nah hagyjuk.

Kezdődjön a főzőcskézés! Kérdésemre ,Mike elégedetten mutatott a zacskó alján megbúvó jó pár üvegcse erőspistára. Teljes nyugodtság lett úrrá rajtam  Wink
Hulljon a férgese!

Közben már gyűltünk. A táborban már eleve várt ránk Zotya és Zotyáné.  Befutott, CsMario (bár ő már eleve lehet, hogy a telephelynél ott volt ..sorry), Lidérc + Indypapa, Lütyő és Családja + Grafit, Pet és meglepetése + 1, Himmer Zoltán + 1, Hemmilton + Hemmiltonné, majd Shark + 1 ,Bento E30 M3, s Collins ,Collinsnével és Johanna a kölcsön 6-osban. Mi ugye a buli folyamán többször kölcsönbe lett még véve. Bentó nagy felháborodására Smiley Már ,mint  nem a kölcsönért, hanem a beszámolók hiánya végett Cheesy   Promega + Promegáné.   Bogené + a két lurkó. Fox, Apusch + Anyusch, Mr.V12 és Családja / Külön dicséretben részesül sz.tem, mint a legmesszebbről érkező! Respect! Örülök, hogy megismertelek!     /  , Brájen   és Brájenné , Bömbölő, Trabence + Trabencéné, Rnie ….nagyjából ez az érkezési sorrend eddig.  
Közben már természetesen folyt egymás kocsijának lehúzása, meghurcolása, kulturáltabb köntösbe bújtatva: mustrálása.   Az e30-nál valahogy leragadtunk, bármennyire sem cápa.
Hemiltoné sem volt híján eredeti megoldásokból, de most kivételesen az M3-ról szól a fáma.  Nyald meg a ball …..ém Bentó bármennyire is kölcsön autó!  
Apuschék 02-jénél megpihentem egy művészi csendélet erejéig.   Szép kompozíció lett ahogy megcsillan a lemenő nap sugara a nyitott Black Velvetes üvegen a csomiban  Evil
Természetesen az elmaradhatatlan Apuschi prédikáció közepette, mi ott áthatotta a légkört.  
A „konyhán” ,mint rögtönzött centrum, folyt az élet.  A szakácsainkon kívül (nem kell bemutatnom őket remélem), a hölgyek is igen keményen kivették a részüket az ételek előkészítésében. Pucolás, darabolás, stb ...mit tom én, sosem értettem hozzá. Tehát abból!
Grafit miután rendszeresen elhajtották nassolási kőrútjairól , magába roskadt ,s rágyújtott egy sterilnek nem igen nevezhető vízipipára.  Cheesy
Mikeról alig lehetett levakarni a gyereket. Bár baromira nem értem mi a kukit esznek rajta?  Akkor, mit szóltak volna 02-höz?  Jájjj   Evil
Megérkezett Promega és Promegáné. Bár lehet, hogy előbb :S sorry nem emléxem mindenre ….főleg az estére. Ott lesz egy kis fekete folt a storyban! Előre szóltam Cheesy
Mivel már nagyon éhes volt a pórnép, a népkonyha egy kis zsírral öntözött ,zöldséges kenyérrel vagy mivel kedveskedett a nagyérdeműnek.  Itt Boge igen aktívan jeleskedett az öntözésben! Még a dobálásra honosított féktárcsát is bevetette a nagyobb hőátadás érdekében! Égett a keze alatt a munka! Grat!
Megérkezett közben Agyas, Sanya Mc, Pic és koporsója, Miki 24V, El Nino+1, SziSanyi + Sziné.  

Az Este:
Nah itt kezdtek beindulni a dolgok, mint egy csapágyas M10B18.  Működik ,de nem minden kerek.   Lásd. Vetítővászon, de erről később  Evil
Ránk sötétedett, s miután már Mikeit minden szögből lefotóztuk, hogy hogyan tud közösülni a fuckanallal , jöhetett a vacsora! Kinek hogy, hisz volt csípős, ill. nem csípős eresztés is.
Sanya már összerakta a karaoke szettjét, mire szerencsére nem került sor az este folyamán  Evil , de ettől függetlenül is tökéletes talp alá valót szolgáltatott a „pulpitus” mögül!
Ez különösképp hatással volt Mikera és Bentóra, majd újabb szereplők Boge, Fox és újabb játékszerek csatlakoztak az ominózus tánchoz.  Lásd. Napszemüveg – igen ez feltétlen kell az estébe .Fuckanal – ezt még megértem, mint ütem verésére szolgáltató eszközt, s, mint fallikus jelképet.  Hisz kompenzálni kell.  Evil
A láncfűrészt már nem igen tudtam mire vélni Bogétól, de ha ez kell a nyomatékosításhoz, akkor ez kell. Valahogy nem akartam neki szólni Cheesy  
Természetesen közben mindegyik, az egyik kezében ,Kozeli úton járt!  67
A másik nagy "ász", Himizoli volt!  Bebír rakni egy 3.8 sor6-ot abba az e12-be, de egy ki@aszott vetítő vásznat nem tud jó irányba feltenni az ereszcsatornára (Boge nyakában ülve). Pofám leszakad. Ez tök gáz.  Evil    Ezt észlelvén igazából senki nem tudott megmozdulni ,hogy segítsen (már ha akart), hisz mindenki sírva fetrengett a röhögéstől.  2funny 2funny 2funny
Végül is a probléma elhárult egy újabb „bravúros” gyere a nyakamba, fordítsuk meg bazzeg dumával.  Azn
A vetítés a szokásos. „Ez az a Walther Röff” (ahogy Zoli mondaná tavalyról) Pikes Peak hegyi felfutó, bukások, esések. Zsófi szavaival élve: Minden ami megy, büdös, hangos, majd egy kis Nordtechnikes családi mosolyalbum, fél kilométer magasból.  Fasza gyerekek nem mondom.  Volt köztük egy Bacham replika is. Őt nem igen tudtam mire vélni. Gyorsan el is felejtettem, hisz a talin is volt egy ilyen fonadék hajú.  Evil
S itt kezdődtek a gondok , nálam legalábbis.   Bár ,mint utóbb kiderült másoknál is, csak ők tudták mi milyen következményekkel jár.  Én sajnos nem vagyok ilyen gyakorlatias ,s elkezdtem alapozni Bentó erdélyi páleszából.  undecided
Maradjunk annyiban ,hogy az éjjel nem hatott rám a józanság szava. Ma éjjel ki visz ,majd haza?  Szerencsémre akadt három ember a gáton, s így ágyban párnák közt tölthettem az éjszakát.  Még is jobb, mint a Nordtechnik utánfutó padlózata  Tongue  Nekik ezt nagyom köszönöm!  Tudják kik  Wink   Természetesen felhúztam az ágynemű huzatot és úgy aludtam el.  Nyilván  Cheesy
Nálam itt reggelig snitt ,de mint halottam voltak páran kik rosszabbul jártak Tongue De ez maradjon az ő titkuk  Evil
 
Reggel:
Én személy szerint a mosdó felé vettem az irányt mosakodás céljából. Az más kérdés, hogy nem az lett belőle Tongue
Majd ép testben ,ép lélek módjára a centrum felé battyogtam.
Bubó már sütötte a bográcsos tojásrántottát (150db tojásból  shocked). Ebből sajnos nem jutott nekem, de nem is igen kívántam semmit.  Nem ,mintha bármi gond lett volna vele Wink
Program ugyan az. Kocsik mustrálása, klikkesedés, spontán fotó készítés. Főleg Johannáról Smiley Nehéz lefotózni -e nemes vadat, de becserkésztük!  Azn
Kora délelőtt elkezdődtek az ügyességi játékok. Féktárcsadobó verseny, majd később az alkatrész felismerő.
A féktárcsadobással kapcsolatban nem igen számítottam nagy babérokra, így ezt nem is erőltettem (már csak az állapotomat tekintve is). Főleg végigmérve az ellenfeleket.  Szemem eleve megakadt Mr.V12-n. Gyanúm be is igazolódott Cheesy  Ha minden igaz 5 méterrel dobott többet ,mint a 2. (Bubó) Tongue
Állítólag Pet majdnem lefejezte apámat egy igen jól irányzott dobással. Kösz bazzeg! Tongue
Miért írom feltételes módban? Mert nem voltam ott.
Kitaláltam ,hogy segítek az egyik fórumozónak sátrat bontani, de igazából az lett belőle, hogy kivittem a placcra az egyik kanapét, s lovagiasan végignéztem ahogy ő összerámol Tongue Természetesen közben osztottam az észt! Majd egy egész jó kis belterjes napozóbrigád nőtte ki magát (miután többen csatlakoztak) a tábor másik szegletében.  
Telefon, hogy toljam már le a seggem ,hisz megy az alkatrész felismerő verseny.  Odaérve faggatózom (már aki volt), hogy what a fuck?   Mégis mire számítsak.   Bentó nagyon lovagiasan azt mondta: „ A gépháztető még nekem is elég könnyen ment” Tongue  
Nagyképűen beültem, hisz a tavalyi évben díjazott voltam. Hát a 3. alkatrésznél már letört a fejemről a vigyor. Lehet, hogy kevés oxigént kaptam a zsákban, mivel Steffe fojtogatott?
Szóval nehéz volt. 10-ből ,6-ot ha tudtam :S A többivel még nem találkoztam. Úgy látszik még sem vagyok akkora rontó Pál. Vagy azokat akkor flexel és vésővel vágtam ki Tongue
Zárásképp a táborban lezajlott az első díjátadó (volt másik is, de erről később). Ezen rejtélyes okokból, szintén nem voltam ott  Evil
Visszaérvén gratuláltam öcsémnek, hisz bezsebelte az első díjat! Ennek különösképp örültem, hisz neki eddig még, nem volt része ilyenben.
Ha minden igaz ez összesített díj volt! Tehát a féktárcsadobás és az alkatrész felismerő versenyen elért különbözet döntött!
A terv szerint du.2-ig elkellet hagyni a tábort. Mi tartottuk is magunkat a megbeszéltekhez. A okhkvk vagy mit tom én milyen szervezet vagy mi a szar viszont nem. Ki biztosította volna nekünk a somoskői határátkelőnél lévő kamion parkolót. Amin ugye csak a szél fú át , hisz kamion már egy szál sem várakozik benne.  A lényeg, hogy valami mondvacsinált, szánalmas indokkal nem kaptuk meg.  Ehhez annyit csatolnék, hogy ismerősöm épp akkor telefonált, hogy hol vagyunk? Mert senki sincs itt, hisz ott járt és benézett, mert tudott a tervezett taliról. (Amúgy fórumon GIB).  Tehát semmiféle tervezett parkoló foglalás nem volt a részükről, hanem egy kurva nagy kamú! Grat srácok! Éljen a gerinc!
Bogesem volt épp feldobva, volt elég baja szegénynek így is :S Hirtelen ötlettől vezérelve a cég telephelyét nyilvánítottuk műveleti területté! Már ,csak át kellett vonulni!
Csatasorba álltunk, azt had szóljon! Ez látható is SziSanyi videóján!
A vonulás különösebb izgalmak nélkül telt ,átlag 160 km/h órával át Tarjánon. Tongue

Telephely:
Szerencsére elegen maradtunk még ahhoz (..mert már volt lelépő, ki gyorsan elhagyta a süllyedő hajót!!! Neveket nem mondok! Tudják kik azok!), hogy ne bírjuk egyből beállni. Így az utcában kígyózott a cápasor, a szomszédok legnagyobb örömére Cheesy  Én közben Collinsnét jól meghajtottam (Hú ,hogy szorít!), bent pedig rögtönzött bójapálya kivitelezése zajlott, az ingoványos fűben. A legjobb egy vizes ügyességi versenyhez! Sok ész nem kellett hozzá, egy vezet a másik meg tarja a kezében a serpenyőt, utána meg lemérik mennyi az annyi. Ami meg kilöttyent? Hát az ciki.
A szabályok elég képlékenyen születtek, mert először nem volt szintidő, így estére sem végeztünk volna, hisz így mindenki gyök2-vel „hasított”.  Akkor legyen 3 perc.
Több -féle variációt és kivitelezést láthattunk. A nagy többség a hagyományos kocsiban ülős ,serpenyő karban tart megoldást választotta, de akadtak természetesen kivételek. Állatokat nem akartam írni Tongue   Trabence csomagtartón ülős jajj de laza vagyok verziója nem volt rossz, de a döntőben, kicsit már megbosszulta önmagát, mikor már 1 percesre redukálódott a szintidő. Kapaszkodott is az életéért.   SziSanyi meg nem igen hiszem ,h. nézett tükörbe, mit is él át hátul a csomin a párja. Neki egy feladata volt. Beérni 60 másodpercen belül. Ez sikerült is. S hogy Bencének is?  Maradjunk annyiban ,hogy nem lett vizes a nadrágja Cheesy  ill. nedves Tongue  
Minden igyekezetük ellenére ezt Dénes és Barbi nyerte! Tény, hogy nagyon szoros versenyben!  Persze már megvolt a mentség is! „Mert Dénesé automata!” Nyilván Tongue
Koprodukcióban Miki24V-el (ő anyós ülés, én jobb hátsó letekert ablak), én is kipróbálhattam magam Pet 23-ában. Nehezékként még Fox is ott volt a bal hátsóban. Félúton meg átvettem a serpenyőt a b oszlopnál. Szépek voltunk, mint 4 behajtó >)
Utána elkezdtem barátkozni a papatopicmobillal.  Miután 3 percen át játszottam az elektromos üléssel meguntam. Azt hittem Pet legalább rám szól! De semmi Sad  Bár megértem a toleranciáját. Grafot vitte haza Cheesy:D:D

Díjátadó és búcsú:

Nem kell hozzá különösebb magyarázat, hogy zajlott le. Boge és jobbkeze átnyújtotta az elismeréseket. Első helyezett serleg + oklevél, 2. oklevél. 3. oklevél.
Most kicsit képzavarban vagyok ,mert nem vagyok tisztában teljesen a helyezettekkel. Max az elsőkkel.
Ügyességi verseny: Barbi&Dénes
Legszebb cápa: Bob732i  E23
Legsportosabb cápa: Shark E24
Legeredetibb vagy egyedibb: Bubo E21 M10B22
Bob kapott még egyet, de azt nem tudom már mire :S Ok, a kocsijára Smiley  Pedig majdnem haza mentek. Valaki szemfüles volt és szólt Wink   Kár lett volna, ha utánuk kell postázni. Máskor megérné maradni! Ugye Shark?
Boge pedig ,mint „címzetes cápabmwtali szervező” kapott a nagyérdeműtől egy elismerő  emlékoklevelet!  A bmw torta mellé!
Még pár elismerő szó a mestertől, hogy a „tali nélkülünk nem lenne sehol, hisz mi éltetjük” és más egyéb közhelyek Cheesy „Köszönjük, hogy ismét kulturáltan viselkedtetek!”  Majd a hátsósorból valamelyik állatnak azért sikerült benyögni: „Most már lehet okádni?”  2funny 2funny 2funny

Fájdalmas búcsú. Kézfogás, ölelkezés, seggfogás, puszi  9 5 kezfogas...kinél mi, majd mindenki amerre lát Tongue Nálam annyi gixer ütött be, hogy jó fél órával előbb hazaértem ,mint családom, csak épp náluk volt a kulcs Cheesy
Addig is volt időm gondolkodni hol nem haltam épp meg Tongue

Majd este 10-kor jött egy telefon. De ez már egy másik történet Cheesy

PUNCS:

Köszönet Bogénak ,ki ezt a hagyományt immár ötödszörre is összerántotta! Grat!  2014 eusa_clap afro_ 574 5 9
A Nordtechnik kft-nek ,s mindenkinek ki valamilyen ,úton, s formában is közreműködött ennek a találkozónak a létrejöttében!

Még 1x köszönjük!

u.i.: Értelmes mentség ellenében, ritka nagy f@sz aki ezt kihagyta!  undecided
 

NE írjatok rá idézettel! köszi  Evil





« Utoljára szerkesztve: 2009. június 17. 19:52:40 pm írta Indy » Naplózva
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #669 Dátum: 2009. június 17. 20:43:29 pm »

Te Indy,Arnie nem főszerkesztő?Simán elmegy az írásod,mintha egy "hivatásos" írta volna.
És mi a pálya a képekkel?
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
VA E21
Vendég
« Válasz #670 Dátum: 2009. június 17. 20:50:23 pm »

Te Indy,Arnie nem főszerkesztő?Simán elmegy az írásod,mintha egy "hivatásos" írta volna.
És mi a pálya a képekkel?
Thx.
Már többször leírtam, -tuk.  Hétfőn leszek ,csak otthon  undecided  Akkor tudom, csak feldobni + apám is akkorra van kész velük! Sorry, ez van  undecided 
Én sajna nem tom a laptopomon vagdosni, kezelni a 3 megás képeket, mert meghal a kattogástól Sad
Naplózva
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #671 Dátum: 2009. június 17. 21:19:19 pm »

Akkor íme:


* salgótali 01.jpg (71.66 KB, 480x360 - megtekintve 668 alkalommal.)

* salgótali 02.jpg (71.62 KB, 480x360 - megtekintve 679 alkalommal.)

* salgótali 03.jpg (70.29 KB, 480x360 - megtekintve 661 alkalommal.)

* salgótali 04.jpg (59.06 KB, 480x360 - megtekintve 696 alkalommal.)

* salgótali 05.jpg (56.78 KB, 480x360 - megtekintve 657 alkalommal.)

* salgótali 06.jpg (64.86 KB, 480x360 - megtekintve 666 alkalommal.)

* salgótali 07.jpg (58.96 KB, 480x360 - megtekintve 684 alkalommal.)

* salgótali 08.jpg (66.68 KB, 480x360 - megtekintve 693 alkalommal.)

* salgótali 09.jpg (54.44 KB, 480x360 - megtekintve 676 alkalommal.)

* salgótali 10.jpg (60.96 KB, 480x360 - megtekintve 688 alkalommal.)

* salgótali 11.jpg (63.31 KB, 480x360 - megtekintve 685 alkalommal.)

* salgótali 12.jpg (62.58 KB, 480x360 - megtekintve 692 alkalommal.)

* salgótali 13.jpg (59.17 KB, 480x360 - megtekintve 672 alkalommal.)

* salgótali 14.jpg (60.78 KB, 480x360 - megtekintve 664 alkalommal.)

* salgótali 15.jpg (60.19 KB, 480x360 - megtekintve 656 alkalommal.)
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
Dénes
--Óvóbácsi--
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6802


"BMWéhes"


WWW
« Válasz #672 Dátum: 2009. június 17. 21:27:09 pm »

Bazzz Indy !!

Ez nagyon jó!!  Wink  Roll Eyes  Evil Köszönjük !  smiley
Naplózva

70/627-5355
András

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 652



« Válasz #673 Dátum: 2009. június 17. 21:32:26 pm »

Indy vazze! Neked inkább tollat kellene ragadnod mint kormányt  Evil, az összefoglaló hűen tükrözte a tali hangulatát, én személy szerint azokon a dolgokon is újra mosolyogtam, melyeket személyesen láttam vagy átéltem.
Az irományból értesültem, hogy a 6-os díjat nyert, Nagyon Köszönöm Szavazatokat, sajnos valóban le kellett lépnünk  undecided.
Ami biztos: jövőre is megyünk!!! Remélem melegebb lesz  Smiley
Naplózva
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #674 Dátum: 2009. június 17. 21:52:53 pm »

Indy vazze! Neked inkább tollat kellene ragadnod mint kormányt  Evil, az összefoglaló hűen tükrözte a tali hangulatát, én személy szerint azokon a dolgokon is újra mosolyogtam, melyeket személyesen láttam vagy átéltem.
Az irományból értesültem, hogy a 6-os díjat nyert, Nagyon Köszönöm Szavazatokat, sajnos valóban le kellett lépnünk  undecided.
Ami biztos: jövőre is megyünk!!! Remélem melegebb lesz  Smiley

nem is tudtad?  shocked pedig gondoltam szólok,de aztán mégseszóltam Roll Eyes jövőre személyesen vedd át légyszi Tongue
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #675 Dátum: 2009. június 17. 22:00:23 pm »

Vidók konvertálás alatt sajnos csak a telcsivel készültek mint a fotók is... Sad


* lutyesz.JPG (48.91 KB, 1024x768 - megtekintve 619 alkalommal.)

* promega.JPG (52.94 KB, 768x1024 - megtekintve 611 alkalommal.)
Naplózva

Bence
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #676 Dátum: 2009. június 17. 22:02:24 pm »

...


* kishalak.JPG (102.82 KB, 1024x768 - megtekintve 631 alkalommal.)
Naplózva

Bence
pic
Vendég
« Válasz #677 Dátum: 2009. június 17. 22:15:22 pm »

Indy vazze! Neked inkább tollat kellene ragadnod mint kormányt  Evil, az összefoglaló hűen tükrözte a tali hangulatát, én személy szerint azokon a dolgokon is újra mosolyogtam, melyeket személyesen láttam vagy átéltem.
Az irományból értesültem, hogy a 6-os díjat nyert, Nagyon Köszönöm Szavazatokat, sajnos valóban le kellett lépnünk  undecided.
Ami biztos: jövőre is megyünk!!! Remélem melegebb lesz  Smiley
Az is biztos, hogy jövőre nem kapsz díjat. Evil
Naplózva
Lidérc
E21 Brothers mother

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 494



« Válasz #678 Dátum: 2009. június 17. 22:56:49 pm »

Hétfőig még kaparásszatok az eldugott, v. elfelejtett fotók után  Cool
Tök jó, hogy mindenki valami mást is fotózott / mint cápaorr/ igy Indynek, Dénesnek, Foxnak is lesz némi fogalma, hogy mi volt a filmszakadásuk alatt  Grin
« Utoljára szerkesztve: 2009. június 17. 23:00:44 pm írta Lidérc » Naplózva
Lidérc
E21 Brothers mother

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 494



« Válasz #679 Dátum: 2009. június 17. 22:59:43 pm »

Indy vazze! Neked inkább tollat kellene ragadnod mint kormányt  Evil, az összefoglaló hűen tükrözte a tali hangulatát, én személy szerint azokon a dolgokon is újra mosolyogtam, melyeket személyesen láttam vagy átéltem.
Az irományból értesültem, hogy a 6-os díjat nyert, Nagyon Köszönöm Szavazatokat, sajnos valóban le kellett lépnünk  undecided.
Ami biztos: jövőre is megyünk!!! Remélem melegebb lesz  Smiley
Az oklevelek Bentonál  Smiley
Naplózva
hemiltonné
Vendég
« Válasz #680 Dátum: 2009. június 17. 23:27:51 pm »

Ezek méglemaradtak! Roll Eyes
Ebből az elsőt lehetne nagyobb méretben???  Roll Eyes
Csak amíg lementem, aztán lehet törölni...

látom valaki nem találta a helyét  Evil
Mért álljak a sor végére, ha egyszer a cápák között érzem jól magam?  Roll Eyes
Jövőre már remélem jó helyre állok, a mezőny első részébe  Evil

ott fogsz állni,zászlóvivő lehetsz a 3-masok közt Wink
Jah... Lehet, hogy csak egy üres kasztnival, de legalább majd löknek hátulról laugh

egyefene elhúzlak a tádéval,ha bírod a füstöt,és lesz rajta fék Tongue
Majd olyan bevásárlókocsi kerekeket rakok a keretre, amin van az a kis rögzítőfék, amire csak rá kell lépni

gödrökbe lesz majd igazán izgi Evil

És különben is csak annyi utasítást kaptunk előtte, hogy mindegy a hely a konvojban, a lényeg, hogy a piros lámpákat hagyjuk figyelmen kívül...ott egy pillanatra ledöbbentem Cool
Naplózva
Mrs.Durci
Vendég
« Válasz #681 Dátum: 2009. június 18. 00:04:06 am »


Nagyon tartalmas és érdekes beszámolót adott Indy..
Azok is átérzik és átélhetik az élményeket kik nem voltak ott..Grat..
És gratulálok azoknak kik díjat nyertek!!
Jó kis képek készültek...Jó hangulat lehetett!! Wink

« Utoljára szerkesztve: 2009. június 18. 00:17:43 am írta Mrs.Durci » Naplózva
bento

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1035


I run the Death Star


« Válasz #682 Dátum: 2009. június 18. 00:10:00 am »

indy, vazzzz... csak a öltő szavaival tudok szólni: nagy vagy néger!  Cheesy
Naplózva

e24 635csi 1984, "A legszebb cápa" díj nyertese (2008. Budaörs)
<(*¿*)>
VA E21
Vendég
« Válasz #683 Dátum: 2009. június 18. 00:16:52 am »

indy, vazzzz... csak a öltő szavaival tudok szólni: nagy vagy néger!  Cheesy
Ez melyik költő is?  Cheesy     
Naplózva
bento

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1035


I run the Death Star


« Válasz #684 Dátum: 2009. június 18. 00:29:03 am »

indy, vazzzz... csak a öltő szavaival tudok szólni: nagy vagy néger!  Cheesy
Ez melyik költő is?  Cheesy     

tarantino... a pulp fiction-t csak láttad...
Naplózva

e24 635csi 1984, "A legszebb cápa" díj nyertese (2008. Budaörs)
<(*¿*)>
VA E21
Vendég
« Válasz #685 Dátum: 2009. június 18. 00:32:53 am »

indy, vazzzz... csak a öltő szavaival tudok szólni: nagy vagy néger!  Cheesy
Ez melyik költő is?  Cheesy     

tarantino... a pulp fiction-t csak láttad...
Meg van mind, Mr. Wolf!  Evil
Naplózva
Mrs.Durci
Vendég
« Válasz #686 Dátum: 2009. június 18. 00:36:14 am »

indy, vazzzz... csak a öltő szavaival tudok szólni: nagy vagy néger!  Cheesy
Ez melyik költő is?  Cheesy     

tarantino... a pulp fiction-t csak láttad...

Alap film.. Wink
Naplózva
András

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 652



« Válasz #687 Dátum: 2009. június 18. 09:36:49 am »

Indy vazze! Neked inkább tollat kellene ragadnod mint kormányt  Evil, az összefoglaló hűen tükrözte a tali hangulatát, én személy szerint azokon a dolgokon is újra mosolyogtam, melyeket személyesen láttam vagy átéltem.
Az irományból értesültem, hogy a 6-os díjat nyert, Nagyon Köszönöm Szavazatokat, sajnos valóban le kellett lépnünk  undecided.
Ami biztos: jövőre is megyünk!!! Remélem melegebb lesz  Smiley
Az oklevelek Bentonál  Smiley

Vajon megkapom Tőle?Huhundecided
A telefont már nem veszi fel nekem  undecided
 Smiley
Naplózva
András

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 652



« Válasz #688 Dátum: 2009. június 18. 10:30:15 am »

mi is találtunk képeket, aki ott volt, tudja mi volt az ásványvizes palackban, az arckifejezés őszinte:


* DSC01089.JPG (130.15 KB, 1600x1200 - megtekintve 744 alkalommal.)

* DSC01091.JPG (136.54 KB, 1600x1200 - megtekintve 724 alkalommal.)

* DSC01092.JPG (123.66 KB, 1600x1200 - megtekintve 712 alkalommal.)

* DSC01095.JPG (114.01 KB, 1600x1200 - megtekintve 753 alkalommal.)

* DSC01096.JPG (85.79 KB, 1600x1200 - megtekintve 721 alkalommal.)

* DSC01109.JPG (157.72 KB, 1600x1200 - megtekintve 672 alkalommal.)

* DSC01110.JPG (150.57 KB, 1600x1200 - megtekintve 742 alkalommal.)

* DSC01111.JPG (144.06 KB, 1600x1200 - megtekintve 713 alkalommal.)

* DSC01113.JPG (152.51 KB, 1600x1200 - megtekintve 710 alkalommal.)

* DSC01116.JPG (140.88 KB, 1600x1200 - megtekintve 712 alkalommal.)

* DSC01117.JPG (165.15 KB, 1600x1200 - megtekintve 700 alkalommal.)

* DSC01119.JPG (145.73 KB, 1600x1200 - megtekintve 698 alkalommal.)

* DSC01121.JPG (111.37 KB, 1600x1200 - megtekintve 693 alkalommal.)

* DSC01125.JPG (144.56 KB, 1600x1200 - megtekintve 712 alkalommal.)
Naplózva
bento

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1035


I run the Death Star


« Válasz #689 Dátum: 2009. június 18. 11:47:56 am »

ezeken a képeken collins még ott van, valószínű utána ment el a hatoskával és adrival, mert itt még nincs kipirosodva a pofikája...  Evil Evil
Naplózva

e24 635csi 1984, "A legszebb cápa" díj nyertese (2008. Budaörs)
<(*¿*)>
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!